Volgens mij krijg je ook urgentie als je minstens drie dagen per week in de regio Utrecht werkzaam bent bij de politie of in het onderwijs of in de zorg.quote:Op vrijdag 8 februari 2008 15:46 schreef ImHungryLetsGetATaco het volgende:
[..]
Urgentieverklaring ivm met werk; dat lijkt mij sterk. Die krijgt men alleen in uiterste gevallen, zoals psychische of lichamelijke klachten, beeindigen relatie, financiele problemen of als men door wat voor een rede dan ook bijna dakloos dreigt te worden. En dan nog moet je volgens mij minstens een half jaar ingeschreven staan in de desbetreffende regio en een zelfstandig woonruimte achterlaten. Maar goed, ik weet dan ook niet wat voor een werk je vriendin heeft.
Mensen in die sector verdienen ook geen fuck maar dat vinden ze niet erg omdat ze graag andere mensen willen helpen. Zulke mensen mogen van mij voorgetrokken worden.quote:Op zondag 10 februari 2008 20:44 schreef Oosthoek het volgende:
Fijn dat sommige mensen zomaar voorgetrokken worden omdat ze in een bepaalde sector werken en dat anderen gewoon lekker een paar jaar mogen forenzen. Topbeleid.
Vind ik niet verkeerd. Schijnbaar zijn ze nodig. Moet je leraar worden.quote:Op zondag 10 februari 2008 20:44 schreef Oosthoek het volgende:
Fijn dat sommige mensen zomaar voorgetrokken worden omdat ze in een bepaalde sector werken en dat anderen gewoon lekker een paar jaar mogen forenzen. Topbeleid.
En twee cent per uur verdienen.quote:Op zondag 10 februari 2008 21:24 schreef speknek het volgende:
[..]
Vind ik niet verkeerd. Schijnbaar zijn ze nodig. Moet je leraar worden.
Wanneer het ROC een leasebak regelt gaat ze met blijdschap naast je in de file staan hoorquote:Op zondag 10 februari 2008 20:44 schreef Oosthoek het volgende:
Fijn dat sommige mensen zomaar voorgetrokken worden omdat ze in een bepaalde sector werken en dat anderen gewoon lekker een paar jaar mogen forenzen. Topbeleid.
Ik zie het al helemaal voor me, CherryLips in een leeg klaslokaal met tongetje uit d'r mond hard aan het knippen, plakken, knutselen en kleurenquote:Op zondag 10 februari 2008 23:17 schreef CherryLips het volgende:
Zonder die koters is het onderwijs best leuk.
quote:Op maandag 11 februari 2008 20:16 schreef lost95 het volgende:
[..]
Ik zie het al helemaal voor me, CherryLips in een leeg klaslokaal met tongetje uit d'r mond hard aan het knippen, plakken, knutselen en kleuren
Ach, het enige dat ze kunnen zeggen is: "Ey, kom daar eens af.quote:Op maandag 18 februari 2008 15:50 schreef speknek het volgende:
Weet iemand of je een vergunning nodig hebt om je dak om te toveren tot dakterras? We gaan zo waarschijnlijk een bod doen op een bovenwoning in Lombok, spannnuuund.
quote:Vergunningplichtige bouwwerken
Wanneer uw bouwwerk niet vergunningvrij of licht vergunningplichtig is, is er sprake van een regulier vergunningplichtig bouwwerk.
Wijzigt u de draagconstructie dan moet u een bouwvergunning aanvragen. Een voorbeeld daarvan is een doorbraak naar de keuken. Alle niet constructieve aanpassingen binnen de woning zijn vergunningvrij.
Het inrichten van een dakterras is regulier bouwvergunningplichtig. Let op: in verband met burenrecht kunnen de buren verlangen dat de balustrade 2 meter uit de erfgrens blijft. Lees daarover meer bij 'Uitzicht, buren en de wet'.
Bron
whehehe.quote:Op maandag 18 februari 2008 16:10 schreef Sjoewe het volgende:
Lombok is een mooie wijk. En binnenkort met het 'centrum' van Leidsche Rijn, zit je helemaal in geklemd tussen twee stadscentra.
Inquote:Op maandag 18 februari 2008 16:35 schreef CherryLips het volgende:
Volgende week ben ik er weer even te vinden.
Ik kwam geen enkel heel bushokje tegen vanaf centraal tot ondiepquote:Op maandag 18 februari 2008 17:35 schreef Q. het volgende:
Wat is er nu weer gesloopt?
Gevoetbald en lelijk verloren jaquote:Op maandag 18 februari 2008 17:27 schreef eer-ik het volgende:
D'r is weer gevoetbald van het weekend zeker?
Had al zo'n flauw vermoeden jaquote:
Vanavond weer?quote:Op dinsdag 19 februari 2008 18:08 schreef RoaRRR het volgende:
Nu maar wachten op de rellen van vanavond ???
woon jij ook in ondiep?quote:Op dinsdag 19 februari 2008 20:10 schreef RoaRRR het volgende:
Maybe aangezien vandaag bekend is geworden dat de agent die vorig jaar die man heeft doodgeschoten niet vervolgd wordt.
En met die Ondiepers weet je het nooit![]()
* RoaRRR woont zelf ook in ondiep hoor![]()
voetbalvelden in ondiep?quote:Op dinsdag 19 februari 2008 21:36 schreef RoaRRR het volgende:
Woon naast de mooie voetbalvelden tegenover het voormalig badhuis wat nu jeugdhonk is
Randje Zuilen en bijna Overvecht, maar nog ondiep dacht ik.quote:Op dinsdag 19 februari 2008 21:37 schreef eer-ik het volgende:
[..]
voetbalvelden in ondiep?
is dat niet al overvecht?
Okquote:Op dinsdag 19 februari 2008 22:29 schreef ioko het volgende:
[..]
Randje Zuilen en bijna Overvecht, maar nog ondiep dacht ik.
marktplaats.nlquote:Op woensdag 20 februari 2008 17:45 schreef Neruo het volgende:
Ik ga binnenkort in utrecht wonen. Weet iemand waar ik een relaxt goedkoop fietsje (lees: fiets) op de kop kan tikken? En nee, niet midden in de nacht van een junkie
gewoon zo'n fietsjes boer ofzo...
Utrecht 4 life, yo (lees: utrecht is een mooie stad)
Denk niet de hele wijk, een hoop hier wel, maar bij lange na niet alles.quote:Op woensdag 20 februari 2008 09:28 schreef zatoichi het volgende:
Ja die voetbalvelden waar die Rini Mulder is doodgeschoten... Als ondiepers zouden jullie dat moeten weten. (Woon zelf lekker in Pijlsweerd, maar een vriend van me woont in Ondiep.
Overigens hebben ze die halve wijk al afgesloten nu toch? De hele wijk gaat plat...
Fietspunt in de Nobelstraat.quote:Op woensdag 20 februari 2008 17:45 schreef Neruo het volgende:
Ik ga binnenkort in utrecht wonen. Weet iemand waar ik een relaxt goedkoop fietsje (lees: fiets) op de kop kan tikken? En nee, niet midden in de nacht van een junkie
gewoon zo'n fietsjes boer ofzo...
Utrecht 4 life, yo (lees: utrecht is een mooie stad)
Dan weet ik niet naar wat voor huis hij aan het kijken was. Ik heb zelf een koopstudio en het bevalt super. Betaal incl. servicekosten (g/w/l, internet, belastingen etc.) nog geen 500 per maand met z'n 2-en. Heb woonruimte van 35 m2, eigen badkamer, eigen keuken. Dat je niets aflost is logisch, je woont er waarschijnlijk maar een paar jaar.quote:Op maandag 28 januari 2008 18:40 schreef speknek het volgende:
Koopstudio's.. daar ging een kennis van me bij kijken. Je moest de hypotheek bij hun afsluiten, voor een hoge rente, en je loste niets af. Kwam er in principe op neer dat je gewoon heel duur aan het huren was, zonder de voordelen van huren.
in Zuilen, Nijenrodeplantsoen. Mooi aan de Vechtquote:Op zaterdag 23 februari 2008 11:17 schreef CherryLips het volgende:
waar heb jij dan de koopstudio gekocht?
Ik liep daar een keer, naar een maat toe,quote:Op zaterdag 23 februari 2008 11:50 schreef Blik het volgende:
[..]
in Zuilen, Nijenrodeplantsoen. Mooi aan de Vecht
Ik zou het overigens niet aanraden als je geen student bent. Ik ga hier ook zo snel mogelijk weg als ik een vaste baan heb.
Nog nooit ergens last van gehad. Bij de sociale woningbouw hier in de buurt staan wel eens wat hangjeugd. Maar ze doen niks. In de stad heb je meer last van tuig, zwervers etc.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:21 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Ik liep daar een keer, naar een maat toe,
stonden er allemaal van die marokkaantjes enzo met doeken om de kop en stalen pijpen in hun hand
Ze gingen wel aan de kant, ze stonden blijkbaar niet op mij te wachten.
Maar goed, ik vond het geen vriendelijke indruk hebben daar.
Weet niet hoe het daar normaal is?
Je hebt er misschien niet direct last van, maar het blijft een onprettige buurt omdat je wéét dat er veel tuig woont. Ik zou er nooit gaan wonen iig. De zwervers in de stad zullen iig niet proberen om je in elkaar te meppen ondanks dat zou ik ze liever in de gracht verzuipen met z'n allen.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:32 schreef Blik het volgende:
[..]
Nog nooit ergens last van gehad. Bij de sociale woningbouw hier in de buurt staan wel eens wat hangjeugd. Maar ze doen niks. In de stad heb je meer last van tuig, zwervers etc.
Ook de radslagkoning?quote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:56 schreef Oosthoek het volgende:
[..]
Je hebt er misschien niet direct last van, maar het blijft een onprettige buurt omdat je wéét dat er veel tuig woont. Ik zou er nooit gaan wonen iig. De zwervers in de stad zullen iig niet proberen om je in elkaar te meppen ondanks dat zou ik ze liever in de gracht verzuipen met z'n allen.
Dan blijven er weinig buurten over voor je waar je wel betaalbaar kunt wonen. Zuilen is in vergelijking met Overvecht, Ondiep en Kanaleneiland verreweg het braafste jongetje van de klas.quote:Op zaterdag 23 februari 2008 12:56 schreef Oosthoek het volgende:
[..]
Je hebt er misschien niet direct last van, maar het blijft een onprettige buurt omdat je wéét dat er veel tuig woont. Ik zou er nooit gaan wonen iig. De zwervers in de stad zullen iig niet proberen om je in elkaar te meppen ondanks dat zou ik ze liever in de gracht verzuipen met z'n allen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |