Ahjahquote:
Handigquote:Op maandag 17 december 2007 14:46 schreef Pheno het volgende:
Leuk: net een liter Klean Prep klaargemaakt en 1 glas genomen: meteen erna telefoon: het is verzet naar vrijdag.
moet je me eerst je pincode verklappen, anders heeft dat meejatten ook weinig zin.quote:Op maandag 17 december 2007 15:21 schreef Q. het volgende:
Traag klote-fok!
Als je eerst hier heen komt kan je mn pinpas meejatten, Twist.
klean prepquote:Op maandag 17 december 2007 15:24 schreef Anthraxx het volgende:
Welke troep?
Die krijg je ook wel, maar die ga ik hier niet posten.quote:Op maandag 17 december 2007 15:28 schreef TwistedDarling het volgende:
[..]
moet je me eerst je pincode verklappen, anders heeft dat meejatten ook weinig zin.
Watje.quote:Op maandag 17 december 2007 15:30 schreef Q. het volgende:
[..]
Die krijg je ook wel, maar die ga ik hier niet posten.
Maakt snel notitiequote:
Helmaal da bomb dat spul. Ik dacht dat het enigszins zout zou smaken. En nogal verrast dat er in de bijsluiter vanillesmaak als ingredient stond. Die zijn ze overigens vergeten, gatverdamme, ik was net lekker aan het kokhalzen bellen ze opquote:
Hoeveel liter moet je hiervan drinken?quote:Op maandag 17 december 2007 15:44 schreef Pheno het volgende:
[..]
Helmaal da bomb dat spul. Ik dacht dat het enigszins zout zou smaken. En nogal verrast dat er in de bijsluiter vanillesmaak als ingredient stond. Die zijn ze overigens vergeten, gatverdamme, ik was net lekker aan het kokhalzen bellen ze op
Klean watte en waar is het goed voor?quote:
Ik ga vanavond erwtensoep eten.quote:Op maandag 17 december 2007 15:49 schreef nixxx het volgende:
he.. de mijne ook alik ga vanavond met gehakt gevulde aubergine eten
Ik moet 4 literquote:Op maandag 17 december 2007 15:49 schreef TwistedDarling het volgende:
[..]
Hoeveel liter moet je hiervan drinken?
M'n pa kreeg eerst altijd spul waar die echt 3 liter van moest drinken.
Later spul waarvan 1 liter genoeg was, maar weet niet of dat nou klean prep was of niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |