Vrij bruut inderdaad!quote:Op woensdag 19 december 2007 00:08 schreef DJ_ het volgende:
3 min trailer van devil may cry
als je na het zien van deze trailer nog niet overtuigd bent van de kwaliteit van deze game
is er echt iets mis met je
http://www.gametrailers.com/player/29055.html
hoezo, halo 3 multiplayer toch 1 van de slechtste multiplayers dit jaar, mij kon hetquote:Op dinsdag 18 december 2007 20:40 schreef Bastard het volgende:
[..]
Je bent niet goed bij je hoofd geloof ik
Nee want die moet je niet kopen.quote:Op woensdag 19 december 2007 09:32 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Weet iemand wat een Core 360 op dit moment kost?
Een van de andere districts is nu open, je moet daar een viewpoint beklimmen, dan worden de andere viewpoints zichtbaar, en dan komen vanzelf de information-missions zichtbaar op je minimap.quote:Op woensdag 19 december 2007 10:51 schreef Gupje het volgende:
He ik heb de eerste 3 missions gedaan met AC, dus eigenlijk alle 3 de steden een keer bekijken. Maar nu weet ik echt niet waar ik naar toe moet na ik me 4 mission in Damascus heb opgehaald.
quote:Take-Two heeft bekend gemaakt dat er in 2009 extra episodes zullen verschijnen voor GTA IV op de Xbox 360 als downloadable content. Volgend jaar zullen er al twee extra episodes verschijnen, maar Take-Two zal dus later nog meer exclusieve content op de Xbox 360 uitbrengen.
Take-Two heeft verder nog eens bevestigd dat de game begin volgend jaar zal uitkomen, ondanks eerdere geruchten dat de game pas in de herfst zou verschijnen. Een precieze datum wordt niet genoemd, maar februari of maart lijkt het meest waarschijnlijk. Wanneer de eerste extra content voor de Xbox 360 dan te downloaden zal zijn is ook niet precies bekend, maar het zal in ieder geval in 2008 zijn.
Maw, ze leveren straks een half spel waar je 60 euro voor moet betalen, deze extra 'missies' zouden er nu al in moeten zitten maar dat doen ze niet. Zal me niks verbazen als je dan ook moet betalen voor de extra content.quote:Op woensdag 19 december 2007 12:32 schreef kepler het volgende:
Extra exclusieve content voor GTA IV op de 360
[..]
ja en dat vind ik dus onzin.quote:Op woensdag 19 december 2007 13:04 schreef Bastard het volgende:
[..]
Maw, ze leveren straks een half spel waar je 60 euro voor moet betalen, deze extra 'missies' zouden er nu al in moeten zitten maar dat doen ze niet. Zal me niks verbazen als je dan ook moet betalen voor de extra content.
Ok, dat was wellicht wat voorbarig en pessimistisch gezegd. Maar owee als straks blijkt dat het spel in 8 uur uit te spelen is!quote:Op woensdag 19 december 2007 13:10 schreef kepler het volgende:
[..]
ja en dat vind ik dus onzin.
Ze kunnen toch niet oneindig lang content blijven toevoegen? Op een gegeven moment komt er toch een punt waarop je een game moet uitbrengen. Het uitbrengen (van goed gevulde, dat wel) extra content is gewoon een manier om de speelduur te verlengen. Als die mogelijkheid tot het downloaden van extra content niet mogelijk was geweest, dan had je zeer waarschijnlijk dezelfde game gespeeld. Alleen dan zonder de mogelijkheid om later extra missies te spelen.
Voor een game zoals Mass Effect is ook al extra content aangekondigd, is daarom het spel niet af?
ja dan wel, maar daar ga ik niet vanuitquote:Op woensdag 19 december 2007 13:13 schreef Bastard het volgende:
[..]
Ok, dat was wellicht wat voorbarig en pessimistisch gezegd. Maar owee als straks blijkt dat het spel in 8 uur uit te spelen is!![]()
Want dan vertonen ze wel degelijk EA trekjes.
Naar aanbiedingen zoeken! Xboxhome heeft wel vaak leuke prijsjes:quote:Op woensdag 19 december 2007 09:32 schreef SpotlessMind00 het volgende:
Weet iemand wat een Core 360 op dit moment kost?
Thanks ijsmeis. Ik zit te denken om een Arcade te halen terwijl mijn Core in reparatie is. Dan kan ik toch gamen met de feestdagen. Die Core raak ik wel weer kwijt denk ik.quote:Op woensdag 19 december 2007 13:52 schreef ijsmeis het volgende:
[..]
Naar aanbiedingen zoeken! Xboxhome heeft wel vaak leuke prijsjes:
http://www.xboxhome.nl/pr(...)e/xbox-360-consoles/
waarom dan niet voor iets meer geld een premium met twee gratis games?quote:Op woensdag 19 december 2007 14:24 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Thanks ijsmeis. Ik zit te denken om een Arcade te halen terwijl mijn Core in reparatie is. Dan kan ik toch gamen met de feestdagen. Die Core raak ik wel weer kwijt denk ik.
Die gratis games heb ik al (of al gehad), daarnaast heb ik al een 20GB HDD en 2 wireless controllers. De meerwaarde van een premium is dus nihil voor dat extra geld.quote:Op woensdag 19 december 2007 14:32 schreef kepler het volgende:
[..]
waarom dan niet voor iets meer geld een premium met twee gratis games?
ja dat is logisch danquote:Op woensdag 19 december 2007 14:33 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Die gratis games heb ik al (of al gehad), daarnaast heb ik al een 20GB HDD en 2 wireless controllers. De meerwaarde van een premium is dus nihil voor dat extra geld.
Als het zover komt dan krijg jij van mij 10 XBLA games, maar juich nog niet te hard. Ik vind het een knap duur geintje alleen om met de feestdagen te kunnen gamen.quote:
ik zou gewoon wachtenquote:Op woensdag 19 december 2007 15:03 schreef SpotlessMind00 het volgende:
[..]
Als het zover komt dan krijg jij van mij 10 XBLA games, maar juich nog niet te hard. Ik vind het een knap duur geintje alleen om met de feestdagen te kunnen gamen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |