Mekkafood heeft zelf ook kroketten!quote:Op donderdag 13 december 2007 15:43 schreef Saida13 het volgende:
Straks krijgen we ook mora halal kroketten..hmmmm...
ik haat de christelijke cultuurquote:Op donderdag 13 december 2007 15:49 schreef G.Fawkes het volgende:
gatverdamme. de waarden en normen. Onze (op christelijke en joodse traditie gebaseerde) cultuur, wat doen je!
niet halal is net zo halal als halal of andersom natuurlijk. Fabrieken hebben echt geen aparte halal productie lijn, alles wordt gewoon hetzelfde gemaakt, van dezelfde ingredienten.quote:Op donderdag 13 december 2007 15:58 schreef ArcticBlizzard het volgende:
Ik neem aan dat het wel echt halal is, anders zou hier de islamitsche bakker ze niet verkopen denk ik.
Overigens maakt het voor mij niet uit wanneer iets halal is of niet, als het maar lekker is.
Als dat zo was, leefden we nu nog in de middeleeuwen.quote:Op donderdag 13 december 2007 15:49 schreef G.Fawkes het volgende:
[...]Onze (op christelijke en joodse traditie gebaseerde) cultuur, [...]
Dat kan een imam toch wel aan het begin van de dag doen? Daar word heus wel toezicht op gehouden..anders zou elke fabrikant nu snel halal snacks gaan maken..quote:Op donderdag 13 december 2007 16:04 schreef Buschetta het volgende:
Hahawhaa HOAX>.....roflssss
Of denken jullie nou echt dat er tijd is voor gebedjes en andere rituelen als ze honderden koeien/schapen de keel afsnijden ?!?!
Wordt vega als het écht een punt voor je is, en wees anders stil. Alsof dat slachtafval in jouw frikandellen wél eerst geknuffeld is, voordat het de vermaler inging.quote:Op donderdag 13 december 2007 16:05 schreef zhe-devilll het volgende:
oh ik vind het wel lekker, maar is dat dan halala gesneden? Dus levend en wel doodgebloederd uit het dier?
aaaaaaaw das zielug dat wist ik niet
ik de islamitische. what's your point?quote:Op donderdag 13 december 2007 15:58 schreef nexus-pilot het volgende:
[..]
ik haat de christelijke cultuur![]()
of misschien ook niet...quote:Op donderdag 13 december 2007 16:08 schreef Saida13 het volgende:
[..]
anders zou elke fabrikant nu snel halal snacks gaan maken..
Puur naar intellect beoordelend, zijn veel mensen in Nederland dat niveau nog niet ontstegenquote:Op donderdag 13 december 2007 16:07 schreef wijsneus het volgende:
[..]
Als dat zo was, leefden we nu nog in de middeleeuwen.
Want je zou geen halal vlees willen eten omdat .....?quote:Op donderdag 13 december 2007 16:10 schreef Athmozz het volgende:
[..]
of misschien ook niet...
Als Mora nu ineens zijn snacks gaat maken met halal vlees & ze zo promoot hoop ik voor hen dat ze ook niet-halal producten op de markt zetten, want anders mogen ze vergeten dat ik nooit nog 1 ding van hen koop.
Wat een bullshit post weer.quote:Op donderdag 13 december 2007 16:16 schreef RaMPaY het volgende:
Halal is gruwelijk lekker!
puur de marketing waarmee het op de markt gezet wordt. Ik ben er gewoon niet van gediend dat religieuze symbolen (of dat nu christelijke zijn of niet, het gaat er hem dus niet om dat halal islamitisch is) opgedrongen worden in alledaagse dingen.quote:Op donderdag 13 december 2007 16:19 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Want je zou geen halal vlees willen eten omdat .....?
Als ergens geen varkensvlees inzit is het in princiepe al halal, echt niet dat de halal producten die in de supermarkt te verkrijgen zijn anders worden geproduceerd dan de niet-halalle evenknie.
Oh principes, zeg dat dan. Fundamentalistisch Atheïst zeg maar?quote:Op donderdag 13 december 2007 16:32 schreef Athmozz het volgende:
[..]
puur de marketing waarmee het op de markt gezet wordt. Ik ben er gewoon niet van gediend dat religieuze symbolen (of dat nu christelijke zijn of niet, het gaat er hem dus niet om dat halal islamitisch is) opgedrongen worden in alledaagse dingen.
Ik zal dus mijn Pitta (waar wss ook Halal-vlees in gaat) niet laten staan omdat die van bij de turk komt of omdat er halal vlees in zit, maar als een normaal merk ineens begint met in te spelen op dergelijke zaken dan hoef ik hun producten niet meer. Prijs doet er voor mij zelfs niet toe, principe's gaan boven het eventueel goedkoper zijn van halal-gepromoot-vlees.
hoe je het maar wil noemen, al vind ik fundamentalistisch wel nogal zwaar extreem klinken. Het is niet zo dat ik elk stukje van elk geloof weg wil hoor, laat de mensen maar geloven in wat ze willen, maar houd dat geloof maar in je privékring.quote:Op donderdag 13 december 2007 20:14 schreef DroogDok het volgende:
[..]
Fundamentalistisch Atheïst zeg maar?
Wanneer je wat ouder bent en wat meer van de maatschappij kent, zul je de posts wel begrijpen.quote:Op donderdag 13 december 2007 16:27 schreef simmu het volgende:
jeetje zeg, iemand vraagt gewoon of een bepeld merk spul lekker is, en het wordt een hele religieuze discussie! moet iemand toch zelf weten.
hindoe eet geen rund
moslim eet geen varken en halal
joods eet geen varken en kosher
'ollanders vreten alles
wat boeit mij het nou of iets halal is of niet! de halal worstjes bij de jumbo zijn goedkoper *en* lekkerder dan de niet-halal! prima toch dat mensen fijn mogen kiezen?
ah, maar natuurlijk wel: http://www.voedingscentru(...)keurmerken/halal.htmquote:Op maandag 17 december 2007 15:02 schreef simmu het volgende:
zijn er niet gewoon regels waar het vlees (dus de manier van slachten) aan dient te voldoen teneinde het keurmerk "halal" te kunnen krijgen?
Gehoord van medewerkers van verschillende slagerijen. Dit zijn geen Halal-slagerijen, maar gewoon normale slachthuizen die ook Halal-producten leveren. Vooral het leven van het dier is niet volgens de regels, komen gewoon van dezelfde leverancier als de rest van de dieren. Enige wat meestal gebeurd is dat de "zegening" wordt uitgesproken en daarna gaat het ongeveer zoals elk dier wordt geslacht.quote:Op maandag 17 december 2007 14:48 schreef Saida13 het volgende:
Hoe weet jij dat?
Omdat de dieren ook bij den nek worden gesneden. De 'zegening' is erkennen en bedanken van Allah voor het vlees.quote:Op maandag 17 december 2007 17:38 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Gehoord van medewerkers van verschillende slagerijen. Dit zijn geen Halal-slagerijen, maar gewoon normale slachthuizen die ook Halal-producten leveren. Vooral het leven van het dier is niet volgens de regels, komen gewoon van dezelfde leverancier als de rest van de dieren. Enige wat meestal gebeurd is dat de "zegening" wordt uitgesproken en daarna gaat het ongeveer zoals elk dier wordt geslacht.
Slachthuis waar ik werk, is het ook gevraagt of er halal geslacht mocht worden, maar daar kon geen prijs tegenop die die gemeenschap wou betalen, aangezien bij elk dier het hele riedeltje van gebeden e.d. weer opnieuw gemaakt moeten worden, en dus de productielijn stil moet komen te staan na elk dier. Die kosten zijn -iig voor het grote slachthuis waar ik werk- gewoon te groot om dat na elke 15 min (quote:Op maandag 17 december 2007 17:38 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Gehoord van medewerkers van verschillende slagerijen. Dit zijn geen Halal-slagerijen, maar gewoon normale slachthuizen die ook Halal-producten leveren. Vooral het leven van het dier is niet volgens de regels, komen gewoon van dezelfde leverancier als de rest van de dieren. Enige wat meestal gebeurd is dat de "zegening" wordt uitgesproken en daarna gaat het ongeveer zoals elk dier wordt geslacht.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |