Ja, ik ook.quote:Op maandag 17 december 2007 23:06 schreef golfer het volgende:
Ik sla die uitzendingen met Prem over. Ik ben zo allergisch voor die man en die stem van hem.
Ik geef het nog even het voordeel van de twijfel. Maar ik ben niet bepaald fan van Prem.quote:Op maandag 17 december 2007 23:06 schreef golfer het volgende:
Ik sla die uitzendingen met Prem over. Ik ben zo allergisch voor die man en die stem van hem.
Ik heb ook allang uitgezet, vind Prem niet veel aanquote:Op maandag 17 december 2007 23:07 schreef Ronaldsen het volgende:
ik heb net 10 seconden gekeken, dit sla ik maar over denk ik
de aanwezigheid van P&W is dan ook vrij overbodigquote:Op maandag 17 december 2007 23:42 schreef mroijjoijoi het volgende:
Ik vind wel dat ze hun best doen..........
Vraag me af of ik die discussie met die lui lang vol kan houden......
quote:Op maandag 17 december 2007 23:45 schreef Aoristus het volgende:
veel te links
Nee, want ik kijk niet.quote:Op maandag 17 december 2007 23:49 schreef ijsbrekertje het volgende:
Hebben jullie ook het idee dat Henk Kamp gast is in een televisieprogramma, terwijl Vogelaar een gesprek met Slotervaarters heeft dat toevallig wordt uitgezonden?
nee, compleet niet. Vogelaar is in totaal nog geen 5% van de tijd aan het woord geweest. Terecht overigens, want zoveel nuttigs zegt ze niet.quote:Op maandag 17 december 2007 23:49 schreef ijsbrekertje het volgende:
Hebben jullie ook het idee dat Henk Kamp gast is in een televisieprogramma, terwijl Vogelaar een gesprek met Slotervaarters heeft dat toevallig wordt uitgezonden?
quote:Op maandag 17 december 2007 23:49 schreef ijsbrekertje het volgende:
Hebben jullie ook het idee dat Henk Kamp gast is in een televisieprogramma, terwijl Vogelaar een gesprek met Slotervaarters heeft dat toevallig wordt uitgezonden?
Kamp spreekt tegen een muur van onbegripquote:Op maandag 17 december 2007 23:56 schreef venomsnake het volgende:
[..]
![]()
Kamp loopt gewoon een verkiezingspraatje te houden.
Ik denk dat Prem hem helemaal had ingeblikt en afgemaaktquote:Op maandag 17 december 2007 23:50 schreef Asmodean het volgende:
[..]
misschien hadden ze idd als tegengeluid Wilders de hele tijd "het komt door de Koran en iedere crimineel moet inclusief familie en buren en kennissen die ook moslim zijn het land uit" kunnen schreeuwen, maar hé, dat draagt niet echt zo heel veel bij aan de discussie.
Kamp denkt alleen maar in cijfers. Vreemd eigenlijk voor iemand die namens een volkspartij spreekt.quote:Op dinsdag 18 december 2007 00:01 schreef ijsbrekertje het volgende:
Er zijn zo veel mensen, dat niemand lang aan het woord kan zijn.
Ik heb het idee dat Kamp vooral antwoord geeft aan P&W en voor de camera, terwijl Vogelaar spontaan reageert op wat er vanuit de zaal geroepen wordt. Dat laatste vind ik wel sympathiek, maar als tv-kijker vind ik het eigenlijk maar irritant.
Omdat ie niet luistert, maar alleen zijn eigen verhaaltje steeds loopt te houden.quote:Op dinsdag 18 december 2007 00:00 schreef latin_LiZzY het volgende:
[..]
Kamp spreekt tegen een muur van onbegrip
Het is juist de zaal die het probleem complex maakt. Zij schuiven alles op een hoop en ja, dan wordt de zaak inderdaad complex. Het is zaak om de problemen uit te splitsen en dat is waar Kamp mee bezig is.quote:Op dinsdag 18 december 2007 00:15 schreef venomsnake het volgende:
Omdat ie niet luistert, maar alleen zijn eigen verhaaltje steeds loopt te houden.
Harder aanpakken, strafkampen, dreigen met intrekken van verblijfsvergunning etc etc...
Tuurlijk moet er op sommige punten dingen harder aangepakt worden, maar dat alleen lost de problemen niet op. Probleem is vele malen complexer, je heb te maken met vele culturen en (mede door armoede) een enorme variatie aan problemen in die wijk. Dat los niet niet even op door wat harder op te treden.
Daarom irriteert men zich in de zaal aan hem, hij vertelt zijn eigen verhaal maar gaat niet dieper in op sommige vragen of geluiden uit de zaal.
WAnt jij hebt bestuurskunde gestudeerd?quote:Op dinsdag 18 december 2007 01:00 schreef Bolkesteijn het volgende:
[..]
Het is juist de zaal die het probleem complex maakt. Zij schuiven alles op een hoop en ja, dan wordt de zaak inderdaad complex. Het is zaak om de problemen uit te splitsen en dat is waar Kamp mee bezig is.
Kamp stelt dat er aan de strafrechtelijke kant veel meer ad-rem moet worden opgetreden, we hebben hebben dat strafrecht niet voor niks. (1)
Vervolgens is er dan nog een groep mensen die geen strafbaar feit hebben begaan of de straf hebben uitgezeten maar waarvan het waarschijnlijk is dat zij zich daar wel schuldig aan kunnen gaan maken. Deze groep moet zeer intensief begeleid worden, zie bijvoorbeeld het 8 tot 8 arrangement dat Cohen voorstelde of zelfs een nog ingrijpender maatregel waarbij deze jongeren in een internaat worden geplaatst. Natuurlijk zijn de jongeren hier zelf tegen maar goed dat is een kenmerk van de meeste pubers. (2)
Dan is er nog een langer termijn visie nodig, hoe zorgen we er op langer termijn voor dat de intensieve begeleiding binnen punt 2 minder vaak toegepast hoeft te worden. Bijvoorbeeld door het economisch vooruitzicht in een bepaald probleemgebied te stimuleren. (3)
En dan nog een vierde punt, hoe moet al deze begeleiding geregeld worden vanuit de overheid. Er is nu een bestuurlijk gedrocht ontstaan van maar liefst 22 instanties die zaken als begeleiding en preventie op zich nemen. Dat is absurd en daar zal wat aan gedaan moeten worden. Fuseren die hap tot 2 of 3 organisaties. (4)
Zo zie je dat je eerst structuur moet geven aan de materie voordat oplossingen zich aan kunnen dienen. En dat is gelijk ook mij bezwaar tegen de uitzending zoals die vandaag plaats heeft gevonden. Dit was een ongeleide brainstormsessie waarin iedereen wild voor zich uit aan het denken is, en dan zien we het resultaat, dat is gelijk aan nul. Er moet echt veel meer structuur in de discussie komen voordat je ook echt gericht toe kunt werken naar een nu nog onbekend resultaat. Dat is zo ongeveer les 1 die men leert binnen iedere managementopleiding.
Nee, maar wel economie en twee technische studies. Bij alle drie wordt er veel aandacht besteed aan management (soms zelfs teveel vind ikquote:Op dinsdag 18 december 2007 08:24 schreef Klopkoek het volgende:
WAnt jij hebt bestuurskunde gestudeerd?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |