Op woensdag 12 maart 2008 15:18 schreef gio777 het volgende:Nou nou nou!!!
Hier wordt je toch helemaal niet goed van!!!
De 1 zegt dat ie heel veel aan die roodharige kutjes heeft gedacht en die kutwijf die dat zei spoort niet!!! HE,LAFOREST!? Zelf een beetje jaloers meid? Kijk naar je eigen kut!!! Ga dat ding maar s wassen trut,kan je hier ruiken bitch!!!
En als ze zeggen dat zelfmoord dom en laf enz is nou sorry maar zelfmoord pleeg je niet zomaar,daar is ook moed voor nodig.En diegene die allemaal negatief over arne praten,weten zelf niet eens waar ze over praten...en zelfmoord branden in de hel??? Kom maar dan zal ik jou wel ff verbranden b_ynnad!!
En jij timooon?? Die dries roelvink komt niet eens opdagen als ie moet zingen want dan heeft ie altijd dezelfde smoes:mn vader is overleden, nou die is nu al tig x overleden!! Of komt hij steeds weer trug ofzo??? Tja,onkruid vergaat niet zeggen ze he!
En jij mroy,jij hebt t over een gejat nr?? nou en??? Wed dat jij zelf niet eens een noot kan zingen dus hou je bek maar over een ander die wel kan of kon zingen!! Zegt meer over jou dan over arne jansen!! Zelfmoo0rd pleeg je niet zomaar dus mensen nou ja beesten in dit geval,hou jullie bek dicht over een ander en kijk s naar jezelf!! Je kan 10 goeie dingen en 1 slecht ding over iemand vertellen maar weet je dat over dat ene slechte altijd gepraat wordt en over die 10 goeie dingen niet!!
Nu arne er niet meer is hebben jullie de bek los!! reinb,jij bent zelf gestoord en ontspoort. Ben jij dat op die foto?? haha..wat een verschrikking zeg,hebben ze jou bij de geboorte niet weggegooid en de moederkoek bewaard?? Daar lijk je wel aardig op dus ze moeten de bril maar ff goed opzetten en zich afvragen of ze jou als baby niet hebben weggegooid en de moederkoek bewaard hebben.
Broodjesnikkel wat een naam zeg!! Zal je gelijk uit je droom helpen want t was johnny hoes die zei dat de hemel er een engel bij heeft en niet zn zus of zn vrouw,jeetje jullie zijn allemaal niet goed bij he,cker op een lomschool gezeten en slechte opvoeding gehad!?
Jullie weten allemaal helemaal niet hoe hij zich voelde dus jullie kunnen er helemaal niet over meepraten!
Jullie hebben nooit in zijn schoenen gestaan dus waar praten jullie toch over,ga knikkeren ofzo maar doe iets nuttigs!!sushiwausi?? Die naam zegt al genoeg..zo waus als ik weet niet wat dus haha!! Ga jezelf ophangen,je hoort hier niet op deze wereld,jij bent echt in en in triest!!! En jij bultaco,met springen van t hilton,jij makt er graag een vies bloederig boeltje van,nou spring zelf zou ik zeggen,hebben ze weer wat op te ruimen:vuilnis!!
outofspace,jij hebt cker een spacecake gegeten door te zeggen dat ie vermoord is door een meisje met rode haren...maar goed,jillie roddelen maar en doe maar waar je goed in bent:anderen kwetsen!!!
Hoop dat jullie zelf ook zelfmoord plegen of dat jullie iets ergs overkomt!!!
Dan praten jullie wel anders!! Haha stelletje kinderen,onvolwassen niet wetend waar ze over moeten praten,laat me niet lachen zeg!!!
Ga wat nuttigers doen ipv anderen zwart te praten en verdriet te doen!!!
Jullie denken alles beter te weten ha,nooit dus...!!
cker ook niet de groeten.