Micah is misschien wel de gevaarlijkste die erbij zit, hij heeft al 2 coole heroes de dood ingejaagd met zn hero verhalen, DL is enkel en alleen neergeschoten omdat Micah de hele tijd zit te zeuren dat ie de hero moet uithangen en zn nichtje bijna laten verbranden om een paar van die blaadjes en een medaille, en nu zn eigen moeder, lijkt me dan ook niet meer dan logisch dat micah zich ontpopt in een nieuwe Sylar waarbij hij met een totaal verkeerde en verneukte gedachtengang te werk gaat.quote:Op donderdag 13 december 2007 23:42 schreef Houtspeer het volgende:
Nu je het zegt. Als Micah in Star Wars speelde dan zou hij iedereen, maar dan ook iedereen af kunnen maken. Al die elektrische pistolen, lightsabers, death star, star destroyers etc. zet hij gewoon uit. Stoere knul eigenlijk.
dat denk ik ook, maar als hij nou eens zijn bloed injecteert en dan erbij blijft zitten zou misschien nathan zijn kracht absorberen als een sponsquote:Peter kan zelf dus wel herstellen maar zijn bloed zou bij anderen niets doen.
Voor ver ik weet heeft Bob Noah vrijgelaten om claire te sussen dat ze niet openbaar moet gaan. Misschien ging dat sussen-deal nog nét iets verder....quote:Op zaterdag 15 december 2007 00:00 schreef Houtspeer het volgende:
En Bennet schiet de biologische vader van Claire neer? Denk het niet hoor.
Klinkt heel goed junior Sherlock!quote:Op zaterdag 15 december 2007 00:37 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
Voor ver ik weet heeft Bob Noah vrijgelaten om claire te sussen dat ze niet openbaar moet gaan. Misschien ging dat sussen-deal nog nét iets verder....
Claire gaat zich dan (opnieuw) vervreemden van HRG. Klopt precies voor het verhaal.quote:Op zaterdag 15 december 2007 11:28 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Klinkt heel goed junior Sherlock!
HRG?quote:Op zaterdag 15 december 2007 12:37 schreef SpaRood het volgende:
[..]
Claire gaat zich dan (opnieuw) vervreemden van HRG. Klopt precies voor het verhaal.
De deal bestond uit het weer aansluiten van de hrg met de fabriek, zodat zijn familie met rust gelaten kan worden. Dat claire niet openbaar gaat, heeft weer met dit te maken.quote:Op zaterdag 15 december 2007 00:37 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
Voor ver ik weet heeft Bob Noah vrijgelaten om claire te sussen dat ze niet openbaar moet gaan. Misschien ging dat sussen-deal nog nét iets verder....
Een hero met x-ray ogen die dwars door de kleding van Elle en Claire heen kan kijkenquote:Op zaterdag 15 december 2007 17:55 schreef Jerruh het volgende:
overigens: als jij een hero zou introduceren in heroes, een nieuw karakter, wat voor kracht had hij of zij, wat zijn zijn linkjes met andere heroes en wat is zijn karakter/mood en verleden?
Ehm stel dat Bob zegt:quote:Op zaterdag 15 december 2007 17:59 schreef SiGNe het volgende:
Hmm, daar had ik nog niet helemaal over gedacht, misschien stiekem een gesprek opgevangen? hij is wel vaker op plaatsen waar hij niet hoort te zijn.
Maar Bennet is het in elk geval niet lijkt mij, daar doet hij zijn pleegdochter teveel pijn mee.
Aan de andere kant wil hij wel voorkomen dat de wereld weet dat er heroes zijn..
En over West, wat als hij de zoon is van Adam? zou denk ik ook wel heel interessant kunnen zijn voor het vberhaal in volume 3.
De company geeft hem de omdracht om nathan te vermoorden. Wat doet hij dan, zijn gezin weer in gevaar brengen door disobedience of gehoorzamen. *Bang *bang Nathan is down.quote:Kom terug bij de company wees gehoorzaam en ik zou jouw gezin met rust laten
goh, die kwam onverwacht zeg!quote:Op zaterdag 15 december 2007 18:01 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Een hero met x-ray ogen die dwars door de kleding van Elle en Claire heen kan kijken
ik zat eerst te denken aan een gothic jongen die de gave van de butterfly effect heeft: als hij zich concentreert op een voorwerp of persoon, dat hij kan zien wat acties of gebeurtenissen in de toekomst met die persoon of dat voorwerp veroorzaken. dus bijvoorbeeld: hij concentreert zich op de kat van de buren en ziet dat die op een dag overreden wordt door een auto, waardoor die auto verongelukt, waardoor de bestuurder, een vrouw met een belangrijke brief voor bijvoorbeeld een heroe, omkomt en die brief dus niet aankomt. ofzoietsquote:Op zaterdag 15 december 2007 18:01 schreef SiGNe het volgende:
[..]
Een hero met x-ray ogen die dwars door de kleding van Elle en Claire heen kan kijken
Sylar heeft ijs al he.quote:Op zaterdag 15 december 2007 18:24 schreef Risce het volgende:
Wat voor krachten zijn er nog te bedenke he...
- Klein of Groot worden
- Met doden kunnen praten
- Stug en breekbaar (oftewel: een soort man van kogelvrijglas)
- IJs/Watersturen
- Stalen ledematen
Wie heeft er nog een paar leuke..
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |