Hij wil weer drinken en met andere vrouwen kloten.quote:Op donderdag 6 december 2007 20:28 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Ik heb die stream niet gevolgd, wat wil hij? weer een paar hoeren in de hut
Mijn zegen heeft ie, dan zijn de streams weer wat leuker....quote:Op donderdag 6 december 2007 20:32 schreef schatje het volgende:
[..]
Hij wil weer drinken en met andere vrouwen kloten.
Morgen als de vriendinnen van Selene komen op d'r verjaardag. En met groepies.
Hij zit zichzelf al uren op te hemelen.quote:Op donderdag 6 december 2007 20:32 schreef uniekhoorn het volgende:
Brian gaat zichzelf weer ophemelen...
Lieke's verhaal is logisch en consequent.quote:Op donderdag 6 december 2007 20:27 schreef Disana het volgende:
[..]
Ach, ik weet niet zo of ik nu ineens wel voor haar moet zijn. Ook ik vind haar niet leuk, van het begin af aan al niet. En ik geloof Huub althans wel als hij een normale omgang wil - hetgeen onmogelijk is met haar de laatste tijd... het is niets dan machtsstrijd van haar kant.
Dat staat dan weer in schril contrast met datgene wat hij Lieke probeert wijs te maken. Zie mijn vorige post.quote:Op donderdag 6 december 2007 20:32 schreef schatje het volgende:
[..]
Hij wil weer drinken en met andere vrouwen kloten.
Morgen als de vriendinnen van Selene komen op d'r verjaardag. En met groepies.
Huub wil morgen in de eerste de beste discotheek al beginnen ......quote:Op donderdag 6 december 2007 20:33 schreef ruudpuntenel het volgende:
Huub liegt dat hij zwart ziet: Hij zegt er geen behoefte aan te hebben om andere meiden te neuken. Er is niets liever wat hij zou willien doen.
Ik denk dat als Huub zo blijft drinken, dat vanavond de bom barst en de Gouden Kooiquote:Op donderdag 6 december 2007 20:34 schreef Disana het volgende:
Luc suggereert dat er iets is met het feit dat het zo druk in de villa is. Er komt iets volgens hem.
Hij draait er om heen, maar feitelijk bedoeld hij wat ik zei.quote:Op donderdag 6 december 2007 20:35 schreef ruudpuntenel het volgende:
[..]
Dat staat dan weer in schril contrast met datgene wat hij Lieke probeert wijs te maken. Zie mijn vorige post.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |