quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:33 schreef Wiets het volgende:
Paars en Oranje!
Ik mag er toch al wel over nadenken?quote:Op dinsdag 4 december 2007 13:37 schreef eer-ik het volgende:
Kerstbomen zijn zwaar ftl.
En kon je écht niet 1 dag wachten met dit topic?
Nadenken, tuurlijkquote:Op dinsdag 4 december 2007 13:55 schreef freecell het volgende:
[..]
Ik mag er toch al wel over nadenken?
En anders was er vast iemand anders die het topic had gemaakt en zónder plaatjes in de op
En ik mag, want ik heb nog nooit een kerstboom gehad
Klopt, dit is ook het eerste jaar dat we het een paar dagen voor de Sint doen.quote:
2 of 3 inderdaadquote:Op dinsdag 4 december 2007 14:15 schreef Harajuku. het volgende:
Ik zou gewoon effen ballen doen en niet meer dan 2 kleuren..
Ziet dat er niet erg, err, ordinair uit?quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:39 schreef Aquaatje het volgende:
Ik heb helaas geen boom... heb twee hele lieve katten die em slopen als ze de kans krijgen. [afbeelding] Wel al dit weekend bij m'n moeder geholpen met de boom. Die heeft rode & gouden versiering. [afbeelding]
Valt eigenlijk wel mee. Het ziet er best leuk uit. M'n moeder houd van wat meer frummels enzo. Strikjes, lintjes enzo zitten dan ook ruim in de boom.quote:Op dinsdag 4 december 2007 14:46 schreef Harajuku. het volgende:
[..]
Ziet dat er niet erg, err, ordinair uit?
Beetje donker!quote:Op dinsdag 4 december 2007 15:07 schreef Bosbeetle het volgende:
zwarte en groene ballen en slingers
vast welquote:Op dinsdag 4 december 2007 15:09 schreef freecell het volgende:
[..]
Beetje donker!
Het is al zo donker in december! En groen zie je dat wel goed?
doe ik maareh eerst sinterklaas hèquote:
Ik vind zilver ook heel mooi, maar wil er dan toch een accentkleur bijquote:Op dinsdag 4 december 2007 23:35 schreef JediMasterLucia het volgende:
wij versieren hem zoals ieder jaar met zilver. met zilverkleurige slingers.
ik blijft dat toch het mooiste vinden
Wil je wat van me drinken?quote:Hoe versier jij je boom
Dat ziet er 100 keer beter uit dan hoe wij een boom versieren.quote:Op donderdag 6 december 2007 20:59 schreef KD-fotografie het volgende:
ouderwets rood en zilver voor de verandering.
De gehele boom.
[ afbeelding ]
wat detailshots.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Vooramenlijk onbreekbare versiering ivm katten en kind.
Ooooh, gekleurde lampjesquote:Op donderdag 6 december 2007 21:57 schreef kyraaa het volgende:
Ik heb vorig jaar voor de eerste keer ooit mijn eigen kerstboom gekocht.
[ afbeelding ]
Ik hoop dat jullie wel begrijpen dat dat mijn boom niet is?quote:
Sorry er wat te snel over heen gelezen maar het is inderdaad een droomboom, helemaal mee eensquote:Op vrijdag 7 december 2007 00:24 schreef kyraaa het volgende:
[..]
Ik hoop dat jullie wel begrijpen dat dat mijn boom niet is?
Dat is mijn droomboom![]()
Mijn eigen boom ziet er niet uit en is zelfs te pauperig om hierop te zetten
Oh, ik vind hem echt lelijk. Dacht ook dat het die van haar was dus zei dat maar niet.quote:Op vrijdag 7 december 2007 01:24 schreef uniekhoorn het volgende:
[..]
Sorry er wat te snel over heen gelezen maar het is inderdaad een droomboom, helemaal mee eens
Wij hebben ook groen en roze!quote:Op donderdag 6 december 2007 00:01 schreef Ireth het volgende:
Groen en roze, heb hem vanavond neergezet
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
En een 'doorkijkje' vanaf onze hal
[ afbeelding ]
Die ging er net onder zitten, tikte eens met haar pootje tegen een bal aan (de onderste meter is in ieder geval onbreekbaarquote:Op vrijdag 7 december 2007 17:48 schreef Adelante het volgende:
ik hoop dat je onbreekbare kerstballen hebt, want die kat kijkt er nu al met een blik van "kill" naar
Hier ook! Vanavond gaat hij weer naar binnen en gaat er weer vanalles in.quote:Op dinsdag 4 december 2007 23:35 schreef JediMasterLucia het volgende:
wij versieren hem zoals ieder jaar met zilver. met zilverkleurige slingers.
ik blijft dat toch het mooiste vinden
Je hebt tegenwoordig van die hele dikke slingers (lijken op boa'squote:Op vrijdag 7 december 2007 23:41 schreef freecell het volgende:
Eindresultaat is trouwens geworden: Zilver, blauw en paars/roze. en veel lampjes
eehh..quote:Op zondag 9 december 2007 20:13 schreef Scootmobiel het volgende:
Toffe foto's hier!![]()
Wij maken er zelf altijd graag een vrolijk gekleurd geheel van, met twee snoeren van elk 16 gekleurde lampjes. En dan van alles wat erin: een paar slingers, metallic-rode strikjes, en ballen in goud, wit, rood, groen en hier en daar meestal ook nog wel ergens een paar roze, blauwe of paarse ertussen.![]()
Ik vinnum mooi!!!quote:Op zondag 9 december 2007 21:25 schreef Cee het volgende:
Vandaag de boel afgerond, vorig jaar had ik goud/limoengroen/paars, nu heb ik er nog wat lichtblauw bij gedaan. Ik ben een tevreden mensch.
[ afbeelding ]
En dus heb ik vandaag ballen gekocht. Mijn kleuren en nog wat zwart/grijs ookquote:Op zondag 9 december 2007 08:33 schreef Troel het volgende:
Wij hebben altijd een walgelijke boom met de meest idiote kleurtjes (hoe erger hoe beter lijkt wel) en gekleurde lampjes. Mijnvindt dat het mooist.
Ik hoop eigenlijk dat ik ooit mijn gewoon witte en zilveren ballen boom nog op kan zetten, dat vind IK mooi
Ik vind dat maar een zielig boompje.quote:Op maandag 10 december 2007 15:58 schreef spanishgirl het volgende:
[[url=
Mijn boom [afbeelding] [afbeelding] [afbeelding]
[[url=
Mama's kerstakken
Ik doelde op de takken.quote:Op maandag 10 december 2007 16:15 schreef spanishgirl het volgende:
Hij is best groot hoor
Ow meid dat komt omdat die boom en die takken naast elkaar staan met een bank er tussen..quote:
Ja he.quote:Op zaterdag 15 december 2007 15:11 schreef freecell het volgende:
Lief!
ja denk dat mijn boom er dan ook niet was gekomenquote:Op zaterdag 15 december 2007 15:17 schreef maok het volgende:
[..]
Ja he.![]()
Het is maar goed dat ik alleen woon, als ik dit had moeten overleggen met een een man, was deze boom er vast niet gekomen.
Tnxquote:Op dinsdag 18 december 2007 16:44 schreef LoudGirl het volgende:
Ik ben naarstig op zoek naar roze, onbreekbare versieringen. Waar kun je roze kerstslingers kopen? @Ingetje 79: best een leuke boom maar wat een PRACHTIGE kat.
Al mijn roze spul (zie foto's ergens op aan het begin van dit topic!) komt bij de Wibra vandaanquote:Op dinsdag 18 december 2007 16:44 schreef LoudGirl het volgende:
Ik ben naarstig op zoek naar roze, onbreekbare versieringen. Waar kun je roze kerstslingers kopen? @Ingetje 79: best een leuke boom maar wat een PRACHTIGE kat.
Kan ook heel vrolijk zijnquote:Op woensdag 19 december 2007 15:31 schreef MissyMirjaM het volgende:
ik had geen zin om een kerstboom op te zetten dit jaar
heb dus slingers in mijn kroonluchter gegooid en er ballen aan gehangen
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |