quote:Van Marwijk: Leroy Fer kan heel belangrijk voor ons worden [wijzig]
Bert van Marwijk had na afloop een compliment voor Leroy Fer. Volgens hem ontstond met het inbrengen van Fer de ommerkeer. 'Hij speelt simpel, wint belangrijke duels en sluit aan bij de spitsen. Die jongen is 17 dus we moeten voorzichtig met hem zijn. Maar dat is een speler die wel eens heel belangrijk kan worden. Hij heeft diverse kwaliteiten die ontbreken in deze selectie.'
Voor de play-offs? Ja. Erna? Nee.quote:Op zondag 9 december 2007 16:49 schreef sjimz het volgende:Of ben jij wel blij met een plek 4?
quote:Op zondag 9 december 2007 16:07 schreef mister_popcorn het volgende:
[..]
Bouwen bouwen bouwen. Als we geen CL halen dit seizoen wordt het moeilijk bouwen hoor.
Als we geen CL halen zal guzman waarschijnlijk vertrekken en zal het moeilijk zijn om nieuwe goede spelers aan te trekken. (weinig geld en weinig uitstraling) Sowieso, per definitie worden de huidige dertigers er ook niet beter op.
Nee, we hadden gewoon moeten winnen vandaag, stelletje lamme takken zijn het.
Voor het kampioenschap gaan is zeker wel realistisch???quote:Op zondag 9 december 2007 23:25 schreef TC03 het volgende:
Ik snap echt niet hoe mensen kunnen zeggen dat we 'gewoon voor de eerste vijf moeten gaan'. Als dat zo is, dan heb je echt overdreven goed (en duur) ingekocht. Met goedkopere spelers had je ook wel bij de eerste vijf kunnen eindigen. En aangezien er aan het eind van het seizoen toch wel weer wat spelers zullen weggaan, zal je dan gewoon weer moeten inkopen om dat weer te compenseren. Maar nee, pas dán moeten we voor CL of het kampioenschap gaan volgens jullie. Kortom, als een plaats bij de eerste vijf goed genoeg is, is er gewoon sprake van enorme kapitaalvernietiging.
Raar hoor. Het slaat gewoon nergens op.
Ervoor gaan wel, we staan na 14 wedstrijden twee punten achter op de nummer 1. Zie niet in waarom het niet realistisch is.quote:Op maandag 10 december 2007 00:01 schreef Happel het volgende:
[..]
Voor het kampioenschap gaan is zeker wel realistisch???
Als Feyenoord wat minder slordig omspringt met dit soort wedstrijden dan is de kans heel groot dat je kampioen wordt. Is Feyenoord dan absoluut superieur? Neuh, met dit team had je vorig jaar waarschijnlijk gewoon verloren van een AZ, Ajax en PSV maar op dit moment zijn alledrie die teams aan het kwakkelen dus als je dan je als Feyenoord zijnde die kleine kut wedstrijden gewoon weet te winnen en redelijk ongeschonden uit de topduels komt dan haal je hetquote:Op maandag 10 december 2007 00:01 schreef Happel het volgende:
Voor het kampioenschap gaan is zeker wel realistisch???
Je doet er toch gewoon voor mee? Het is bijna winterstop en alles ligt nog open. Als je nu nog 4e gaat worden, heb je echt een hele matige 2e helft van het seizoen hoor.quote:Op maandag 10 december 2007 00:01 schreef Happel het volgende:
[..]
Voor het kampioenschap gaan is zeker wel realistisch???
Aan het begin van dit seizoen niet, maar nu, bijna op de helft, wel toch?quote:Op maandag 10 december 2007 00:01 schreef Happel het volgende:
[..]
Voor het kampioenschap gaan is zeker wel realistisch???
Tuurlijk, maar wat ze gisteren lieten zien was echt schadalig, dat zelfs supporters van VVV "Anti Voetbal" zingen en ons uitfluit! Ze hadden nog gelijk ook!!!quote:Op zondag 9 december 2007 16:48 schreef DatMeenJeNiet het volgende:
[..]
Er moet niets? Doelstelling is nogsteeds eerste vijf. En daarvoor zijn we aardig op schema.
Makaay uiteraard niet maar vind de Guzman al weken niet echt dat je zegt goed. Lekker Bruins alstie fit is op 10 en Wijnaldum aan de flank latenquote:Op maandag 10 december 2007 09:40 schreef ruud_fr het volgende:
De Guzman op de bank![]()
Makaay ook zeker? want die schoot die bal over
Je hebt het over de speler die na Makaay de meeste doelpunten heeft gemaakt en die bijna allemaal belangrijk waren?quote:Op maandag 10 december 2007 09:28 schreef TJDoornbos het volgende:
Mag de Guzman aub volgende week op de bank.........paar keer dat de bal bij de achterlijn was en dat of Makaay of Slory positie koos in de 16 de dat De Guzman nergens te vinden was......speelt er kneuzig laatste tijd!!
De Guzman was tegen ajax de beste man van het veldquote:Op maandag 10 december 2007 10:40 schreef TJDoornbos het volgende:
[..]
Makaay uiteraard niet maar vind de Guzman al weken niet echt dat je zegt goed. Lekker Bruins alstie fit is op 10 en Wijnaldum aan de flank laten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |