Dat noemt men bovennatuurlijk.quote:Op maandag 3 december 2007 00:02 schreef Zwaardvisch het volgende:
De TT is slechter dan het weer.
Goedenavond trouwens.
Wolfskind.quote:Op maandag 3 december 2007 00:09 schreef MrX1982 het volgende:
Alcoholist.
quote:Op zondag 14 maart 2004 14:51 schreef Duritz het volgende:
En inderdaad, nog één aanslag op Europese grond en we nuken gewoon die stomme steen in Mekka. Dat kan niet al te lastig zijn. Voor elke aanslag één kleine atoombom. Ze kunnen dan helemaal niets meer.
Mooi. Ik blader door Opwaaiende zomerjurken van Oek de Jong en ik krijg net een maagdelijke Economist aangeleverd.quote:Op maandag 3 december 2007 00:04 schreef Apropos het volgende:
[..]
Dat noemt men bovennatuurlijk.
Goedenavond.Ik lees Houten leeuwen en leeuwen van goud.
Het klinkt zo negatief als jij het zegt.quote:Op maandag 3 december 2007 00:09 schreef MrX1982 het volgende:
Alcoholist.
Da's toch mooi? Alleen de steen wordt verpulverd, verder helemaal geen burgerslachtoffers!quote:
De PI was toch niet negatiefquote:Op maandag 3 december 2007 00:13 schreef Monidique het volgende:
[..]
Het klinkt zo negatief als jij het zegt.
Maartenstan, greatest country in the worldquote:Op maandag 3 december 2007 00:14 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Misschien moet ik mijn eiland claimen.
Ik denk dat het Sint weghalen voldoende is qua naam.quote:Op maandag 3 december 2007 00:17 schreef Apropos het volgende:
[..]
Maartenstan, greatest country in the world
Ze hadden dat al moeten doen bij die Madrid aanslagen.quote:
http://youtube.com/results?search_query=shock+awe+baghdad&search=Searchquote:Op maandag 3 december 2007 00:21 schreef Gabry het volgende:
[..]
Komop, de hilariteit om die stomme steen weg te nuken is priceless.
Ik trap stomme stenen doorgaans weg.quote:Op maandag 3 december 2007 00:21 schreef Gabry het volgende:
[..]
Komop, de hilariteit om die stomme steen weg te nuken is priceless.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |