quote:Op zondag 2 december 2007 22:14 schreef BigFire het volgende:
Dagobert als "muziekindustrie"de ironie
DD is toch onderdeel van Disney, en Disney heeft weer haar eigen platenmaatschappijen...dus het kan ook gewoon zijn dat het Disney-propaganda isquote:Op zondag 2 december 2007 22:31 schreef EvilMarc het volgende:
Als het nu nog een leuke strip was, oké.![]()
Maar dit slaat echt alles, slecht van de Donald Duck dat ze geld aannemen om dit soort dingen te publiceren ( kan niet anders).
Nee als je per se de stoere knaap uit wilt hangen lees je het niet want straks krijgt je street rep een deuk! Als dat je geen fuck kan schelen lees je het gewoon lekker wel als je daar gewoon zin in hebt.quote:Op zondag 2 december 2007 23:25 schreef Marurk het volgende:
Donald Duck.Dat lees je toch niet meer als je ouder bent dan 12?
![]()
Jij niet nee.quote:Op zondag 2 december 2007 23:25 schreef Marurk het volgende:
Donald Duck.Dat lees je toch niet meer als je ouder bent dan 12?
![]()
De Donald Duck is geweldig...quote:Op zondag 2 december 2007 23:25 schreef Marurk het volgende:
Donald Duck.Dat lees je toch niet meer als je ouder bent dan 12?
![]()
Het is een kenmerk van de beginnende pubertijd om je af te zetten tegen alles waarmee je in je kinderjaren mee hebt gespeelt, wat je hebt gelezen en wat je leuk vond om te doen. Dit in de hoop om volwassener over te komen voor jezelf en de groep.quote:Op zondag 2 december 2007 23:25 schreef Marurk het volgende:
Donald Duck.Dat lees je toch niet meer als je ouder bent dan 12?
![]()
Laatst stond er een verhelderend verhaal in over de gevaren van inflatie, ingezet door oom Dagobert die de broodprijzen met factor 1000 verhoogde.quote:Op zondag 2 december 2007 23:40 schreef SpecialK het volgende:
:
Sommige verhalen in de donald duck bevatten zeer subtiele maatschappijkritische boodschappen waar je minimaal 20 voor moet zijn om ze te kunnen zien.
Dat was wel weer een leuke stripquote:Op zondag 2 december 2007 23:47 schreef Peter6000 het volgende:
Laatst stond er een verhelderend verhaal in over de gevaren van inflatie, ingezet door oom Dagobert die de broodprijzen met factor 1000 verhoogde.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |