Prutser.quote:Op woensdag 23 april 2008 13:52 schreef Grobbel het volgende:
Fok! Muziek Trivia deel CMLVI
Moet eigenlijk deel CMLVII zijn. Kunnen jullie dit nog aanpassen? Dank alvast!
Wij houden wel van je, hoor, Grobbel.quote:Op woensdag 23 april 2008 13:52 schreef Grobbel het volgende:
Fok! Muziek Trivia deel CMLVII
Moet eigenlijk deel CMLVII zijn. Kunnen jullie dit nog aanpassen? Dank alvast!
Zullen we de discussie over Romeinse cijfers weer eens van stal halen?quote:
Vanaf deel M stem ik voor Fok! Muziek Trivia v1.00x ;-)quote:Op woensdag 23 april 2008 17:34 schreef bartrid het volgende:
[..]
Zullen we de discussie over Romeinse cijfers weer eens van stal halen?
quote:Op vrijdag 25 april 2008 11:06 schreef dwerg het volgende:
Betekent 4g dat nu dezelfde regels gaan gelden voor MUZ en, ik noem maar een voorbeeld, KPD wat betreft het posten van linkjes naar clips en ander auteursrechtelijk beschermd materiaal?
Ik ben er nog niet helemaal uit, maar volgens mij wordt het modden een stuk simpeler.quote:Op vrijdag 25 april 2008 11:23 schreef Danny het volgende:
daar was je als user al zelf verantwoordelijk voor en dat is nog steeds zo. niets aan veranderd. Wij kunnen onmogelijk van elke post gaan beoordelen of er auteursrechten mee worden geschonden. Dat risico is geheel aan de user zelf.
Check.quote:Op maandag 28 april 2008 19:59 schreef bartrid het volgende:
Liedjes die horen bij een bepaald land
Mag die grammaticaal incorrecte titel aangepast worden?
Mijn dank grenst aan hondsdolheidquote:
Ist jetzt geschlossen.quote:Op dinsdag 29 april 2008 10:35 schreef cafca het volgende:
Ik hou niet van klikken, maar dit ruikt toch wel heel erg naar spam: Ben jij het nieuwe geluid van Nederland?
Ist auch mal geraumt.quote:Op dinsdag 29 april 2008 10:50 schreef dwerg het volgende:
Ik hou ook niet van klikken, maar Coldplay - Viva La Vida
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |