Grappig ? Hij wilde op TV. Die zien we nog terug in shooting the starquote:Op dinsdag 29 januari 2008 21:07 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
dit was echt rutger van geenstijl ofzo
wel grappig dat hij zo extreem open over sex is
Typisch dat zulks sarcasme nou net van een vrouw afkomstig moet zijnquote:Op dinsdag 29 januari 2008 21:40 schreef Burdie het volgende:
Hij was echt helemaal 'the man'. Hij was immers veertig dagen niet klaargekomen.
Ik zag dat helemaal niet aankomen. Ik dacht wie wil er nou met die lelijke dwerg sex hebben ?quote:Op woensdag 30 januari 2008 02:32 schreef nietzman het volgende:
Wat een heerlijke charlatan. Je zag ook vanaf het begin al wel aankomen dat dat op een gegeven moment verkeerd zou gaan met die snorfiets van 'm..
Nopequote:Op dinsdag 29 januari 2008 21:15 schreef Woep het volgende:
Ben ik nou de enigste die het nogal raar vindt om elke week een andere vrouw te palen?
Purmerendquote:Op donderdag 24 januari 2008 13:57 schreef Lonewolf2003 het volgende:
[..]
Ooit van een studentenflat gehoord. Ze golfde. Gedroeg zich als een typisch Amsterdams studentje. En was duidelijk geadopteerd door een beter gesteld gezin uit Blaricum, Wassenaar of dergelijke.
Typisch dertien in een dozijn corpsballetje. Maar hij heeft wel het meest gehad aan het programma tot nu toe.quote:Op woensdag 30 januari 2008 20:29 schreef B1nulnul het volgende:
en wat vonden jullie van onze kakker?
.quote:Op dinsdag 29 januari 2008 20:41 schreef tong80 het volgende:
Hou oud is het ventje ? Maar meer hoe lang is ie ? Ik schat 153 centimeter. Ik zou ook steeds sex willen als mijn eikel over de grond schuurt
Hij heeft er wel DWDD mee gehaald, dat dan weer welquote:Op woensdag 30 januari 2008 23:23 schreef nozem het volgende:
"Ik heb niet het idee dat jij op zo'n feest op zoek bent naar diepgang"
"Uiteindelijk wel, hij is toch 17 cm lang, dus hij gaat er toch wel diep in"
Vind je dat nou respectvol, naar meisjes toe, als je er zo over praat?"
"Nee, daarom doe ik dat ook nooit met meisjes d'r bij.."
Wat een heerlijke gladjanus..
Ik wilde het ook zeggenquote:Op donderdag 31 januari 2008 00:03 schreef Veerboot het volgende:
[..]
Hij heeft er wel DWDD mee gehaald, dat dan weer wel
Lelijk? Geen oneffenheden, goede mat, mooi gebit, slank postuur.quote:Op donderdag 31 januari 2008 13:29 schreef peterfan het volgende:
Ik snap echt niet dat er nog dozen zijn die voor deze gozer gaan. Hij is lelijk, heeft helemaal niets te melden, kan niet dansen en loopt op feesten in een of andere grijze trainingsbroek....![]()
Maar goed, leuk vermaak
Lees het topic eens door.quote:Op donderdag 31 januari 2008 15:20 schreef peterfan het volgende:
Echt waar? Ben ik de enige die m lelijk/onaantrekkelijk/verschrikkelijk vond? Nee toch?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |