Dat ding geeft écht veel licht.quote:Op zondag 25 november 2007 23:37 schreef rene90 het volgende:
maar wordt je nou echt wakker ervan en tja is het lekkerder?:p en wat als je nou die lamp links hebt staan en je ligt op je rechterzij
Maar hoe doe je dat dan als jij er om 7 uur uit moet en V. kan slapen tot 9? Dat zou hier in huis echt een probleem zijnquote:Op maandag 26 november 2007 08:06 schreef Levitation het volgende:
[..]
Dat ding geeft écht veel licht.Normaal slaap ik ook overal doorheen, maar door het langzaam steeds harder gaan branden van de lamp snapt je lichaam dat het ochtend wordt en slaap je nog maar heel licht als de "wekker" gaat. Bij de mijne kun je kiezen tussen vogeltjesgeluid
en een piep-piep-piep-geluidje, er is ook een luxere uitgave die een fm-radio heeft (maar die was vorig jaar nog niet te krijgen).
We werken allebei fulltime, werken beide op fietsafstand van het werk en staan dus vrijwel altijd gewoon gezellig samen op.quote:Op maandag 26 november 2007 08:07 schreef freecell het volgende:
[..]
Maar hoe doe je dat dan als jij er om 7 uur uit moet en V. kan slapen tot 9? Dat zou hier in huis echt een probleem zijn
Wat kost dat philipsding eigenlijk?
Ritueel nog welquote:Op maandag 26 november 2007 09:32 schreef Stormqueen het volgende:
naja, over mijn opstaankwaliteiten zal ik het verder maar niet hebben...!!
Dag 1 van de Werkeloosheid, ik denk dat ik zo maar eens begin met een vitamineshot en dan mijn huis ritueel ga reinigen.
quote:Op maandag 26 november 2007 09:44 schreef Stormqueen het volgende:
Ja ritueel, ik denk dat het in mijn hoofd ook wat kalmer wordt als al het stof weg is. Niet dat het hier zo'n immense teringbende is hoor, maar iedereen die 40 uur per week werkt weet dat schoonmaken echt het laatste is waar je zin in hebt op je vrije zaterdag![]()
Dus gebeurde het alleen als mijn moeder danwel schoonmoeder over de vloer zou komen![]()
Jij bent trouwens wel ijverig zeg
Lieverd, koop zo'n lamp-wekker-ding... misschien helpt 't, misschien niet... maar 't lijkt me iig het proberen waard.quote:Op maandag 26 november 2007 09:32 schreef Stormqueen het volgende:
naja, over mijn opstaankwaliteiten zal ik het verder maar niet hebben...!!
Dag 1 van de Werkeloosheid, ik denk dat ik zo maar eens begin met een vitamineshot en dan mijn huis ritueel ga reinigen.
Als je daarna weer gaat maffen helpt dat niet echt volgens mijquote:Op maandag 26 november 2007 10:32 schreef -Bubseltje- het volgende:
Anders komt hij er niet uit en misschien is het ook wel gezellig en nog een beetje ritme behouden
Als ik weer geld over heb zal ik het overwegenquote:Op maandag 26 november 2007 10:34 schreef Levitation het volgende:
[..]
Lieverd, koop zo'n lamp-wekker-ding... misschien helpt 't, misschien niet... maar 't lijkt me iig het proberen waard.
Ben al meer dan een jaar zo en ik vind het niet erg dus jaquote:Op maandag 26 november 2007 10:39 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Als je daarna weer gaat maffen helpt dat niet echt volgens mij
je hebt dan wel een ritme maar wel een heel apart ritmequote:Op maandag 26 november 2007 10:50 schreef Stormqueen het volgende:
ik doelde meer op dat ritme
Kun je nergens heen dan?
Komt helemaal goed hoorquote:Op maandag 26 november 2007 10:43 schreef Riann het volgende:
nog steeds gestopt met roken het valt me nu niet tegen
hartstikke goedquote:Op maandag 26 november 2007 10:43 schreef Riann het volgende:
nog steeds gestopt met roken het valt me nu niet tegen
maar dat kan nog komen.
dat zijn ook hele rottige dingen....quote:Ik vind het veel moeilijker dat het nu uit is. Misschien dat daarom het stoppen met roken wel makkelijker gaat omdat ik meer daar aan moet denken.
Beterschapquote:Op maandag 26 november 2007 10:57 schreef Muck het volgende:
he SQ wat kut zeg
komt allemaal wel weer goed hoor
beetje late reactie, ik weet het
ik lees wel met jullie mee, maar heb vaak gewoon geen tijd op mte rageren omdat ik het echt vreselijk druk heb op het moment en eigenlijk al weken niet echt lekker ben, wat ook niet echt helpt.
Om half 3 een afspraak met de dokter, omdat ik alweer zowat 2 weken barstende hoofdpijn heb. Ik heb regelmatig hoofdpijn, en dit jaar ook al 3 keer een voorhoofdsholte-ontsteking gehad.
Nu ik voor de zoveelste keer weer zit te emmeren, laat ik me dit keer niet afschepen met een antibiotoca-kuur (ook al helpt het elke keer wel) maar wil ik eigenlijk dat er eens wat beter naar gekeken wordt.
Elke keer weer dat gedonder kan nooit goed zijn lijkt me
thanks!quote:Op maandag 26 november 2007 11:54 schreef omearos het volgende:
[..]
Beterschap
Vraag een verwijzing naar de KNO-arts, hopelijk kan die wat voor je doen.
Ben ik ook heel blij om.quote:Op maandag 26 november 2007 12:36 schreef ColdFeet het volgende:
Nou ja, fijn dat je niet meer dood wilt
Arme Riannquote:Op maandag 26 november 2007 15:32 schreef Riann het volgende:
het niet roken gaat eigenlijk goed
maar joris uit mijn gedachten verbannen dat gaat niet goed
Je bent ook zieligquote:Op maandag 26 november 2007 15:41 schreef Riann het volgende:
ja en dan heb ik ook nog is flink de griep te pakken
ik voel me wel een beetje zielig hoor
Ja maar, ja maar... hier gaat het om uuuuuren hoor, als ik niet zou zeurenquote:Op maandag 26 november 2007 07:29 schreef freecell het volgende:
[..]
Dat wás bij ons ook zo, totdat ik accepteerde dat hij heus wel uit bed komt, maar iets meer tijd nodig heeft om wakker te worden, terwijl ik meer "aan ga" dan "wakker word" ik stap er dus gewoon meteen uit.
Toen ik niet meer aan z'n hoofd zeikte 's morgens vroeg dat hij er NU uit moest, werd het allemaal een stuk beterEn nu is hij er vaak eerder uit dan ik
Maar hij draait zich nog steeds altijd één keer om
quote:Op maandag 26 november 2007 16:22 schreef Troel het volgende:
Och, dat is hier in het weekend vaste prik. Dan kom ik terug van boodschappen doen en dan ligt er nog eentje in zijn bed te meuren
Wordt nog wel anders
Als je 'm brood komt brengen beloon je 'm volgens mij voor z'n luiheidquote:Op maandag 26 november 2007 16:30 schreef Troel het volgende:
De laatste tijd krijg ik hem nog wel eens mee boodschappen doen, maar meestal kom ik op een gegeven moment maar met een bordje met boterhammen naar boven om hem uit bed te schoppen.
Ik heb net driekwart liter spa henriëtte weggetiktquote:Op maandag 26 november 2007 17:22 schreef Stormqueen het volgende:
ik denk omdat dat rustiger is voor je maag. Een halve liter spa rood tik je niet snel weg trouwens.
Ik vind plat water lekkerder, maar da's een kwestie van smaak.
quote:Op maandag 26 november 2007 18:05 schreef Troel het volgende:
Oew, herkenning!
"Wat wil je eten?"
-"Wat lekkers?"
voor een keertje is het inderdaad niet erg maar echt gezond is een wit pistoletje met vol vette kaas en ham niet echtquote:Op maandag 26 november 2007 18:43 schreef rene90 het volgende:
maar een pistoletje, met plakje ham plakje kaas wat sla augurk tomaat ei is wel redelijk te doen voor een keertje:)
waarom maken ze nit de dingen die zo lekker zijn gezond, stel dat "sla" de smaak en knapperig heid van chips had" nou dan was het leven een stuk makkelijker geweest
Nou, dat is dus behoorlijk $^!#&%^#!)($)(!^$(quote:Op maandag 26 november 2007 18:49 schreef Muck het volgende:
zo, ik ben weer thuis....
de pijn in mijn hoofd is dit keer geen voorhoofdsholteontsteking, maar wordt veroorzaakt door mijn (veel te grote) borsten die teveel aan mijn nekspieren trekken. Dat ze verkleind moeten worden is voor mij al oud nieuws, maar dat ze nu dus ook nog hoofdpijn veroorzaken maakt me niet echt vrolijker.
Doordat ik medicijnen gebruik, gaat het afvallen bij mij heel, heel erg langzaam, vandaardat ik ook nog een behoorlijke tijd moet wachten op mijn borstverkleining. Ik heb nu pijnstillers en spierverslappers (nek is een harde bonk tegenwoordig) en daar zal ik het mee moeten doen voorlopig
Dat is zwaar klote Muck, maar kunnen ze dan niet gewoon een uitzondering maken voor je, en sneller voor verkleining kiezen? Dit is toch ook niets zo?quote:Op maandag 26 november 2007 18:49 schreef Muck het volgende:
zo, ik ben weer thuis....
de pijn in mijn hoofd is dit keer geen voorhoofdsholteontsteking, maar wordt veroorzaakt door mijn (veel te grote) borsten die teveel aan mijn nekspieren trekken. Dat ze verkleind moeten worden is voor mij al oud nieuws, maar dat ze nu dus ook nog hoofdpijn veroorzaken maakt me niet echt vrolijker.
Doordat ik medicijnen gebruik, gaat het afvallen bij mij heel, heel erg langzaam, vandaardat ik ook nog een behoorlijke tijd moet wachten op mijn borstverkleining. Ik heb nu pijnstillers en spierverslappers (nek is een harde bonk tegenwoordig) en daar zal ik het mee moeten doen voorlopig
je haalt de woorden uit mijn mondquote:Op maandag 26 november 2007 20:02 schreef Rewimo het volgende:
[..]
Nou, dat is dus behoorlijk $^!#&%^#!)($)(!^$(
nee dat doen ze nietquote:Op maandag 26 november 2007 20:07 schreef teigan het volgende:
[..]
Dat is zwaar klote Muck, maar kunnen ze dan niet gewoon een uitzondering maken voor je, en sneller voor verkleining kiezen? Dit is toch ook niets zo?
dat weet ikquote:Op maandag 26 november 2007 21:13 schreef Troel het volgende:
Muck
Meer weet ik even niet te zeggen, maar die zoen komt uit een goed hart
Ik zet op mijn boodschappenlijstje (van zaterdag) meestal: "avondeten zaterdag, avondeten zondag", vervolgens pak ik precies dat wat ik wil maken/ waarvan ik denk dat hij dat lust (en dat is zelden foutquote:Op maandag 26 november 2007 17:37 schreef Stormqueen het volgende:
ik ben ook jong, maar dat heftige verliefde hebben we geloof ik niet, ik ben meer van het praktische
Als ik alleen ga worden er tenminste knopen doorgehakt, anders gaat het steeds zo van:
<knip>
Als ik alleen ga vreet ie gewoon wat ik heb uitgekozen, en altijd zonder mokken, ideaal
Dikke knuf! Lijkt me echt heel naar dat je zo lang moet wachten terwijl je duidelijk klachten hebt.quote:Op maandag 26 november 2007 22:24 schreef Muck het volgende:
bedankt jongens
en ja dat mag je vragen hoor![]()
nog ongeveer 15 kilo
quote:Op maandag 26 november 2007 22:26 schreef Levitation het volgende:
[..]
Ik zet op mijn boodschappenlijstje (van zaterdag) meestal: "avondeten zaterdag, avondeten zondag", vervolgens pak ik precies dat wat ik wil maken/ waarvan ik denk dat hij dat lust (en dat is zelden fout) Ondertussen is V. druk bezig de kar te vullen met zijn standaard dingen: cola, sap, friet/frikandellen/loempia's/pizza's en koekjes/chocolade. Zo hebben we ieder onze eigen taken en zijn we best vlot de winkel weer uit.
Grootste nadeel is dat ik soms thuis ontdek dat hij voor een weeshuis koek, chocolade en chips heeft ingeslagen.
awww, dank je welquote:Op maandag 26 november 2007 22:27 schreef Levitation het volgende:
[..]
Dikke knuf! Lijkt me echt heel naar dat je zo lang moet wachten terwijl je duidelijk klachten hebt.
... En het sport natuurlijk voor geen meter met echt grote borsten...quote:Op maandag 26 november 2007 22:24 schreef Muck het volgende:
bedankt jongens
en ja dat mag je vragen hoor![]()
nog ongeveer 15 kilo
nope.... rennen en hopsen is niet echt prettigquote:Op maandag 26 november 2007 22:35 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
... En het sport natuurlijk voor geen meter met echt grote borsten...
dat hoop ik ook jaquote:Hopelijk zetten de spierverslappers in ieder geval een beetje zoden aan de dijk voor je klachten. Kun je er niet nog iets van fysio bijnemen, om de hoofdpijn & spanning te verlichten?
Hoi hoi,quote:Op maandag 26 november 2007 18:31 schreef Heavenlyblue het volgende:
[..]
Ik doe het net in de eetmeter, bijna 1000 kcal![]()
Medechristen check, maar blowen heb ik al zeker 4 jaar niet meer gedaanquote:Op dinsdag 27 november 2007 23:43 schreef no1uknow het volgende:
Btw Freecell jij was toch die blowende mede-christen van mij?
Geweldig zeg! Ze bouwt alles dusdanig op dat het eigenlijk voor bijna iedereen te doen is.quote:Op woensdag 28 november 2007 08:11 schreef Levitation het volgende:
Goeiemorgen!Alles goed met iedereen?
Gisteren les 9 van Evy gelopen en het gaat nog steeds goed!Denk elke keer aan het begin als vertelt wordt wat er die les op 't programma staat "dat lukt me nooit!
", maar het lukt elke keer wél!
Geeft me echt een goed gevoel.
Gewoon aan beginnen.quote:Op woensdag 28 november 2007 08:56 schreef motorbloempje het volgende:
Evy.. ja.. het staat klaar op de PC, moet me er alleen nog toe dwingen het te gaan doen.... en een loopplek vinden...en in het donker durf ik niet zo goed in m'n eentje..
misschien wilwel mee
eens checken
Ik durf 't ook...quote:Op woensdag 28 november 2007 09:15 schreef motorbloempje het volgende:
kun je nagaanzit ik nog midden in de stad
maargoed, ik vind het niet echt leuk om zo te sjokken door straten waar iedereen ziet wat voor een conditiekneus ik ben
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |