quote:Nadia is in tranen. “Dit ding zit te strak!”, roept ze. Om haar middel zit een band die haar buik strak moet houden na de behandeling van net. Dennis weet niet goed wat ‘ie moet doen. “Ik moet overgeven”, vervolgt ze. Huilend gaat ze zitten op het toilet. “Het doet zeer!” Dennis loopt dan toch ook naar binnen en slaat een arm om haar heen. Als Lieke binnenkomt sprint Dennis naar haar toe en probeert haar af te leiden, maar dat lukt niet. Lieke hoort het gesnik en snelt richting Nadia. “Wil jij met Amanda de shoot doen?”, piept Nadia en ze snikt verder… Hoe loopt dit af?
Nee alleen een soort electro stimulatie.quote:Op woensdag 21 november 2007 15:26 schreef avonne het volgende:
had Nadia nou wel of niet een injectie gehad?
quote:Op woensdag 21 november 2007 15:27 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Iemand die dus zegt dat die behandeling van dhr. Sanchez niets doet zit er alvast naast. Het heeft wel degelijk effect.....![]()
Nee zeg. Die straling zit veilig gevangen in Nadia's buikje.quote:Op woensdag 21 november 2007 15:18 schreef bloodymary het volgende:
Misschien is er radio-actieve straling vrijgekomen en moet daarom iedereen weg!
lol...quote:Op woensdag 21 november 2007 15:26 schreef Copycat het volgende:
[..]
Met een camera in de kist. Dat we potdomme wel zeker weten dat ze kassiewijle is.
Waar is de Spaande wonderdokter eigenlijk? Via de achteruitgang met een noodgang richting Schiphol?
bij een normale arts krijg je nog bedenktijd als je een abortus wilquote:Op woensdag 21 november 2007 15:29 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Het was gewoon opzet.......Men wilde van de feut af....Dit was dé methode![]()
Nee, ik heb het hele verhaal gezien vanmorgen. Die injectiespuit was om vloeistof op te zuigen uit een flesje en werd gemengd in de creme.quote:Op woensdag 21 november 2007 15:26 schreef avonne het volgende:
had Nadia nou wel of niet een injectie gehad?
Was dat de politie niet om die oplichter te arresteren?quote:Op woensdag 21 november 2007 15:28 schreef riri het volgende:
er was dus een ambulance gebeld
quote:Op woensdag 21 november 2007 15:27 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Iemand die dus zegt dat die behandeling van dhr. Sanchez niets doet zit er alvast naast. Het heeft wel degelijk effect.....![]()
Wat een cynisme hier, heerlijkquote:Op woensdag 21 november 2007 15:30 schreef avonne het volgende:
Als je in het ziekenhuis sonde voeding krijgt, kun je dan nog wel kotsen, eigenlijk?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |