Natuurkunde is veel intressanterquote:Op woensdag 21 november 2007 09:29 schreef Loontjah het volgende:
Maar hier in Helmond krijg je ook natuurkunde, gelukkig dat ik dat nooit gevolgd heb.
Heb liever scheikunde, dat vond ik pas intressant!
De muziek hier staat dan ook niet al te luid, maar het is inderdaad een stuk beter dan geen muziek. Mag je geen eigen muziek aanzetten Loontjah (Ilona.. ik kan het ook)?quote:Op woensdag 21 november 2007 09:31 schreef JeroenV het volgende:
Ik heb een schijthekel aan de muziek die hier (te hard) op staat. Word ik saggo van![]()
Van (slechte) muziek kan ik zelf echt in een rothumeur raken, dus ik weet niet of ik het daar mee eens ben. Straks de zender even verwisselen als die vrouw weg is ofzo.quote:Op woensdag 21 november 2007 09:37 schreef KaheemSaid het volgende:
De muziek hier staat dan ook niet al te luid, maar het is inderdaad een stuk beter dan geen muziek. Mag je geen eigen muziek aanzetten Loontjah (Ilona.. ik kan het ook)?
Zelfstandigheid ten top merk ik wel weer, mijn stagebegeleidster zit sowieso in een andere kamer als ze er is...quote:Op woensdag 21 november 2007 09:50 schreef dabadbass het volgende:
ha mijn stagebegeleider is ziek vandaag dus ik zit hier wat in mn eentje te klootviolen
Je stond 186ste!quote:Op woensdag 21 november 2007 09:47 schreef KaheemSaid het volgende:
Ik sta 186 ste.... Yeah !!!!
Same herequote:Op woensdag 21 november 2007 09:50 schreef dabadbass het volgende:
ha mijn stagebegeleider is ziek vandaag dus ik zit hier wat in mn eentje te klootviolen
Ja anders had je andere nummering:quote:Op woensdag 21 november 2007 10:07 schreef KaheemSaid het volgende:
Oh is dit dan van heel het forum of iets dergelijks? Denk dat ik het al enigszins begin te begrijpen!
Bedankt voor de informatie allemaal:P Met een bakje koffie voor gaan we maar even wat info doorlezen!
quote:Op woensdag 21 november 2007 10:11 schreef Loontjah het volgende:
[..]
Ja anders had je andere nummering:
1.
2.
3.
etc.
Het gaat dus over het hele forum ja.
Ja...quote:Op woensdag 21 november 2007 10:09 schreef JeroenV het volgende:
Dus hoe harder de topics gaan hoe hoger we eindigen
Ik ookquote:Op woensdag 21 november 2007 10:16 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Ja...
Ik kan me nog een tijd herinneren dat de top15 vol stond met Stage SC'ers
Wahhaa ik weet wat een PABO student meemaakt hoor, mijn vriendin is er 1.quote:Op woensdag 21 november 2007 10:14 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Het viel jou dus ook al op dat ze zo vreemd telden. Ik denk het is een Pabo Studente die die overzichten maakt!
PBquote:
Die ons terecht op wees dat het ietsjes te hard ging..quote:Op woensdag 21 november 2007 10:17 schreef Deansensitized het volgende:
[..]
Ik ook
Mooi was dat altijd
En toen was er crossover![]()
Succes Chatgirl, wat heb je ze beide gemeld?quote:Op woensdag 21 november 2007 10:15 schreef ChatGirl het volgende:
Mogguh, dadelijk eens een afspraak maken bij de fysio. Mn begeleider van stage én van school hebben beide nog niets laten horen.
Een vriendin en een vriend van me doen het, dus heb er ook een aardig beeld van. Heb een soortgelijke rekentoets als hen gehad, welke ik ook niet haalde in 1x...quote:Op woensdag 21 november 2007 10:18 schreef Loontjah het volgende:
[..]
Wahhaa ik weet wat een PABO student meemaakt hoor, mijn vriendin is er 1.
Ze kon altijd goed leren, maar daar had zij echt moeite mee.
Mensen denken dat hun niet kunnen tellen.
Nee ga jij maar eens 100 sommen in spreektaal uitschrijven in 5 minuten tijd.
Beknelde spier, dat ik de rest van de week rust moet houden.quote:Op woensdag 21 november 2007 10:23 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
Succes Chatgirl, wat heb je ze beide gemeld?
Ging inderdaad wel asociaal hard jaquote:Op woensdag 21 november 2007 10:22 schreef PieterBas het volgende:
[..]
Die ons terecht op wees dat het ietsjes te hard ging..5 topics in een dag
![]()
Lekker slapen en beterschap!quote:Op woensdag 21 november 2007 10:33 schreef miss-scofield het volgende:
Ik ben ziek![]()
En ik ga nu m'n bedje weer in
Succes vandaag!!
quote:Op woensdag 21 november 2007 10:33 schreef miss-scofield het volgende:
Ik ben ziek![]()
En ik ga nu m'n bedje weer in
Succes vandaag!!
Jij ook beterschap!!quote:Op woensdag 21 november 2007 10:36 schreef Loontjah het volgende:
Sterkte Miss,
Ik ben ook ziek
Maar ik haal anders mijn dagen niet...
Dus even doorbijten.
Ik zit nu op 63,5 dagen en ik moet er 100 maken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |