FOK!forum / Voetbal / AFC Ajax-topic #833: Koploper
Dr.Daggladinsdag 20 november 2007 @ 14:58

.
hello_moto1992dinsdag 20 november 2007 @ 15:04
Slotje
Dr.Daggladinsdag 20 november 2007 @ 15:04
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:04 schreef hello_moto1992 het volgende:
Slotje
Hoezo, deze was eerder .
BigKahunadinsdag 20 november 2007 @ 15:05
883
hello_moto1992dinsdag 20 november 2007 @ 15:07
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:04 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Hoezo, deze was eerder .
Die andere was al weer aangepast
Dr.Daggladinsdag 20 november 2007 @ 15:07
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:05 schreef BigKahuna het volgende:
883
I know .
quote:
Ajax mag hopen op Barça-belofte Marc Crosas

FC Barcelona wil Marc Crosas (links) in de winterstop verhuren, meldt El Mundo Deportivo. Ajax, Liverpool en Real Sociedad toonden enkele maanden terug interesse in de negentienjarige aanvallende middenvelder.

Crosas schurkt tegen de A-selectie aan en speelt geregeld in Barcelona B, dat uitkomt in de vierde divisie. De Catalanen vinden het voor Crosas’ ontwikkeling beter dat hij wordt verhuurd. Zelf zou de belofte een buitenlandse club prefereren. Crosas debuteerde vorig seizoen voor Barça. (MA)
Radegastdinsdag 20 november 2007 @ 15:09
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:07 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

[..]
Niet nog zo'n Spanjool.
Dr.Daggladinsdag 20 november 2007 @ 15:11
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:09 schreef Radegast het volgende:

[..]

Niet nog zo'n Spanjool.
Ach, een talentje is wel okay tot aan volgende zomer.
Kan Van Geel rustig verder zoeken.
PizzaSalamidinsdag 20 november 2007 @ 15:12
Van mij mag van Gaal of Rijkaard komen. Al mag Adrie misschien ook wel blijven.
Ordinairdinsdag 20 november 2007 @ 15:12
Kan ook wel even de stofzuiger doorheen.

En we moeten niks huren maar kopen!
D1dinsdag 20 november 2007 @ 15:13
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:09 schreef Radegast het volgende:

[..]

Niet nog zo'n Spanjool.
Crosas zou ik anders hier graag zien rondlopen, al is het maar voor een jaar of 2. Die jongen heeft echt ontzettend veel talent. En daarbij, wat zijn onze alternatieven?
De_Ananasdinsdag 20 november 2007 @ 15:15
Huren zonder optie tot koop schiet je vaak niks mee op.
Radegastdinsdag 20 november 2007 @ 15:15
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:13 schreef D1 het volgende:

[..]

Crosas zou ik anders hier graag zien rondlopen, al is het maar voor een jaar of 2. Die jongen heeft echt ontzettend veel talent. En daarbij, wat zijn onze alternatieven?
Sarpong, Anita.

Weetjewel, spelers uit onze EIGEN opleiding.
PizzaSalamidinsdag 20 november 2007 @ 15:15
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:13 schreef D1 het volgende:

En daarbij, wat zijn onze alternatieven?
Andrej Demtsjenko .
CSI_MIAMIdinsdag 20 november 2007 @ 15:18
quote:
Ajax heeft oogje op Duits talent Marko Marin
Gepubliceerd op 20-11-07

Ajax zou een oogje hebben op Marko Marin, zo meldt het Duitse Bild Am Sonntag. De 18-jarige speler is momenteel actief voor Borussia Mönchengladbach en geldt als een groot talent.

Marin, die vanwege zijn prestaties ook wel Magic Marin wordt genoemd, staat naast Ajax ook in de belangstelling van AC Milan en Fiorentina. De drie clubs waren afgelopen weekend aanwezig tijdens een wedstrijd van Duitsland Onder-19 en zagen daar Marin spelen.

Naast zijn goede spel viel Marin in de wedstrijd met IJsland vooral op vanwege een wonderbaarlijke goal. Hoeveel Marin moet gaan kosten is niet bekend.
Roflbroekdinsdag 20 november 2007 @ 15:19
Huren, daar heb je over een jaar niets meer aan. Eigenlijk alleen maar nadelen. Hij leverd geen geld op en staat ook nog eens de ontwikkeling van andere spelers in de weg.
Branieschopperdinsdag 20 november 2007 @ 15:21
ik zag die marin net spelen.. schitterende acties, supertalent! Hij moet alleen eerst maar es groeien in zowel lengte, als breedte. Dan kunnen we hem pas serieus in verband met Ajax brengen..
HeatWavedinsdag 20 november 2007 @ 15:21
Voor de korte termijn, om verdomme weer eens kampioen te worden, mogen ze wmb Ronaldino een half jaar huren!
Nashjedinsdag 20 november 2007 @ 15:22
Het zou echt belachelijk zijn als spelers als Krkic, Dos Santos en nu weer die Crosas worden verkozen boven onze eigen jeugdspelers .
Wooldoordinsdag 20 november 2007 @ 15:23
Als hij echt goed is zie ik geen probleem om hem een half jaar te huren. Tenzij je in de winterstop Aisatti/Defour kan kopen. Zo niet dan gewoon die spanjaard huren en begin volgend seizoen een van die twee kopen.
S-Twodinsdag 20 november 2007 @ 15:34
Ik vraag me eigenlijk wel af hoe het gaat met de ontwikkeling van bijvoorbeeld Sarpong. Iemand die hier enige kijk op heeft (die jongen wel eens ziet spelen)? Afgelopen seizoen is hij volgens mij nooit ingevallen, maar dat seizoen ervoor wel. Als het echt een talent is, mag hij binnenkort ook wel eens speelminuten gaan maken lijkt me of niet?
Wooldoordinsdag 20 november 2007 @ 15:40
Als hij zelfs door Adrie niet aan speeltijd toekomt lijkt me toch dat hij er nog niet klaar voor is.
BliksemSchigtdinsdag 20 november 2007 @ 15:41
Sarpong, Anita, Martina, Donald. Allemaal geroken en daarna nooit meer wat van gehoord.
F1Basdinsdag 20 november 2007 @ 15:42
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:23 schreef Wooldoor het volgende:
Als hij echt goed is zie ik geen probleem om hem een half jaar te huren. Tenzij je in de winterstop Aisatti/Defour kan kopen. Zo niet dan gewoon die spanjaard huren en begin volgend seizoen een van die twee kopen.
Denk ik ook. Een extra middenvelder kan geen kwaad. Eigen jeugd is er ook nog niet klaar voor anders hadden die daar wel meer gespeeld.
CSI_MIAMIdinsdag 20 november 2007 @ 15:44
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:41 schreef BliksemSchigt het volgende:
Sarpong, Anita, Martina, Donald. Allemaal geroken en daarna nooit meer wat van gehoord.
Lijkt me niet gek met spelers als Davids, Gabri, Maduro voor je.. Heb zo een vermoeden dat de jeugd er vanzelf wel komt !
Lyziodinsdag 20 november 2007 @ 15:45
Ik ben wel een voorstander van huren. Als de alternatieven er niet zijn, is dit namelijk een mooie oplossing. Plus je kweekt goodwill bij Barcelona. Misschien niet het grootste pluspunt, maar het lijkt me altijd handig.
CSI_MIAMIdinsdag 20 november 2007 @ 15:50
Misschien wilt Frenk ze alvast laten wennen aan het leven hier in Amsterdam
CSI_MIAMIdinsdag 20 november 2007 @ 15:52
quote:
Wegereef fluit Ajax - Vitesse

Zeist, 20 nov 2007
Ajax – Vitesse staat onder leiding van scheidsrechter Jan Wegereef. Rob Meenhuis en Wijnand Rutgers zijn zondag in de ArenA zijn assistenten. Jeroen Sanders is vierde official.
Het Eredivisieduel begint om 14.30 uur. Voor de wedstrijd neemt Jaap Stam afscheid van het Ajax-publiek.
Wat een feest..
Jaszadinsdag 20 november 2007 @ 15:58
Hehe
M0NTANAdinsdag 20 november 2007 @ 15:59
quote:
Waag het niet om Van Basten aan te stellen als nieuwe trainer/coach!

Sinds het vertrek van Louis van Gaal in 1997 is het erg onrustig bij Ajax rond de positie van trainer/coach, de tien jaar die hierop volgen hadden we Morten Olsen, Jan Wouters, Co Adriaanse, Hans Westerhof, Ronald Koeman, Danny Blind, Henk ten Cate en Adrie Koster. Ajax-onwaardig haast, hoe onrustig het is. Na dit seizoen zal er een vervanger komen voor Koster, maar wie?

Het contract van Marco van Basten bij de KNVB loopt tot en met het EK van 2008, er wordt al gefluisterd dat hij al rond is met Ajax. Zoals bekend bekleedt Johan Cruijff een adviserende rol binnen Ajax en hij zal zijn “vriend” Van Basten dan ook zeker aanbevelen als nieuwe trainer /coach bij Ajax. Maar moeten wij hier blij mee zijn?

Als bondscoach overtuigt hij niet, maar misschien is hij als clubcoach wel de perfecte man. Maar is ‘misschien’ wel genoeg voor Ajax? Hebben we de afgelopen jaren niet genoeg gegokt (en verloren) met het aanstellen van trainer/coaches? Laat hem eerst maar elders ervaring op doen, bij een kleinere club. Als hij daar slaagt, is het vroeg genoeg om hem aan te stellen als nieuwe trainer/coach bij Ajax.

Op dit moment hebben wij niets aan Van Basten, laat maar iemand anders komen, er zijn genoeg betere alternatieven. Louis van Gaal bijvoorbeeld, maar de vraag is of AZ hem laat gaan. Martin Jol anders, die tweemaal knap vijfde werd met Tottenham Hotspur. Of wellicht Co Adriaanse, die eerder geweldig samenwerkte met Martin van Geel bij Willem II en AZ, maar bij Ajax eerder niet slaagde.

Als het Van Basten maar niet wordt, want Ajax is een topclub en moet dan ook een top-trainer/coach aan het roer hebben staan. De beste die beschikbaar is, geen potentiële topper, maar één die er meteen staat! Ik hoop dat men bij Ajax geleerd heeft van de afgelopen tien jaar, die erg onrustig waren. We hebben een topper nodig, niet weer gaan gokken...
CSI_MIAMIdinsdag 20 november 2007 @ 16:02
Wat dacht je..posten in het vorige topic is niet voldoende.. ik doe het nog maar eens
markisboerdinsdag 20 november 2007 @ 16:02
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 14:58 schreef Dr.Daggla het volgende:
[ afbeelding ]
.
jari
MaxCdinsdag 20 november 2007 @ 16:03
Hopen dat Wegereef ons een paar kadootjes geeft om het goed te maken
M0NTANAdinsdag 20 november 2007 @ 16:04
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 16:02 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Wat dacht je..posten in het vorige topic is niet voldoende.. ik doe het nog maar eens
Lees jij ooit terug in gesloten topics?
ub40_bboydinsdag 20 november 2007 @ 16:05
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:41 schreef BliksemSchigt het volgende:
Sarpong, Anita, Martina, Donald. Allemaal geroken en daarna nooit meer wat van gehoord.
Donald komt er wel, de rest heb ik niet veel vertrouwen in.
CSI_MIAMIdinsdag 20 november 2007 @ 16:06
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 16:04 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Lees jij ooit terug in gesloten topics?
Nee, maar heeft het nut om alle nieuwsberichten nogmaals te posten aangezien dit een nieuw topic is?

Ik heb er verders geen problemen mee hoor, maar vraag het me alleen af
Dr.Daggladinsdag 20 november 2007 @ 16:09
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:41 schreef BliksemSchigt het volgende:
Sarpong, Anita, Martina, Donald. Allemaal geroken en daarna nooit meer wat van gehoord.
Gewogen en te licht bevonden?
Als iemand het durft om jeugd op te stellen, is ons aller Adrie het wel.
Wooldoordinsdag 20 november 2007 @ 16:17
Ik zou deze winterstop proberen om Donald en Martina te verhuren aan een aanvallend spelende ploeg in de eredivisie.
PizzaSalamidinsdag 20 november 2007 @ 16:39
Op naar tilburg .

Wanneer maken ze wat bekend over vvv uit?
Jaszadinsdag 20 november 2007 @ 16:44
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 16:39 schreef PizzaSalami het volgende:
Op naar tilburg .

Wanneer maken ze wat bekend over vvv uit?
Ja dat vraag ik me ook af, duitse polizei zal wel weer kloten
PizzaSalamidinsdag 20 november 2007 @ 16:59
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 16:44 schreef Jasza het volgende:

[..]

Ja dat vraag ik me ook af, duitse polizei zal wel weer kloten
Altijd gezellig voetbalreisjes naar duitsland.
kleinzusjedinsdag 20 november 2007 @ 17:13
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:52 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]

Wat een feest..
Wat is er mis met Jan
Silenusdinsdag 20 november 2007 @ 17:14
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 16:39 schreef PizzaSalami het volgende:
Op naar tilburg .

Wanneer maken ze wat bekend over vvv uit?
Is er al wat bekend over W2 uit dan?
PLAE@dinsdag 20 november 2007 @ 17:19
Damn balen Banaan.
PLAE@dinsdag 20 november 2007 @ 17:28
Van de zomer maar eens investeren

PLAE@dinsdag 20 november 2007 @ 17:30


PizzaSalamidinsdag 20 november 2007 @ 17:32
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 17:14 schreef Silenus het volgende:

[..]

Is er al wat bekend over W2 uit dan?
Geen idee.
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 17:19 schreef PLAE@ het volgende:

Damn balen Banaan.
Eigen schuld .

En juist, Boula halen .
Jaszadinsdag 20 november 2007 @ 17:34
Plae@ ben je homo geworden?
Sethjedinsdag 20 november 2007 @ 18:00
Boula is altijd welkom
BonJovidinsdag 20 november 2007 @ 18:38
Laat Crosas maar komen
tomadinsdag 20 november 2007 @ 18:43
er zullen heel wat spelers moeten komen voor volgend seizoen als Huntelaar en Heitinga vertrekken en Davids stopt.
PietjePuk007dinsdag 20 november 2007 @ 18:45
quote:
Meeuwis: interesse Ajax opgeklopt verhaal
Ondanks dat Marcel Meeuwis in verband bleven brengen met Ajax de afgelopen maanden, verlengde hij zijn contract bij Roda JC. Tegenover Sportweek hechtte hij zelf echter weinig waarde aan de geruchten. “Dat is een opgeklopt verhaal. Zij hebben vorig seizoen bij mijn zaakwaarnemer Marc van Hintum geïnformeerd, maar daarna hebben wij niets meer van Ajax vernomen. Ik denk ook niet dat ik al klaar ben voor een club als Ajax. Daarom is Roda een ideale club om me verder te ontwikkelen.”
Pizzakoppodinsdag 20 november 2007 @ 18:54
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 15:22 schreef Nashje het volgende:
Het zou echt belachelijk zijn als spelers als Krkic, Dos Santos en nu weer die Crosas worden verkozen boven onze eigen jeugdspelers .
Waarom zou het in godsnaam belachelijk zijn om met zulke fantastische spelers de jeugdopleiding compleet te maken? Ze kunnen allemaal meetrainen met elkaar en Ajax 1 versterken ik zie geen negatieve aspecten.
Rumilledinsdag 20 november 2007 @ 19:00
http://www.youtube.com/watch?v=DTd5IeqapfM

Iemand in dit topic wist het liedje dat als 1e werd afgespeeld, hoe heette die ook alweer .
Nashjedinsdag 20 november 2007 @ 19:06
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 18:54 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Waarom zou het in godsnaam belachelijk zijn om met zulke fantastische spelers de jeugdopleiding compleet te maken? Ze kunnen allemaal meetrainen met elkaar en Ajax 1 versterken ik zie geen negatieve aspecten.
Het is maar voor een half jaartje he. En sinds wanneer gaan wij spelers van de concurrent beter maken?
Pizzakoppodinsdag 20 november 2007 @ 19:13
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 19:06 schreef Nashje het volgende:

[..]

Het is maar voor een half jaartje he. En sinds wanneer gaan wij spelers van de concurrent beter maken?
Sinds Ajax een opleidingscentrum is voor de "echte" top
Ordinairdinsdag 20 november 2007 @ 19:16
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 19:00 schreef Rumille het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=DTd5IeqapfM

Iemand in dit topic wist het liedje dat als 1e werd afgespeeld, hoe heette die ook alweer .
DJ Da Boy Tommy - Joden

Dacht ik hoor..
PizzaSalamidinsdag 20 november 2007 @ 19:18
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 19:00 schreef Rumille het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=DTd5IeqapfM

Iemand in dit topic wist het liedje dat als 1e werd afgespeeld, hoe heette die ook alweer .
Doris Day - Que sera sera, maar die is er in meerdere uitvoeringen.
Nashjedinsdag 20 november 2007 @ 19:22
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 19:16 schreef Ordinair het volgende:

[..]

DJ Da Boy Tommy - Joden

Dacht ik hoor..
't Zijn geen jumpers
Nashjedinsdag 20 november 2007 @ 19:23
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 19:13 schreef Pizzakoppo het volgende:

[..]

Sinds Ajax een opleidingscentrum is voor de "echte" top
Je hebt gelijk. Krkic is wel een leuke speler. Maarja als we geen kampioen worden heb je er alsnog geen fuck aan .
PLAE@dinsdag 20 november 2007 @ 19:23
Wordt tijd dat er weer eens wat goeie afca nr's gemaakt worden.
Rumilledinsdag 20 november 2007 @ 19:28
Heel vaag, want ik krijg alleen maar van die lelijke muziek .
Blightdinsdag 20 november 2007 @ 19:35
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 17:13 schreef kleinzusje het volgende:

[..]

Wat is er mis met Jan
Ben je de wedstrijd in Alkmaar van vorig jaar, FC Wegereef - Ajax, soms vergeten?
PizzaSalamidinsdag 20 november 2007 @ 19:38
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 19:23 schreef PLAE@ het volgende:
Wordt tijd dat er weer eens wat goeie afca nr's gemaakt worden.
Pak je gitaar zou ik zeggen.
Pizzakoppodinsdag 20 november 2007 @ 19:39
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 19:35 schreef Blight het volgende:

[..]

Ben je de wedstrijd in Alkmaar van vorig jaar, FC Wegereef - Ajax, soms vergeten?
Eigenlijk alle doelpuntenvan AZ tegen toppers vind ik erg dubieus...
PLAE@dinsdag 20 november 2007 @ 19:43
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 19:38 schreef PizzaSalami het volgende:

[..]

Pak je gitaar zou ik zeggen.
Zolang jij de zang voor je rekening neemt
PizzaSalamidinsdag 20 november 2007 @ 19:48
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 19:43 schreef PLAE@ het volgende:

[..]

Zolang jij de zang voor je rekening neemt
Geen probleem, ik schreeuw wel een eind weg.
zjroentjedinsdag 20 november 2007 @ 20:47
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 16:06 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]

Nee, maar heeft het nut om alle nieuwsberichten nogmaals te posten aangezien dit een nieuw topic is?
lol, je doet het zelf ook met dat bericht van Marin.
jnadinsdag 20 november 2007 @ 21:02
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 18:45 schreef PietjePuk007 het volgende:

[..]
godzijdank
sjimzdinsdag 20 november 2007 @ 21:11
Vandaag nog de docu : "Daar hoorden zij engelen zingen" gekeken.
Blijft toch mooi en dramatisch tegelijk.
StarGazerdinsdag 20 november 2007 @ 22:27
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 21:11 schreef sjimz het volgende:
Vandaag nog de docu : "Daar hoorden zij engelen zingen" gekeken.
Blijft toch mooi en dramatisch tegelijk.
Misschien dat ze die nu bij psv ook wel kunnen maken. Aangezien Jan Wouters daar momenteel de bank warm houdt
Prittdinsdag 20 november 2007 @ 22:50

Nashjedinsdag 20 november 2007 @ 22:53
Hilarisch.
Prittdinsdag 20 november 2007 @ 22:54
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 22:53 schreef Nashje het volgende:
Hilarisch.
ja
Hounietdinsdag 20 november 2007 @ 22:55
zondag ! eindelijk
quote:
Ajax TV: (gratis) 10 mooie goals van Ronald de Boer
koningdaviddinsdag 20 november 2007 @ 23:22
Luque lijkt me sympatiek.
PizzaSalamidinsdag 20 november 2007 @ 23:23
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 23:22 schreef koningdavid het volgende:
Luque lijkt me sympatiek.
Liever kampioen met 11 onsympathieke spelers.
F1Basdinsdag 20 november 2007 @ 23:30
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 23:23 schreef PizzaSalami het volgende:

[..]

Liever kampioen met 11 onsympathieke spelers.
PietjePuk007dinsdag 20 november 2007 @ 23:58
quote:
Heitinga miste als enige nog geen minuut dit seizoen
John Heitinga is de enige speler van Ajax die in alle achttien officiële wedstrijden van Ajax tot nu toe meespeelde. Hij miste dit seizoen zelfs nog geen minuut. Na hem volgen Huntelaar, die in zeventien duels meespeelde en Gabri en Emanuelson, die beiden in zestien duels van Ajax meededen. In totaal maakte Ajax in de eerste achttien wedstrijden al gebruik van 26 verschillende spelers.
koningdavidwoensdag 21 november 2007 @ 00:03
Sjonnie is een baas.
kevin6188woensdag 21 november 2007 @ 00:16
quote:
Op dinsdag 20 november 2007 23:58 schreef PietjePuk007 het volgende:

[..]
Binnenkort geschorst dus dan is dat ook achterhaald.
BonJoviwoensdag 21 november 2007 @ 00:27
Johnny lion hearted
Lyziowoensdag 21 november 2007 @ 00:31
Johnny Heitinga bashers

Laat je horen zou ik zeggen.
Nashjewoensdag 21 november 2007 @ 08:48
quote:
20/11/2007 - Hoofdrol voor Vermeer bij Olympisch elftal
(Gepost door RvN)

De aan Willem II verhuurde doelman Kenneth Vermeer vertolkte bij het Olympisch elftal een hoofdrol. In de vriendschappelijke interland tegen de leeftijdsgenoten van Roemenië had hij enkele goede reddingen. In de tweede helft wist hij zelfs een penalty te stoppen. 25 minuten voor tijd was hij echter minder gelukkig toen hij vanwege een heupblessure gewisseld moest worden voor Piet Velthuizen. Het Olympisch elftal won uiteindelijk met 1-0 in Venlo door een doelpunt van Royston Drenthe.
PietjePuk007woensdag 21 november 2007 @ 09:34
Nederland moet verliezen vanavond, maar ja Steek speelt dus dat gaat moeilijk worden .
HeatWavewoensdag 21 november 2007 @ 09:38
Waarom moet Nederland zonodig verliezen dan? .
JeroenVwoensdag 21 november 2007 @ 09:41
Dan komen ze in pot 2, wat gunstiger is.
Hoe laat is die wedstrijd, zes uur toch?
CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 09:43
quote:
Op woensdag 21 november 2007 09:41 schreef JeroenV het volgende:
Dan komen ze in pot 2, wat gunstiger is.
Hoe laat is die wedstrijd, zes uur toch?
RTL uitzending begon om 17.40 uur.. dus 18.00 uur wedstrijd zou goed kunnen ja..
PietjePuk007woensdag 21 november 2007 @ 09:43
quote:
Op woensdag 21 november 2007 09:41 schreef JeroenV het volgende:
Dan komen ze in pot 2, wat gunstiger is.
Hoe laat is die wedstrijd, zes uur toch?
, ja dus (wist 't niet).
Blightwoensdag 21 november 2007 @ 09:43
quote:
Op woensdag 21 november 2007 09:34 schreef PietjePuk007 het volgende:
Nederland moet verliezen vanavond, maar ja Steek speelt dus dat gaat moeilijk worden .
Zolang er maar niemand van Ajax een blessure oploopt vind ik alles best. Al wordt het 9 - 5.
CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 09:45
quote:
Op woensdag 21 november 2007 09:43 schreef PietjePuk007 het volgende:

[..]

[afbeelding], ja dus (wist 't niet).
Rusland he..
JeroenVwoensdag 21 november 2007 @ 09:47
Uit mijn werk maar eens een mooie verbinding op zoeken.
Nashjewoensdag 21 november 2007 @ 09:49
quote:
Op woensdag 21 november 2007 09:41 schreef JeroenV het volgende:
Dan komen ze in pot 2, wat gunstiger is.
Hoe laat is die wedstrijd, zes uur toch?
Hoezo pot 2? En welke wedstrijd?

Ajax' eerstkomende wedstrijd is gewoon Vitesse hoor.
CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 09:51
quote:
Op woensdag 21 november 2007 09:49 schreef Nashje het volgende:

[..]

Hoezo pot 2? En welke wedstrijd?

Ajax' eerstkomende wedstrijd is gewoon Vitesse hoor.
Stille hint
PietjePuk007woensdag 21 november 2007 @ 09:51
quote:
Op woensdag 21 november 2007 09:49 schreef Nashje het volgende:
Hoezo pot 2?
Een beetje zelf zoeken kan op zich geen kwaad . Klik
Nashjewoensdag 21 november 2007 @ 09:54
quote:
Op woensdag 21 november 2007 09:51 schreef PietjePuk007 het volgende:

[..]

Een beetje zelf zoeken kan op zich geen kwaad . Klik
EK-loting? Is er een EK voor clubs dan?
PietjePuk007woensdag 21 november 2007 @ 09:55
Ga huilen
JeroenVwoensdag 21 november 2007 @ 09:55
quote:
Op woensdag 21 november 2007 09:54 schreef Nashje het volgende:

[..]

EK-loting? Is er een EK voor clubs dan?


CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 10:05
quote:
Op woensdag 21 november 2007 09:55 schreef JeroenV het volgende:

[..]

[afbeelding]

[afbeelding]
Wooldoorwoensdag 21 november 2007 @ 10:28
Ik snap niet dat mensen tegen een huur zijn van jonge spelers die bij Barcelona tegen het eerste elftal aanzitten. Die jongens zijn directe versterkingen voor Ajax. Helemaal jongens als Krikic of Don Santos wat gewoon potentiele wereldspelers zijn, het is onmogelijk nu maar als Ajax die jongens had kunnen huren had je daarmee blij moeten zijn.
JeroenVwoensdag 21 november 2007 @ 10:33
Krkic en Dos Santos kan je btw gewoon vergeten. Dos Santos valt bijna elke wedstrijd wel in en Krkic heeft al paar keer in de basis gestaan. Als ze die spelers verhuren hebben ze nog minder opties voor de flanken.
koningdavidwoensdag 21 november 2007 @ 10:35
quote:
Ajax gaat Van der Wiel langer binden
Geschreven door Matthijs van Laar op woensdag, 21 november om 10:14

Ajax is uitermate tevreden over de ontwikkeling van Gregory van der Wiel. De pas 19-jarige exponent uit eigen jeugdopleiding is dit seizoen definitief aan het doorbreken in de hoofdmacht van de Amsterdammers, en zal dit binnenkort beloond zien worden met een nieuw contract. Afgelopen zomer al pende de Amsterdammer een nieuwe vierjarig verbintenis, waarbij tevens de afspraak werd gemaakt dat een salarisverhoging zou krijgen wanneer hij vijftien maal als basisspeler binnen de krijtlijnen verscheen. Tot op heden gebeurde dit al acht maal.

Technisch directeur Martin van Geel twijfelt er dan ook niet aan dat Van der Wiel aan het vastgestelde quotum zal voldoen. Ook de verrichtingen van Siem de Jong, die dit seizoen debuteerde, zijn de clubleiding goed bevallen.

”Spelers van Ajax verdienen loon naar werken,” aldus Van Geel in Voetbal International. “Het lijkt me logisch dat er bij de interne evaluatie ook de goede ontwikkeling van Siem besproken zal worden.”
Wooldoorwoensdag 21 november 2007 @ 10:40
quote:
Op woensdag 21 november 2007 10:33 schreef JeroenV het volgende:
Krkic en Dos Santos kan je btw gewoon vergeten. Dos Santos valt bijna elke wedstrijd wel in en Krkic heeft al paar keer in de basis gestaan. Als ze die spelers verhuren hebben ze nog minder opties voor de flanken.
Tuurlijk kan je hun vergeten maar een half jaar geleden was het mischien wel mogelijk. Nu is er mischien weer een optie om een jeugdspeler van Barcelona te huren dan moet je dan echt proberen. Stel dat het net zo uitpakt als Don Santos of Krikic, en dan nog in de Nederlandse competitie.
Nashjewoensdag 21 november 2007 @ 11:08
quote:
De druk bezocht Ajax fan site www.afca.nl is op zwart gegaan uit protest tegen Feyenoord N.V. Deze beruchte N.V. heeft het gepresteerd om een Ajax filmpje van YouTube te halen vanwege schending van het copyright.
Blightwoensdag 21 november 2007 @ 11:15
quote:
Op woensdag 21 november 2007 11:08 schreef Nashje het volgende:

[..]

Genade. .
devv05woensdag 21 november 2007 @ 11:17
Volgens mij gaan ze tegenwoordig elke week op zwart, begint nu wel wat vervelend te worden..
HeatWavewoensdag 21 november 2007 @ 11:21
Waar slaat dat nou weer op? .

trieste gasten..
CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 11:21
quote:
Op woensdag 21 november 2007 11:17 schreef devv05 het volgende:
Volgens mij gaan ze tegenwoordig elke week op zwart, begint nu wel wat vervelend te worden..
Ongeloofwaardig
koningdavidwoensdag 21 november 2007 @ 11:23
quote:
Op woensdag 21 november 2007 11:08 schreef Nashje het volgende:

[..]

CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 11:25
quote:
Charlton Athletic boss Alan Pardew is chasing South Korea international Cho Jae-Jin.
Pardew is keen to snap up the 26-year-old striker who plays for Shimizu S-Pulse. However, the manager could face stiff opposition from Dutch clubs Utrecht and Ajax.
HeatWavewoensdag 21 november 2007 @ 11:28
quote:
Op woensdag 21 november 2007 11:25 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]
Ja, de strijd Utrecht-Ajax lijkt me pittig .
twiwoensdag 21 november 2007 @ 11:31
Ze kunnen beter vermelden gedurende welke dagen ze niet op zwart gaan, daar bij afca.nl
Nashjewoensdag 21 november 2007 @ 11:32
quote:
Op woensdag 21 november 2007 11:21 schreef HeatWave het volgende:
Waar slaat dat nou weer op? .

trieste gasten..
Zal wel als grapje bedoeld zijn omdat ze waarschijnlijk veel reacties hebben gekregen over dat protest tegen Jaakke.
CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 11:58
quote:
Op woensdag 21 november 2007 11:32 schreef Nashje het volgende:

[..]

Zal wel als grapje bedoeld zijn omdat ze waarschijnlijk veel reacties hebben gekregen over dat protest tegen Jaakke.
Dadelijk hebben ze de Gaykrant op hun dak !
Nashjewoensdag 21 november 2007 @ 12:14
quote:
Op woensdag 21 november 2007 11:58 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]

Dadelijk hebben ze de Gaykrant op hun dak !
..
Hounietwoensdag 21 november 2007 @ 12:15
afca.nl
Blightwoensdag 21 november 2007 @ 12:16
quote:
Op woensdag 21 november 2007 11:58 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]

Dadelijk hebben ze de Gaykrant op hun dak !
Damn hey. Zoek lekker een slowchat op als je zonodig onzinnig wilt posten man.
devv05woensdag 21 november 2007 @ 12:18
quote:
Op woensdag 21 november 2007 11:21 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]

Ongeloofwaardig
Dat ook ja..
CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 12:35
quote:
Op woensdag 21 november 2007 12:14 schreef Nashje het volgende:

[..]

..
Homo's uit Rotterdam? Laat maar..
quote:
Het Nederlands Beloftenteam heeft dinsdag een 1-0 zege geboekt op Eredivisionist Sparta Rotterdam. Stefan Nijland scoorde voor Oranje na goed voorbereidend werk van Ajacied Jan-Arie van der Heijden.
Van der Heijden speelde de hele wedstrijd, Mitchell Donald en Donovan Slijngard kwamen alleen de tweede helft in actie.
Wooldoorwoensdag 21 november 2007 @ 12:42
Jan-Arie van der Heijden.
Echt zo'n typische Ajax jeugd speler naam Net als Johnny Heitinga.
CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 12:57
Het viel mij trouwens op dat Mitea fysiek wat steviger oogde dan voorheen.. iemand meer opgevallen?
PizzaSalamiwoensdag 21 november 2007 @ 13:01
quote:
Op woensdag 21 november 2007 12:57 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Het viel mij trouwens op dat Mitea fysiek wat steviger oogde dan voorheen.. iemand meer opgevallen?
Hij heeft ook een jaar niets uitgevoerd, dan is het niet vreemd dat hij wat steviger oogt.
PizzaSalamiwoensdag 21 november 2007 @ 13:39
Banaan, hoor trouwens van meerdere mensen dat ze fanmail hebben gehad van de knvb. Iedereen zal het dus wel krijgen.
Dr.Dagglawoensdag 21 november 2007 @ 13:44
quote:
Op woensdag 21 november 2007 13:39 schreef PizzaSalami het volgende:
Banaan, hoor trouwens van meerdere mensen dat ze fanmail hebben gehad van de knvb. Iedereen zal het dus wel krijgen.
Wat was de aanleiding precies?
Triptaminewoensdag 21 november 2007 @ 13:52
quote:
Op woensdag 21 november 2007 12:57 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Het viel mij trouwens op dat Mitea fysiek wat steviger oogde dan voorheen.. iemand meer opgevallen?
Hij is tegenwoordig van dubbel glas ipv enkel
PizzaSalamiwoensdag 21 november 2007 @ 13:57
quote:
Op woensdag 21 november 2007 13:44 schreef Dr.Daggla het volgende:

[..]

Wat was de aanleiding precies?
Burgelijke ongehoorzaamheid.
Jnk18woensdag 21 november 2007 @ 14:01
quote:
Op woensdag 21 november 2007 13:52 schreef Triptamine het volgende:

[..]

Hij is tegenwoordig van dubbel glas ipv enkel
PietjePuk007woensdag 21 november 2007 @ 14:27
AFCA
CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 14:46
quote:
Op woensdag 21 november 2007 14:27 schreef PietjePuk007 het volgende:
AFCA [afbeelding]
Ik vind het dom... maken zichzelf alleen maar belachelijk zo..
Nashjewoensdag 21 november 2007 @ 14:55
quote:
'Aissati eind 2008 transfervrij'
Geschreven door Robert Smid op woensdag, 21 november om 14:37

Ismaïl Aissati kan vanaf november 2008 transfervrij vertrekken bij PSV, zo meldt de papieren versie van Voetbal International. Het talent uit de Eindhovense jeugd zou volgens de FIFA-reglementen vanaf die maand onder zijn lopende contract tot medio 2009 kunnen komen.

Aissati (19) tekende tijdens zijn zeventiende levensjaar een contract met een duur van langer dan drie jaar. Dit is volgens de Nederlandse wet correct, maar de Wereldvoetbalbond heeft andere regels. Hierdoor zou de middenvelder volgens de richtlijnen al in november volgend jaar kunnen vertrekken uit Eindhoven.

PSV heeft al meerdere malen laten weten dat het graag langer door wilt met Aissati. De regerend landskampioen en de jeugdinternational komen echter niet tot een akkoord over een nieuwe verbintenis, waardoor er andere clubs loeren naar zijn diensten. Zo zou Ajax in Aissati een goede opvolger van de in de zomer vertrokken Wesley Sneijder zien.
Blightwoensdag 21 november 2007 @ 14:57
quote:
Op woensdag 21 november 2007 14:55 schreef Nashje het volgende:

[..]

Kijk, dat maakt hem nou écht een interessante optie.
Hounietwoensdag 21 november 2007 @ 14:57
quote:
Op woensdag 21 november 2007 14:55 schreef Nashje het volgende:

[..]

Ordinairwoensdag 21 november 2007 @ 15:00
quote:
Op woensdag 21 november 2007 14:55 schreef Nashje het volgende:

[..]

Paar miljoen moet dat voldoen in de winterstop.
Wooldoorwoensdag 21 november 2007 @ 15:12
Als Psv hem dus niet in de winterstop verkoopt voor eventueel rond de 5 miljoen is het kapitaalvernietiging. En kleine kans dat ze dat laten gebeuren in eindhoven.
CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 15:21
quote:
Op woensdag 21 november 2007 15:12 schreef Wooldoor het volgende:
Als Psv hem dus niet in de winterstop verkoopt voor eventueel rond de 5 miljoen is het kapitaalvernietiging. En kleine kans dat ze dat laten gebeuren in eindhoven.
Ben benieuwd.. denk dat ze zeker minimaal 10 miljoen gaan vragen.. eikels..
Ordinairwoensdag 21 november 2007 @ 15:23
Als hij aan het eind van het seizoen gratis weg loopt? Dan zullen ze er liever nog wat voor willen vangen in de winterstop en dan krijgen ze er geen 10 miljoen voor.
Nashjewoensdag 21 november 2007 @ 15:25
quote:
Op woensdag 21 november 2007 15:21 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]

Ben benieuwd.. denk dat ze zeker minimaal 10 miljoen gaan vragen.. eikels..
Als ze dat doen zijn het echt eikels ja. Geef 'm gewoon gratis man.
Blightwoensdag 21 november 2007 @ 15:26
quote:
Op woensdag 21 november 2007 15:21 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]

Ben benieuwd.. denk dat ze zeker minimaal 10 miljoen gaan vragen.. eikels..
10 miljoen als hij over een half jaar gratis de deur uit kan? Not gonna happen.
Pas als Issy een nieuw contract tekent kunnen ze weer aan dat soort bedragen gaan denken.
HeatWavewoensdag 21 november 2007 @ 15:27
Als Ajax hem zograag wil hebben moeten ze dan ook maar dokken toch? Geld zat, spelers niet (zeker volgend jaar niet).
Blightwoensdag 21 november 2007 @ 15:29
quote:
Op woensdag 21 november 2007 15:27 schreef HeatWave het volgende:
Als Ajax hem zograag wil hebben moeten ze dan ook maar dokken toch? Geld zat, spelers niet (zeker volgend jaar niet).
Als hij geen nieuw contract tekent bij PSV zal hij in de winterstop dus wel voor weinig op te pikken zijn, of zelfs gratis aan het einde van het seizoen. Daar kan Ajax dus haast geen misstap mee maken.
Nashjewoensdag 21 november 2007 @ 15:30
quote:
Op woensdag 21 november 2007 15:29 schreef Blight het volgende:

[..]

Als hij geen nieuw contract tekent bij PSV zal hij in de winterstop dus wel voor weinig op te pikken zijn, of zelfs gratis aan het einde van het seizoen. Daar kan Ajax dus haast geen misstap mee maken.
Oh jawel hoor: als Aissati bijtekent.
Blightwoensdag 21 november 2007 @ 15:38
quote:
Op woensdag 21 november 2007 15:30 schreef Nashje het volgende:

[..]

Oh jawel hoor: als Aissati bijtekent.
En hoe is dat een misstap aan Ajax' zijde? Als hij bijtekent is dat niet zozeer een fout van Ajax, maar eerder een goede zet van PSV.
Blightwoensdag 21 november 2007 @ 15:43
Oh, maar ik lees verkeerd zie ik. Eind 2008 transfervrij. Dan heeft PSV dus nog tijd zat om hem een nieuwe krabbel te laten zetten.
CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 15:51
quote:
Op woensdag 21 november 2007 15:43 schreef Blight het volgende:
Oh, maar ik lees verkeerd zie ik. Eind 2008 transfervrij. Dan heeft PSV dus nog tijd zat om hem een nieuwe krabbel te laten zetten.
Maar als ze steeds met belachelijk bedragen blijven komen als salaris enzo.. nja.. dan tekent Issie niet
Nashjewoensdag 21 november 2007 @ 15:54
quote:
Op woensdag 21 november 2007 15:38 schreef Blight het volgende:

[..]

En hoe is dat een misstap aan Ajax' zijde?
Door slecht te handelen en geen vertrouwen te geven. Ik mag toch hopen dat ze stiekem al met Aissati bezig zijn? Wat zeg ik. Als ze daar al niet mee begonnen zijn zijn het echt klunzen. Aissati twijfelt over contractverlening, Ajax wil 'm hebben maar duikt er niet bovenop. Da's toch oerstom?
Blightwoensdag 21 november 2007 @ 15:57
quote:
Op woensdag 21 november 2007 15:54 schreef Nashje het volgende:

[..]

Door slecht te handelen en geen vertrouwen te geven. Ik mag toch hopen dat ze stiekem al met Aissati bezig zijn? Wat zeg ik. Als ze daar al niet mee begonnen zijn zijn het echt klunzen. Aissati twijfelt over contractverlening, Ajax wil 'm hebben maar duikt er niet bovenop. Da's toch oerstom?
Ik ben het met je eens dat Ajax er wel bovenop moet zitten ja, maar als Aissati ondanks dat toch bij PSV tekent dan zie ik dat niet perse als een falen van Ajax. De clubs zijn namelijk redelijk gelijkwaardig, dus het zou niet onbegrijpelijk zijn als Aissati dan het liefst kies voor de club waar hij al bekend is.

Maar goed, ik ben het met je eens dat Ajax wel zijn uiterste best moet doen om hem te halen. Als ze dit bewust laten lopen, dan is dat wel een misstap ja.
Wooldoorwoensdag 21 november 2007 @ 16:09
Tot 1 januari als Vergoossen naar psv gaat heb je gewoon een kans want het lijkt me redelijk duidelijk dat hij bij Wouters ook geen basisplaats heeft. Laatste tijd sukkelt hij ook wat met blessures dus echt heel veel zal hij niet tot spelen komen tot aan de winterstop. Het plaatje past precies om hem in de winterstop naar Ajax te halen.
CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 16:14
quote:
Op woensdag 21 november 2007 15:57 schreef Blight het volgende:

[..]

Ik ben het met je eens dat Ajax er wel bovenop moet zitten ja, maar als Aissati ondanks dat toch bij PSV tekent dan zie ik dat niet perse als een falen van Ajax. De clubs zijn namelijk redelijk gelijkwaardig, dus het zou niet onbegrijpelijk zijn als Aissati dan het liefst kies voor de club waar hij al bekend is.

Maar goed, ik ben het met je eens dat Ajax wel zijn uiterste best moet doen om hem te halen. Als ze dit bewust laten lopen, dan is dat wel een misstap ja.
Maar ja, wat zou een argument zijn voor het bewust laten lopen van Aissati?
F1Baswoensdag 21 november 2007 @ 16:59
Mooi, geen Heitinga en KJH in de basis zometeen.
Jaszawoensdag 21 november 2007 @ 17:45
quote:
Op woensdag 21 november 2007 13:39 schreef PizzaSalami het volgende:
Banaan, hoor trouwens van meerdere mensen dat ze fanmail hebben gehad van de knvb. Iedereen zal het dus wel krijgen.
KNVB wil iedereen bangmaken?
Ordinairwoensdag 21 november 2007 @ 19:37
quote:
Leonardo maakt binnen twee weken zijn rentree

De medische staf van Ajax verwacht dat Leonardo binnen twee weken zijn rentree zal maken voor het belofteteam van Ajax. De Braziliaan is momenteel herstellende van een kruisbandblessure. ''Hij moest nog getest worden, dus het is nog niet precies duidelijk, maar het gaat de goede kant op'', aldus interim-trainer Adrie Koster tegenover Voetbal International.

De Roemeen Nicolae Mitea is hersteld van zijn blessure aan zijn enkel en traint sinds maandag weer mee met de A-selectie. De rappe linksbuiten speelde al twee duels mee met Jong Ajax. Volgens Koster is de speler medisch fit, alleen moet hij nog wedstrijdfit worden.

Edgar Davids heeft maandag een botscan ondergaan in het ziekenhuis. De uitslagen zijn nog niet bekend. Het onderzoek zal moeten uitwijzen of het gebroken kuitbeen van De Pitbull voldoende is hersteld om zich bij de groep aan te sluiten. Het is nog niet duidelijk wanneer de middenvelder zich bij de groep gaat aansluiten.

De Belg Thomas Vermaelen is vorige week verlost van een pin uit zijn geblesseerde enkel. De verdediger is daarna begonnen met het opvoeren van de intensiteit van zijn revalidatie. Vermaelen zal pas na de winterstop weer beschikbaar zijn voor het eerste elftal van Ajax.
Ik gun het die jonge dat hij beter dan ooit terug komt. Al zit het er niet echt in.
Triptaminewoensdag 21 november 2007 @ 19:42
quote:
PSV in de fout met contract Ismail Aissati

21/11/2007 15:18

EXCLUSIEF – Ismail Aissati kan eerder weg bij PSV dan in zijn contract staat vermeld. De huidige overeenkomst blijkt niet conform de FIFA-regels, waardoor de middenvelder een half jaar eerder kan vertrekken bij de Eindhovense club.

Aissati tekende in november 2005 tot de zomer van 2009 bij PSV. Op dat moment was hij zeventien jaar. Dat maakt deze verbintenis niet rechtsgeldig volgens de reglementen van de FIFA, die stellen dat spelers jonger dan achttien jaar geen contract mogen tekenen voor een periode langer dan drie jaar.

Aangezien de FIFA bepaalt dat zo'n verbintenis drie jaar na ondertekening ten einde is, loopt het contract van Aissati in november 2008 af. Dat betekent dat de inmiddels negentienjarige Utrechter in de transferperiode van januari 2009 transfervrij naar een andere club kan vertrekken.
Dat is te achterlijk

Edit: Spuit 11
kevin6188woensdag 21 november 2007 @ 20:47
quote:
Op woensdag 21 november 2007 19:37 schreef Ordinair het volgende:

[..]

Ik gun het die jonge dat hij beter dan ooit terug komt. Al zit het er niet echt in.
Volgens mij gaat het met Davids helemaal niet goed... en Vermaelen keert dus ook pas na de winterstop terug.
F1Baswoensdag 21 november 2007 @ 20:49
quote:
Op woensdag 21 november 2007 20:47 schreef kevin6188 het volgende:

[..]

Volgens mij gaat het met Davids helemaal niet goed... en Vermaelen keert dus ook pas na de winterstop terug.
Hoe kom je daar nu bij?
kevin6188woensdag 21 november 2007 @ 20:52
Hij zou er drie maanden uit zijn, maar het duurt toch al een tijdje langer. Wordt ook op z'n vroegst pas rond, dan wel na, de winterstop. Nog onder voorbehoud van die botscan dus, zoals in het artikel hierboven staat. En dat is dan nog vrij optimistisch geschat.

Helaas...
CSI_MIAMIwoensdag 21 november 2007 @ 21:00
Pfoe.. Davids een botscan? Klinkt niet erg fris.. Ik denk maar dat we hem bij zijn rentree een paartje scheenbeschermers cadeau moeten doen

ben trouwens benieuwd wat Klaas-Jan te zeggen heeft na vanavond..
PizzaSalamiwoensdag 21 november 2007 @ 21:40
quote:
Op woensdag 21 november 2007 17:45 schreef Jasza het volgende:

[..]

KNVB wil iedereen bangmaken?
Nou, de meeste zijn gewoon de sjaak hoor.
Hounietwoensdag 21 november 2007 @ 22:47
quote:
Met een botscan, ook wel skelet-scintigrafie genoemd, kunnen verschillende soorten aandoeningen van het skelet worden afgebeeld. Hierbij wordt een kleine hoeveelheid radioactieve stof in een bloedvat gespoten, meestal van de arm. Daarnaast kan ook de doorbloeding van het skelet worden beoordeeld en worden bekeken of er ontstekingsactiviteit is.

Dit onderzoek wordt meestal gedaan op de afdeling nucleaire geneeskunde. De stoffen worden speciaal voor elk onderzoek klaargemaakt en zijn maar kort houdbaar.
jnawoensdag 21 november 2007 @ 23:31
quote:
Op woensdag 21 november 2007 20:52 schreef kevin6188 het volgende:
Hij zou er drie maanden uit zijn, maar het duurt toch al een tijdje langer. Wordt ook op z'n vroegst pas rond, dan wel na, de winterstop. Nog onder voorbehoud van die botscan dus, zoals in het artikel hierboven staat. En dat is dan nog vrij optimistisch geschat.

Helaas...
Die 3 maanden heeft Davids zelf "verzonnen". Volgens mij ligt ie gewoon op het normale schema voor een gebroken been.
Prittdonderdag 22 november 2007 @ 00:12
Vanaf volgende week woon ik eindelijk in Mokum dus volgend jaar ben elke 2 weken te bewonderen in de ArenA!
Jaszadonderdag 22 november 2007 @ 00:56
quote:
Op woensdag 21 november 2007 21:40 schreef PizzaSalami het volgende:

[..]

Nou, de meeste zijn gewoon de sjaak hoor.
Das niet best voor die boys.
PizzaSalamidonderdag 22 november 2007 @ 00:58
quote:
Op donderdag 22 november 2007 00:56 schreef Jasza het volgende:

[..]

Das niet best voor die boys.
Ach, groot deel zag je toch al niet in het stadion.
PizzaSalamidonderdag 22 november 2007 @ 00:59
Hey, beetje zitten editten .
Jaszadonderdag 22 november 2007 @ 01:02
quote:
Op donderdag 22 november 2007 00:58 schreef PizzaSalami het volgende:

[..]

Ach, groot deel zag je toch al niet in het stadion.
Uitduels wel i guess
PizzaSalamidonderdag 22 november 2007 @ 01:04
quote:
Op donderdag 22 november 2007 01:02 schreef Jasza het volgende:

[..]

Uitduels wel i guess
Ook niet altijd. Maar goed, maakt verder ook niet zoveel uit allemaal .
Jaszadonderdag 22 november 2007 @ 01:06
Eigen schuld dikke bult dan maar hehe
Badabingeadonderdag 22 november 2007 @ 05:24
Als jullie mochten kiezen, wie werd dan de nieuwe hoofdcoach van AJAX.

Ik zeg:

Louis van Gaal
Gijsbrecht2donderdag 22 november 2007 @ 07:36
quote:
Op donderdag 22 november 2007 00:12 schreef Pritt het volgende:
Vanaf volgende week woon ik eindelijk in Mokum dus volgend jaar ben elke 2 weken te bewonderen in de ArenA!
Neem wat talentjes uit Zuid Amerika mee, s.v.p.
RayManiadonderdag 22 november 2007 @ 07:37
quote:
Op donderdag 22 november 2007 05:24 schreef Badabingea het volgende:
Als jullie mochten kiezen, wie werd dan de nieuwe hoofdcoach van AJAX.

Ik zeg:

Louis van Gaal
Eerste keus Van Gaal, dan Adriaanse, dan Jol .
Nashjedonderdag 22 november 2007 @ 08:50
quote:
Op donderdag 22 november 2007 05:24 schreef Badabingea het volgende:
Als jullie mochten kiezen, wie werd dan de nieuwe hoofdcoach van AJAX.

Ik zeg:

Louis van Gaal
Hej daar hebben we het nog helemaal niet over gehad hier.
Dr.Daggladonderdag 22 november 2007 @ 09:01
quote:
Van Wijk: 'Kritiek op Jaakke onterecht'

donderdag 22 november, door SV, Amsterdam, 07:50u, AD
Leo van Wijk, al jaren kandidaat voorzitter, vindt de kritiek op John Jaakke onterecht en zou daarom nooit plaats nemen als voorzitter van Ajax. Bovendien koos hij voor het NOC&NSF.

'Ik vind de kritiek op de huidige voorzitter onterecht. Dus zie ik geen enkele aanleiding om mezelf naar voren te schuiven', aldus Van Wijk.

'Ik had twintig jaar geleden al voorzitter van Ajax kunnen worden. Ik ben meerdere malen gevraagd. Mijn maatschappelijke functie leende zich er niet voor om voorzitter te worden. Ik had het destijds niet kunnen maken om te zeggen: ik kan niet bij de commissarissenvergadering van de KLM zijn, want Ajax moet een belangrijke wedstrijd spelen'.

.
M0NTANAdonderdag 22 november 2007 @ 09:05
quote:
Op donderdag 22 november 2007 07:37 schreef RayMania het volgende:

[..]

Eerste keus Van Gaal, dan Adriaanse, dan Jol .
CSI_MIAMIdonderdag 22 november 2007 @ 09:14
quote:
'Eredivisie verder met zestien clubs'

AMSTERDAM - De kans is groot dat de eredivisie voetbal over twee jaar uit zestien clubs bestaat, in plaats van de huidige achttien. Dat meldt het AD donderdag. Medio december wordt daarover gestemd door de overkoepelende organisatie ECV.

De competitie moet een nieuwe opzet krijgen, waarin meer topwedstrijden in een seizoen voorkomen en een nieuw soort play-offs in het leven wordt geroepen. De clubs die afvallen, komen in de eerste divisie terecht.

NU.nl
Dr.Daggladonderdag 22 november 2007 @ 09:21
Mooi stukje .
quote:
In dienst van de Wambertinho’s
Door TIJANI GOULLET

ALMERE - Danilo (17) kan beter worden dan zijn vader, zegt ex-Ajacied Wamberto. Daarom gaat de carrière van zoonlief, die in de A1 van Ajax speelt, voor.

Alle deuren in de gang gaat hij af. Maar alles zit op slot en nergens is op deze woensdagmiddag een bal bij FC Omniworld, de voetbalclub, te bekennen.

De fotograaf roept hem toe dat de foto ook wel zonder bal kan. Wacht, zegt Wamberto terwijl hij naar zijn auto loopt. Daar haalt hij uit zijn zwarte Mercedes met een Belgisch kenteken twee ballen tevoorschijn. Een grijze en een witte. ,,Kies maar,’’ zegt hij.

De ballen liggen altijd in de kofferbak - met drie voetbalgekke zoons een noodzaak.

Wambertinho (15) en Wanderson (13) zijn deze middag bij hun oma in Amstelveen. Danilo (17), die in de A1 van Ajax voetbalt, is door zijn moeder Rosane gebracht.

Bij de fotosessie trekt Rosane nog eens haar dikke jas op. Ze neemt in de dug-out op het veld plaats. Beschermd tegen de gure wind kijkt ze naar haar twee mannen. Danilo is een stuk groter dan zijn vader, die 1,65 meet. Het verschil in lengte is goed te zien als ze tegen elkaar aanleunen voor de foto.

Binnen wacht de warme koffie. Wamberto gaat aan een lange tafel zitten, waar doordeweeks normaliter door de selectie van FC Omniworld gezamenlijk wordt geluncht en die op wedstrijddagen wordt bevolkt met sponsors. Vandaag zijn de Almeerse voetballers vrij. De Braziliaan is op de club om wat schietoefeningen te doen.

Het blijft toch een raar gezicht om Wamberto, pas 32 jaar, bij een kleine club als FC Omniworld te zien rondlopen. Maar de man die in 2002 met Ajax kampioen werd en twee bekers met de Amsterdamse club veroverde, vindt dat helemaal niet raar.

,,Danilo is de belangrijkste reden waarom ik bij FC Omniworld voetbal. Ik wil dat de familie weer bij elkaar is. Omniworld ligt lekker dicht bij onze woonplaats Amstelveen én het is ook niet ver van Ajax, waar Danilo voetbalt. De afgelopen vier jaar heb ik in België gezeten (Wamberto speelde daar voor Bergen en Standard Luik, red.) en Danilo woonde hier in Nederland bij zijn oma. Dat is toch minder.’’

Danilo, met een Amsterdams accent: ,,Ik voel me wel belangrijk nu mijn vader dit voor mij doet. Van mij hoefde het niet, maar het is voor mij het beste.’’

Richard Danilo Maciel beheerst nu het leven van Wamberto. Hij was pas 15 jaar toen zijn zoon werd geboren. ,,In het begin was het heel moeilijk voor mij. Maar gelukkig was ik in Brazilië en kreeg ik bij de opvoeding van mijn zoon veel steun van beide families.’’

Wat als Danilo over een half jaar thuis komt en vertelt dat hij een meisje zwanger heeft gemaakt? Moeder Rosane trekt een vies gezicht.

Wamberto schudt zijn hoofd. ,,Het leven hier is anders. In Brazilië heb je grote families die elkaar steunen. Hij moet zich nu op school en het voetbal richten. Daarna komen de mooie meisjes vanzelf.’’

Met het voetbal gaat het crescendo. Danilo kwam al op zijn tiende jaar bij Ajax terecht. ,,Het was in hetzelfde jaar als mijn vader, dus je kunt van een dubbele transfer spreken,’’ zegt junior.

Zijn vader: ,,Het was voor Ajax twee halen, één betalen, haha.’’

Vroeger wilde Wamberto de Jesus Sousa Campos niet dat zijn zoon als profvoetballer in zijn voetsporen zou treden.

,,In Brazilië, waar ik als voetballer begon, was het heel moeilijk als prof. Vervolgens ben ik op mijn 17de jaar helemaal alleen in België terechtgekomen. Ik had moeite met het klimaat, de taal en de cultuur. Gelukkig kwamen twee jaar later mijn vrouw en Danilo naar België. Sindsdien ging het veel beter.’’

Danilo: ,,Toen ik in de D-tjes zat, zag mijn vader dat ik talent heb. Sindsdien steunt hij mij.’’

Wamberto: ,,Maar ik heb wel tegen hem gezegd dat als hij wil voetballen zijn schoolopleiding het belangrijkste is.’’

In juni dit jaar tekende Danilo, die inmiddels zijn school heeft afgerond, in het bijzijn van technisch directeur Martin van Geel een profcontract bij Ajax. ,,Het was een leuke dag,’’ zegt pa trots. ,,Het eerste contract is heel belangrijk voor zijn toekomst. Ik was heel blij voor hem. Sinds hij die verbintenis heeft getekend, speelt hij ook beter. Dat komt omdat hij nu meer rust en vertrouwen heeft.’’

Danilo, die bij Ajax ‘Dani’ wordt genoemd, heeft al enkele wedstrijden voor België onder 19 gespeeld. ,,Tot mijn 21ste jaar kan ik nog kiezen voor welk land ik mag spelen. Ik heb een ruime keuze: België, Nederland of Brazilië. Ik heb nog geen beslissing genomen, het is zo moeilijk.’’

Voor Wamberto maakt het niet uit voor welk land zijn zoon zal kiezen. Maar moeder Rosane zegt zonder twijfel: ,,Brasil!’’

‘Wampie’, zoals Wamberto vroeger bij Ajax bekend stond, komt regelmatig naar de training op de Toekomst kijken. Wedstrijden slaat hij ook niet over. Langs de zijlijn staat Wamberto geregeld naast Danny Blind, zijn voormalige ploeggenoot bij Ajax. Beiden kijken dan naar de verrichtingen van hun zoons, die samen in de A1 voetballen. Daley als centrale verdediger en Danilo als linksbuiten.

,,We spelen al tien jaar samen, we zijn beiden in de E2 begonnen. Daley is een groot talent,’’ zegt Danilo.

Wamberto is op zijn beurt lovend over Danny Blind. ,,Ik heb veel respect voor hem, hij was een grote voetballer. Soms praten we over vroeger en over onze zoons.’’

De nieuwe Sire-campagne die ouders erop wijst om bij het jeugdteam van de kinderen vooral rustig te blijven langs de lijn, is voor Wamberto niet nodig. ,,Ik blijf altijd rustig. Pas thuis vertel ik Danilo wat hij goed of minder goed heeft gedaan. Mijn vrouw is veel fanatieker langs de lijn, haha.’’

Zijn andere zoons Wambertinho en Wanderson spelen (nog) niet bij Ajax. Als het aan senior ligt, komt daar snel verandering in. ,,Ik hoop dat ze een mooie toekomst zullen krijgen bij een goede profclub. Uiteraard hoop ik dat dat Ajax zal zijn, want Ajax is mijn thuis. En het is nog eens lekker dicht bij huis.’’

De vraag wie het meest op hem lijkt, beantwoordt Wamberto gekscherend. ,,Wambertinho lijkt het meest op mij,’’ zegt hij, ondertussen trekkend aan zijn eigen oren.

Dan serieus: ,,Wanderson heeft mijn snelheid, Wambertinho mijn techniek en Danilo heeft alles.’’

Danilo: ,,Ik denk wel dat ik een beetje hetzelfde type ben als mijn vader. Goed, ik speel op links, maar in eerste instantie ben ik rechtsbenig.’’

Wamberto: ,,Hij is in het veld slimmer dan ik. Ik liep te veel, dat kostte veel kracht. Maar misschien komt dat omdat ik bij een kleine Belgische ploeg ben begonnen en hij bij een grote club zit met een goede jeugdopleiding. Danilo kan beter worden dan ik. Hij heeft een goede mentaliteit en zijn karakter is ook prima.’’

De aanvaller van FC Omniworld, die in drie duels één keer scoorde maar tot de winterstop is uitgeschakeld door een hamstringblessure, denkt dat de Wamberto’s het voetbal in het bloed hebben. ,,Dat hebben we van God gekregen. Mijn vader kon dan niet goed voetballen, maar mijn broers wel. Een van hen is profvoetballer in Brazilië.’’

De droom van Wamberto is om ooit samen met zijn zoon in één team te voetballen. Maar hij speelt nu zelf bij FC Omniworld. ,,Ach,’’ zegt ‘Wampie’. ,,Dromen mag toch altijd. Ik ga het proberen. Waarom niet? En anders vind ik het ook goed als we tegen elkaar spelen.
Blightdonderdag 22 november 2007 @ 09:26
Leuk artikel.
JeroenVdonderdag 22 november 2007 @ 09:31
Idd leuk artikel ja.

En op je 15e al een kind. Hij was er vroeg bij, die kleine Wampie
Cheirondonderdag 22 november 2007 @ 09:48
Wamberto noemt zn kind Wambertinho, briljant
HansvanOchtendonderdag 22 november 2007 @ 09:49
Wamberto

altijd lachen met hem!
Rumilledonderdag 22 november 2007 @ 09:51
Wamberto
HeatWavedonderdag 22 november 2007 @ 09:53
Niet altijd effectief die wampie, maar wel een fijn ettertje soms .
CSI_MIAMIdonderdag 22 november 2007 @ 09:54
quote:
Op donderdag 22 november 2007 09:53 schreef HeatWave het volgende:
Niet altijd effectief die wampie, maar wel een fijn ettertje soms [afbeelding].
en niet te vergeten ook een belangrijk ettertje

Beker tegen RBC en Utrecht
PietjePuk007donderdag 22 november 2007 @ 09:56
Een grondige analyse van de commissie .
CSI_MIAMIdonderdag 22 november 2007 @ 09:59
- verkeerd gelezen -
TerroRobbiedonderdag 22 november 2007 @ 10:08
quote:
Op donderdag 22 november 2007 09:56 schreef PietjePuk007 het volgende:
Een grondige analyse van de commissie .
Ze zijn stiekem een keer in het feyenooit museum geweest.
twidonderdag 22 november 2007 @ 10:31
quote:
Op donderdag 22 november 2007 09:56 schreef PietjePuk007 het volgende:
Een grondige analyse van de commissie .
Het eerste stuk vond ik aardig om te lezen, en hoewel wat overdreven was het toch redelijk informatief.

Waar deze mongolide puber, waar het schaamhaar nog door moet komen zetten de fout in gaat is bij de diskwalificatie van Stanley Menzo wat betreft zijn keeperskwaliteiten. Dat hij niet overkomt als de juiste persoon om in zo'n volstrekt onnodige commissie te zitten kun je op een heel andere manier brengen.

Ach, waar maak ik me eigenlijk druk over, het is afca.nl maar.
CSI_MIAMIdonderdag 22 november 2007 @ 10:32
quote:
Op donderdag 22 november 2007 10:31 schreef twi het volgende:

Ach, waar maak ik me eigenlijk druk over, het is afca.nl maar.
Idd.. maken zichzelf al genoeg belachelijk dus dit kan er ook nog wel bij
JanVanHalstdonderdag 22 november 2007 @ 10:39
quote:
Op donderdag 22 november 2007 10:31 schreef twi het volgende:
Waar deze mongolide puber, waar het schaamhaar nog door moet komen zetten de fout in gaat is bij de diskwalificatie van Stanley Menzo wat betreft zijn keeperskwaliteiten. Dat hij niet overkomt als de juiste persoon om in zo'n volstrekt onnodige commissie te zitten kun je op een heel andere manier brengen.
Inderdaad. Menzo is voor Ajax een waardevolle speler geweest en heeft zeer goede jaren als keeper meegemaakt.
quote:
Ach, waar maak ik me eigenlijk druk over, het is afca.nl maar.
Inderdaad. Lekker laten gaan, die dwazen.
twidonderdag 22 november 2007 @ 10:40
quote:
Op donderdag 22 november 2007 10:32 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]

Idd.. maken zichzelf al genoeg belachelijk dus dit kan er ook nog wel bij
Ik weet wel waarom ze het doen hoor. Ze hebben even ge-Googled op Stanley Menzo en komen het filmpje van Auxerre tegen en het feit dat er in zijn CV staat dat hij van Ajax naar PSV is gegaan.

Ja, zo kan ik ook conclusies trekken...
JanVanHalstdonderdag 22 november 2007 @ 10:44
Waarschijnlijk waren de beheerders van AFCA.nl net bezig hun eerste woordjes te leren toen Stanley Menzo bij Ajax onder de lat stond.
Wooldoordonderdag 22 november 2007 @ 10:56
Hm die zoon van Wamberto zou ook mischien weleens zijn debuut kunnen gaan maken als hij zo goed is. Welke positie speelt hij eigenlijk?
Dr.Daggladonderdag 22 november 2007 @ 10:57
Wat een debielen runnen die site zeg .

[ Bericht 5% gewijzigd door RayMania op 22-11-2007 10:58:24 ]
JanVanHalstdonderdag 22 november 2007 @ 10:58
quote:
Op donderdag 22 november 2007 10:56 schreef Wooldoor het volgende:
Hm die zoon van Wamberto zou ook mischien weleens zijn debuut kunnen gaan maken als hij zo goed is. Welke positie speelt hij eigenlijk?
Hij is 17 en speelt in de A1. Je weet niet op welke positie hij speelt, maar je leest nu een artikel waarin zijn vader zegt dat hij een goede speler is, en je denkt dat hij zijn debuut kan gaan maken?

Om maar even met gevleugelde woorden te spreken: jij hebt er kijk op.
CSI_MIAMIdonderdag 22 november 2007 @ 11:07
quote:
Op donderdag 22 november 2007 10:58 schreef JanVanHalst het volgende:

[..]

Hij is 17 en speelt in de A1. Je weet niet op welke positie hij speelt, maar je leest nu een artikel waarin zijn vader zegt dat hij een goede speler is, en je denkt dat hij zijn debuut kan gaan maken?

Om maar even met gevleugelde woorden te spreken: jij hebt er kijk op.
Als de wedstrijdverslagen op Ajax.nl nagelezen worden dan zie je dat Dani toch wel veel betrokken is bij de goals, en ze zelfs ook zelf tegen de touwen schiet.. Dat zou kunnen betekenen dat pappie Wamberto misschien wel gelijk heeft..

Daarnaast was ook Martin van Geel erg tevreden over hem getuige ook het aanbieden van een contract..
quote:
Ajax contracteert Danilo

Amsterdam, 04 jun 2007
Ajax heeft jeugdspeler Richard Danilo Maciel Sousa Campos, oudste zoon van oud-Ajacied Wamberto, gecontracteerd. De 17-jarige Ajacied tekende hiermee zijn eerste contract met de club, dat loopt tot 1 juli 2010.
Natuurlijk had Danilo zijn vader en moeder meegenomen naar de contractondertekening op het kantoor van technisch-directeur Martin van Geel. Vader Wamberto straalde van trots. ,,Dit is een heel mooie dag voor onze familie”, aldus de befaamde oud-Ajacied. ,,Ik denk dat als Danilo hard blijft werken, hij beter kan worden dan ik.”

Danilo is in de aanval op meerdere posities inzetbaar. ,,Ik ben snel en handig aan de bal”, lichtte hij zijn kwaliteiten toe. ,,Eigenlijk ben ik hetzelfde type voetballer als mijn vader.” Danilo zegt veel te hebben geleerd van zijn vader, die nog altijd profvoetballer is. ,,Hij weet precies wat ik wel en niet moet doen in het veld. Ook legt hij uit hoe ik me goed kan concentreren."
En even for the record @ Wooldoor: Dani speelt linksbuiten.
JanVanHalstdonderdag 22 november 2007 @ 11:10
quote:
Op donderdag 22 november 2007 11:07 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]

Als de wedstrijdverslagen op Ajax.nl nagelezen worden dan zie je dat Dani toch wel veel betrokken is bij de goals.. Dat zou kunnen betekenen dat pappie Wamberto misschien wel gelijk heeft..

En even for the record @ Wooldoor: Dani speelt linksbuiten.
Ik wil ook niet beweren dat Wamberto sowieso ongelijk heeft, want zijn zoon heeft vast wel talent. Maar als je een speler nooit hebt zien spelen (zoals Wooldoor), waarom opper je dan dat het wel eens kan gebeuren dat hij zijn debuut gaat maken? Hij speelt in de A1, dus nog niet eens bij Jong Ajax. Waar hebben we het over zeg?
CSI_MIAMIdonderdag 22 november 2007 @ 11:11
quote:
Op donderdag 22 november 2007 11:10 schreef JanVanHalst het volgende:

[..]

Ik wil ook niet beweren dat Wamberto sowieso ongelijk heeft, want zijn zoon heeft vast wel talent. Maar als je een speler nooit hebt zien spelen (zoals Wooldoor), waarom opper je dan dat het wel eens kan gebeuren dat hij zijn debuut gaat maken? Hij speelt in de A1, dus nog niet eens bij Jong Ajax. Waar hebben we het over zeg?
Eensch.. debuut bij Ajax zal nog wel even duren.. maar voor Oranje kan ie zomaar geselecteerd worden!
JanVanHalstdonderdag 22 november 2007 @ 11:12
En dan kan je leuk met die feitjes gaan strooien, maar ík weet dat wel hoor. Mijn punt is dat je niet moet roepen dat spelers wel eens kunnen debuteren, als je niet eens weet over wie je het hebt. Dat staat dus verder helemaal los van de voetbalkwaliteiten van Danilo.
--HOOLIE--donderdag 22 november 2007 @ 11:12
quote:
Op donderdag 22 november 2007 10:58 schreef JanVanHalst het volgende:

[..]

Hij is 17 en speelt in de A1. Je weet niet op welke positie hij speelt, maar je leest nu een artikel waarin zijn vader zegt dat hij een goede speler is, en je denkt dat hij zijn debuut kan gaan maken?

Om maar even met gevleugelde woorden te spreken: jij hebt er kijk op.
Als het geen goede speler met talent zou zijn , dan had hij het geen 10 jaar vol gehouden bij Ajax....

Maar om nu meteen van een debuut te gaan spreken is wel wat voorbarig..
Neemt niet weg dat het een leuke speler is om te zien...snel,balvaardig en oog voor de medespelers..
CSI_MIAMIdonderdag 22 november 2007 @ 11:14
quote:
Op donderdag 22 november 2007 11:12 schreef JanVanHalst het volgende:
En dan kan je leuk met die feitjes gaan strooien, maar ík weet dat wel hoor. Mijn punt is dat je niet moet roepen dat spelers wel eens kunnen debuteren, als je niet eens weet over wie je het hebt. Dat staat dus verder helemaal los van de voetbalkwaliteiten van Danilo.
Tuurlijk.. JIJ weet dat wel.. gelukkig post ik hier niet alleen voor jou.. maar ook om anderen mee te nemen in de discussie.. Daarnaast is het altijd wel fijn om wat feitjes als onderbouwing te gebruiken.. dat doe jij toch ook elke zondag avond als je aan het ploeteren bent met je computertje
quote:
Op donderdag 22 november 2007 11:12 schreef --HOOLIE-- het volgende:

[..]

Als het geen goede speler met talent zou zijn , dan had hij het geen 10 jaar vol gehouden bij Ajax....

Maar om nu meteen van een debuut te gaan spreken is wel wat voorbarig..
Neemt niet weg dat het een leuke speler is om te zien...snel,balvaardig en oog voor de medespelers..
Kan me volgens mij ook nog wel herinneren dat ik Blind hem een keer heb horen noemen tijdens een AT5 interviewtje..
JanVanHalstdonderdag 22 november 2007 @ 11:26
quote:
Op donderdag 22 november 2007 11:12 schreef --HOOLIE-- het volgende:

[..]

Als het geen goede speler met talent zou zijn , dan had hij het geen 10 jaar vol gehouden bij Ajax....

Maar om nu meteen van een debuut te gaan spreken is wel wat voorbarig..
Neemt niet weg dat het een leuke speler is om te zien...snel,balvaardig en oog voor de medespelers..
Dat zeg ik.
JanVanHalstdonderdag 22 november 2007 @ 11:28
quote:
Op donderdag 22 november 2007 11:14 schreef CSI_MIAMI het volgende:
Tuurlijk.. JIJ weet dat wel.. gelukkig post ik hier niet alleen voor jou.. maar ook om anderen mee te nemen in de discussie.. Daarnaast is het altijd wel fijn om wat feitjes als onderbouwing te gebruiken..
Prima. Ik vatte het op alszijnde het specifiek aan mij gericht was. Als dat niet zo was, dan heb ik niets gezegd.
quote:
dat doe jij toch ook elke zondag avond als je aan het ploeteren bent met je computertje [
Ik beweer niet Jan Van Halst zelf te zijn (op een dolletje hier en daar na), dus die vergelijking gaat niet op.
De_Ananasdonderdag 22 november 2007 @ 11:29
quote:
Op donderdag 22 november 2007 10:31 schreef twi het volgende:

[..]

Het eerste stuk vond ik aardig om te lezen, en hoewel wat overdreven was het toch redelijk informatief.

Waar deze mongolide puber, waar het schaamhaar nog door moet komen zetten de fout in gaat is bij de diskwalificatie van Stanley Menzo wat betreft zijn keeperskwaliteiten. Dat hij niet overkomt als de juiste persoon om in zo'n volstrekt onnodige commissie te zitten kun je op een heel andere manier brengen.

Ach, waar maak ik me eigenlijk druk over, het is afca.nl maar.
Sowieso, net alsof Rijkaard tijd heeft om in die commissie te zitten !
CSI_MIAMIdonderdag 22 november 2007 @ 11:39
quote:
Op donderdag 22 november 2007 11:28 schreef JanVanHalst het volgende:

[..]

Prima. Ik vatte het op alszijnde het specifiek aan mij gericht was. Als dat niet zo was, dan heb ik niets gezegd.
[..]
Mooi zo
quote:
Op donderdag 22 november 2007 11:28 schreef JanVanHalst het volgende:
Ik beweer niet Jan Van Halst zelf te zijn (op een dolletje hier en daar na), dus die vergelijking gaat niet op.
was ook enigzins als dolletje bedoeld
CSI_MIAMIdonderdag 22 november 2007 @ 11:39
quote:
Op donderdag 22 november 2007 11:29 schreef De_Ananas het volgende:

[..]

Sowieso, net alsof Rijkaard tijd heeft om in die commissie te zitten [afbeelding]!
Nee.. maar er zijn toch genoeg andere prominenten die dit wel hadden kunnen doen..

Ach wat zeg ik.. Die commissie is praten om het praten..

JAAKKE is oplossing 1
BliksemSchigtdonderdag 22 november 2007 @ 11:48
Gelukkig weet jij het allemaal het beste he, csi.
BonJovidonderdag 22 november 2007 @ 11:49
quote:
Op donderdag 22 november 2007 09:48 schreef Cheiron het volgende:
Wamberto noemt zn kind Wambertinho, briljant
precies mooi artikel ben benieuwd naar Danilo
CSI_MIAMIdonderdag 22 november 2007 @ 11:49
quote:
Op donderdag 22 november 2007 11:48 schreef BliksemSchigt het volgende:
Gelukkig weet jij het allemaal het beste he, csi.
Was het maar zo een feest.. gelukkig mag ik mijn mening geven.. of je het er nou mee eens bent of niet
Lyziodonderdag 22 november 2007 @ 12:16
Wambertinho My God, dat kan toch alleen maar floppen met zo'n naam
w00h00donderdag 22 november 2007 @ 13:25
quote:
Op donderdag 22 november 2007 11:29 schreef De_Ananas het volgende:

[..]

Sowieso, net alsof Rijkaard tijd heeft om in die commissie te zitten !
Hoplijk heeft hij zin om aan het einde van het seizoen het roer van A3 over te nemen.
Wooldoordonderdag 22 november 2007 @ 13:53
quote:
Op donderdag 22 november 2007 11:10 schreef JanVanHalst het volgende:

[..]

Ik wil ook niet beweren dat Wamberto sowieso ongelijk heeft, want zijn zoon heeft vast wel talent. Maar als je een speler nooit hebt zien spelen (zoals Wooldoor), waarom opper je dan dat het wel eens kan gebeuren dat hij zijn debuut gaat maken? Hij speelt in de A1, dus nog niet eens bij Jong Ajax. Waar hebben we het over zeg?
Jaren geleden werd er al gezegd dat het een goede speler is die Ajax 1 waarschijnlijk wel gaat halen. Hij is nu 17 jaar en er debuteren onder Adrie al aardig wat jeugd dus is snap je punt niet of ik hem heb zien spelen of niet.
Ordinairdonderdag 22 november 2007 @ 15:15
quote:
Uiteraard hoop ik dat dat Ajax zal zijn, want Ajax is mijn thuis.
CSI_MIAMIdonderdag 22 november 2007 @ 15:56
quote:
Afscheid Stam: kom op tijd naar de ArenA!

Amsterdam, 22 nov 2007
Ajax roept zijn supporters op zondag op tijd naar de ArenA te komen. Voor aanvang van de wedstrijd tegen Vitesse wordt Jaap Stam gehuldigd door de club en beide supportersverenigingen.
De huldiging van Stam vindt plaats om ongeveer 14.15 uur. Zorg dus dat u op tijd aanwezig bent om het afscheid van de voormalige aanvoerder van Ajax bij te wonen.

Tegenover de Ajax-media heeft Stam al weten uit te kijken naar aanstaande zondag. Een uitgebreid interview met de Kampenaar is vrijdag te zien op Ajax TV.
Ich bin dabei! Tijd om weer eens naar de ArenA te gaan
Hounietdonderdag 22 november 2007 @ 16:27
quote:
Op donderdag 22 november 2007 15:56 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]
ik ga om half 12 al weg als ik dan niet optijd ben
CSI_MIAMIdonderdag 22 november 2007 @ 16:30
quote:
Op donderdag 22 november 2007 16:27 schreef Houniet het volgende:

[..]

ik ga om half 12 al weg [afbeelding] als ik dan niet optijd ben
Wij ook.. normaliter 1 uurtje rijden.. hopen dat we geen files hebben
Nashjedonderdag 22 november 2007 @ 16:35
Wat een oranje komkommertijd hier zeg. Normaal gaan er 2 topics per dag doorheen. Nu mogen we blij zijn met 2 pagina's .
Hounietdonderdag 22 november 2007 @ 16:35
quote:
Op donderdag 22 november 2007 16:30 schreef CSI_MIAMI het volgende:

[..]

Wij ook.. normaliter 1 uurtje rijden.. hopen dat we geen files hebben [ afbeelding ]
daarom ga ik met de trein. maarja, de trein ben ik ook niet zo'n fan van. en fietsen, ja
Wooldoordonderdag 22 november 2007 @ 16:45
Wel geweldig om te zien dat we 17 miljoen voor Babel hebben gekregen helemaal na gister en een gedeelte van de wedstrijd tegen Luxemburg. Die kerel lijkt minder en minder aktie's te maken en doelpunten maakt hij ook al niet meer
Nashjedonderdag 22 november 2007 @ 16:56
quote:
Op donderdag 22 november 2007 16:45 schreef Wooldoor het volgende:
Wel geweldig om te zien dat we 17 miljoen voor Babel hebben gekregen helemaal na gister en een gedeelte van de wedstrijd tegen Luxemburg. Die kerel lijkt minder en minder aktie's te maken en doelpunten maakt hij ook al niet meer
Geweldige beoordeling op 2 wedstrijden . Via deze redenatie moeten we een feest geven om de 27 miljoen van Sneijder, want die was de afgelopen 2 wedstrijden ook bedroevend.
TerroRobbiedonderdag 22 november 2007 @ 17:14
Babel heeft wel moeite om een bal fatsoenlijk tussen de palen te krijgen... en niet alleen deze 2 wedstrijden
Trancelocatordonderdag 22 november 2007 @ 17:19
Over Babel ben ik het wel eens hoor. Zeker voor die prijs ben ik blij dat hij weg is.

Ik zag gisteren weer zijn voorspelbaarheid (altijd naar binnen komen), gebrek aan overzicht en zijn kansloze afstandsschoten. Een mooi schot op de lat, dat wel.
Nashjedonderdag 22 november 2007 @ 17:46
quote:
Op donderdag 22 november 2007 17:14 schreef TerroRobbie het volgende:
Babel heeft wel moeite om een bal fatsoenlijk tussen de palen te krijgen... en niet alleen deze 2 wedstrijden
Dat had ie in Amsterdam al.
tomadonderdag 22 november 2007 @ 18:44
Heb gister Modric zien spelen bij Kroatië tegen Engeland. Wat is die gozer verschrikkelijk goed zeg. Wurmt zich tussen alle spelers door alsof ze er niet staan en hij kiest zelfs het grassprietje uit waar hij m over dik 50 meter neer wilt leggen.

Jammer genoeg redelijk onhaalbaar
Radegastdonderdag 22 november 2007 @ 19:04
quote:
Op donderdag 22 november 2007 18:44 schreef toma het volgende:
Heb gister Modric zien spelen bij Kroatië tegen Engeland. Wat is die gozer verschrikkelijk goed zeg. Wurmt zich tussen alle spelers door alsof ze er niet staan en hij kiest zelfs het grassprietje uit waar hij m over dik 50 meter neer wilt leggen.

Jammer genoeg redelijk onhaalbaar
Vond hem gisteren nog niet eens heel erg goed spelen.
TornadoDKdonderdag 22 november 2007 @ 19:14
quote:
Op donderdag 22 november 2007 12:16 schreef Lyzio het volgende:
Wambertinho My God, dat kan toch alleen maar floppen met zo'n naam
Hoezo? volgens mij betekend dat gewoon kleine Wamberto.

Zo is Ronaldinho ook kleine Ronaldo, omdat ze al een Ronaldo hadden in de nationale ploeg van Brazilie.
BonJovidonderdag 22 november 2007 @ 19:17
Wamberto Carlos
JeroenVdonderdag 22 november 2007 @ 19:19
Souza Campos
Wooldoordonderdag 22 november 2007 @ 19:53
quote:
Op donderdag 22 november 2007 16:56 schreef Nashje het volgende:

[..]

Geweldige beoordeling op 2 wedstrijden . Via deze redenatie moeten we een feest geven om de 27 miljoen van Sneijder, want die was de afgelopen 2 wedstrijden ook bedroevend.
Nog geen wedstrijden van Liverpool gezien dit seizoen?
Badabingeadonderdag 22 november 2007 @ 20:03
http://www.youtube.com/watch?v=4XS8aii8ELM

Die kende ik niet
Jaszadonderdag 22 november 2007 @ 20:24
quote:
De voorzitter van VVV meldt in het Algemeen Dagblad dat VVV morgen een beslissing wil nemen over het spelen van de topduels tegen Ajax en PSV in Duitsland. MSV Duisburg zou graag medewerking verlenen. Duitse politiek en voetbalbond hebben echter nog veel bezwaren. De voorzitter van VVV vreest dat het tekort dag is om de Duitsers te overtuigen.
Black-Deathdonderdag 22 november 2007 @ 20:34
jah die filmpjes zijn super er is er ergens ook 1 waar Huntelaar iemand van zn fiets trapt
HeinekenAFCAdonderdag 22 november 2007 @ 20:42
quote:
Op donderdag 22 november 2007 20:34 schreef Black-Death het volgende:
jah die filmpjes zijn super er is er ergens ook 1 waar Huntelaar iemand van zn fiets trapt
Klopt. Dat was met Harry Vermeegen.

http://www.youtube.com/watch?v=6GT1Rx1y6tM

Dat is het beste filmpje wat ik er van kon vinden.
Urquhartdonderdag 22 november 2007 @ 20:49
Wambertinho...dan moet wel een opvolger van Urzaiz worden, qua cultheid-factor.
Nashjedonderdag 22 november 2007 @ 20:51
quote:
Op donderdag 22 november 2007 19:53 schreef Wooldoor het volgende:

[..]

Nog geen wedstrijden van Liverpool gezien dit seizoen?
Jij hebt het zelf over de laatste 2 wedstrijden, druiloor. En na 10 wedstrijden vind ik dat je ook nog weinig kan zeggen van hem bij Liverpool. Zeker gezien z'n leeftijd.
quote:
Ajax volgt Roemeens talent Sburlea Ajax wil in de winterstop een jong Roemeens talent aan de selectie toevoegen. Het gaat om de 18-jarige Sabrin Sburlea.

Sburlea komt momenteel uit voor FC Brasov, een tweede divisionist in Roemenië. De club wist op zijn site te melden dat Ajax de aanvaller al een tijdje volgt.

Sburlea wist dit seizoen al meerdere malen doel te treffen en is aanvoerder van het Roemeense elftal onder de 19 jaar.
Weer zo'n verhaal waar Ajax maar even bij is verzonnen om de speler in kwestie te verbeteren.
Urquhartdonderdag 22 november 2007 @ 20:53
Volgens mij volgen we half Roemenië als ik al die berichten moet geloven
BonJovidonderdag 22 november 2007 @ 20:56
quote:
Op donderdag 22 november 2007 20:49 schreef Urquhart het volgende:
Wambertinho...dan moet wel een opvolger van Urzaiz worden, qua cultheid-factor.
hij zit nog amper in de Ajax jeugd en voetbalt op het strand en moet al cult gaan worden
Urquhartdonderdag 22 november 2007 @ 20:57
quote:
Op donderdag 22 november 2007 20:56 schreef BonJovi het volgende:

[..]

hij zit nog amper in de Ajax jeugd en voetbald op het strand en moet al cult gaan worden
Wat wil je dan met zo'n naam?
BonJovidonderdag 22 november 2007 @ 20:57
quote:
Op donderdag 22 november 2007 20:57 schreef Urquhart het volgende:

[..]

Wat wil je dan met zo'n naam?
ja prachtig daarom
BonJovidonderdag 22 november 2007 @ 20:58
Urzinho!
Pizzakoppodonderdag 22 november 2007 @ 21:16
quote:
Op donderdag 22 november 2007 20:58 schreef BonJovi het volgende:
Urzinho!
hehe ik moest ff lachen, deze is goed
BonJovidonderdag 22 november 2007 @ 21:22
ben benieuwd of hij een kind heeft en bij Ajax zal komen als kleine cult
BonJovidonderdag 22 november 2007 @ 21:41
Wat dachten jullie van Wanderson?

Wonderzoon

en klinkt als een Zweed
Wooldoordonderdag 22 november 2007 @ 21:43
quote:
Op donderdag 22 november 2007 20:51 schreef Nashje het volgende:

[..]

Jij hebt het zelf over de laatste 2 wedstrijden, druiloor. En na 10 wedstrijden vind ik dat je ook nog weinig kan zeggen van hem bij Liverpool. Zeker gezien z'n leeftijd.
[..]

Weer zo'n verhaal waar Ajax maar even bij is verzonnen om de speler in kwestie te verbeteren.
Deze 2 wedstrijden konden aantonen hoe hij zich heeft ontwikkeld tussen topspelers in Liverpool maar in palats van ontwikkeld speelde hij nog slechter dan bij Ajax. 17 miljoen is hij nu echt niet waard echt knap dat je dat niet kan begrijpen.
Nashjedonderdag 22 november 2007 @ 22:09
Als je 2 wedstrijden van Oranje gebruikt om te bekijken hoe hij zich bij Liverpool heeft ontwikkelt snap je er ook weinig van . 17 miljoen is ie overigens nooit waard geweest.
BonJovidonderdag 22 november 2007 @ 22:25
Babel heeft steeds meer vertrouwen gekregen bij Liverpool en het is echt lastig om daar gelijk het verschil te maken. Hij komt er wel rustig en beetje bij beetje.
CSI_MIAMIdonderdag 22 november 2007 @ 22:36
quote:
Op donderdag 22 november 2007 20:58 schreef BonJovi het volgende:
Urzinho!
haha briljant
Aanvoerderdonderdag 22 november 2007 @ 22:43
Eindelijk weer Ajax dit weekend. Ik heb het gemist.
Ordinairvrijdag 23 november 2007 @ 00:03
quote:
Op donderdag 22 november 2007 21:41 schreef BonJovi het volgende:
Wat dachten jullie van Wanderson?

Wonderzoon

en klinkt als een Zweed
Je kan ook te hard van stapel lopen.
BonJovivrijdag 23 november 2007 @ 00:07
ZO heet zijn andere zoon toch
F1Basvrijdag 23 november 2007 @ 00:08
quote:
Perez: het is wel duidelijk hoe Ten Cate in elkaar zit
--------------------------------------------------------------------------------
22 november 2007
Kenneth Perez blikt deze week in een interview met Voetbal International terug op zijn periode bij Ajax. De Deen speelde slechts één seizoen voor de Amsterdammers, maar maakte daarin genoeg mee. Zo lag hij overhoop met de inmiddels vertrokken trainer Henk ten Cate en maakte hij een discriminerende opmerking in de richting van een grensrechter. Afgelopen zomer kwam het voor Perez na moeizame onderhandelingen tot een transfer naar PSV.

Dat de band tussen de spelmaker en Ten Cate niet goed was, blijkt overduidelijk uit het interview. "Ik denk dat mensen de laatste tijd wel een aardig beeld hebben gekregen van hoe Henk ten Cate in elkaar zit", legt Perez (33) uit aan VI-verslaggever Wilfred Genee. "Er is maar één ding in het bijzonder waarop ik wil reageren. Dat gaat over die basisplaats. Hij liegt als hij zegt dat ik een basisplaats heb geëist. Dat doet geen enkele voetballer in het betaalde voetbal. Dat bestaat niet. Verder kunnen de mensen voor zichzelf wel bepalen wat voor iemand Henk ten Cate is."

De oud-Ajacied ergert zich eraan dat journalisten bepaalde beweringen van Ten Cate klakkeloos overnemen. "Neem de situatie waarin ik heel de selectie van Ajax heb gevraagd of er iemand wilde reageren op het incident (met assistent-scheidsrechter Nicky Siebert, red.). Er heeft toen niemand wat gezegd, ook Ryan Babel niet. Ik begrijp dat Ten Cate heeft verteld dat Ryan is weggelopen en niet meer met mij wilde voetballen. Daar klopt helemaal niets van. Een week later zit Frits Barend dit doodleuk te vertellen bij De Wereld Draait Door. Waarom check je niet even bij Ryan Babel of bij mij of dat waar is?"

Toch kunnen de opmerkingen van zijn voormalige trainer hem verder gestolen worden. Perez: "Van hem kan ik het wel hebben. Ik weet hoe hij in elkaar zit en ik lees steeds meer columns en verhalen waaruit ik opmaak dat er genoeg andere mensen zijn die dat ook doorhebben. Misschien had ik wat inschikkelijker moeten zijn bij Ajax, waardoor het moddergooien van vorig seizoen minder was geweest. Maar echt grote dingen waar ik spijt van heb kan ik me niet herinneren."

De international ontkent dat hij in Amsterdam problemen had met Wesley Sneijder. "Ik had geen problemen met Wesley. Wij hadden niets met elkaar, maar dat hoeft ook niet om met elkaar te kunnen werken. Ik had bijvoorbeeld meer met Klaas-Jan Huntelaar, Maarten Stekelenburg of Olaf Lindenbergh. Wesley had andere mensen om zich heen. Ik las dat hij in VI zei dat Ten Cate mij niet belangrijk maakte, omdat ik bij heel veel spelers slecht zou hebben gelegen. Dat verbaasde mij. Óf het zijn heel goede toneelspelers of er klopt helemaal niets van. Denk je nou dat iedereen hém leuk vond? Je kan toch niet door iedereen leuk gevonden worden?"

Onlangs zat Perez bij Ajax op de tribune tijdens de bekerwedstrijd tegen SC Heerenveen. De ontvangst was positief. "Dat heb ik ook nog steeds als ik door Amsterdam loop. Dat mensen me aanspreken en zeggen dat ze het jammer vinden dat ik weg ben gegaan. Ook in De Arena. Ik heb het gevoel dat de meeste mensen binnen de club niet wilden dat ik ging. Althans, dat zegt mijn gevoel. Misschien doen mensen zich wel anders voor, al denk ik dat niet in dit geval. Maar ik heb Ajax afgesloten."

De routinier van PSV benadrukt dat hij nog altijd een prettig gevoel heeft bij Ajax. "Ajax is een wereldmerk. Dat zie je nu ook aan het geweldige sponsorcontract dat ze hebben afgesloten met Aegon, terwijl ze al jaren een stuk minder presteren. Ajax is Amsterdam, de hoofdstad van Nederland, veel meer mensen, veel meer aandacht. Ik las ergens dat van elke keer dat er iets over PSV of Feyenoord wordt geschreven, dat 21 keer zo vaak over Ajax gebeurt."
TerroRobbievrijdag 23 november 2007 @ 00:15
quote:
Op donderdag 22 november 2007 19:04 schreef Radegast het volgende:
Vond hem gisteren nog niet eens heel erg goed spelen.
Nee inderdaad, nog redelijk onzichtbaar. Heeft veel betere wedstrijden gespeeld.
Noshibavrijdag 23 november 2007 @ 00:39
quote:
Op donderdag 22 november 2007 22:43 schreef Aanvoerder het volgende:
Eindelijk weer Ajax dit weekend. Ik heb het gemist.
Eindelijk weer een standaard zondag
ub40_bboyvrijdag 23 november 2007 @ 00:57
Ja perez eiste geen basisplaats tuurlijk niet. $#@@#$@#$ Ten Cate vieze mongool.

Maar over Babel, babel komt er wel maar ik ben wel blij dat wij hem voor 17 miljoen hebben verkocht en daar Suarez van hebben gekocht voor 8 miljoen.
M0NTANAvrijdag 23 november 2007 @ 08:54
Zondag maar eens kijken of het bier in de kantine van F.C. Amstelland een beetje te drinken is, je moet toch wat.
CSI_MIAMIvrijdag 23 november 2007 @ 08:56
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 08:54 schreef M0NTANA het volgende:
Zondag maar eens kijken of het bier in de kantine van F.C. Amstelland een beetje te drinken is, je moet toch wat.
Jinso blijkt toch ook wel aardig te zijn?
Nashjevrijdag 23 november 2007 @ 08:59
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 08:54 schreef M0NTANA het volgende:
Zondag maar eens kijken of het bier in de kantine van F.C. Amstelland een beetje te drinken is, je moet toch wat.
Jij hebt een brief van de knvb gehad?

Het is gewoon alweer vrijdag. Mén wat gaat het snel. Eindelijk dat saaie Oranje voorbij.
Nashjevrijdag 23 november 2007 @ 09:01
quote:
22/11/2007 - Morgen beslissing over VVV-Ajax
(Gepost door )

De voorzitter van VVV meldt in het Algemeen Dagblad dat VVV morgen een beslissing wil nemen over het spelen van de topduels tegen Ajax en PSV in Duitsland. MSV Duisburg zou graag medewerking verlenen. Duitse politiek en voetbalbond hebben echter nog veel bezwaren. De voorzitter van VVV vreest dat het tekort dag is om de Duitsers te overtuigen.
quote:
Ajax moet onderzoek van Davids afwachten
Vrijdag 23 november 08:15 - Alex van Vogelpoep

Voetbal - Edgar Davids zal komende week weten of hij voor de winterstop nog in actie kan komen voor Ajax. De middenvelder zal dan een onderzoek ondergaan in het ziekenhuis, waarbij een botscan gemaakt zal worden. De vierendertigjarige Nederlander brak in de voorbereiding op het huidige seizoen z'n kuitbeen. In het oefenduel met Go Ahead Eagles had de voormalig international geen scheenbeschermers aan.

In eerste instantie werd verwacht dat hij in november weer in actie kon komen voor de Amsterdammers, maar het herstel verliep minder snel dan werd gedacht. Een botscan zal volgens Voetbal International nu duidelijkheid moeten geven of het kuitbeen goed is hersteld. Als dat het geval is dan zal Davids weer kunnen aansluiten bij de groepstraining. Sinds half oktober is hij alweer actie op het trainingsveld van Ajax, maar mocht alleen individueel aan z'n conditie werken.

De voormalig speler van AC Milan, Juventus, FC Barcelona, Internazionale en Tottenham Hotspur kwam vorig seizoen in de winterstop over naar Amsterdam en speelde elf duels in de Eredivisie. Daarin scoorde hij één keer. Henk ten Cate had een groot aandeel in zijn komst, maar de trainer is inmiddels vertrokken naar Chelsea.
M0NTANAvrijdag 23 november 2007 @ 09:02
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 09:01 schreef Nashje het volgende:

[..]


[..]
Alex van Vogelpoep
CSI_MIAMIvrijdag 23 november 2007 @ 09:03


Naast de teruggekeerde internationals liet ook Edgar Davids zijn gezicht zien op het trainingsveld. De middenvelder werkte een looptraining af.


Nashjevrijdag 23 november 2007 @ 09:04
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 09:02 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Alex van Vogelpoep
Hehe, ik kon het niet laten de L te vervangen door een P . Je moet wat, op zo'n vrijdagochtend.
Rumillevrijdag 23 november 2007 @ 09:18
Davids
Leonardo
We gaan vlammen met hun erbij.
M0NTANAvrijdag 23 november 2007 @ 09:24
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 08:59 schreef Nashje het volgende:

[..]

Jij hebt een brief van de knvb gehad?
Nee, heb geen brief. Doelde op het feit dat home er niet meer is, nu maar even her en der kijken.
Urquhartvrijdag 23 november 2007 @ 10:11
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 09:03 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[ afbeelding ]

Naast de teruggekeerde internationals liet ook Edgar Davids zijn gezicht zien op het trainingsveld. De middenvelder werkte een looptraining af.


Mooi.
Wooldoorvrijdag 23 november 2007 @ 10:33
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 09:18 schreef Rumille het volgende:
Davids
Leonardo
We gaan vlammen met hun erbij.
Vermaelen
Van der Wiel
Mitea
PietjePuk007vrijdag 23 november 2007 @ 10:34
Jullie vergeten Manucharyan .
Blightvrijdag 23 november 2007 @ 10:36
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 08:59 schreef Nashje het volgende:

blablalabla

Het is gewoon alweer vrijdag. blablalalbla
!
De_Brandweervrijdag 23 november 2007 @ 10:45
quote:
Jong Ajax - Jong Feyenoord

22 nov 2007
Beker (1/8 finale)

Maandag 3 december, 18.30 uur

Amsterdam ArenA

Gratis entree (via ingang M)

Gratis parkeren P-bus (parkeerterrein tegenover P-2l).
Wij roepen hierbij alle Ajacieden op om naar de Amsterdam ArenA te komen en Jong Ajax te steunen in deze spannende bekerwedstrijd. De wedstrijd is door iedereen gratis te bezoeken!
CSI_MIAMIvrijdag 23 november 2007 @ 11:00
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 10:45 schreef De_Brandweer het volgende:

[..]
Ja tering.. wat een tijd.. gaat niet werken..
De_Brandweervrijdag 23 november 2007 @ 11:07
Hopenlijk doet Urzaiz weer mee met Jong Ajax
Nashjevrijdag 23 november 2007 @ 11:23
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 09:24 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Nee, heb geen brief. Doelde op het feit dat home er niet meer is, nu maar even her en der kijken.
Ahzo. Dacht ergens gelezen te hebben dat het nog niet definitief 't einde is van het home.
Nashjevrijdag 23 november 2007 @ 11:24
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 10:36 schreef Blight het volgende:

[..]

!
.

Eens.
Blightvrijdag 23 november 2007 @ 11:26
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 11:07 schreef De_Brandweer het volgende:
Hopenlijk doet Urzaiz weer mee met Jong Ajax
Dan kom je misschien toch nog van Colin af. .
sjimzvrijdag 23 november 2007 @ 11:27
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 11:26 schreef Blight het volgende:

[..]

Dan kom je misschien toch nog van Colin af. .
En ik kan mijn sig dan veranderen!
De_Brandweervrijdag 23 november 2007 @ 11:28
Wehehhe sjimz je urzaiskerstmanplaatje
Volgens mij is Urzaiz der echt zo 1 die verkleed zou gaan als sinterklaas ofzo
sjimzvrijdag 23 november 2007 @ 11:29
Ze spreken wel dezelfde taal!
Nashjevrijdag 23 november 2007 @ 11:31
Ik hoop dat Mitea niet meespeelt. Dan blijft ie langer fit en kan ik mijn sig aanpassen .
Urquhartvrijdag 23 november 2007 @ 11:32
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 11:31 schreef Nashje het volgende:
Ik hoop dat Mitea niet meespeelt. Dan blijft ie langer fit en kan ik mijn sig aanpassen .
Blightvrijdag 23 november 2007 @ 11:34
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 11:31 schreef Nashje het volgende:
Ik hoop dat Mitea niet meespeelt. Dan blijft ie langer fit en kan ik mijn sig aanpassen .
!
De_Brandweervrijdag 23 november 2007 @ 11:35
En nu is het wachten tot iemand een jorien pizza meter in zijn sig zet
BonJovivrijdag 23 november 2007 @ 13:16
Weekend kan beginnen
Blightvrijdag 23 november 2007 @ 13:53
quote:
John Heitinga praat in de kleedkamer van Ajax met Albert Luque, Luis Súarez en Ismael Urzáiz alléén in het Spaans om zo de taal beter onder de knie te krijgen. De verdediger wordt met Atlético Madrid in verband gebracht. (Marca)
?

Toen het verhaal van Atletico in de wereld werd gebracht waren de interland-weken toch al begonnen? Dus wat nou kleedkamer?
twivrijdag 23 november 2007 @ 13:55
Johnny heeft al langere tijd Spaanse les. Zou het wel humor vinden als er straks alleen maar Italiaanse clubs voor hem in de rij staan
M0NTANAvrijdag 23 november 2007 @ 13:57
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 13:55 schreef twi het volgende:
Johnny heeft al langere tijd Spaanse les. Zou het wel humor vinden als er straks alleen maar Italiaanse clubs voor hem in de rij staan
Misschien dat hij Mauro Rosales achterna wil?
De_Brandweervrijdag 23 november 2007 @ 13:57
quote:
Voor Gregory van der Wiel komt Ajax - Vitesse te vroeg. De jonge centrale verdediger liep in de wedstrijd tegen Feyenoord (2-2) een kniekwetsuur op. Koster zal voor het invullen van de opengevallen plek in het hart van de Ajax-defensie waarschijnlijk een beroep doen op Jan Vertonghen of Jurgen Colin.
twivrijdag 23 november 2007 @ 13:58
Vertonghen zal wel centraal spelen, met Emanuelson als back.
jnavrijdag 23 november 2007 @ 13:59
Zet Urzaiz maar neer als centrale verdediger
HeatWavevrijdag 23 november 2007 @ 13:59
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 13:57 schreef De_Brandweer het volgende:

[..]
-3 punten.
Trancelocatorvrijdag 23 november 2007 @ 14:03
Jurgen Colin schijnt heel goed voorzetten te kunnen geven.
BonJovivrijdag 23 november 2007 @ 14:13
Dan krijg je van die gare terug speel ballen op Steek
M0NTANAvrijdag 23 november 2007 @ 14:17
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 14:13 schreef BonJovi het volgende:
Dan krijg je van die gare terug speel ballen op Steek
Gefeliciteerd, pik!
CSI_MIAMIvrijdag 23 november 2007 @ 14:21
quote:
Edgar Davids is verder verwijderd van een rentree. De middenvelder herstelt van een beenbreuk. Koster verwacht na de winterstop weer een beroep te kunnen doen op Davids. De geblesseerde Ajacied is in elk geval op de goede weg. ,,Uit een eerdere botscan bleek dat het steeds beter gaat’’, weet Koster. ,,Over vier weken wordt een nieuwe foto gemaakt. In de tussentijd volgt hij een conditieprogramma. Het zou prettig zijn als Edgar weer een wedstrijd kan spelen, bijvoorbeeld in de winterstop in Dubai. We kijken wanneer hij dat weer aan kan.’’
Urquhartvrijdag 23 november 2007 @ 14:22
Als je scheenbeschermer maar goed zit.
BoNivrijdag 23 november 2007 @ 14:22
Zonde, tegen de tijd dat hij weer een beetje op niveau is en wedstrijdritme te pakken heeft gaat Davids met pensioen....
Trancelocatorvrijdag 23 november 2007 @ 14:26
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 14:22 schreef BoNi het volgende:
Zonde, tegen de tijd dat hij weer een beetje op niveau is en wedstrijdritme te pakken heeft gaat Davids met pensioen....
Op zijn leeftijd herstelt het ook wat minder snel. Kan inderdaad een moeilijk verhaal met hem worden.
BonJovivrijdag 23 november 2007 @ 14:31
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 14:17 schreef M0NTANA het volgende:

[..]

Gefeliciteerd, pik!
Thanks

Thank god its friday
Pizzakoppovrijdag 23 november 2007 @ 14:32
En allemaal dankzij een wedstrijd zonder scheenbeschermers, nog onprofessioneler dan Collin op stellen...
Aanvoerdervrijdag 23 november 2007 @ 14:51
Vette shit, Ajax-Vites wordt hier uitgezonden! Wel met tegelijk FCG-kakkerlakken. Ben benieuwd of dezelfde kakkerlakken er weer bij zijn. .
Blightvrijdag 23 november 2007 @ 14:55
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 14:32 schreef Pizzakoppo het volgende:
En allemaal dankzij een wedstrijd zonder scheenbeschermers, nog onprofessioneler dan Collin op stellen...
Nja, met scheenbeschermers had hij z'n scheen denk ik ook wel gebroken, want dat gebeurt niet zomaar.. Maar het blijft een domme actie natuurlijk.
BonJovivrijdag 23 november 2007 @ 14:59
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 14:51 schreef Aanvoerder het volgende:
Vette shit, Ajax-Vites wordt hier uitgezonden! Wel met tegelijk FCG-kakkerlakken. Ben benieuwd of dezelfde kakkerlakken er weer bij zijn. .
Expres gaan juichen als FCG scoort
Aanvoerdervrijdag 23 november 2007 @ 15:11
quote:
Op vrijdag 23 november 2007 14:59 schreef BonJovi het volgende:

[..]

Expres gaan juichen als FCG scoort
je had ons moeten zien bij Engeland - Kroatie, dus wees maar niet bang.
M0NTANAvrijdag 23 november 2007 @ 15:17
Heb het echt helemaal gehad, maar nog een kleine twee uur te gaan.
PLAE@vrijdag 23 november 2007 @ 15:26
Was kwart voor 2 al vrij
PLAE@vrijdag 23 november 2007 @ 15:27
Oja en beter nog. Krijg wel de gewone volle 8 uur.