hoi!quote:
Fausto is de hardtrance dj die op Qlimax stond. Faistos is de (nog) relatief onbekende hardstyle DJ. Jonge talentvolle DJ die produceert en draait onder meerdere namen (o.a. frecuencerz - Estilo novo)quote:Op maandag 19 november 2007 21:54 schreef 16meter het volgende:
Faistos en Fausto die haal ik altijd door elkaar.
Is die Fausto nou wel of niet hardstyle DJ? Die was ook op InQontrol dacht ik?
Hij is zelf minder van de newstyle maar op Fear draait ie als Frequencerz en draait zodoende meer nrs ala frequencerzquote:Op maandag 19 november 2007 22:59 schreef NLS04 het volgende:
[..]
hoi!![]()
[..]
Fausto is de hardtrance dj die op Qlimax stond. Faistos is de (nog) relatief onbekende hardstyle DJ. Jonge talentvolle DJ die produceert en draait onder meerdere namen (o.a. frecuencerz - Estilo novo)aantal keer live aan het werk gezien al draaide ie toen wel wat minder newstyle dan in zn setjes op Fearfm.
Amen, alhoewel je het niet echt goed kan vergelijken aangezien de dj's die je eerst noemt al heel wat langer meedraaien.quote:Persoonlijk krijg ik steeds meer waardering voor DJ's als Deepack, Luna, Dana en Isaac. Deze DJ's draaien dat wat ze leuk vinden ongeacht welk label en of een plaat al ouder is dan 2 maanden en dat maakt hun setjes tenminste niet zo voorspelbaar. DJ's als the prophet, zany, headhunterz etc. daarvan weetje onderhand gewoon dat ze vrijwel alleen de laatste producties uit de eigen stal zullen draaien.
Geinig nummer zoquote:Op maandag 19 november 2007 19:52 schreef nattermann het volgende:
Waarom is de plaat uit dit filmpje nog niet uit![]()
Nah Deepack is ook al heel wat jaartjes aan de weg aan het timmeren hoor. 2001 kwam de eerste plaat van ze uit. Enige verschil is dat zij niet in de hardcore-scene actief zijn geweestquote:Op maandag 19 november 2007 23:15 schreef Just_Shut_Up het volgende:
[..]
Amen, alhoewel je het niet echt goed kan vergelijken aangezien de dj's die je eerst noemt al heel wat langer meedraaien.
Dat setje van van Deepack laatst op Fresh.fm.
In de periode 2001-2003 werd je zelfs doodgegooid met hardhouse/hardstyle compilatie-CD's! Bitte ein beat, ID&T Hardhouse, ID&T Hardstyle, Harder Mach, Hardstyle The Ultimate Collection, CD's van feesten, en weet ik wat voor compilaties ik uit die tijd nog in mijn kast heb staan. Wat dat betreft valt het anno 2007 nog wel mee.quote:Op maandag 19 november 2007 21:44 schreef warezguy05 het volgende:
[..]
?
hardstyle compilaties verschijnen volgens mij sinds 2002 op regelmatige basis dus op dat vlak is de hardstyle denk ik niet toegankelijker geworden
de toegankelijkheid is naar mijn mening juist de 2 jaren vergroot door die nieuwe generatie producers met hun blije melodietjes
Was een idee, om een hardstyle top 100 te maken allertijden, maar te weinig interessequote:Op maandag 19 november 2007 19:57 schreef 16meter het volgende:
Hoe zit het met de hardstyle top 50 van 2007 die er zou komen, of was het een top 30?
Misschien grappig om er een paar aparte lijstjes bij te doen, bv slechtste plaat, beste basslijn, beste melodie, mooiste vocal, beste DJ, beste feest.
Dat waren mijn eerste feesten... in Locomotionquote:
Ja, hij noemde Deepack al als een DJ die draaide wat hij lekker vond klinken.quote:Op dinsdag 20 november 2007 09:06 schreef PartyAnimal87 het volgende:
[..]
Nah Deepack is ook al heel wat jaartjes aan de weg aan het timmeren hoor. 2001 kwam de eerste plaat van ze uit. Enige verschil is dat zij niet in de hardcore-scene actief zijn geweest
quote:Dat waren mijn eerste feesten... in Locomotion
Toen nog met Deaz D, Norman, Charly Lownoise, Gizmo en ga zo maar door
quote:Op dinsdag 20 november 2007 13:33 schreef hardstyle_babbels het volgende:
Hier 1 van mijn filmpjes
Ik durf um hier bijna niet meer te posten, maar doe het toch!![]()
http://nl.youtube.com/watch?v=nGpNi0E1d_0
Vind het stiekum zelfs een lekker nummer worden en zo soft klinkt ie zeker niet...!
Opzeker draaide hij anders. Niet slecht naar promo bedoeld, maar als hij een HS feest afsluit heeft hij toch een aantal altijd dezelfde platen bij. Demons, Up Yours, etc. Het zijn geen slechte nummers, maar om maar weer in de zeikmodus te vallen, het word een beetje standaard hequote:Op dinsdag 20 november 2007 12:23 schreef Tha_Bartman het volgende:
neophyte draaide toch wle wat andere platen dan promo vorig jaar, ten minste naar wat ik me kan herinneren, ik vond dit jaar heel anders dan vorig jaar qua aflsuiter
Op de DVD van z'n album The Revolutionist legt ie ook uit waarom. Die tracks doen het altijd goed, en het ligt wel redelijk in de lijn van hardstyle. Om van 150 bpm opeens te gaan pompen naar 180 bpm vond ie geloof ik niet zo.quote:Op dinsdag 20 november 2007 13:58 schreef CrustyClown het volgende:
[..]
Opzeker draaide hij anders. Niet slecht naar promo bedoeld, maar als hij een HS feest afsluit heeft hij toch een aantal altijd dezelfde platen bij. Demons, Up Yours, etc. Het zijn geen slechte nummers, maar om maar weer in de zeikmodus te vallen, het word een beetje standaard he
Faistos is van de Frequencerzquote:Op maandag 19 november 2007 21:54 schreef 16meter het volgende:
Faistos en Fausto die haal ik altijd door elkaar.
Is die Fausto nou wel of niet hardstyle DJ? Die was ook op InQontrol dacht ik?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |