6.06.42 is sterk idd.quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:35 schreef Ericr het volgende:
En toch is Fabris ook goed bezig.
En hij schaatst ook nog voor de ploeg... TVMquote:Op zaterdag 17 november 2007 23:35 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Kijk, dat die Kramer daar gewoon mag zitten zegt eigenlijk ook alles. Die had nu in een quarantaine-zone met vier dopingcontroleurs rond hem moeten zitten ...
Dat klopte redelijk.quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:21 schreef Arcee het volgende:
Kramer gaat straks 't WR pakken en 4 seconden voor Fabris eindigen.
2 briljante schaatsweekendenquote:Op zaterdag 17 november 2007 23:36 schreef Ericr het volgende:
Historische avond.
Niet slechtquote:
Het ijs misschien? Daar viel nog wat te winnen. Kan me niet voorstellen dat opeens een hele zooi schaatsers een nieuw soort doping heeft gevonden.quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:37 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Even niet voor de gekke : Kan iemand mij eens uitleggen waarom die schaatsers nu opeens die wereldrecords breken ? (en en passant er even op de 5 km een wr op de 3km wordt gebroken)
Binnen enkele jaren een sub 36-er x 10.quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:38 schreef Arcee het volgende:
6.03.32 is 10 keer achter elkaar een 500 meter in 36.33.
Records worden op zich redelijk vaak gebroken.quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:37 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Even niet voor de gekke : Kan iemand mij als schaatsleek eens uitleggen waarom die schaatsers nu opeens die wereldrecords breken ? (en en passant er even op de 5 km een wr op de 3km wordt gebroken)
Wat is er nu precies anders dan de voorgaande jaren dat ze nu zoveel sneller gaan ?![]()
Na dit weekend is het weer een jaar wachten op WR's, omdat Calgary en SLC op hoogte liggen en daar doorgaans de WR's gereden worden. Ik denk dat het vooral daar mee te maken heeft, dat er relatief gezien niet teveel daar gereden wordt.quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:37 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Even niet voor de gekke : Kan iemand mij als schaatsleek eens uitleggen waarom die schaatsers nu opeens die wereldrecords breken ? (en en passant er even op de 5 km een wr op de 3km wordt gebroken)
Wat is er nu precies anders dan de voorgaande jaren dat ze nu zoveel sneller gaan ?![]()
Hangt er vanaf waar ze op controleren natuurlijk. Ik zit eigenlijk zelf aan dat nieuwe dyn-epo waar in het wielrennen al geruchten over doen te denken. En aan testosteron en groeihormoon. Ik las in de krant dat ze daar buiten het wielrennen om nauwelijks op controleren. (niet dat ik op Kramer schiet trouwens, hij is duidelijk lang niet de enige die nogal wat sneller gaat nu)quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:38 schreef Ericr het volgende:
[..]
Het ijs misschien? Daar viel nog wat te winnen. Kan me niet voorstellen dat opeens een hele zooi schaatsers een nieuw soort doping heeft gevonden.
Persoonlijke recordsquote:Op zaterdag 17 november 2007 23:39 schreef Bartoli het volgende:
Kramer heeft 5 dingen gebroken niet 3.
WR 3 km
WR 5 km
NR 3 km
NR 5 km
1e Adelskalendern
Haha, godverdomme, inderdaad!quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:38 schreef Arcee het volgende:
6.03.32 is 10 keer achter elkaar een 500 meter in 36.33.
En vorig jaar werden er net zo goed wereldrecords gereden in Calgary en SLC, en het jaar daarvoor ook.quote:Op zaterdag 17 november 2007 23:40 schreef Falco het volgende:
[..]
Na dit weekend is het weer een jaar wachten op WR's, omdat Calgary en SLC op hoogte liggen en daar doorgaans de WR's gereden worden. Ik denk dat het vooral daar mee te maken heeft, dat er relatief gezien niet teveel daar gereden wordt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |