Bron? En als dat zo is heeft PP het flink verknald, want hij is het nu niet meerquote:Op woensdag 21 november 2007 13:31 schreef DirtyHarry het volgende:
[..]
Wat een onzinnige vooroordelenIk weet nog dat ie een paar jaar geleden de beste weervoorspeller van nederland was. Hij was over een heel jaar gezien betrouwbaarder dan het KNMI.
Ik heb het niet terug kunnen vinden, maar een paar jaar geleden is hij in ieder geval vergeleken met het knmi, en hij bleek dus de betere voorspeller. En dit heb ik wel kunnen vinden:quote:Op woensdag 21 november 2007 15:13 schreef maniack28 het volgende:
[..]
Bron? En als dat zo is heeft PP het flink verknald, want hij is het nu niet meer
En wat jij zegt klopt ook niet, omdat paulusma helemaal geen storm voorspelt voor zaterdag. Zondag heeft hij wel harde wind op zijn voorspelling staan, maar verder ook niet. Daarbij is het nog maar afwachten, het weekeind is nog niet voorbij dus we kunnen er nog geen conclusies uit trekken.quote:"Met het aantrekken van Piet Paulusma laat Noordzee FM zien dat het een full service radiostation is. Verder is meerdere malen al gebleken dat Piet Paulusma de beste weersvoorspeller van Nederland is en alleen daarom al is Piet een meer dan welkome aanvulling binnen onze programmering", aldus Michèl Weber, programma directeur van Noordzee FM.
Aldus Elsevierquote:Corbyn houdt vol: Superstorm komt eraan!
woensdag 21 november 2007 12:52
WeatherAction, het weerbureau van de Britse astrofysicus en weersvoorspeller Piers Corbyn, gaat er nog steeds van uit dat delen van Groot-Brittannië, Noorwegen, het noorden van Denemarken en delen van Nederland en België zullen worden getroffen door een superstorm.
Volgens Corbyn krijgen we te maken met stevige wind en regen
Dat meldt Corbyn in een e-mail aan Elsevier. Hij waarschuwt dat de standaard meteorologie de wind en regen voor de periode van 23 tot en met 28 november zal blijven onderschatten, zelfs 24 uur van te voren.
Volgens Corbyn zal er sprake zijn van twee megastormen. De eerste stormgolf, die wordt voorspeld voor vrijdag 23 en zaterdag 24 november, zal Nederland en België niet bereiken, zo benadrukt Corbyn nu.
Uitzonderlijk hoge waterstanden
Deze storm zal windsnelheden met zich mee brengen van meer dan 145 km/uur. Delen van de Noordzee, eilanden en misschien sommige delen van het vasteland moeten rekening houden met windsnelheden tot ruim 160 km/uur. Nederland krijgt als gevolg van stormgolf 1 mogelijk wel last van uitzonderlijk hoge waterstanden. Stormgolf 2 zal ons voor de 28ste bereiken.
Corbyn voorspelt al sinds eind vorige maand dat de regio rond de Noordzee te maken krijgt met een superstorm in de periode van 23 tot en 28 november. Ook heeft hij naar eigen zeggen de cycloon in Bangladesh voorspeld.
Ja droog weer met mogelijk kans op hier en daar een beetje regen en wat wind. Dat soort 'voorspellingen' maakt hij. Dan kan ik ook wel elke keer het juist hebben als ik zeg van 'het wordt droog, tenzij het gaat regenen, het wordt windstil, tenzij het gaan waaien'quote:Op woensdag 21 november 2007 13:31 schreef DirtyHarry het volgende:
[..]
Wat een onzinnige vooroordelenIk weet nog dat ie een paar jaar geleden de beste weervoorspeller van nederland was. Hij was over een heel jaar gezien betrouwbaarder dan het KNMI.
Temperatuur/wind voorspellingen van hem op zowel korte als lange termijn voorspelt ie minstens even goed als het KNMI. En zijn weerpraatje is niet veel anders dan van welke andere weerprofeet, dus ik snap je punt niet helemaal. Jouw voorbeeld slaat in ieder geval nergens op.quote:Op woensdag 21 november 2007 20:52 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Ja droog weer met mogelijk kans op hier en daar een beetje regen en wat wind. Dat soort 'voorspellingen' maakt hij. Dan kan ik ook wel elke keer het juist hebben als ik zeg van 'het wordt droog, tenzij het gaat regenen, het wordt windstil, tenzij het gaan waaien'
Ja vet spannend.. en ach het is wel vaker met gekke weersomstandigheden geweest dat het niet van te voren door KNMI en andere instanties voorspeld was..quote:Op woensdag 21 november 2007 17:42 schreef WSDokkum het volgende:
En op het laatste moment breekt de hel loszaterdag voorspellen ze windkracht 9 a 10 en wordt er een weeralarm afgegeven, zondag wordt deze opgevoert naar kracht 11 a 12
zie het al helemaal voor me
![]()
Wat dat betreft houd ik altijd 25 januari 1990 in gedachten. Toen werd er een storm voorspeld, mogelijk zware storm, toen ik 's ochtends naar school ging. Niets om je zorgen over te makenquote:Op woensdag 21 november 2007 17:42 schreef WSDokkum het volgende:
En op het laatste moment breekt de hel loszaterdag voorspellen ze windkracht 9 a 10 en wordt er een weeralarm afgegeven, zondag wordt deze opgevoert naar kracht 11 a 12
zie het al helemaal voor me
![]()
1990quote:Op woensdag 21 november 2007 23:37 schreef Againzender het volgende:
daarom vertelt dit fossiel nu hoe het toen ging, ben je straks misschien voorbereidquote:Op woensdag 21 november 2007 23:49 schreef LoggedIn het volgende:
[..]
1990toen zat ik op de peuterschool man, dat weet ik toch niet meer
Daarom: nekschotquote:Op donderdag 22 november 2007 09:19 schreef Koen66 het volgende:
Hoe lang zal het onderwerp 'superstorm' nog blijven voortleven? Lijkt me intussen duidelijk dat er as. weekend niets gaat gebeuren in onze omgeving. Echter, nu begint onze grote vriend Corbyn weer over 5/6 december en zelfs al rond kerst........ Kortom, zolang ie geen gelijk krijgt voorspelt ie bij iedere Springvloed gewoon een storm. Gelijk krijgen zal ie geheid wel een keer op deze manier !
het is niet eens een superstormquote:Op donderdag 22 november 2007 00:44 schreef WSDokkum het volgende:
[ afbeelding ]
Echter voor volgende week vrijdag
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |