petje af als dàt luktquote:Op zaterdag 17 november 2007 01:50 schreef akveor het volgende:
[..]
Ja. Hier zal de febo zich niet aan willen branden. Ze zijn wel blij met deze discussie.
Maar ik ben ervan overtuigd dat de febo het zo weet neer te zetten dat Amanda en Brian er symphatiek uitkomen. Dat is toch de trend?
jij vindt mij net zo triest.quote:Op zaterdag 17 november 2007 01:46 schreef eusjuh het volgende:
[..]
Dat maakt je net zo triest als degene die vanvond tegenstemde,sorry dat ik het zeg!Dit spel is reality en het overlijden van iemand is reality!!
Precies. Het is een speltechnische keuze als reactie op het spel van Huub. Begrijpelijk.quote:Op zaterdag 17 november 2007 01:49 schreef Taurus het volgende:
Ergens vind ik het wel begrijpelijk dat dit eindelijk eens geblokt wordt hoor.
Ik vind het overigens belachelijk dat er mensen vergeleken gaan worden: vaders, moeders, coaches, nichtjes, neefjes, echt, al was het de plaatselijke supermarkt caissiere, als iemand naar 'n begrafenis wilt moet ie absoluut gaan, wij kunnen hier niet bepalen hoeveel die persoon voor iemand betekent heeft, dat is belachelijk.
Maar hij kan toch gewoon gaan? Niemand houdt hem tegen hoor. De enige consequentie die er aan verbonden is, is dat ie uit het spel moet. Tsja. Hard van Amanda, maar speltechnisch natuurlijk volkomen legaal en ook enigszins 'slim'.
Ben wel erg benieuwd hoe ze dat gaan doen doenquote:Op zaterdag 17 november 2007 01:50 schreef akveor het volgende:
[..]
Ja. Hier zal de febo zich niet aan willen branden. Ze zijn wel blij met deze discussie.
Maar ik ben ervan overtuigd dat de febo het zo weet neer te zetten dat Amanda en Brian er symphatiek uitkomen. Dat is toch de trend?
quote:Op zaterdag 17 november 2007 01:52 schreef eusjuh het volgende:
[..]
Een zwaar onderschat iets in de regels van de redactie.Die gaan dus wel letterlijk over lijken!!
Soory hoor maar het was bij elke miljonair bekend toen ze tekenden..... de keuze is aan de miljonairs. En de essentie van het spel.quote:Op zaterdag 17 november 2007 01:52 schreef eusjuh het volgende:
[..]
Een zwaar onderschat iets in de regels van de redactie.Die gaan dus wel letterlijk over lijken!!
Het enige wat onherroepelijk is is de dood.Ze mogen volop naar de tandarts.Waarom dan niet zeggen joh als je pijn in je bek hebt ga je toch lekker naar huis?quote:Op zaterdag 17 november 2007 01:54 schreef Taurus het volgende:
[..]Sorry hoor, maar dit is een tv programma. Het is eigenlijk al schandalig dat de bewoners blijkbaar slechts 12 uur nodig hebben om afscheid te nemen van een naar eigen zeggen dierbare. Een beetje mens gaat weg uit dat huis.
De redactie gaat dus niet over lijken, de bewoners hebben vrij de keuze om het huis te verlaten om afscheid te nemen, doen ze dat niet; eigen verantwoordelijkheid.
Kom nou, het zijn allemaal volwassen mensen en we gaan nou niet ineens doen alsof de gouden kooi een staats-opgelegde inrichting is, de bewoners zijn vrijwillig dat programma in gestapt.
Ik denk dat de emoties evenwaardig zijn tussen het gebrek aan een stijltang van Amanda enquote:Op zaterdag 17 november 2007 01:54 schreef markisboer het volgende:
[..]
en steek die tang maar in de fik
Maar de keuze van Huub om toch een 12 uur te vragen is net zo goed begrijpelijk. Gaan staan juigen als hij die niet krijgt is een stuk minder goed begrijpelijk.quote:Op zaterdag 17 november 2007 01:53 schreef akveor het volgende:
[..]
Precies. Het is een speltechnische keuze als reactie op het spel van Huub. Begrijpelijk.
Het gesprek van Amanda was toch helemaal gericht op tv maken. Ze heeft duidelijk gezegd dat ze het Huub gunde om naar de begrafenis te gaan.... hij mocht van haar zo de poort uitlopen. Daarmee legt ze simpel de keus bij Huub neer.quote:
Zulke dome snollen hebben ze graag hoor.Je zag vanavond toch dat de damens de voorgekauwde tekste braaf na zeiden.Hoe vond je die van Del ; Hugh hefner i love youquote:Op zaterdag 17 november 2007 02:00 schreef Prospera het volgende:
Het kindje heeft geen kans op playbobytv. Ze hoeven alleen naar d'r stem te luisteren![]()
[ afbeelding ]
Wat heeft dit er mee te maken? De febo heeft gewoon de verplichting voor de wannabees te verzorgen.quote:Op zaterdag 17 november 2007 01:57 schreef eusjuh het volgende:
[..]
Het enige wat onherroepelijk is is de dood.Ze mogen volop naar de tandarts.Waarom dan niet zeggen joh als je pijn in je bek hebt ga je toch lekker naar huis?
In dit geval moet je de kracht hebben om het spel aan de kant te gooien en uit menselijk oogpunt de dingen kunnen beredeneren.quote:Op zaterdag 17 november 2007 01:54 schreef Prosac het volgende:
ik denk niet dat amanda de brains heeft dit vanuit speltechnisch oogpunt te blokkeren
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |