De markt is al zo lang ziek. Correcties in Currencies, aandelen, huizen, commodities etc hadden al veel eerder plaats moeten vinden. Elke dag uitstel maakt het allemaal weer iets erger.quote:Op woensdag 21 november 2007 22:17 schreef gronk het volgende:
Brrrr.
Wat is dat nou voor vraagquote:Op woensdag 21 november 2007 23:10 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Maar kan dat zonder grote oorlog?
Het is altijd en overal oorlog.quote:Op woensdag 21 november 2007 23:10 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Maar kan dat zonder grote oorlog?
Nou ja, ik heb een weddenschap lopenquote:
quote:Op woensdag 21 november 2007 23:45 schreef Toffe_Ellende het volgende:
Nee, lijkt me een gewone vraag..is er voor iedere radicale verandering geen oorlog nodig?
Waarom en welke oorlog verwacht je?quote:Op woensdag 21 november 2007 23:45 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Nou ja, ik heb een weddenschap lopen![]()
Nee, lijkt me een gewone vraag..is er voor iedere radicale verandering geen oorlog nodig?
1 verschil, misschien was die hele irak oorlog nog ergens goed voor. Ze hebben al rare sprongen gemaakt. Misschien zijn ze straks nog alleen maar druk met onlusten in hun eigen land door grote economische problemen. En als amerika straks veel minder olie verbruikt heeft de rest van de wereld weer genoeg.quote:Op donderdag 22 november 2007 00:30 schreef Grumpey het volgende:
ik verwacht ook oorlog. Verandering in welvaart is vrijwel altijd samengegaan met oorlog. Sterker nog, het voort vaak de belangrijkste aanleiding.
Als de VS opeens moet consuminderen, dan kan dat nog behoorlijk wat rare sprongen maken als een kat in het nauw.
En dat gebeurd dan juist door Democratie, dat is puur een systeem, geen redmiddel ofzo.
Omdat er te veel idioten te veel macht hebben. Rusland, Venezuela, Iran, Verenigde Staten, North Korea, China, Pakistan, Zimbabwequote:Op woensdag 21 november 2007 23:59 schreef Richie_Rich het volgende:
[..]
Waarom en welke oorlog verwacht je?
In grond beleggen is altijd al een goede optie geweest.quote:Op donderdag 22 november 2007 02:36 schreef dvr het volgende:
SeLang, wat is ook weer het scenario om je spaarcentjes een depressie en hyperinflatie te laten overleven - moet je daarvoor perse goudstaven en grondstoffenfondsen in huis halen of zijn er ook minder exotische alternatieven?
Bij een beurs/economie crash is er bijna altijd sprake van deflatie, dus lekker cash houdenquote:Op donderdag 22 november 2007 02:36 schreef dvr het volgende:
SeLang, wat is ook weer het scenario om je spaarcentjes een depressie en hyperinflatie te laten overleven - moet je daarvoor perse goudstaven en grondstoffenfondsen in huis halen of zijn er ook minder exotische alternatieven?
Jij hebt echt niet goed opgelet in de economielessen op school.quote:Op donderdag 22 november 2007 02:56 schreef Richie_Rich het volgende:
[..]
Bij een beurs/economie crash is er bijna altijd sprake van deflatie, dus lekker cash houden![]()
Onroerende goederen tellen bij een economische crash en in dit geval niet de huizen die zwaar overgewaardeerd zijn maar de hoeveelheid grond waar het staat.quote:Op donderdag 22 november 2007 02:56 schreef Richie_Rich het volgende:
[..]
Bij een beurs/economie crash is er bijna altijd sprake van deflatie, dus lekker cash houden![]()
Nederlandse grond is zwaar overgewaardeerd (bovendien, één zo'n superstorm en het is viswaterquote:Op donderdag 22 november 2007 03:01 schreef kraakvandaal het volgende:
Onroerende goederen tellen bij een economische crash en in dit geval niet de huizen die zwaar overgewaardeerd zijn maar de hoeveelheid grond waar het staat.![]()
Pardonquote:Op donderdag 22 november 2007 02:58 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
Jij hebt echt niet goed opgelet in de economielessen op school.![]()
Ik heb 't over grond, niet de huizen.quote:Op donderdag 22 november 2007 03:13 schreef Richie_Rich het volgende:
[..]
Pardon![]()
Het zijn juist de assets die waarde verliezen (aandelen, huizen, grondstoffen e.d.). Heel simpel, als schulden niet meer betaalt kunnen worden moeten assets verzilverd worden om af te kunnen betalen wat dus deflatie veroorzaakt. Lullig voor je als je een tophypotheek hebt![]()
Lees maar wat literatuur over the great depression (crash '28-'29) en Black Monday (crash 1987) dan zul je het begrijpen (want bij de lessen economie heb je duidelijk niet opgelet)
Dat hangt natuurlijk af van welke grond en waar.quote:Op donderdag 22 november 2007 02:38 schreef kraakvandaal het volgende:
[..]
In grond beleggen is altijd al een goede optie geweest.![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |