die kant had ik ook eventueel nog wel uitgewild hoor, maar wie weet, als het lerarentekort hier nog even uitblijft....quote:
Ik kan je uit ervaring zeggen dat het met die kinderen wel meevalt. En wat file betreft: dat ligt eraan waar je moet zijn.quote:Op donderdag 15 november 2007 12:45 schreef teigan het volgende:
Sorry, maar ik krijg mijndus echt neit mee die kant uit Troel, daar staat hij langer in de file dan dat hij werkt vreest hij..
plus dat ik niet weet of ik die kant uit zou willen lesgeven, geef mij maar die wat rustigere boerenkinderen...
Hou dan ook op met reclame maken.quote:Op donderdag 15 november 2007 12:56 schreef Stormqueen het volgende:
in Kuilenberg
Files ook al... Hier in Brabant heb je nog net iets meer Lebensraum, hoewel dat ook minder wordt. Brabant is in trek
Ijsselstein valt reuze mee.quote:Op donderdag 15 november 2007 12:53 schreef Pandorah het volgende:
SQ: klopt, omgeving Utrecht is best duur. Een vriendin van mij is ooit eens voor de betaalbaarheid uitgekomen in Culemborg....
En als je om 6 uur al vertrekt heb je nog geen file![]()
Dat komt omdat alle auto's staan opgestapeld bij Everdingen.quote:
We hebben veel kampers en marokkanen. En het centrum is lelijk. En we hebben voetbalsupporters. Eigenlijkk is het hier heel stomquote:Op donderdag 15 november 2007 13:00 schreef Levitation het volgende:
[..]
Hou dan ook op met reclame maken.![]()
Go Girlquote:Op donderdag 15 november 2007 13:04 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
We hebben veel kampers en marokkanen. En het centrum is lelijk. En we hebben voetbalsupporters. Eigenlijkk is het hier heel stom
Ohnee, dat moet ook nogquote:Op donderdag 15 november 2007 13:05 schreef Levitation het volgende:
[..]
Go Girl![]()
![]()
Ik ga vanavond met V. een rondje Glow doen, ben jij al geweest?![]()
Ik moet altijd om je lachen, SQquote:Op donderdag 15 november 2007 12:56 schreef Stormqueen het volgende:
in Kuilenberg
Files ook al... Hier in Brabant heb je nog net iets meer Lebensraum, hoewel dat ook minder wordt. Brabant is in trek
Ik heb net ook de nieuwe HP-DVD gekochtquote:Op donderdag 15 november 2007 13:06 schreef Stormqueen het volgende:
Ohnee, dat moet ook nog
Vanavond ga ik Harry Potter 5 kijken, ik denk dat we zaterdag ff gaan
Dan heb je me niet goed gelezen denk ik, Belgische steden zijnquote:Op donderdag 15 november 2007 13:21 schreef ColdFeet het volgende:
[..]
Ik moet altijd om je lachen, SQ![]()
Afijn, over de huizenprijzen: Octo, Delft is niet je van het voor starters, en voor o.m. het Statenkwartier en de Nassaubuurt moet je al snel rekenen op1-1,5 miljoenPersoonlijk heeft vooral Duinoord mijn voorkeur, zelfde prijscategorie.
Ach ja. Wij zijn ook allebei 'hoogopgeleid en met goede carriereperspectieven', maar ik denk niet dat wij binnen nu en twee jaar een huis gaan kopen. Eerst maar eens afwachten waar de banen leuk zijnEn particulier huren is rot, omdat je zo onbeschoft veel betaalt, maar je hebt nog wel wat meer flexibiliteit dan.
En wie weet gaan we in Belgie wonen; ik ga misschien promoveren in Leuven. Leuke stad, of anders forenzen vanuit Brussel. Sorry SQ.
Pandorah, ja, Utrecht is idd duuuuur, je mag van geluk spreken dat je een huis hebt dat dicht bij de binnstad staat en niet in een asociale buurt!!
Och hemeel, neeee toch, een misinterpretatiequote:Op donderdag 15 november 2007 13:25 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Dan heb je me niet goed gelezen denk ik, Belgische steden zijn, Belgische dorpen zijn
![]()
maps.google.comquote:Op donderdag 15 november 2007 13:35 schreef ColdFeet het volgende:
Ik ben razend slecht in de topografie van Belgie, waar ligt Gent zo ongeveer?
quote:Op donderdag 15 november 2007 13:45 schreef ColdFeet het volgende:
Ik dacht oprecht dat Luik bij Antwerpen in de buurt lag
In Luik en omgeving wil je echt niet wonenquote:Op donderdag 15 november 2007 13:45 schreef ColdFeet het volgende:
Ik dacht oprecht dat Luik bij Antwerpen in de buurt lag
Nee joh, mijn enige reden om naar Belgie te verhuizen zou kunnen zijn dat ik er ga werken. (Kuch... beetje veel werkwoorden).quote:Op donderdag 15 november 2007 13:58 schreef Rewimo het volgende:
[..]
In Luik en omgeving wil je echt niet wonen
trutquote:Op donderdag 15 november 2007 13:07 schreef motorbloempje het volgende:
jeeeeeeeeeetje dat was een lekker patatje oorlog![]()
Over een paar uurtjes ga ik ook een patatje oorlog etenquote:Op donderdag 15 november 2007 13:07 schreef motorbloempje het volgende:
jeeeeeeeeeetje dat was een lekker patatje oorlog![]()
trut!quote:Op donderdag 15 november 2007 14:43 schreef Troel het volgende:
Ik ga zo lekker een pannenkoek bakken
Ik ga op maandag op weg naar school vaak even langs de Subway voor een broodje. Neem meestal tonijn of kalkoenfilet op een bruin broodje.quote:Op donderdag 15 november 2007 15:04 schreef teigan het volgende:
Die subway broodjes zijn lekker!!!!
Jah, maar die post ik morgen pas, want ik wil eerst zelluf kijkenquote:Op donderdag 15 november 2007 17:51 schreef Ikiskoel het volgende:
Ik ben weer even schandalig ver terug aan het lezen, en aangezien ik nu zelf bezig ben met een huis kopen.... :
SQ: Spannend dat je meteen een aantal huizen achter elkaar gaat bezichtigen! Heb je ook leuke funda-adresjes? Ik ben altijd nieuwsgierig, haha.
Jojogirl: Jij woont in Leiden, toch? Ga je in Roomburgh wonen ofzo? Of heb ik het nu helemaal mis?
Helemaal misquote:Op donderdag 15 november 2007 17:51 schreef Ikiskoel het volgende:
Ik ben weer even schandalig ver terug aan het lezen, en aangezien ik nu zelf bezig ben met een huis kopen.... :
SQ: Spannend dat je meteen een aantal huizen achter elkaar gaat bezichtigen! Heb je ook leuke funda-adresjes? Ik ben altijd nieuwsgierig, haha.
Jojogirl: Jij woont in Leiden, toch? Ga je in Roomburgh wonen ofzo? Of heb ik het nu helemaal mis?
quote:Op donderdag 15 november 2007 18:26 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Jah, maar die post ik morgen pas, want ik wil eerst zelluf kijken
Ben nogal gevoelig voor afkrakerijen heb ik al gemerkt in het Eindhoventopic
quote:
Ow ja, dat doe ik ook wel, ik word er alleen lichtelijk agressief van als mensen meteen beginnen te zaniken en zeuren i.p.v. de positieve kanten eerst uit te lichten.quote:Op vrijdag 16 november 2007 08:26 schreef Levitation het volgende:
[..]
Damn, meisie, je kent die mensen toch? Die zijn gewoon zo.
Er zijn zelfs mensen in dat topic die in Helmond wonen.
Iedereen vind iets anders mooi, smaken verschillen nu eenmaal. Wat jij fantastisch vindt, kan de nachtmerry van iemand anders zijn. So be it. Geniet lekker zelf van het huisjes kijken, zolang jij en BB maar op een lijn zitten.
![]()
Nu zwemmen?quote:Op vrijdag 16 november 2007 08:54 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
Ow ja, dat doe ik ook wel, ik word er alleen lichtelijk agressief van als mensen meteen beginnen te zaniken en zeuren i.p.v. de positieve kanten eerst uit te lichten.
bb is nu zwemmen, ik heb gister 5 bier op dus ik skip even
Mja, later kan het niet want we moeten om 11:00 bij de hypotheekman zijn. Maar goed, ieder zijn meug, ik ben nog bezig met wakker wordenquote:Op vrijdag 16 november 2007 08:57 schreef Levitation het volgende:
[..]
Nu zwemmen?Zo vroeg 's morgens zou ik meteen naar de bodem zinken.
![]()
En ja, dat heb ik al eens proefondervindelijk vastgesteld.![]()
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |