Zo krijg je er juist mensen bij in het begin. Of snap ik het nu niet?quote:Op woensdag 19 december 2007 15:37 schreef TheThirdMark het volgende:
Misschien zijn ze eerst de GSvelden aan het upgraden?
Ook je GS veldenquote:Op woensdag 19 december 2007 20:08 schreef TheThirdMark het volgende:
Ik dacht dat alleen de gebouwen voor inwoners zorgden. En niet je GSvelden?
Klopt, 1 dag om precies te zijn, daarna brak gelijk de pleuris uit.quote:Op woensdag 19 december 2007 16:27 schreef Suijk het volgende:
Ja, alleen de graanvelden leveren geen populatie op. Je kunt al bij 7 inwoners ofzo een legertje hebben, maar veel beginners kunnen dat geduld niet opbrengen en bouwen allerlei nutteloze gebouwen.Overigens zal aanvallen nog niet lukken, je hebt een vrij lange beginners protection (op speed ook veel korter).
Ja, dat denk je maar, als je net zo als ik geen zin hebt om te wachten en alle gebouwen en upgrades gelijk klaar wil zetten, dan geef ik het een week of 2, hooguit 3, dan is het toch echt op, zeker als je 7 dorpen hebt om gebouwen in klaar te zetten.quote:Op donderdag 20 december 2007 00:47 schreef TheThirdMark het volgende:
Met zo'n ¤20 Wally krijg je toch 600goud? Daar kun je mooi mee vooruit.
Nou, zie dat goud dan maar als compensatie om dual accounts te kunnen bijbenen, want een dual account heeft ten alle tijden het voordeel ten opzichte van de single accounts. Eerlijk gezegd vind ik dat het verboden moest worden, gewoon ieder voor zich, das het eerlijkst. Het waren allemaal dual en triple accounts die op de speed binnen twee weken al 8 of meer dorpjes hadden, hoe kun je als single account daar nou tegenop boksen?quote:Op donderdag 20 december 2007 08:54 schreef Suijk het volgende:
Ik weiger er geld aan uit te geven.Alles op eigen kracht! Wel een dual account trouwens.
Dat weten we ook. Op die .com servers is het helemaal handig. Dan zoek je iemand uit Australie ofzo, dan ben je echt 24 uur online. Nu slapen we alsnog allebei 's nachts.quote:Op donderdag 20 december 2007 09:53 schreef Hathor het volgende:
[..]
Nou, zie dat goud dan maar als compensatie om dual accounts te kunnen bijbenen, want een dual account heeft ten alle tijden het voordeel ten opzichte van de single accounts. Eerlijk gezegd vind ik dat het verboden moest worden, gewoon ieder voor zich, das het eerlijkst. Het waren allemaal dual en triple accounts die op de speed binnen twee weken al 8 of meer dorpjes hadden, hoe kun je als single account daar nou tegenop boksen?
Als het je om aanvalskracht gaat kun je voor die prijs veel beter zwaardvechters makenquote:Op donderdag 20 december 2007 18:44 schreef TheThirdMark het volgende:
Ik moet even een totaal aantal van 300 Heduanen hebben. Paleis 15 is al wel binnen.
Doen we datquote:Op donderdag 20 december 2007 18:50 schreef mcintosh het volgende:
[..]
Als het je om aanvalskracht gaat kun je voor die prijs veel beter zwaardvechters maken
Simpelquote:Op woensdag 26 december 2007 00:15 schreef boyv het volgende:
Ja dat bedoel ik. Wat heb je eraan als iedereen het doet? Het wordt alleen voller en de mensen die niet 24/7 aan hun familie geplakt zijn moeten hun verslaving compenseren door bier te zuipen ofzo.
quote:Op donderdag 27 december 2007 15:30 schreef Jojogirl het volgende:
Ah, wacht ik zie het nu al, je moet nog een keer extra bevestigen. Daar had ik straks niet op geklikt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |