Dat heb je goed!quote:Op zondag 11 november 2007 23:55 schreef Pheno het volgende:
Maar goed, ik kijk toch naar travelchannel, pr0n is leuk om te doen.
Dat weet ik, daarom zeg ik het ookquote:
Dat is wel goed klote. Gaat dat ook nog een keer over? Wanneer was je operatie, en waaraan ook weer?quote:Op zondag 11 november 2007 23:59 schreef Pheno het volgende:
Ik denk dat ik ook maar een poging ga doen. Ik word vast wel weer wakker midden in de nacht. Standaard inbegrepen sinds operatie
3 weken geleden, gesprongen blinde darm. Met als eindresultaat: een verwijderde blinde darm, een gespoelde buik, een gekneusde rib door de arts of assistenten, pijn aan spieren bij blaas, pijn aan buikwond 3 littekens. En door de steken af en toe dus wakker ....quote:Op maandag 12 november 2007 00:00 schreef vrolijke-frits het volgende:
[..]
Dat is wel goed klote. Gaat dat ook nog een keer over? Wanneer was je operatie, en waaraan ook weer?
Teringquote:Op maandag 12 november 2007 00:03 schreef Pheno het volgende:
[..]
3 weken geleden, gesprongen blinde darm. Met als eindresultaat: een verwijderde blinde darm, een gespoelde buik, een gekneusde rib door de arts of assistenten, pijn aan spieren bij blaas, pijn aan buikwond 3 littekens. En door de steken af en toe dus wakker ....
Bij die ene dame?quote:Op maandag 12 november 2007 03:59 schreef indahnesia.com het volgende:
hey sander
was op het postkantoor he
Echt?quote:Op maandag 12 november 2007 07:00 schreef OA het volgende:
Wat een zeikweer hier zeg...![]()
Het komt echt met bakken uit de lucht en ik moet zo op de fiets![]()
ook, ze zit zegenwoordig achter de bali, dus ik kan er alleen langs als ik wat te versturen hebquote:Op maandag 12 november 2007 06:47 schreef OA het volgende:
Mogge, [afbeelding] .
[..]
Bij die ene dame? [afbeelding]
correct.. 13.30 nuquote:Op maandag 12 november 2007 07:21 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Middag? [afbeelding]
Of zit ik er naast? [afbeelding]
Joolz.quote:
Jullie hebben de klok verzet hequote:Op maandag 12 november 2007 07:35 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Ah, ik gokte op een uurtje vroeger [afbeelding]
Zo dalijk maar effe een goeie bak leut pakken [afbeelding]
Doen jullie dat daar niet?quote:Op maandag 12 november 2007 07:38 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Jullie hebben de klok verzet he
Bij mijn weten is ze altijd vrij op maandagquote:Op maandag 12 november 2007 07:46 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
vergeten naar je werk te gaan
[..]
dat dus
Misschien is ze gegaan omdat ze dacht dat het geen maandag was danquote:Op maandag 12 november 2007 07:46 schreef eer-ik het volgende:
[..]
Bij mijn weten is ze altijd vrij op maandag [afbeelding]
'oh, fuck, het is dinsdag! Ik moet werken!'quote:Op maandag 12 november 2007 07:53 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Misschien is ze gegaan omdat ze dacht dat het geen maandag was dan
Hier was het ook droog zodra ik op de fiets ging!quote:
Volgens mij is ze gegaan omdat ze nu een fulltime baan heeft.quote:Op maandag 12 november 2007 07:53 schreef indahnesia.com het volgende:
[..]
Misschien is ze gegaan omdat ze dacht dat het geen maandag was dan
quote:Op maandag 12 november 2007 07:54 schreef DaMart het volgende:
[..]
Volgens mij is ze gegaan omdat ze nu een fulltime baan heeft.
14.gifquote:Op maandag 12 november 2007 07:54 schreef OA het volgende:
[..]
Hier was het ook droog zodra ik op de fiets ging!![]()
En het is nog steeds droog!
quote:Op maandag 12 november 2007 07:56 schreef DaMart het volgende:
[..]
Dat. En ik onthoud vaak wel waarmee ik iemand heb geplaagd.
quote:Op maandag 12 november 2007 07:55 schreef indahnesia.com het volgende:
Nou, voorlopig niet naar huis, volgens mij staat alles blank... ffies kijken. hoor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |