Ja, dat vind ik ook zó jammer dat Huub dat steeds doet. Maar ja, Huub is vergevingsgezind, en heeft niet in de gaten, dat hij te aardig is op dat gebied, andersom zou dat nooit gebeuren..quote:Op zondag 11 november 2007 20:05 schreef noekje het volgende:
[..]
en hij kreeg ook nog een tip van die jongen. Knallen op Huub. hihihi..
En Huub komt voor het vieze kreng op als iemand hem zak hooi noemt of vuile klootzak. Zo dom van Huub.
Ja hoor, dat mag inderdaad. Nix en naad doen dat ook heel vaak !quote:Op zondag 11 november 2007 20:23 schreef milk-shake het volgende:
[..]
oja ...dat mag wel ...ff lekker stoken via post![]()
quote:Op zondag 11 november 2007 20:21 schreef milk-shake het volgende:
[..]
ik heb vandaag ook wat geleerd.....als je perm make-up heb moet je evengoed nog smeren ...is mij verteld.....jawel![]()
Kan hij lang zoeken, de honing is op hoorde ik ze gisteren zeggenquote:Op zondag 11 november 2007 20:24 schreef beequeen het volgende:
Dennix is helemaal van de leg. Hij moet lammetjesthee maken voor de snollies maar hij kan de honing niet vinden. Bang voor spanking?![]()
![]()
ja maar ik moest wel me mond houden als ik er geen snars van af wistquote:Op zondag 11 november 2007 20:26 schreef noekje het volgende:
[..]
Oh ja, dat las ik ook. Wat een kolder. Ik vind het allebei geen kijk maar dat is een kwestie van smaak. Oogpotlood of permanente make up.
Ik wil het eigenlijk niet eens meer weten. Ik ben zo klaar met dat zootje.quote:Op zondag 11 november 2007 20:28 schreef mazaru het volgende:
Brian wordt ook helemaal vrolijk, en doet gelijk voor hoe ze brieven moet vernietigen de volgende keer
echte liefdequote:Op zondag 11 november 2007 20:22 schreef tuinfluiter het volgende:
[..]
Niet de eerste keer..............................
(7 november 22:32 uur)
Brian: Blijf bij me liggen, maar met je mond dicht.
Amanda: Oke.
Brian: Je hebt me begrepen?
Amanda: Je lijkt wel een beetje boos?
Brina: Ja, geirriteerd, laat me nou maar mannie,
ik ben bezig met onze toekomst, anders wordt ik fokking laaiend.
Tja, populariteits pol hé. Daarnaast was het ook niet zo haar bezigheid toen Natasia er was.....quote:Op zondag 11 november 2007 20:24 schreef Guuskeee het volgende:
[..]
pure onzin. Lieke snapt echt wel dat dat opruimen van haar geen 1 keer in de uitzending zal komen, dus 'kijkend Nederland' zal het nooit te weten komen, alleen wat streamers. Daarnaast vind ik het normaal wat ze doet, ik haat ook rommel en ik zou dat zelf ook opruimen. Ik kan niet iets anders gaan doen voordat die troep opgeruimd is.
ik ook ....waarom blijf ik toch kijken.........................quote:Op zondag 11 november 2007 20:30 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik wil het eigenlijk niet eens meer weten. Ik ben zo klaar met dat zootje.![]()
Het is echt misselijkmakend onrechtvaardig.quote:Op zondag 11 november 2007 20:30 schreef beequeen het volgende:
[..]
Ik wil het eigenlijk niet eens meer weten. Ik ben zo klaar met dat zootje.![]()
Zijn jullie soms in 1800 van huis gegaanquote:Op zondag 11 november 2007 20:26 schreef noekje het volgende:
[..]
Oh ja, dat las ik ook. Wat een kolder. Ik vind het allebei geen kijk maar dat is een kwestie van smaak. Oogpotlood of permanente make up.
Oeh, sterk.quote:Op zondag 11 november 2007 20:33 schreef coldstar het volgende:
[..]
Zijn jullie soms in 1800 van huis gegaan![]()
Als jij nou wat schrijft, schrijf dan wel het geen op wat er gezegd is. Maak je geen zorgen je hoort er evenzogoed wel bij hoorquote:Op zondag 11 november 2007 20:29 schreef milk-shake het volgende:
[..]
ja maar ik moest wel me mond houden als ik er geen snars van af wist![]()
![]()
![]()
ik ben benieuwd of er nog taart overblijft voor Huub en Lieke
Hij typte zelf ook even een stukje aan de brief voor luc, waar Amanda mee bezig was.quote:Op zondag 11 november 2007 20:32 schreef Kaleddis het volgende:
Brian loopt volgens mij weer te sneaken achter de computer en loopt het document van Jaap te zoeken. Uiteindelijk saved hij iets ergens anders....
Ja, en Brian en Amandel die zwelgen in zelfmedelijden, OOO wat is ons toch aangedaan.quote:Op zondag 11 november 2007 20:34 schreef miesy het volgende:
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
huubje ziet er goed uit vandaag![]()
Moet ze met de trein danquote:Op zondag 11 november 2007 20:39 schreef neehe het volgende:
[..]
Ja, en Brian en Amandel die zwelgen in zelfmedelijden, OOO wat is ons toch aangedaan.![]()
Hopenlijk krijgt Amandel morgen een schop onder haar dikke reet richting Centraal station.![]()
![]()
Er is even geleden door een mod gevraagd niet op de man te spelen in de COS. Wat begrijp je daar niet aan?quote:Op zondag 11 november 2007 20:37 schreef coldstar het volgende:
[..]
Als jij nou wat schrijft, schrijf dan wel het geen op wat er gezegd is. Maak je geen zorgen je hoort er evenzogoed wel bij hoor![]()
Nee, aan het werk met die stoephoer.quote:Op zondag 11 november 2007 20:41 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Moet ze met de trein dan![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |