Dat had ik al van meer mensen gehoord ja.. Ik heb weekenden ook liever voor mezelf, dan nog naar school moeten..quote:Op zaterdag 5 april 2008 22:06 schreef Ixnay het volgende:
[..]
HTI, Betonvereniging?
Van dat eerste kan ik je zeggen: niet doen.
Dacht precies hetzelfde. Kwist niet dat dat zo slecht betaalde.quote:Op zondag 6 april 2008 15:10 schreef Maeghan het volgende:
Zou je niet verwachten, agz ze zo zitten te springen om chauffeurs. Je zou denken dat ze er dan een schepje bovenop zouden gooien om de functie wat aantrekkelijker te maken, maar blijkbaar zijn ze nog niet op dat idee gekomen.
is idd een voordeel dat ik niet op de prijzen hoef te letten.. anders had ik nog wel ff getwijfeld denk ik..quote:Op maandag 7 april 2008 18:54 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Die is dan wel weer prijzig, maar als de baas betaalt zou ik het zeker doen.
Relaxed, 30 vakantiedagen (salaris trouwens ook).quote:Op woensdag 9 april 2008 23:16 schreef Knakker het volgende:
1. Bedrijfstak: Financiële dienstverlening
2: Functie: Junior Kwantitatief Risk Management (geen relevante werkervaring)
3: Leeftijd: 25
4: Aantal uren per week: 40
5: Atv: Geen, 30 vakantiedagen
6: 13e Maand: nee
7: Bruto maandsalaris: 2700.
9: Goodies: auto (brandstof vergoed binnen NL), telefoon (volledig vergoed), premievrij pensioen.
Plus: superleuk bedrijf, hoop intelligente, jonge mensen waar ik véél van kan leren en grote verscheidenheid aan klanten/opdrachten. En de komende 6-8 jaar sowieso uitstekende groeimogelijkheden (mits het -wederzijds- bevalt natuurlijk).
Ja schandalig salaris inderdaad, dat ze het durven geven!quote:Op donderdag 22 november 2007 11:40 schreef wise het volgende:
1 : bedrijfstak: ICT
2 : functie: Systeembeheer
3 : leeftijd:25
4 : aantal uren per week: 42
5 : atv: nee
6 : 13e maand: ja
7 : bruto maand salaris: 21** nog wat
8 : netto maand salaris: 1500 nog wat
![]()
ben op zoek naar wat anders.
Dat viel mij ook al zo tegen.quote:Op zondag 13 april 2008 17:52 schreef Arclight-S het volgende:
Het valt me op dat sommige HBO'ers bedroevend weinig verdienen!
Tsssssss, 40jaar en dat loon?quote:Op zondag 13 april 2008 19:52 schreef rob68 het volgende:
1 : Bedrijfstak: Slagerij
2 : Functie: Worstdraaier
3 : Leeftijd: 40
4 : Aantal uren per week: 40
5 : Atv: Geen + 25 vakantiedagen
6 : 13e maand: Nee
7 : Bruto maand salaris: 1780,-
8 : Netto maand salaris: 1200,-
9 : Goodies : gratis worst
Bruto en netto heb je omgewisseld...?quote:Op maandag 14 april 2008 01:42 schreef Devilnl het volgende:
[..]
Tsssssss, 40jaar en dat loon?![]()
Vind het vrij schandalig
Updateje van mijn kant:
1 : Bedrijfstak: op & overslag (Haven Amsterdam)
2 : Functie: shovel machinist
3 : Leeftijd: 22
4 : Aantal uren per week: 36 op papier. 40 in praktijk (oftewel veel vrije dagen)
5 : Atv: Jeps, 18... (26vakantie dagen)
6 : 13e maand: niet dat ik weet..
7 : Bruto maand salaris: 2160 (excl 26% ploegen toeslag)
8 : Netto maand salaris: 2500~3000.. hangt er vanaf hoeveel weekenden ik werk
9 : Bijzonderheden: 60¤ opkomst premie @ weekenden, zaterdags 5% bruto maandloon, zondags 9%bruto maandloon, 25% maandloon @ feestdagen. 130¤ vaste km vergoeding (teweinig voor mijn 274km per dag, maarrrrrr okay)
Kweetnie hoor... maar euhmm kids vs baan? Het is uiteraard geweldig dat je niet het huis hebt hoeven verkopen, maar vind je 't niet jammer dat je kids maar dermate weinig ziet? Heb ze zelf niet hoor (en btw: good on you! dat salaris, het bewijst dat hard werken loont) maar kan me voorstellen dat het me niet makkelijk zou vallen om te mogen kiezen tussen kids en baan. Aan de andere kant: als het je eigen geesteskindje is compenseert dat natuurlijk wel.quote:
Tja, wat is weinig zien? Ik ben zelf opgegroeid in een gelukkig gezin waarbij m'n vader alleen in de weekenden thuis was en als hij doordeweeks thuis was, was dat op erg onregelmatige tijden. Dus ik ben er wel aan gewend. We merken dat de kinderen er inmddels ook aan wennen en ik probeer het in de weekenden in te halen (ga dan bijv. niet mijn huis schilderen maar laat dan een schilder komen). Daarnaast heb ik dus de zolder als kantoor en op zo'n dag als vandaag (dagje thuiswerken) breng ik ze naar school, tussen de middag ophalen en wegbrengen en om 15.00u weer ophalenquote:Op maandag 14 april 2008 15:46 schreef Keksi het volgende:
[..]
Kweetnie hoor... maar euhmm kids vs baan? Het is uiteraard geweldig dat je niet het huis hebt hoeven verkopen, maar vind je 't niet jammer dat je kids maar dermate weinig ziet? Heb ze zelf niet hoor (en btw: good on you! dat salaris, het bewijst dat hard werken loont) maar kan me voorstellen dat het me niet makkelijk zou vallen om te mogen kiezen tussen kids en baan. Aan de andere kant: als het je eigen geesteskindje is compenseert dat natuurlijk wel.
dat ben ik nu helemaal met je eens!!quote:Op zondag 13 april 2008 17:52 schreef Arclight-S het volgende:
Het valt me op dat sommige HBO'ers bedroevend weinig verdienen!
quote:Op maandag 14 april 2008 16:55 schreef EdwinHeijmen het volgende:
1 : Bedrijfstak: Wajong
2 : Functie: Arbeidsongeschikte
3 : Leeftijd: 32
4 : Aantal uren per week: erg weinig...
5 : Atv: nee tuurlijk niet..
6 : 13e maand: Neuh
7 : Bruto maand salaris: rond de 1000,-
8 : Netto maand salaris: 850,-
9 : Goodies : (te)veel vrije tijd...
lijkt me niet echt interessant...quote:Op donderdag 17 april 2008 18:00 schreef TheOneAndOnly het volgende:
[..]
waarom ben je afgekeurd als ik vragen mag?
Dat bedrag krijg je helemaal niet 'gewoon'! Uitzonderingen daargelaten is de WAjong uitkering voor jonge mensen die niet kunnen werken om uiteenlopende redenen. Iemand die zijn eigen geld niet KAN verdienen om gezondheidsredenen, laat je toch niet verrekken. Moeten die mensen gaan bedelen ofzoquote:Op vrijdag 18 april 2008 00:32 schreef Elwood1802 het volgende:
booh, 850e daar kom als student niet van rond
Maar ja, het is dan ook een bedrag wat je gewoon krijgt.
Vrijwilligwerk zoeken is een puick plan, heb je tenminste wat om de dag te doden en je komt nog eens met mensen in contact (en tegelijkertijd heb je geen tijd om alcoholhoudende dranken te nuttigen)
Ik snap je reactie even niet.......quote:Op vrijdag 18 april 2008 09:05 schreef Devlinsect het volgende:
^^
Zoals je weet krijgt een arbeidsongeschikte 70% van zijn of haar laatst verdiende loon. Een arbeidsongeschikte vuilnisman zal dan minder inkomen per maand hebben dan een arbeidsongeschikte manager bij een groot bedrijf.
Omdat biede personen een groot verschil hebben in salaris.
Dus mocht je het 'wel weer anders bekijken': vergeet bovenstaande dan niet.
Dat doe je niet slecht. Hoe kom je in hemelsnaam aan zo'n salaris op deze leeftijd?quote:Op vrijdag 18 april 2008 14:22 schreef Laura_V het volgende:
1 : Bedrijfstak: Nieuwe media
2 : Functie: Hoofdredacteur
3 : Leeftijd: 26
4 : Aantal uren per week: 36
5 : Atv: 26 per jaar + 26 vakantiedagen
6 : 13e maand: Ja
7 : Bruto maand salaris: 3300
8 : Netto maand salaris: geen flauw idee
9 : Goodies : goede pensioenopbouw (eindeloons), 25 tijdschriftabo's, winstuitkering, communicatievergoeding, regelmatig op reis
En nee: ik klaag niet
Ik vind het heel knap van je (zonder sarcasmequote:Op vrijdag 18 april 2008 14:34 schreef Laura_V het volgende:
omdat ik nooit op mijn afschriften kijkEn hoe ik er aan kom: op je 21e in het bedrijf beginnen en keihard werken (uh iets te hard, ten koste van mezelf, dat wel, maar nu niet meer)
PS Oh ja, ik kijk online op mijn rekening, tegen het eind van de maand of er nog genoeg op staat en of salaris is gestort. Op het getalletje let ik alleen als ik een reden heb (lees: als ik wil weten hoeveel bonus, shit die was ik nog vergeten, of winstuitkering ik heb)
Tja, ik heb collega's die als student zijnde (16 uur per week) maar liefst 1250 euro per maand mee naar huis nemen. Maar inderdaad, als je dan leest wat je aan uitkering kan krijgen, vind ik het ongelofelijk. Overigens zijn de meeste Wajongers echt wel in staat om vrijwilligers werk te doen...quote:Op vrijdag 18 april 2008 08:50 schreef edraket31 het volgende:
Ik zelf zit in de gelukkige situatie dat mijn vrouw voor 14u werk p/week met meer dan ¤850 p/maand thuiskomt en we eigenlijk een beetje lacherig doen dat ze ook een "klein beetje" bijdraagt. Maar als ik dan lees wat een arbeidsongeschikte voor een uitkering krijgt, ga je dat toch wel weer anders bekijken.
netto?quote:Op vrijdag 18 april 2008 15:31 schreef mirannie het volgende:
[..]
Tja, ik heb collega's die als student zijnde (16 uur per week) maar liefst 1250 euro per maand mee naar huis nemen.
Uh ja, dat is netto. Overigens zit daar wel 1/12 vakantiegeld in en 1/12 van de 13de maand en studenten werken 1 dag doordeweeks en 1 in het weekend, dus ja, dan krijg je toeslagen hèquote:
het is maar welke wajonger je treft, maar dit is niet het topic daarvoor...quote:Op vrijdag 18 april 2008 15:31 schreef mirannie het volgende:
[..]
Tja, ik heb collega's die als student zijnde (16 uur per week) maar liefst 1250 euro per maand mee naar huis nemen. Maar inderdaad, als je dan leest wat je aan uitkering kan krijgen, vind ik het ongelofelijk. Overigens zijn de meeste Wajongers echt wel in staat om vrijwilligers werk te doen...
Een HBO papiertje zegt bij veel bedrijven weinig heb ik al gemerkt. Kwam net van het HBO af en het maximale bij de bedrijven die interesse hadden was 1439 bruto + 169 reiskosten per maand. Meest gehoorde reden: te weinig werkervaring/routinequote:Op donderdag 17 april 2008 14:46 schreef pulletje het volgende:
[..]
dat ben ik nu helemaal met je eens!!
Mss wel terecht want geef nou toe, wat draagt een jongere het 1ste jaar bij aan een onderneming...quote:Op zaterdag 19 april 2008 13:40 schreef Mr_Rammstein het volgende:
[..]
Een HBO papiertje zegt bij veel bedrijven weinig heb ik al gemerkt. Kwam net van het HBO af en het maximale bij de bedrijven die interesse hadden was 1439 bruto + 169 reiskosten per maand. Meest gehoorde reden: te weinig werkervaring/routineZit je dan 4 jaar voor op een hoge school.
Kan wel zijn, maar bedrijven moeten wel beseffen dat het steeds moeilijker wordt om aan goed personeel te komen. Ik zie het bij ons ook. Komen maar geen geschikte kandidaten, en degene die wel geschikt waren kozen uiteindelijk voor wat anders. Dan zal je als bedrijf zijnde toch echt over de brug moeten komen als je wat wilt.quote:Op zaterdag 19 april 2008 15:26 schreef Emu het volgende:
[..]
Mss wel terecht want geef nou toe, wat draagt een jongere het 1ste jaar bij aan een onderneming...
In zo'n geval is het wel heel simpel. Je hoeft al niet eens meer te zeggen dat je er over na zal denken, kan je gelijk afwijzen...Ik zou daar niet eens meer de moeite nemen om te onderhandelen..quote:Op zaterdag 19 april 2008 13:40 schreef Mr_Rammstein het volgende:
[..]
Een HBO papiertje zegt bij veel bedrijven weinig heb ik al gemerkt. Kwam net van het HBO af en het maximale bij de bedrijven die interesse hadden was 1439 bruto + 169 reiskosten per maand. Meest gehoorde reden: te weinig werkervaring/routineZit je dan 4 jaar voor op een hoge school.
quote:Op maandag 26 november 2007 18:13 schreef mirannie het volgende:
Even een vraagje tussendoor. Ik ben op zoek naar een andere baan, maar heb geen idee waar ik moet beginnen. Probleem is dat ik naast mijn Havo diploma geen andere diploma's heb. Daarbij verdien ik nu bijna 1900 netto en kan ook maar max 100 per maand naar beneden. Iemand een idee in welke sector ik dit zou kunnen verdienen?
Werkervaring is vooral veel van hetzelfde, bij een bank dus, en ik werk nu 7 jaar.quote:Op zaterdag 19 april 2008 19:01 schreef rakkertje het volgende:
[..]
Wat voor werk ervaring heb je? en hoe lang?
Ik draag nu in m'n eerste jaar al meer bij dan het gros wat er al jaren rond loopt, omdat ik de nieuwste computertechnieken heb geleerd op schoolquote:Op zaterdag 19 april 2008 15:26 schreef Emu het volgende:
[..]
Mss wel terecht want geef nou toe, wat draagt een jongere het 1ste jaar bij aan een onderneming...
Daar geef ik je gelijk in. Maar goed je komt van school, je stufi houdt op en dan? Je moet toch je vaste lasten gaan betalen en ja iets anders doen kan ook, maar goed je wil toch het straatje in waarvoor je geleerd hebt. Ik zou natuurlijk ook gewoon een uitkering kunnen aanvragen, maarja daar ben ik te trots voor ofzoquote:Op zaterdag 19 april 2008 16:55 schreef Accordtje het volgende:
[..]
In zo'n geval is het wel heel simpel. Je hoeft al niet eens meer te zeggen dat je er over na zal denken, kan je gelijk afwijzen...Ik zou daar niet eens meer de moeite nemen om te onderhandelen..
Gezien al je "goodies" is het echt niet slecht hoor!quote:Op zondag 20 april 2008 22:27 schreef Daanno86 het volgende:
1 : Bedrijfstak: Accountancy
2 : Functie: Assistent
3 : Leeftijd: 22
4 : Aantal uren per week: 40
5 : vakantie: 232 uur = 29 dagen
6 : 13e maand: Nee, winstuitkering en variabele bonus
7 : Bruto maand salaris: 2.040
8 : Netto maand salaris: 1.250 (veel te weinig)
9 : Goodies : Pensioen/studie/auto/internet/telefoon/ziektekosten/lunchvergoeding
Tevreden met het werk en voorwaarden, alleen het salaris geeft je niet veel mogelijkheden nog op de woningmarkt....
Euhmmm... u is een 22-jarige assistent in de Accountancy en verwacht een huis te kopen in een land met een chronisch huizentekort? Wellicht even sparen en wat eigen vermogen creeeren? Lijkt je dat niet een beter plan, dat huis komt vanzelf wel, en ook dat wat hogere salaris als je wat meer ervaring hebt...quote:Op zondag 20 april 2008 22:27 schreef Daanno86 het volgende:
1 : Bedrijfstak: Accountancy
2 : Functie: Assistent
3 : Leeftijd: 22
4 : Aantal uren per week: 40
5 : vakantie: 232 uur = 29 dagen
6 : 13e maand: Nee, winstuitkering en variabele bonus
7 : Bruto maand salaris: 2.040
8 : Netto maand salaris: 1.250 (veel te weinig)
9 : Goodies : Pensioen/studie/auto/internet/telefoon/ziektekosten/lunchvergoeding
Tevreden met het werk en voorwaarden, alleen het salaris geeft je niet veel mogelijkheden nog op de woningmarkt....
is dit alleen omdat je een expat-contract hebt? betaal je in nederland of engeland inkomstenbelasting? ben je officieel geemigreerd? of zit je werkgever in nederland en werk je in de UK? want anders is zo'n regeling voor mij ook wel interessant...quote:Op dinsdag 22 april 2008 15:04 schreef shilizous_88 het volgende:
De reden dat mijn netto salaris meevalt in vergelijking met bruto is dat is werk op basis van een expartiate contract, UK slecht 22% loonbelasting heeft (simpel samengevat) + ik al mijn leefkosten (huur, leefkosten (eten etc..), transportkosten, dagen dat ik in een ander land werk etc..) mag aftrekken van mijn inkomstenbelasting.
Jij hebt dus een maand salaris van 19.000 euro?!?!?quote:Op dinsdag 22 april 2008 15:00 schreef JSR het volgende:
1 : Bedrijfstak: Reclame/Media
2 : Functie: Director Strategy, Innovation & Business Development
3 : Leeftijd: 29
4 : Aantal uren per week: 38, waarvan 8 tot 16 uur per week vanuit huis in Amsterdam
5 : vakantie: 30 dagen, waarvan 5 dagen ter compensering van eventuele overuren
6 : 13e maand: Is niet gebruikelijk in Duitsland, wel een bonus van 3 maandsalarissen
7 : Bruto maand salaris:
8 : Netto maand salaris: ongeveer ¤ 120 netto per uur bij 38 uur - in de praktijk werk ik er eerder 50
9 : Goodies : Auto (1% bijtelling per maand, Duits kenteken), Laptop, Blackberry, Mobiel, 50% van kosten Private Krankenkasse
Dit is inderdaad grotendeels expat gerelateerd.quote:Op dinsdag 22 april 2008 15:10 schreef JSR het volgende:
[..]
is dit alleen omdat je een expat-contract hebt? betaal je in nederland of engeland inkomstenbelasting? ben je officieel geemigreerd? of zit je werkgever in nederland en werk je in de UK? want anders is zo'n regeling voor mij ook wel interessant...
volgens mij heb je een rekenfoutje gemaakt. want zoveel verdien ik echt niet hoor.quote:Op dinsdag 22 april 2008 15:13 schreef mirannie het volgende:
[..]
Jij hebt dus een maand salaris van 19.000 euro?!?!?Op een leeftijd van slechts 29??? Damn, ik doe echt iets fout in dit leven...
hmm, ik werk in duitsland, bij duitse werkgever (al zit die ook in nederland), ben officieel geemigreerd. betaal ook in duitsland inkomstenbelasting. en m'n huur is ¤ 1200. misschien kan ik eens navragen hier of ik ook zo'n soort expatregeling kan organiseren. zou zo maar eens flink wat centen kunnen schelenquote:Op dinsdag 22 april 2008 15:20 schreef shilizous_88 het volgende:
Dit is inderdaad grotendeels expat gerelateerd.
- Ik betaal in engeland inkomstenbelasting
- Ik ben niet geemigreerd, maar gewoon Nederlander met een contract bij een Nederlandse Bank
- Mijn werkgever zit inderdaad in beide landen
en ik kan de regeling zeker aanraden al heeft het geheel 1 nadeel: 1600 huur netto per maand
38uur per week x 120euro per uur x 4.2 weken per maand = ~19.000 euro per maand....quote:Op dinsdag 22 april 2008 15:31 schreef JSR het volgende:
[..]
volgens mij heb je een rekenfoutje gemaakt. want zoveel verdien ik echt niet hoor.
Dat was dus zo ongeveer mijn berekening ook, dus wie maakt er nou een rekenfout? Wij niet hoor. Maar waarschijnlijk bedoelt JSR 38 x 120 = ruim 4500 per maand.quote:Op dinsdag 22 april 2008 16:03 schreef Brad het volgende:
[..]
38uur per week x 120euro per uur x 4.2 weken per maand = ~19.000 euro per maand....
kom zelf dus ook in die richting met wat je zelf aangeeft.
Als je bedrijf hiermee accoord gaat moet je eerst een contract tekenen bij de Nederlandse vestiging en dan verhuurd worden aan Duitsland. Het is zeker gunstig voor je salaris inderdaad, al ben ik niet direct bekent met de Duitse wetgeving hierover.quote:Op dinsdag 22 april 2008 15:33 schreef JSR het volgende:
[..]
hmm, ik werk in duitsland, bij duitse werkgever (al zit die ook in nederland), ben officieel geemigreerd. betaal ook in duitsland inkomstenbelasting. en m'n huur is ¤ 1200. misschien kan ik eens navragen hier of ik ook zo'n soort expatregeling kan organiseren. zou zo maar eens flink wat centen kunnen schelen
Als die ¤ 1600.00 op basis van de berekening ¤ 320.00 * 5 (8 uur *5 =40) is dan kun je dat wel op je buik schrijven. Als je fulltime gaat werken dan gaan ze hun hand ophouden in Apeldoorn.quote:Op dinsdag 22 april 2008 18:20 schreef gliterroze het volgende:
Bedrijfstak: kinderopvang
Functie: invalkracht pedagogisch medewerker
Leeftijd: 21
Aantal uren per week: 8 (bijbaantje naast studie. Meestal maar 1 dagje, soms meer)
Bruto maand salaris: niet ver van netto, omdat het invalwerk is krijg ik mijn vakantiegeld etc al in mijn salaris.
8 : Netto maand salaris: ¤320 (er van uitgaand dat ik 8 uur in de week werk).
Als ik dit werk fulltime zou doen (mocht ik beslissen met mijn HBO te stoppen en alleen met mijn MBO diploma te werken) dan zou ik ¤1600 netto verdienen.
En dan? Wat wil je met die extra centen gaan doen?quote:Op dinsdag 22 april 2008 23:52 schreef Ixnay het volgende:
Ik zou liever wat centen extra krijgen dan een auto van de zaak.
Moet je dan een VW Polo rijden ofzo.
quote:Op woensdag 23 april 2008 00:08 schreef DarkerThanBlack het volgende:
[..]
En dan? Wat wil je met die extra centen gaan doen?
Ga er weg. Je vertrouwt je baas niet en de arbeidsmarkt is krap. Zoek een nieuwe baan, zeg hem: "350 per maand erbij of ik stap op."quote:Op dinsdag 22 april 2008 19:24 schreef 80Courics het volgende:
1 : Bedrijfstak: Reclame
2 : Functie: DTP-er / Webdesigner
3 : Leeftijd: 25
4 : Aantal uren per week: 40
5 : Atv: Geen, 25 vakantiedagen, waarvan 17 verplicht!
6 : 13e maand: Nee
7 : Bruto maand salaris: 1939,-
8 : Netto maand salaris: 1472,-
9 : Werkervaring: 5 jaar
10 : Goodies : Niks. Vaak loonsverhoging belooft maar nooit gekregen. Maar werkgever wel zelf dure auto kopen en verre vakantie's.
Ik kan met oprechtheid zeggen dat hij mentaal gestoord is, ik bespaar je overigens de verhalen.quote:Op woensdag 23 april 2008 18:50 schreef Floripas het volgende:
[..]
Ga er weg. Je vertrouwt je baas niet en de arbeidsmarkt is krap. Zoek een nieuwe baan, zeg hem: "350 per maand erbij of ik stap op."
Gaat lukken hoor, volgende week krijg ik de sleutel!!quote:Op dinsdag 22 april 2008 14:39 schreef Keksi het volgende:
[..]
Euhmmm... u is een 22-jarige assistent in de Accountancy en verwacht een huis te kopen in een land met een chronisch huizentekort? Wellicht even sparen en wat eigen vermogen creeeren? Lijkt je dat niet een beter plan, dat huis komt vanzelf wel, en ook dat wat hogere salaris als je wat meer ervaring hebt...
Joh, als je jong bent, een beetje goed in wat je doet en vijf sollicitaties doet heb je binnen een maand wat anders. Mag je je lieve collega nog meenemen ook.quote:Op woensdag 23 april 2008 21:53 schreef 80Courics het volgende:
Zal me cv maar weer eens op monsterboard zetten
Gefeliciteerd met jouw eerste huis! Het was ook niet mijn bedoeling om het idee neer te sabelen, vond het alleen wel wat snel. En a la logisch dat je op zo'n jonge leeftijd niet veel keuze hebt bij het kijken naar huizenquote:Op donderdag 24 april 2008 00:06 schreef Daanno86 het volgende:
[..]
Gaat lukken hoor, volgende week krijg ik de sleutel!!Eindelijk weg uit het huurhuis!
Met hulp van een garantstelling van m'n ouders en het groeiperspectief in mijn beroep is de hypotheek nu 2 ton geworden. Heb er veel uit kunnen halen, gezien de huidige strengheid van banken...quote:Op donderdag 24 april 2008 09:14 schreef Arclight-S het volgende:
Voor hoeveel heb je geleend dan? lijkt me niet echt groot met jouw salaris.
Mag toch aannemen dat je dan wel een hypotheek hebt die meegroeit met je salaris? Anders wordt het de eerste jaren echt op een houtje bijten.quote:Op vrijdag 25 april 2008 15:32 schreef Daanno86 het volgende:
[..]
Met hulp van een garantstelling van m'n ouders en het groeiperspectief in mijn beroep is de hypotheek nu 2 ton geworden. Heb er veel uit kunnen halen, gezien de huidige strengheid van banken...
Je hebt niet zoiets van "ik leer nog even door voor ik ga werken"? Want voor z'n salaris je 40 uur per weer uitsloven lijkt me niet echt allesquote:Op zaterdag 26 april 2008 11:48 schreef RobertVH het volgende:
1 : bedrijfstak: rvs Buizen/fittingen handel
2 : functie: magazijn medewerker
3 : leeftijd: 17
4 : aantal uren per week: 40
5 : atv: 30 vakantie dagen per jaar
6 : 13e maand: jup, en winstuitkering![]()
7 : bruto maand salaris: 850
8 : netto maand salaris: 790
Oh dat zeker. Maar dat is ook geen vetpotquote:Op zaterdag 26 april 2008 23:01 schreef thaleia het volgende:
Ook als ie niet doorleert verdient ie over een paar jaar wel meer. Vanaf je 23e krijg je het volwassen minimumloon.
Ik krijg een kleine 1000 euro meer en dat houdt al niet overquote:Op zaterdag 26 april 2008 23:05 schreef thaleia het volgende:
Da's waar.
¤ 1143 volgens de postbus 51 site. Dat valt inderdaad nog wel mee. Met een kleine 1000 euro meer bruto houd ik een kleine 500 euro netto meer overquote:Op zaterdag 26 april 2008 23:10 schreef thaleia het volgende:
Maar jij krijgt wsch een stel toeslagen niet die iemand met een lager inkomen wel krijgt. Dat betekent niet dat het dan niet alsnog geen vetpot is voor 'm, maar de vetpot is geen duizend euro minder dan de jouwe.
Ik heb uit nieuwsgierigheid even opgezocht hoe hoog momenteel het minimumloon is: 1335 bruto. Wat zou dat netto zijn? 1000? 1100?
Je zegt dat je 38 uur per week werkt. En dat vier weken per maand.quote:Op dinsdag 22 april 2008 15:31 schreef JSR het volgende:
[..]
volgens mij heb je een rekenfoutje gemaakt. want zoveel verdien ik echt niet hoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |