Dat vond ik ook altijd, maar het is de laatste afleveringen best leuk. Ze hebben nu goede lama's bij elkaar gevonden en die lijken het ook wel met elkaar te kunnen vinden. Het blijft natuurlijk theatersport, maar als je het eerst niet leuk vond zou je ze toch nog een keer een kans moeten geven.quote:Op woensdag 14 november 2007 07:41 schreef milagro het volgende:
de Lama's is zo ontzettend níet leuk, snap werkelijk niet dat het zoveel kijkers trekt
Sinds Sara Kroos weg is is 't stukken leukerquote:Op woensdag 14 november 2007 12:44 schreef MeneerTim het volgende:
[..]
Dat vond ik ook altijd, maar het is de laatste afleveringen best leuk. Ze hebben nu goede lama's bij elkaar gevonden en die lijken het ook wel met elkaar te kunnen vinden. Het blijft natuurlijk theatersport, maar als je het eerst niet leuk vond zou je ze toch nog een keer een kans moeten geven.
Juist, hij moet altijd maar gaan schreeuwen enzo! Verzuurde vent, bah!quote:Op woensdag 14 november 2007 01:34 schreef Frasier het volgende:
[..]
Echt een walgelijke vent. Out of all people Freek de Jonge die zegt dat iemand niet grappig is. Die zielige gefrustreerde oude man moet lekker achter de geraniums gaan zitten.
Eens.quote:Op woensdag 14 november 2007 15:33 schreef arneaux het volgende:
Kijk. De Lama's zijn gewoon van het kleuterschoolniveau-kijk-mij-eens-grappig-doen. Want grappig zijn ze niet.
Dat viel mij ook al op..quote:Op woensdag 14 november 2007 20:17 schreef kassenbouwer het volgende:
Paul Groot en Owen Schumacher lijken in het echt ook gewoon typetjes...
Ik vraag me af op welk niveau Freek zelf denkt te staan.quote:Op woensdag 14 november 2007 15:33 schreef arneaux het volgende:
Kijk. De Lama's zijn gewoon van het kleuterschoolniveau-kijk-mij-eens-grappig-doen. Want grappig zijn ze niet. Ik vond dat wat Freek zij dat hij daar helemaal gelijk in had.
Cabaret en improvisatiecomedy zijn geheel andere genres naar mijn mening. Cabaret gaat toch meer over het prikkelen van mensen, mensen aan het denken zetten enzo... Improv is het ter plekke verzinnen van iets, wat soms leuk kan overkomen en soms ook op een wanhopige poging tot leuk-zijn kan overkomen. Je moet er ook op een hele andere manier naar gaan kijken en De Lama's zijn soms best wel leuk. Ik had Freek ook wel wat hoger ingeschat dat hij het verschil tussen deze vormen van theater wel in kon zien, maar hij staart zich een beetje blind en hij kan alleen maar alles wat populair is afkraken.quote:Op woensdag 14 november 2007 15:33 schreef arneaux het volgende:
Kijk. De Lama's zijn gewoon van het kleuterschoolniveau-kijk-mij-eens-grappig-doen. Want grappig zijn ze niet. Ik vond dat wat Freek zij dat hij daar helemaal gelijk in had.
Idd maar dat vind ik niet te weiten aan de caberetiers, maar meer aan de vorm van de opdracht zegmaar. Ik vond de Lama's geniaal met Chantal Janzen. Patrick: Wat kan je beter niet zeggen tegen Chantal Janzen maar wel tegen een pizza, die Kale: He bah een natte doosquote:Op woensdag 14 november 2007 20:41 schreef CG het volgende:
[..]
Cabaret en improvisatiecomedy zijn geheel andere genres naar mijn mening. Cabaret gaat toch meer over het prikkelen van mensen, mensen aan het denken zetten enzo... Improv is het ter plekke verzinnen van iets, wat soms leuk kan overkomen en soms ook op een wanhopige poging tot leuk-zijn kan overkomen. Je moet er ook op een hele andere manier naar gaan kijken en De Lama's zijn soms best wel leuk. Ik had Freek ook wel wat hoger ingeschat dat hij het verschil tussen deze vormen van theater wel in kon zien, maar hij staart zich een beetje blind en hij kan alleen maar alles wat populair is afkraken.
Wat De Lama's bij DWDD deden was deze keer eigenlijk ook totaal niet grappig, verhaaltje verzinnen en tussendoor wat papiertjes oppakken en de zinnen opzeggen en omdat het dan totaal niet in het verhaal past moet het blijkbaar grappig zijn.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |