Wat een onzin, dit zuig je nu ook allemaal uit je duim. Je kan binnen no-time social skills aanleren, maakt niet uit hoe oud je bent. Als jij gewoon 2 weken achter elkaar uitgaat of je alleen maar in een sociale omgeving bevindt ben je binnen no-time sociaal. Net als je echt ziek bent, en een week op bed ligt moet ik altijd weer op gang komen om weer echt sociaal te worden.quote:Op zaterdag 10 november 2007 13:04 schreef Mike.Strutter het volgende:
Ik denk dat het ook beide elementen heeft.
Je hebt altijd een natuurlijke aanleg die je meegekregen hebt van je ouders, maar het belangrijkste is hoe je jezelf ontwikkeld op sociaal gebied. Dat is iets wat je aan kunt leren, alleen in je jonge jaren moet je dat veelal doen.
Als je 20 bent kun je je social skills alleen maar beetje verbeteren, maar als ze niet aanwezig zijn is het vrijwel onmogelijk om ze echt aan te leren.
Is dat een nieuwe religie?quote:Op zaterdag 10 november 2007 13:16 schreef F04 het volgende:
Bij introvert/extrovertisme is het wel erfelijk.
Praat je dan niet gewoon over domme kinderen?quote:Op zaterdag 10 november 2007 13:32 schreef yavanna het volgende:
Ook absoluut aangeboren. Het verschil zie ik al bij mijn kinderen, zelfde opvoeding etc, maar een groot verschil in sociale vaardigheden.
Dat dusquote:
De basis die is aangeboren en heeft zich gevormd tijdens de eerste jaren van je leven. Op die basis kun je gewoon bouwen en je kan best een aantal dingen leren. Maar als je die basis niet hebt dan wordt het gewoon moeilijk en zijn het trucjes die je je wel toe kunt eigenen.quote:Op zaterdag 10 november 2007 13:16 schreef honderd het volgende:
[..]
Wat een onzin, dit zuig je nu ook allemaal uit je duim. Je kan binnen no-time social skills aanleren, maakt niet uit hoe oud je bent. Als jij gewoon 2 weken achter elkaar uitgaat of je alleen maar in een sociale omgeving bevindt ben je binnen no-time sociaal. Net als je echt ziek bent, en een week op bed ligt moet ik altijd weer op gang komen om weer echt sociaal te worden.
Volgens mij kan vrijwel iedereen sociaal gedrag leren (behalve autisten), maar de meeste mensen hebben aanleg om verlegen/onzeker te worden. Als die verlegenheid te veel gestimuleerd wordt, wordt het moeilijk om je sociaal te gedragen.quote:Op zaterdag 10 november 2007 12:59 schreef Tinkepink het volgende:
Beide. Volgens mij is sociaal gedrag aangeleerd, maar kan niet iedereen leren zich sociaal te gedragen.
Dat dus welquote:Wat er niet in zit kan er ook niet uitkomen.
Dat is pas onzin. Het idee alleen al dat je van uitgaan sociaal wordt.quote:Op zaterdag 10 november 2007 13:16 schreef honderd het volgende:
[..]
Wat een onzin, dit zuig je nu ook allemaal uit je duim. Je kan binnen no-time social skills aanleren, maakt niet uit hoe oud je bent. Als jij gewoon 2 weken achter elkaar uitgaat of je alleen maar in een sociale omgeving bevindt ben je binnen no-time sociaal. Net als je echt ziek bent, en een week op bed ligt moet ik altijd weer op gang komen om weer echt sociaal te worden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |