Sorry ik heb alleen maar opgezocht wat een bjistandsmoedertje mag hebben.quote:Op vrijdag 9 november 2007 01:42 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Ja, maar ze was ook al geen bijstandsmoeder meer, ze had een soort van dienstverband met DGK. En met al dat geld kreeg zo sowieso geen bijstand meer.
Aan het eind van de rit blijken we broer en zus te zijn en het altijd al goed met elkaar hebben kunnen vinden...quote:Op vrijdag 9 november 2007 01:43 schreef Desii het volgende:
[..]
het wordt nu wel beangstigend... zoals we het eens zijn tegenwoordig![]()
quote:Op vrijdag 9 november 2007 01:45 schreef akveor het volgende:
[..]
Sorry ik heb alleen maar opgezocht wat een bjistandsmoedertje mag hebben.
Maar een onderzoekje van de recherche van de SD lijkt me geen kwaad kunnen...![]()
quote:Op vrijdag 9 november 2007 01:47 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Luitjes, de wind begint lekker door te halen hier, ik ga lekker onder m'n dekbed en in stilte genieten van rammelende dakpannen en het ruisende geluid van zwiepende bomen........![]()
Slaap lekker!! Tot morgen!!quote:Op vrijdag 9 november 2007 01:47 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Luitjes, de wind begint lekker door te halen hier, ik ga lekker onder m'n dekbed en in stilte genieten van rammelende dakpannen en het ruisende geluid van zwiepende bomen........![]()
truste broertjequote:Op vrijdag 9 november 2007 01:47 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Luitjes, de wind begint lekker door te halen hier, ik ga lekker onder m'n dekbed en in stilte genieten van rammelende dakpannen en het ruisende geluid van zwiepende bomen........![]()
jij die iets positiefs over huub zegt?quote:Op vrijdag 9 november 2007 01:41 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
[..]
Als Huub het nu eens wat slimmer zou aanpakken, ietwat meer sociaal, minder hanerig, idan ligt de wereld aan z'n voeten. De knul heeft verstand genoeg, is slim, alert en heeft genoeg eigenschappen om z'n toekomst veilig te stellen. Maar op de één of andere manier jaagt hij alles wat hem lief heeft in de gordijnen.
Ik heb een voorgevoel dat hij er gewoon uitgaat.. gevolgd door Lieke en dan is het logisch dat Brian wint!quote:Op vrijdag 9 november 2007 01:56 schreef agter het volgende:
Als Jaap vlak voor het aflopen van de 48/24 uur, zeg een 5 of 10 minuten daarvoor, zijn 24 uur intrekt...dan kan er geen collect-call meer binnen komen.
Dat zou heel slim van hem zijn.
het blijkt dat ze 2 minuten voor de eindtijd mogen vragen of Jaap zijn 24 uur nog niet heeft ingetrokken.quote:Op vrijdag 9 november 2007 01:56 schreef agter het volgende:
Als Jaap vlak voor het aflopen van de 48/24 uur, zeg een 5 of 10 minuten daarvoor, zijn 24 uur intrekt...dan kan er geen collect-call meer binnen komen.
Dat zou heel slim van hem zijn.
Desii,quote:Op vrijdag 9 november 2007 02:05 schreef Desii het volgende:
[..]
het blijkt dat ze 2 minuten voor de eindtijd mogen vragen of Jaap zijn 24 uur nog niet heeft ingetrokken.
Het is idd het slimste als hij het advies van nmns opvolgt en hem vanacht intrekt en daarna weer terug aanvraagt......
Als ze bellen loopt hij nog, maar niet tot 1 voor 12, maar bv tot 4 uur snachts.... Kan Japie hem na de stemming makelijk terug intrekken
quote:Op vrijdag 9 november 2007 02:12 schreef Lady-night het volgende:
Niet vergeten he...
http://www.clipser.com/watch_video.php?vid=51655&sess=2832
ik weet het niet zeker maar je 24 uur mag je geloof ik maar twee keer aanvragen en de tweede keer zou automatisch exit zijn ofzo?quote:Op vrijdag 9 november 2007 02:05 schreef Desii het volgende:
[..]
het blijkt dat ze 2 minuten voor de eindtijd mogen vragen of Jaap zijn 24 uur nog niet heeft ingetrokken.
Het is idd het slimste als hij het advies van nmns opvolgt en hem vanacht intrekt en daarna weer terug aanvraagt......
Als ze bellen loopt hij nog, maar niet tot 1 voor 12, maar bv tot 4 uur snachts.... Kan Japie hem na de stemming makelijk terug intrekken
Endorfinen zijn een pijnstillers die door het eigen lichaam aangemaakt word bij inspanning, bijvoorbeeld bij sporten. Ook het eten van chocola schijnt endorfine vrij te maken Feromonen zijn stoffen die door het lichaam worden uitgescheiden en een effect hebben op anderen. Ze zijn niet verwant.quote:Op vrijdag 9 november 2007 01:36 schreef Disana het volgende:
[..]
Pfoei... ik weet er ook weinig van. Ik dacht dat feromonen en endorfinen dicht bij elkaar lagen. Nou ja, in elk geval zou ik het wel snappen als Jaap zijn pretstoffen wat beter worden gereguleerd zodat hij gemotiveerd blijft af te vallen.
Ik dacht al dat het aan mij lag, dat ik het niet snapte.quote:Op vrijdag 9 november 2007 08:03 schreef pullup het volgende:
De verhaallijn met die exit van Jaap is niet te volgen als je zoals ik te weinig hebt gekeken de laatste dagen.
En zo te lezen is het ook vrijwel onmogelijk om precies te begrijpen wat er aan de hand is als je wel hebt gekeken.
Dat maakt het niet erg interessant om te puzzelen. Het ziet er gewoon erg opgeklopt iuit
Ja, want Jaap is een schaker en Jaap kan blindschaken. Jaap is een meester in het spel en denkt 100 stappen vooruit. Hallo, kap daar toch eens mee. Jannes van der Wal en Bobby Fischer waren ook meesters in hun spel maar sociaal totale mankpoten. En ze waren te stom om te bedenken dat ze de volgende dag ook iets te vreten nodig hadden.quote:Op vrijdag 9 november 2007 08:16 schreef Verida het volgende:
Jaap kennende heeft hij allang een aantal zetten vooruit gedacht en gebeurt er dus niets,
Daar hoop ik echt op!! Ow ow.. wat zal Amanda dán over de zeik zijn!!quote:Op vrijdag 9 november 2007 09:24 schreef schatje het volgende:
Ik zou het wel lachen vinden als Jaap blijft en de poen krijgt op een slinkse manier.
Goedemorgenquote:
Of laat Brian ze elke keer als ze hun zender vergeten, naar de douche dirigeren voor een wake-up call. Geweldloos, ludiek en Brian kan zich weer profileren als wereldverbeteraar.quote:Op vrijdag 9 november 2007 09:39 schreef Dark het volgende:
Een creatieve sanctie, zoals het verplicht opruimen van de keuken, voor iedere keer dat er gefluisterd wordt of de zender vergeten wordt.
quote:Op vrijdag 9 november 2007 09:42 schreef Copycat het volgende:
[..]
Of laat Brian ze elke keer als ze hun zender vergeten, naar de douche dirigeren voor een wake-up call. Geweldloos, ludiek en Brian kan zich weer profileren als wereldverbeteraar.
Volgens mij heeft hij die van een fan gekregen.quote:Op vrijdag 9 november 2007 09:51 schreef noekje het volgende:
Sinds wanneer draagt Huub een kettinkje?
Volgens mij na het optreden in Gemert. Althans, vanaf toen viel het me op.quote:Op vrijdag 9 november 2007 09:51 schreef noekje het volgende:
Sinds wanneer draagt Huub een kettinkje?
Dat haar van Amanda is echt een DRAMAquote:Op vrijdag 9 november 2007 09:52 schreef beequeen het volgende:
Zo, Amanda ook weer klaar voor een nieuwe dag......een plensje water in haar gezicht en make-uppen maar.
Ze is in al die tijd volgens mij nog geen één keer bijgeknipt, nog niet de puntjes en haar eigen haar wordt alleen maar korter. Magic hair!quote:
Sinds Joris is geweest...die had hem meegenomen.quote:Op vrijdag 9 november 2007 09:51 schreef noekje het volgende:
Sinds wanneer draagt Huub een kettinkje?
Oké! Vind het gp.quote:Op vrijdag 9 november 2007 10:07 schreef T-lex het volgende:
[..]
Sinds Joris is geweest...die had hem meegenomen.
Ding is van hem zelf. Hij moest hem afgeven toen hij de kooi in kwam (alle keren), maar heeft hem nu dus toch de villa in gekregen.
Hij moest hem afgeven omdat Brian al een ketting en oorbellen had.quote:Op vrijdag 9 november 2007 10:07 schreef T-lex het volgende:
[..]
Sinds Joris is geweest...die had hem meegenomen.
Ding is van hem zelf. Hij moest hem afgeven toen hij de kooi in kwam (alle keren), maar heeft hem nu dus toch de villa in gekregen.
Juistem, daar heb je helemaal gelijk in, wat dat betreft wordt Jaap veel te hoog ingeschat.quote:Op vrijdag 9 november 2007 09:27 schreef IkWeetNiets het volgende:
[..]
Ja, want Jaap is een schaker en Jaap kan blindschaken. Jaap is een meester in het spel en denkt 100 stappen vooruit. Hallo, kap daar toch eens mee. Jannes van der Wal en Bobby Fischer waren ook meesters in hun spel maar sociaal totale mankpoten. En ze waren te stom om te bedenken dat ze de volgende dag ook iets te vreten nodig hadden.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |