Normaal gesproken zou ik nu bibberend in mijn bed de oude 'zet de tent vast' genen in bedwang proberen te houden, maar dit gaat nergens over.quote:
Laat ze nou, het grote angstbeest genaamd "De storm" komt op Nederland afgedendert.quote:Op vrijdag 9 november 2007 03:17 schreef APK het volgende:
[..]
Normaal gesproken zou ik nu bibberend in mijn bed de oude 'zet de tent vast' genen in bedwang proberen te houden, maar dit gaat nergens over.
Opkomende vloed he?quote:Op vrijdag 9 november 2007 03:19 schreef Zotheid het volgende:
Den helder, in 10 minuten van 181 naar 199.. Gaat lekker daar.
Begin jij nou ook alquote:Op vrijdag 9 november 2007 03:23 schreef Morwen het volgende:
[..]
Laat ze nou, het grote angstbeest genaamd "De storm" komt op Nederland afgedendert.![]()
quote:Op vrijdag 9 november 2007 03:26 schreef nachtzuster het volgende:
[..]
Begin jij nou ook al![]()
Tis haske spannend als je aan de kust woont!![]()
Dit windje had die Engelse profeet redelijk goed in zijn glazen zonnenbol gezien (de vorige kwam niet).quote:Op vrijdag 9 november 2007 03:26 schreef nachtzuster het volgende:
Begin jij nou ook al![]()
Tis haske spannend als je aan de kust woont!![]()
quote:Op vrijdag 9 november 2007 03:28 schreef Morwen het volgende:
[..]
![]()
![]()
Zit pal aan de kust en heb echt me billen lekker uit elkaar![]()
Dan zitten we vol verwachting te kijken naar tot welke hoogte het aantal doden kan stijgen, des te meer des te sensationeler en historischer!quote:Op vrijdag 9 november 2007 03:31 schreef APK het volgende:
[..]
Dit windje had die Engelse profeet redelijk goed in zijn glazen zonnenbol gezien (de vorige kwam niet).
Als hij het bij het juiste eind heeft mbt de superstorm eind november dan voorspel ik weinig juichende reacties hier.
Hoewel, ik ben slecht in voorspellen en waarschijnlijk lopen de weerspotters nog te juichen als er 20.000 doden zijn.![]()
Fine, maar dan ook niet janken als mama met haar moderne kinderverplaatsbakfiets de gracht in waait en verzuipt.quote:Op vrijdag 9 november 2007 03:40 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Dan zitten we vol verwachting te kijken naar tot welke hoogte het aantal doden kan stijgen, des te meer des te sensationeler en historischer!
Als het er meer dan 1836 zijn breken we het record uit 1953quote:Op vrijdag 9 november 2007 03:40 schreef Hertog_Martin het volgende:
[..]
Dan zitten we vol verwachting te kijken naar tot welke hoogte het aantal doden kan stijgen, des te meer des te sensationeler en historischer!
quote:Op vrijdag 9 november 2007 03:56 schreef nachtzuster het volgende:
[..]
Goh, dat wist ik nou echt niet![]()
Post es wat waterstanden ofzo![]()
dat gaan we niet halen denk ikquote:Op vrijdag 9 november 2007 03:44 schreef remlof het volgende:
[..]
Als het er meer dan 1836 zijn breken we het record uit 1953 [afbeelding]
ben benieuwdquote:Op vrijdag 9 november 2007 08:20 schreef flugeltje het volgende:
Ik moest vanochtend zwemmen naar het werk [afbeelding]
Er is hier dus helemaal niets aan de hand geweest, geen storm, geen harde wind. Ja, wat regen, maar ook niet zoveel dat ik er nat van geworden ben. Op naar eind november zou ik dus zeggen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |