Je koopt een nieuw product met een irritante LED erin, en je moet er vervolgens een lelijk papiertje overheen plakken? Wat is dit voor onzin? Waarom niet gewoon een knopje waarbij de optie kunt uitschakelen?quote:Op donderdag 8 november 2007 18:04 schreef MASD het volgende:
tinypic is brak vandaag, zie hier ook niks, daarnaast is het verbruik minimaal. plak er gewoon een papiertje overheen ofzo
Ik heb een schijthekel aan Greenpeace. Ik hou wel van een lagere energierekening.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:05 schreef Mopst3r het volgende:
Greenpeace huillie
LEDje is prima! maar dan wel een optie, een knopje dus, om 'm aan of uit te zetten. Mocht het beeldscherm het opeens niet meer doen, dan kan het knopje weer ingeschakeld worden. Heel simpel.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:06 schreef Daeron het volgende:
Dat LED-je zit op je beeldscherm om ervoor te zorgen dat je weet wat er aan de hand is, mocht een keer de dag komen dat er geen beeld meer komt.
Jij bent gewoon chagrijnig omdat dat stinktopic over gehandicapten van je niet zo populair is.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:05 schreef Mopst3r het volgende:
Greenpeace huillie
Zijn die ledjes niet zodat je kan zien of je rookmelder nog werkt?quote:Op donderdag 8 november 2007 18:08 schreef Fastmatti het volgende:
LEDjes in rookmelders zijn helemaal schijtirritant. Lig je daar in het donker naar zo'n gifgroen lampje te kijken. Dit LEDje heb ik trouwens afgeplakt.
Originele bestandsnaam: 1mm%20FIBER%20met%20blauwe%20POWER%20LED.jpgquote:Op donderdag 8 november 2007 18:07 schreef BObNL het volgende:
en dat op dat plaatje... zijn geen leds dat is glasvezel.
Leuk idee, maar de garantie van bijvoorbeeld je beeldscherm vervalt dan.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:08 schreef Biefstuk het volgende:
Gewoon het ledje eruit halen, kast openmaken aan ledje trekken en klaar ben je?
Die krengen zijn zo fel dat de andere kant van de rookmelder ook verlicht wordt. Dus het plafond is nog groenquote:Op donderdag 8 november 2007 18:09 schreef Ian_Nick het volgende:
[..]
Zijn die ledjes niet zodat je kan zien of je rookmelder nog werkt?
Lijkt me niet erg handig om die af te plakken![]()
pak dan een soldeerbout!quote:Op donderdag 8 november 2007 18:06 schreef Ian_Nick het volgende:
Ik had een fijn setje boxjes voor mijn portable dvd speler ding.
Daar zat een teringfel blauw ledkreng op.
Erg storend als je inderdaad in het donker een film wil kijken.
Eensch is met TS.
Dat is dan opzich wel weer stoer.quote:Op donderdag 8 november 2007 18:11 schreef Fastmatti het volgende:
[..]
Die krengen zijn zo fel dat de andere kant van de rookmelder ook verlicht wordt. Dus het plafond is nog groen![]()
Goed voor de garantie.quote:
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |