Jij verwacht dat een oude wijze man op zo'n forum zit?quote:Op vrijdag 9 november 2007 10:54 schreef Geartsjuh het volgende:
Mensen met wijsheid hebben een aantal kenmerken: geduld, begrip, blijdschap, positiviteit (of iig neutraliteit), antwoord geven op al je vragen, je vragen niet raar of vervelend vinden, je inzicht geven in wie je bent zonder daar omheen te draaien, etc. Ik zie die kenmerken niet in dit verhaal terug.
Je begrijpt me verkeerd. Juist niet.quote:Op vrijdag 9 november 2007 11:45 schreef Ticker het volgende:
[..]
Jij verwacht dat een oude wijze man op zo'n forum zit?
Eens.quote:Ik zie in de antwoorden eerdereen (roekeloze) jonge man, die geintresseerd is in de verhalen van de NWO in de wereld, en moe wordt van Icke met zijn hagedissen troep.
Iemand die een beetje informatie verspreidt, maar niet zijn familie en hun manier van werken openbaart.
De 'in your face'-benaderingquote:Op vrijdag 9 november 2007 11:41 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik weet niet wat ik van insider moet denken maar vond zijn uitleg en schrijfstijl wel verfrissend eigenlijk.
Dus dan mag je het terug doen? Vrij lame van zo'n superieur iemand.quote:Maar dat kan ook aan mij liggen. Hij spoort je inderdaad aan om op jezelf te vertrouwen en geeft je wel wat tips om verder te komen in je ontwikkeling. De totale vrijblijvendheid van reïncarnatie zegt hij ook een halt toe en geeft aan dat je ´veroordeeld´ bent tot deze aardbol tot je ´klaar´ bent. Naja, met al zijn nadelen kan ik mij een veel slechtere gevangenis voorstellen dus ok, ik blijf het trouw proberen, doet geen pijn. Wat mij ook opviel is dat hij geen mensen kleineerde/schoffeerde die niet eerst met een vijandige houding naar hem toe kwamen.
Klopt, maar hij laat het klinken alsof je vast zit in iets. Alsof je ergens niet uit kan komen. De negatieve dingen belichten ok, maar als je mensen het gevoel geeft dat ze ergens in zitten wat ze niet kunnen begrijpen en toch geen fuck aan kunnen doen, dan vind ik dat niet echt constructief. Het draagt bij aan een wanhoopsgevoel, wat ik ook vaak terug zie bij conspiracytheoriën. Dat lost niks op.quote:Het punt is uiteindelijk weer dat hij zich niet voordeed als een goedwillende samaritaan maar ook zeker niet als puur arrogante hufter. Hij is neutraal ( zegt hij ) en zo kwam het ook over. Of het nou waar is of niet doet niet ter zake want daar komen we toch nooit uit in dit leven maar buiten dat er sommige uitspraken misschien rauw op het dak komen vallen was de boodschap er eentje die zovaak wordt gegeven namelijk zie jezelf niet als afgescheiden van de rest, je ziel omhulst je lichaam en niet andersom en loop niets achterna maar vind je eigen waarheid etc etc. Alleen dan niet omhuld in de deken der liefde maar gewoon recht voor zijn raap. Dat de aarde een tussenstation is voor de rest van de ervaring is al duidelijk in bepaalde kringen en of het nou een zandbak is of een (her)opvoedingskamp de essentie blijft hetzelfde, als je klaar bent ga je verder.
Maar hoe je er dan mee omgaat verandert wel. Het is beide keren 1+1=2, maar de benadering is wel anders. Degene die de boodschap dan krijgt zal er dan ook zodanig op reageren.quote:Of iemand nou zegt '1+1=2' of '1+1=2, eikel' de boodschap blijft hetzelfde, imo.
Waar haalt hij dit vandaan ?!?!? Totale onzinquote:It is known within certain circles that it is manufactured.
The Earth is producing more oil/gas than is being used now even believe it or not, it is a natural
process "the more you take, the more it produces to balance itself".
Study the bees and the way they produce honey and you will understand.
Door deze zin zal hij volgens zijn eigen theorieen dus ook terug komen op aarde door laagdunkend te doen tegen een gelijkwaardig persoon.quote:Peasants like you don´t understand that you do it, nobody else.
Btw, by what you just said you lenghtened your stay here on Earth one more lifetime....my
condolences.
De neerbuigende houding blijft aanwezigquote:For the others, if you could leave out cussing, hate, bigotry and prejudice (which is based on your
gurus´ amazing wisdom), it would show you are a bit more evolved from the peasant stage.
Dit is onzin. Icke zijn reptielen waanzin is ontstaan door het lezen van oude teksten.quote:Icke has a core of truth he is trying to pass.
What he does not realise is that this actually works against him.
The reptilian part was fed him by the ones who work for the bloodlines.
In a period of 7, 8 months he was bombarded with "victims" who witnessed shape-shifting,
satanic rituals, etc. in such a way he could not refuse to not believe it.
Sometimes the "witnesses" were lead to him a few times a day, depending on his location.
Others like Icke (and there are more than you think) have been fed similar stories.
Hij beweert geen Amerikaan te zijn toch is zijn kennis US georienteert. In zijn lijstje staan maar een paar mensen die echt impact hebben gehad op de wereldgeschiedenis en is een typisch Amerikaans opsomminkje van "grootheden" Was hij van een ander continent afkomstig of had hij kennis over geschiedenis dan stonden er totaal andere mensen in zijn lijstje.quote:Bushs, Clintons, Sharons, Arafats, Hitlers, Dalai Lamas, Mandelas, Blairs, Gores, Chavezs,
Ghandis, Kennedys, Lennons, Dylans, Einsteins, Michaelangelos, Popes, Ceasars, Aristotles,
Herodotus, Akhenatons
Er bestaat geen goed of slecht. Zeker niet in een groter perspectief.quote:We hand out the tools that can be used in the way you choose to, "good or bad".
Miljarden ?!? Deze man ziet niet in dat de meeste mensen gewoon hun leven leiden zonder echt slecht in zin te hebben ? Hoe negatief en onrealistisch.quote:About the Anti-Christ....there are at this moment literally billions of Anti-Christs.
I am not one.
You will find them among Christians, Muslims, Jews, Atheists, Satanists, Agnostics, Buddhists,
Hindus, etc.
They don´t need a leader to be more Anti-Christ.
Dit is dus tegenstrijdig met zijn eigen verhaal. Ervan uitgaande dat je je eigen lot bepaalt in dit leven zou die "correctie" dus voortvloeien uit een ander leven. Dus als ik iemand vermoord of martel dan zou dat volgens hem al geschreven zijn. Ergo je kan je eigen leven niet beinvloedden.quote:The Divine Law controls what is called karma, but it is much broader and "harsher" than people
want to accept.
Example: someone who gets cancer and dies a slow painful death deserves it, that person is being
corrected, it is for his own good.
Sounds "harsh"?
That´s the way it works.
Er zijn geen mensen machtig genoeg om de touwtjes in handen te hebben zonder te worden gezien. Een fabel.quote:Which family am I from?
Most here talk about the bloodlines who rule, yet they do not know who they are.
They wrongly assume they are the Bushs/Clintons/Rothschilds/etc. because some theorists
"researched" it and some "insiders" told them by providing evidence.
I am from a ruling family whose name rarely has been mentioned in history, noone will even
know who we are.
Dit is een typisch stukje. Hij is zelf slachtoffer van diezelfde entiteiten. Hij doet neerbuigend in eerdere reacties. Daarnaast claimt hij dat hij zijn informatie niet kan hebben van een entiteit die hem op een valse weg leidt. De arrogantie ten top.quote:Different beings have different characteristics which makes it easy to identify them during
rituals.
If it was a "malicious" being guiding me, I would not be talking in the way I do.
Someone who is lead by "malicious" forces cannot utter/write certain words, phrases without it
affecting him.
The ones who are lead by them also cannot accept hearing/reading certain things without getting
overly mad/agressive (see the thread for examples).
This is when "malicious" beings are present:
Everytime you cuss, talk negative, plot a scheme, get violent, utter lies, support murder, get
sexually aroused, get afraid, get jealous, even laugh out loud, being overly joyfull (so all related to
emotions/passions/desires), they appear near you.....one, two, three, or more of them.
Weer een of andere vaagheid. Om de boel wat interesanter te doen lijken. Een Italiaan zou in deze zin nooit vicino gebruiken maar prossima.quote:Il vecchio sentiero è vicino
Deze man heeft duidelijk nooit enige geschiedenis lessen gehad. Zelfs de Farao's hadden dezelfde ziektebeelden als ons. Daarnaast werden mensen veel minder oud en gingen dood. De kwaliteit van leven is alleen maar omhoog gegaan. Nederlanders zijn daar een goed voorbeeld van.quote:I must add that there are grades in this and it has a different effect on different people.
To give examples of the 2 extremes of people who have been consuming
them for a long time; some when eating these almost get into a trance,
on others it has no effect whatsoever. Most people are somewhere in between,
it affects them in such a way that they do not notice. They wear out faster, get tired
faster, grow older, think slower, focus on emotional/physical needs,
get health problems that were unheard of 200 years ago at that relatively young age,
i.e. the quality of life declines.
Iemand die verstand heeft hoe hij een proxy moet instellen moet in de meeste gevallen toch wel ettelijke uren zo niet dagen achter een pc hebben gezeten. Of is hij immuun voor die straling ?quote:3. Electrical waves (including your PC and cellphone, house electr. network, everything chipped)
4. Media, be it TV-radio-newspapers-magazines-internet (the most obvious method, yet the most
enslaving)
7. Education system (including known literature which is mostly corrupt, be it history,
psychology, metapsychology, "philosophy", art, science, poetry, religion, even fairy tales told to
infants).
Gesprek met God kwam erop neer dat je je geen zorgen hoefte te maken want alles is toch ok, wat je ook doet en wat er ook gebeurd. Dit kwam er meer op neer van 'Oi, stop eens met die afwachtende houding, als je ergens mee zit DOE er dan wat aan, als je iets wilt bereiken GA er dan voor, niemand anders doet het voor je' Ongewoon gesprek met God was zeker lekker leesvoer en had een feelgood sfeertje eroverheen, dit is goed leesvoer maar had dat niet bepaald.quote:Op vrijdag 9 november 2007 12:17 schreef Geartsjuh het volgende:
[..]
De 'in your face'-benadering.
Gesprek met God deed precies hetzelfde maar de toon en omgang was toch echt heel anders.
quote:[..]
Dus dan mag je het terug doen? Vrij lame van zo'n superieur iemand.
Wat ik wel een mooie uitspraak vond over de theoristen is dat hetgeen waar je je op concentreerd ook vorm krijgt, zo'n idee heb ik er ook over eigenlijk. Deed me denken aan een uitspraak van moeder Teresa die ooit zei ik zal nooit meedoen aan een demonstratie tegen de oorlog maar wel met eentje voor vrede. Ook zoiets.quote:[..]
Klopt, maar hij laat het klinken alsof je vast zit in iets. Alsof je ergens niet uit kan komen. De negatieve dingen belichten ok, maar als je mensen het gevoel geeft dat ze ergens in zitten wat ze niet kunnen begrijpen en toch geen fuck aan kunnen doen, dan vind ik dat niet echt constructief. Het draagt bij aan een wanhoopsgevoel, wat ik ook vaak terug zie bij conspiracytheoriën. Dat lost niks op.
Weet je wat het ook is, iemand die er niets mee van doen wilt hebben zal zijn gedachten toch niet snel veranderen, dat zie je op FOK! ook vaak genoeg, ze zijn overtuigd van iets, het is al een hele tijd een vast gegeven geweest in hun leven en het ' hoort' bij ze, als je daar aan gaat tornen dan krijg je boze of denigrerende opmerkingen naar je hoofd gegooid en dat is ook niet vreemd. Dus de ( tot op zekere hoogte ) oog om oog reactie die hij soms gaf heeft geen positief effect ( waarschijnlijk ) op de mensen waar het aan gericht is, echter kunnen mensen die het lezen zonder kwaad te worden dus er wel wat waarde in zien. Het is ook weer zoiets hè, zachte heelmeesters maken stinkende wonden, als je maar een beperkte tijd hebt zoals die insider beweerde te hebben dan kom je het snelst bij de kern van het verhaal door recht door zee te zijn en de 'niceties' achterwege te houden.quote:[..]
Maar hoe je er dan mee omgaat verandert wel. Het is beide keren 1+1=2, maar de benadering is wel anders. Degene die de boodschap dan krijgt zal er dan ook zodanig op reageren.
1+1=2-> Ok, laten we het in wat positief veranderen
.
1+1=2, eikel -> verdomme ik ben een slaaf van één of andere politieke bende. Ik ga ze vet doodmaken(oid
).
Het eerste zet verandering in werking. Het tweede geeft het gevoel dat je een slachtoffer bent. Afhankelijk van wat hij wil bereiken vind ik de aanpak van deze Insider dus niet echt effectief.
Maargoed, als jij en een aantal andere personen er wat aan heeft, dan heeft het toch zijn nut gehad.
Ik heb een donkerbruin vermoeden dat je het niet helemaal eens bent met die persoon, heb ik gelijk?quote:Op vrijdag 9 november 2007 13:22 schreef Buschetta het volgende:
Ik heb geen zin meer om de boel te ontkrachten. Maar het moge duidelijk zijn wat ik bedoel.
In grote lijnen ben ik het met veel dingen eens die hij verkondigt maar door zichzelf op een voetstuk te zetten verbleekt zijn waarheid en wordt het een groot narcistisch werk.quote:Op vrijdag 9 november 2007 14:23 schreef jogy het volgende:
[..]
Ik heb een donkerbruin vermoeden dat je het niet helemaal eens bent met die persoon, heb ik gelijk?
Waarom krijg ik het gevoel alsof je jezelf 'persoonlijk' voelt aangevallen door Insider en zijn beweringen?quote:Op vrijdag 9 november 2007 15:12 schreef Buschetta het volgende:
[..]
In grote lijnen ben ik het met veel dingen eens die hij verkondigt maar door zichzelf op een voetstuk te zetten verbleekt zijn waarheid en wordt het een groot narcistisch werk.
Dat er dan ook nog mensen zijn die het als een openbaring zien terwijl hij gewoon wat algemene dingen uitelkaar zet is dan ook iets waar ik me erg druk om kan maken.
Ah zo, naja, ik maak me niet vaak druk om de manier hoe iets gebracht wordt eigenlijk, lekker belangrijk, iedereen gedraagt zich op zijneigen manier en dat moet ook zo blijven wat mij betreft, geeft wat variatie.quote:Op vrijdag 9 november 2007 15:12 schreef Buschetta het volgende:
[..]
In grote lijnen ben ik het met veel dingen eens die hij verkondigt maar door zichzelf op een voetstuk te zetten verbleekt zijn waarheid en wordt het een groot narcistisch werk.
Dat er dan ook nog mensen zijn die het als een openbaring zien terwijl hij gewoon wat algemene dingen uitelkaar zet is dan ook iets waar ik me erg druk om kan maken.
De meeste mensen die ik ken van adel voelen zich totaal niet verheven boven andere mensen. Juist omdat ze zich realiseren dat ze gewoon geboren zijn in hun titel.quote:Op vrijdag 9 november 2007 15:20 schreef Ticker het volgende:
[..]
Waarom krijg ik het gevoel alsof je jezelf 'persoonlijk' voelt aangevallen door Insider en zijn beweringen?
Dat terwijl je aan de ene kant zelf zegt het eens te zijn met veel wat hij zegt.
Indien hij iemand is van een adele bloedlijn, verwacht ik eigenlijk niets anders dan hoe hij zich opstelt.. waarom jij dan niet?
Hoeveel mensen van adel ken jij die buiten de realiteit leven zoals jij en ik hem denkt te kennen?quote:Op vrijdag 9 november 2007 15:22 schreef Buschetta het volgende:
[..]
De meeste mensen die ik ken van adel voelen zich totaal niet verheven boven andere mensen. Juist omdat ze zich realiseren dat ze gewoon geboren zijn in hun titel.
Ik voel mij niet persoonlijk aangevallen. Ik ben gewoon teleurgesteld dat mensen zulke onzin slikken.
Misschien een soort van plaatsvervangende schaamte
De realiteit heeft niet zoveel te maken met je kapot werken voor de dagelijkse kost hoor. Als je de kans krijgt om door bepaalde sloppenwijken te lopen doordat je een bepaalde positie hebt dan kan je zeggen dat iemand meer realiteit kent dan jij en ik die die beelden wegzappen op het nieuws. Daarnaast werken de meeste mensen die ik ken met een adelijke achtergrond gewoon hoor. Vaak door contacten wel op hoge posities maar dat wil niet zeggen dat ze buiten de realiteit leven. Grappig dat mensen adel altijd verwarren met oud geld en macht. Ik denk dat de meeste oude landadel die ik ken in Z-W europa geen cent te makken heeft behalve een landgoed dat half vervallen is. Dat is slechts een titel hoor alleen bepaalde mensen hechten daar waarde aan.quote:Op vrijdag 9 november 2007 15:23 schreef Ticker het volgende:
[..]
Hoeveel mensen van adel ken jij die buiten de realiteit leven zoals jij en ik hem denkt te kennen?
Hij bedoeld vermoedelijk die insider wat betreft 'buiten de door ons ervaren realiteit' Wij zitten volgens hem immers in de box en hij zegt naar binnen te kijken om te zien hoe antfarm-earth het doet. Ofzoquote:Op vrijdag 9 november 2007 15:37 schreef Buschetta het volgende:
[..]
De realiteit heeft niet zoveel te maken met je kapot werken voor de dagelijkse kost hoor. Als je de kans krijgt om door bepaalde sloppenwijken te lopen doordat je een bepaalde positie hebt dan kan je zeggen dat iemand meer realiteit kent dan jij en ik die die beelden wegzappen op het nieuws. Daarnaast werken de meeste mensen die ik ken met een adelijke achtergrond gewoon hoor. Vaak door contacten wel op hoge posities maar dat wil niet zeggen dat ze buiten de realiteit leven. Grappig dat mensen adel altijd verwarren met oud geld en macht. Ik denk dat de meeste oude landadel die ik ken in Z-W europa geen cent te makken heeft behalve een landgoed dat half vervallen is. Dat is slechts een titel hoor alleen bepaalde mensen hechten daar waarde aan.
Het enige wat jou in een realiteit kan brengen is om je te kunnen inleven in anderen. Je hoeft echt niet hun leven te leiden om te kunnen oordelen over hun realiteit.
Er zijn maar een paar families die echt nog oud geld hebben. De meesten moeten excursies toelaten op hun landgoed om rond te kunnen komen.
Volgens mij denkt Buschetta dat Insider een adele bekende bij hem is.quote:Op vrijdag 9 november 2007 15:41 schreef jogy het volgende:
[..]
Hij bedoeld vermoedelijk die insider wat betreft 'buiten de door ons ervaren realiteit' Wij zitten volgens hem immers in de box en hij zegt naar binnen te kijken om te zien hoe antfarm-earth het doet. Ofzo.
Is het zo uniek, dat iemand, of een persoon binnen een bepaalde groepering zichzelf de das om doet?quote:Op vrijdag 9 november 2007 16:06 schreef Loppe het volgende:
Heb je je wel eens afgevraagd waarom hij al deze "wijsheid" vertelt?
Al hij idd elitair is en hij verklapt zijn grootste geheimen, in mijn ogen halve waarheden, dan denk ik dat dit een laatste strohalm is om zijn macht te laten gelden.
Zoals ik al theoriseerde. Een leuke manier om users naar je site te lokken met "mysterieuze" bezoekers die waarheden verkondigen en zo een grotere userbase te krijgen.quote:Op vrijdag 9 november 2007 16:17 schreef Ticker het volgende:
Vind het wel vrij apart dat het forum ook gehacked zou zijn?
Een thread is meestal niet door een gebruiker zelf te verwijderen, dus of een MOD of een hacker moet zoiets doen.
Wel frapant.
Goed punt.quote:Op vrijdag 9 november 2007 16:23 schreef Buschetta het volgende:
[..]
Zoals ik al theoriseerde. Een leuke manier om users naar je site te lokken met "mysterieuze" bezoekers die waarheden verkondigen en zo een grotere userbase te krijgen.
Soort viral marketing dus.
Verspil je tijd niet met godlikeproductions. Het forum is sinds deze revelations waanzinnig achteruit gegaan.quote:Op zaterdag 10 november 2007 14:57 schreef Oo-blackgirl-oO het volgende:
[..]
Goed punt.
Zijn manier van schrijven leek overigens sterk op een ander topic die een paar weken geleden geopend is en ook heel veel reacties trok
Helemaal niet. Ik vond het juist interessant.quote:Op maandag 19 november 2007 23:30 schreef diinero het volgende:
---
Gezien de reacties was het een verspilling van tijd om dit op dit forum te plaatsen.
idd, advies waarin hij zichzelf tegenspreektquote:Op maandag 19 november 2007 23:30 schreef diinero het volgende:
[..]
Verspil je tijd niet met godlikeproductions. Het forum is sinds deze revelations waanzinnig achteruit gegaan.
(Allerlei mensen die Insider immiteren/emuleren. Waanzinnig veel onzin onderwerpen)
Ik ben deze thread niet begonnen om reklame te maken voor die site.
Het gaat puur over wat er in de pdf staat. Niks anders.
Er staat waanzinnig goed advies in.
---
Gezien de reacties was het een verspilling van tijd om dit op dit forum te plaatsen.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |