Heel erg coolquote:
oo heel mooiquote:Op zaterdag 1 december 2007 18:50 schreef Scandalous het volgende:
[..]
Heel erg cool![]()
Ik ben volgende maand weer aan de beurt, hopelijk ben ik dan weer een heel stuk verder
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 1 december 2007 18:50 schreef Scandalous het volgende:
[..]
Heel erg cool![]()
Ik ben volgende maand weer aan de beurt, hopelijk ben ik dan weer een heel stuk verder
[ afbeelding ]
Niet eraf pulken. Wel smeren. eroverheen heeft geen effect, maar kan zeker geen kwaad en is makkelijker dan er precies omheen proberen te gaan.quote:Op zondag 2 december 2007 09:03 schreef Evil-Cherry het volgende:
Luitjes met ervaring met wondspray. Gister werd me vertelt dat het na 3 dagen wel afslijt, maar vanmorgen onder de douche kwamen er al hele slierten vanaf (zonder direct de douche erop, zonder wrijven, zonder washand, etc).. Alles eraf pulken en smeren? Of alleen smeren waar het al af is?
:S
Goftedomme wat mooi!quote:Op zaterdag 1 december 2007 18:50 schreef Scandalous het volgende:
[..]
Heel erg cool![]()
Ik ben volgende maand weer aan de beurt, hopelijk ben ik dan weer een heel stuk verder
[ afbeelding ]
Daar heb je gelijk in!quote:Op zondag 2 december 2007 11:22 schreef theKiD het volgende:
[..]
Niet eraf pulken. Wel smeren. eroverheen heeft geen effect, maar kan zeker geen kwaad en is makkelijker dan er precies omheen proberen te gaan.
quote:Op zondag 2 december 2007 11:29 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Goftedomme wat mooi!
Wat ben je toch ook een tof wijf, Scandalous!.
.
Errug moooi ja op je rugquote:Op zondag 2 december 2007 19:20 schreef Scandalous het volgende:
InderdaadIk kan wel elk onderdeeltje uitleggen maar het komt er kortgezegd op neer dat ik die dingen het mooist vind
konden ze niks voor je ontwerpen naar je smaak dan?quote:Op woensdag 5 december 2007 20:49 schreef Ang3l het volgende:
En dat hadden ze niet vond ik.
Misschien wel een keer, maar dat is lastig als ik daar niet kan aanwijzen wat ik bedoel. Dus ik ga op internet zetten. Maar het voelde niet echt goed. Opmerkingen als "Klein? Maar dan zien ze het toch niet? Zonde!" doen mij laten voelen dat ze mijn reden echt niet snappen. Ik zet hem niet voor anderen. Ik zet hem voor mezelf als symbool.quote:Op woensdag 5 december 2007 21:24 schreef sproetjes het volgende:
[..]
konden ze niks voor je ontwerpen naar je smaak dan?
Dragon is meer van de grote stukken en meestal op afspraak. Magic Cherry's is ook van Greg Orie, zelfde eigenaar, maar meer voor de kleinere stukken. Daar kun je meer binnenlopen om een klein stukje te laten zetten. Ben er nog nooit geweest, maar Dragen en Magic Cherry's staan beide heel goed aangeschrevenquote:Op woensdag 5 december 2007 21:58 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Misschien wel een keer, maar dat is lastig als ik daar niet kan aanwijzen wat ik bedoel. Dus ik ga op internet zetten. Maar het voelde niet echt goed. Opmerkingen als "Klein? Maar dan zien ze het toch niet? Zonde!" doen mij laten voelen dat ze mijn reden echt niet snappen. Ik zet hem niet voor anderen. Ik zet hem voor mezelf als symbool.
Magic Cherry's kun je wel heen lopen, maar je wordt niet binnen gelaten denk ik. Gesloten, Dragon gaat in dat pand rond maart ofzo..quote:Op donderdag 6 december 2007 07:58 schreef Ang3l het volgende:
Ik zal er binnenkort eens kijken. De cherry is echt maar 3 minuten lopen dus die moeite kan ik nog wel nemen
alleen een vierkantje in het midden? een euro of 20 denk ikquote:Op vrijdag 7 december 2007 21:40 schreef steve-urkel het volgende:
Wie zou een schatting kunnen maken hoeveel het zou kosten om 1 vierkantje, degene in het midden, te laten zetten?
Voorbeeld
[ afbeelding ]
smeer je 'm wel goed in?quote:Op woensdag 12 december 2007 10:50 schreef hierissieweer het volgende:
Mijn tattoo blijft jeuken... Wat doe ik daaraan? (heb hem dus nu al een maand...)
ook nog na een maand??quote:
ik heb 'm ook heel lang ingesmeerd, kan best zijn dat het nog nodig is.quote:
is wel erg mooi jahquote:Op woensdag 12 december 2007 12:56 schreef L.Mo het volgende:
[ afbeelding ]
Ik vind de stijl van dit portret wel mooi. Welke tattoeerder kan dit goed? Want ik wil hier wel meer van bekijken en eventueel een portret op mn beide bovenarmen.
Aangezien ik dat ben.. 80 euro voor alleen de middelste..quote:Op vrijdag 7 december 2007 21:40 schreef steve-urkel het volgende:
Wie zou een schatting kunnen maken hoeveel het zou kosten om 1 vierkantje, degene in het midden, te laten zetten?
Voorbeeld
[ afbeelding ]
ja is een mannetje aan een strop, kleine betekenis voor me zelf maar daar over heb ik het liever nietquote:Op vrijdag 14 december 2007 18:56 schreef Uncle het volgende:
[..]
is dat nou een mannetje aan een strop?? Nog speciale betekenis in dat geval??![]()
Begin NOOIT op je rug.. Jezus, wat is dat teringpijnlijkquote:Op woensdag 19 december 2007 21:58 schreef zwartemarktplaats het volgende:
Wauw, ik zou zelf nooit een tattoo laten zetten maar Keltie zet me toch aan het twijfelen.
Onwijs vet keltie..
Dat wou ik eigenlijk zeggen van de enkel/onderbeenquote:Op woensdag 19 december 2007 22:21 schreef Keltie het volgende:
[..]
Begin NOOIT op je rug.. Jezus, wat is dat teringpijnlijk
Euhm.. Nieren en ruggengraat, echt genieten.. Gelukkig heb ik nog een middenstukje op te vullen met De Kuip (die begint tussen de revolvers als het goed is) en dan nog schaduwen...quote:Op woensdag 19 december 2007 22:41 schreef theKiD het volgende:
[..]
Dat wou ik eigenlijk zeggen van de enkel/onderbeen![]()
Maar waar jij je revolvers heb staan, bij je nieren schijnt idd ook niet de fijnste plek te zijn
gave tattoo`squote:Op donderdag 20 december 2007 20:30 schreef TattoozZz het volgende:
Aangezien ik alle inlog van me (hele) oude account kwijt ben,
Dank u.quote:Op donderdag 20 december 2007 21:13 schreef laffer het volgende:
[..]
gave tattoo`s![]()
maar als je je inlog gegevens kwijt bent kun je even de FA`s mailen voor een nieuw wachtwoord hoorforum@fok.nl
tonsoftattoos.com -> daar staat een link naar hun forum (forum.tonsoftattoos.com).quote:Op donderdag 20 december 2007 22:16 schreef grasmat het volgende:
Een lange tijd zit ik al te zoeken naar een tatoeage die ik echt leuk vindt.
Het onderwerp moet wel muziek zijn, aangezien dat mijn grootste passie is,
Wat weet ik nog niet, ben wel iemand die snel neigt naar het wat apartere / abstracter werk
De Tattoo van Keltie vind ik echt mooi, alleen wil ik mijn eerste tatoeage echt niet zo groot hebben.
Hebben jullie misschien plaatjes/tips/ideeen/websites voor me?
Ow......quote:Op woensdag 19 december 2007 22:21 schreef Keltie het volgende:
[..]
Begin NOOIT op je rug.. Jezus, wat is dat teringpijnlijk
Schouderbladen zijn goed te doen.quote:Op vrijdag 21 december 2007 08:17 schreef Ang3l het volgende:
[..]
Ow......Laat ik daar nou net willen beginnen! Nou ja, schouderblad zegmaar.....vleugels. (Angel he
)
Vond, persoonlijk, de binnenkant van de bovenarm meevallen.. Zeker vergeleken met de laatste sessie..quote:Op vrijdag 21 december 2007 10:01 schreef TattoozZz het volgende:
Ik ben benieuwd naar me borst, we hebben express even de binnenkant van me bovenarm overgeslagen omdat ik dat een ware hel vind, en omdat we nog niet zeker wisten wat daar moest komen, dus nu gaan we 29 december me borst doen en daar komt een gypsy lady te staan ! Nog een weekie wachten en lekker knallen weer
http://el.fahy.free.fr/quote:Op donderdag 20 december 2007 22:16 schreef grasmat het volgende:
Een lange tijd zit ik al te zoeken naar een tatoeage die ik echt leuk vindt.
Het onderwerp moet wel muziek zijn, aangezien dat mijn grootste passie is,
Wat weet ik nog niet, ben wel iemand die snel neigt naar het wat apartere / abstracter werk
De Tattoo van Keltie vind ik echt mooi, alleen wil ik mijn eerste tatoeage echt niet zo groot hebben.
Hebben jullie misschien plaatjes/tips/ideeen/websites voor me?
Vind ik ook, ik sta dan ook ergens tussen de foto's.. hehe.quote:
Kan ik het niet anders dan mee eens zijn. Zo vet en zo apart..quote:
ik ben zelf bij playersclub tattoo in maastricht geweestquote:Op vrijdag 21 december 2007 18:15 schreef 2h2h het volgende:
weet iemand een goede tattoo shop in limburg of in de buurt van limburg?
Vorig jaar op de tattooconventie in Amsterdam was hij er. Als je z'n website in de gaten houd kan je zien wanneer hij weer in NL is. Hij is ook wel eens bij 25 to life te gast.quote:Op vrijdag 21 december 2007 21:07 schreef HAL9000S het volgende:
Erg gaaf inderdaad.... ik wil ook weer nieuw spul laten zetten als ik dat zie. Wanneer en waar heb jij dat spul laten zetten PE? Ik neem aan dat het een Fransman is die niet continu in NL zit?
quote:Op vrijdag 21 december 2007 19:31 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
Vind ik ook, ik sta dan ook ergens tussen de foto's.. hehe.
http://www.yourmeatismine.com/ Nog 1
Cool... eens in de gaten houden, nu ik de ene kant van m'n arm vol heb staan, voelt de andere kant ineens erg naaktquote:Op vrijdag 21 december 2007 22:18 schreef ParanoidEv het volgende:
[..]
Vorig jaar op de tattooconventie in Amsterdam was hij er. Als je z'n website in de gaten houd kan je zien wanneer hij weer in NL is. Hij is ook wel eens bij 25 to life te gast.
Ik ookquote:Op vrijdag 21 december 2007 21:41 schreef sproetjes het volgende:
[..]
ik ben zelf bij playersclub tattoo in maastricht geweest
(www.playersclubtattoo.nl)
en ben er heeeeeeel erg tevreden over, fijne zaak![]()
Bij mijn weten is dat gewoon mogelijk.quote:Op vrijdag 4 januari 2008 14:31 schreef NieTTus het volgende:
Ik ben me aan het orienteren op een tattoo, en vraag me iets af. Weet één van de kenners dat hier?
Ik heb op mijn buik een klein litteken van een laparascopie. Hij zit net boven de sliprand, links op mijn buik. Kun je over een litteken een tattoo laten plaatsen? Het litteken is niet super overduidelijk, iets lichter dan mijn huidskleur...?
Zoiets?quote:Op zaterdag 5 januari 2008 23:43 schreef gekkehoedenmaker het volgende:
Vandaag even langs Inkstitution gelopen, afspraak gemaakt en Erik gaat een Dias de los Muertos schedel voor me tekenen.2 februari gaat hij hem bij me zetten.
Toepasselijk wel!quote:Op maandag 7 januari 2008 03:29 schreef Geniuz_Nerd het volgende:
laten doen bij burning heart tattoo in haarlem.
wacht maar...quote:Op maandag 7 januari 2008 18:36 schreef Mirri het volgende:
eerste (en laatste) tattoo
Ik heb er meer zo horen pratenquote:Op maandag 7 januari 2008 18:40 schreef Mirri het volgende:
[..]
Haha, ik denk het niet. 1 piercing (tong) en 1 tattoo is precies genoeg
quote:Op maandag 7 januari 2008 03:29 schreef Geniuz_Nerd het volgende:
[ afbeelding ]
hartje 3 januari laten zetten samen met een vriendin die hetzelfde hartje op dr rechtervoet heeft.
reden waarom, ze dacht dat ik geen hartje durfde te tattoëren en als ik het zou doen zou ze dezelfde nemen
en nee, heb r geen spijt van. er komen over een tijdje vlammen bij en voorderest laat ik hem voorlopig leeg.
laten doen bij burning heart tattoo in haarlem.
Bij iedereen is het zetten van een tattoo verschillend qua pijn. Bij de een doet achterin de nek veel pijn, bij de ander doet het weinig tot géén pijn.quote:Op maandag 7 januari 2008 18:36 schreef Mirri het volgende:
Ik ben zenuwachtig; ik laat woensdag mijn eerste (en laatste) tattoo zetten. Een kleintje, achterop mijn nek.
Ik heb dus gehoord dat dat een heel pijnlijke plek isomdat daar weinig vet zit en heel veel zenuwen dicht bij elkaar zitten. Maar ik doe het gewoon, het is echt een hele mooi plek.
![]()
Is hier iemand met een piercing in de nek? Doet het echt zoveel pijn?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |