Helaas, we mogen blij zijn als we in de kop kracht 9 halenquote:Op dinsdag 6 november 2007 19:49 schreef Caesu het volgende:
[ afbeelding ]
a.s. vrijdagochtend Kop van N-Holland in het zwart (10/11 bft)
bij de superstorm eind november zou heel Nederland in het zwart zijn.
De hele randstad weg!quote:
Dat is inderdaad hetzelfde KNMI dat nu hetzelfde zegt: "Cees Molenaars van het KNMI zegt tegen elsevier.nl dat het met de huidige moderne technieken 'onmogelijk' is verder dan tien dagen vooruit te kijken en uitspraken te doen over het weer."quote:Op woensdag 7 november 2007 11:13 schreef FJD het volgende:
KNMI gelooft niks van superstorm
Overigens is dit hetzelfde KNMI waarvan de scheidend directeur vorig jaar nog zei dat men nog geen week goed vooruit kon kijken.
hier stelt het echt geen reet meer voorquote:Op dinsdag 6 november 2007 23:05 schreef michiel_merk het volgende:
[ afbeelding ]
het is weer wat afgezwakt
met Rotterdam en Amsterdam onder water, hebben we wel een goed beginpunt om immigratie eens aan strenge banden te leggenquote:Op woensdag 7 november 2007 11:42 schreef it_was_me het volgende:
[..]
De hele randstad weg!
En de files weg!
De oplossing voor het fileprobleem.![]()
Stond gisteren anders wel op de A58 tussen Oirschot en Moergestel 1,5 uur stil ivm gekantelde vrachtwagen. Wordt een verplaatsing van het probleem. Geen oplossing dus.
't is wat met die afscheid nemende onderzoeksdirecteuren van het KNMI. Voor Komen zei Tennekes volgens mij al praktisch hetzelfde. Zou het een regel bij het KNMI zijn, dat zodra je niet meer gelooft in de mogelijkheid van ver vooruit voorspellen, je afscheid mag nemen?quote:Op woensdag 7 november 2007 11:13 schreef FJD het volgende:
Overigens is dit hetzelfde KNMI waarvan de scheidend directeur vorig jaar nog zei dat men nog geen week goed vooruit kon kijken.
ik denk omdat het daar om 3:00 vrijdagmorgen hoogwater is (geen springtij maar wel extra hoog).quote:Op woensdag 7 november 2007 18:48 schreef Fredo55 het volgende:
Oei,ik woon precies midden in het rode gedeelte.![]()
Maar het zwaarste word toch voor verwacht voor de wadden?
Ik snap niet waarom Zeeland dan code rood heeft, en de wadden niet.![]()
Ja maar het zal waarschijnelijk niet zo krachtig worden dat je beter thuis kan blijvenquote:Op woensdag 7 november 2007 18:52 schreef JohnFoK het volgende:
is er nog kans op storm a.s vrijdag? anders neek ik een dagje vrij:p
Dus een gewone herfststorm?quote:Op woensdag 7 november 2007 19:00 schreef michiel_merk het volgende:
[..]
Ja maar het zal waarschijnelijk niet zo krachtig worden dat je beter thuis kan blijven
gewoon een huis tuin keuken stormpje
En hier in Zeeland willen ze polders aan de zee terug geven.quote:Op woensdag 7 november 2007 19:30 schreef Marthh het volgende:
http://www.telegraaf.nl/binnenland/article73867471.ece?cid=rss
Half Nederland weg en het CDA wil een nieuwe polder in de Noordzee! Hmm misschien denken ze de oplossing te hebben?
idd.. nog even en het is gewoon fietsweerquote:Op woensdag 7 november 2007 16:12 schreef Fredo55 het volgende:
Ik denk dat de storm er in de komende runs helemaal uitgaat voor ons.
[ afbeelding ]
quote:Op woensdag 7 november 2007 19:35 schreef Fredo55 het volgende:
[..]
En hier in Zeeland willen ze polders aan de zee terug geven.
Een beetje dubbel.![]()
Oke, de Randstad zal ooit volgebouwd zijn, maar ga dan op een andere locatie bouwen.
Pleur de Flevopolder dan maar vol met vinex-wijken.![]()
Al die voorspellingen zitten boven het alarmpeil. Interessant.quote:Op woensdag 7 november 2007 20:06 schreef Fredo55 het volgende:
Hier een link met de verwachtte waterstanden.
Euh, nou, qua windkracht zou je dat wel zeggen.quote:
Miss dat de 'kleine' storm van as vrijdag (daaromtrent) dan wel gaat zorgen dat onze waterkeringen/ duinen/ dijken wat op de proef worden gesteld en wat meer verzwakt, verzadigd, beschadigd raken dan normaal.quote:Op woensdag 7 november 2007 20:47 schreef Againzender het volgende:
[..]
Euh, nou, qua windkracht zou je dat wel zeggen.
Maar het gaat hier over een NW storm, en dat is altijd uitkijken omdat die het water flink de Noordzee instuwen. En we gaan richting springtij, wat al een lichte extra opzet geeft van het water.
Verder lijkt het algehele stromingspatroon over de gehele Noordzee noordwest te worden, wat ideaal is voor extra hoogwater (en op de Noordzee staat waarschijnlijk een dikke 10 Bft), en wij zitten al een aantal dagen met een noordwestenwind, wat al voor een kleine opzet heeft gezorgd. En daar komt dit nu ook bij.
Dus ja, extra waakzaamheid. Maar code rood?
quote:Op woensdag 7 november 2007 22:19 schreef bulbjes het volgende:
[..]
Miss dat de 'kleine' storm van as vrijdag (daaromtrent) dan wel gaat zorgen dat onze waterkeringen/ duinen/ dijken wat op de proef worden gesteld en wat meer verzwakt, verzadigd, beschadigd raken dan normaal.
De 'grote' storm van eind nov., die eveneens met springtij dan plaatsvindt, wordt dan de genadeslag in de toch al wat verzwakte verdediging tegen het water.![]()
Niet dat ik een corbyn-aanhanger ben maar als hij 50% voorspelt dan zit hij toch zo'n 49% boven de voorspellingen van het KNMI. Daarnaast is het complete onzin om over superstormen te spreken en paniek, come on, bij 1 sneeuwvlok wordt er al een weeralarm afgegeven tegenwoordig.quote:Op woensdag 7 november 2007 14:17 schreef sentiao. het volgende:
Ben benieuwd.
De oktober voorspellingen van Corbyn dit jaar klopte voor minder dan 50% (de extremen dan). Het gemiddelde weer kan ik ook wel voorspellen dus die tel ik niet mee.
Als het komend weekend (9nov en verder) goed gaat stormen dan gaat zijn geloofwaardigheid omhoog, aangezien dit al minsters een vette maand op papier staat. Zijn eind-november storm zou dan ook waar kunnen zijn. Dan ga ik me pas voorbereiden voor eind november. Als er komend weekend flinke storm is, dan is er pas rede tot paniek.
Nu maar afwachten, tvp overigens.
Hoop handige links naar weersites hier.
windfinder.com
weerwoord.be
Eind van de middag.quote:Op donderdag 8 november 2007 08:32 schreef Troubles. het volgende:
Vandaag 8 november zouden de eerste stormen beginnen.
Hier nog geen zuchtje wind, maar we wachten het af. Tvp.
Idem, al ben ik gekker op sensatie dan op storm.quote:Op donderdag 8 november 2007 10:22 schreef Logician het volgende:
Ben sceptisch wbt de voorspellingen maar stiekem wel benieuwd omdat ik gek ben op storm
quote:Op donderdag 8 november 2007 08:22 schreef kawotski het volgende:
[..]
Niet dat ik een corbyn-aanhanger ben maar als hij 50% voorspelt dan zit hij toch zo'n 49% boven de voorspellingen van het KNMI. Daarnaast is het complete onzin om over superstormen te spreken en paniek, come on, bij 1 sneeuwvlok wordt er al een weeralarm afgegeven tegenwoordig.
KNMI nauwkeurigheid = 95% oid voor 1 dag vooruit, 93% voor 2 dagen, 90% voor 3 dagen.quote:Op donderdag 8 november 2007 10:50 schreef sentiao. het volgende:
[..]Dat klopt helaas volledig. Spoonfeed-cultuur...
Ikzelf ben ook geen Corbyn aanhanger. Bij voorspellingen geld 50% nauwkeurigheid als 0% zekerheid, 75% nauwkeurigheid is 50% zekerheid. Bij het KNMI weten ze waarschijnlijk echt wel wat ze doen al zijn ze nu een beetje laat met voorspellen (het begint in een paar dagen, misschien). Ik vind het prachtig om de gegevens van verschillende bronnen te vergelijken, een groep geinteresseerden heeft het vaker bij het rechte eind dan 1 deskundige naar mijn idee.
Nouja, een ding is zeker:
we krijgen eindelijk weer eens Echt weer in Nederland, misschien.
quote:Op donderdag 8 november 2007 13:26 schreef Impry het volgende:
Ben benieuwd naar wat mooie kustbeelden die we gaan krijgen!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |