Fysiek was ik aanwezig. Daar is alles wel mee gezegt.quote:Op dinsdag 6 november 2007 20:34 schreef PizzaSalami het volgende:
[..]
Met die Oktoberfeesten, geloof dat de helft toen het stadion niet eens heeft gehaald.
quote:Op dinsdag 6 november 2007 20:34 schreef HeinekenAFCA het volgende:
[..]
30 december is op een zondag.
Op dinsdag 6 november 2007 20:32 schreef Noshiba het volgende:
[..]
T liefst wil ik nog dat het een zaterdagavond wedstrijd wordt. (weet niet wat voor dag het nu is, en ben te lui op het op te zoeken)
Ik zou wel graag willen gaan naar VVV uit ja.. magoed.. alle vorige uitwedstrijden is ons ook nog niet gelukt..quote:Op dinsdag 6 november 2007 20:24 schreef Noshiba het volgende:
(neem aan dat t al bekend was)
Nog mensen die van naar duitsland gaan?
gewoon proberen in het thuisvak, grote kans dat t vrije verkoop is. En zoveel supporters heeft VVV nou ook weer nietquote:Op dinsdag 6 november 2007 20:50 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
Ik zou wel graag willen gaan naar VVV uit ja.. magoed.. alle vorige uitwedstrijden is ons ook nog niet gelukt..
quote:schiedam 6 november 2007 om 20:15:53 help mods!
Goed idee, ik zou zegge verplichte treincombie naar Duitsland en niet stoppen bij het stadion maar even doorrijden naar auswitch
Nee d'r waren al wat gasten om modjes aan het schreeuwenquote:Op dinsdag 6 november 2007 21:03 schreef TerroRobbie het volgende:
[..]
Jij natuurlijk meteen op "help mods!" drukken?
reken er maar op dat het "volle bak" isquote:Op dinsdag 6 november 2007 20:53 schreef toma het volgende:
[..]
gewoon proberen in het thuisvak, grote kans dat t vrije verkoop is. En zoveel supporters heeft VVV nou ook weer niet
Dat geloof ik nooit.quote:Op dinsdag 6 november 2007 21:28 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
reken er maar op dat het "volle bak" is![]()
Ja man stadion van 60.000 zitplaatsen. 10.000 naar Ajax en 50.000 voor de HK van VVVquote:Op dinsdag 6 november 2007 21:28 schreef CSI_MIAMI het volgende:
[..]
reken er maar op dat het "volle bak" is![]()
Neuhh, ben je nie goe? minder nog.quote:Op dinsdag 6 november 2007 22:17 schreef TerroRobbie het volgende:
Alsof Ajax dan met 10.000 man komt...
quote:Op dinsdag 6 november 2007 23:03 schreef TerroRobbie het volgende:
Na die ene keer mag je niet meer?
Eindelijk iemand die het duidelijk weet te verwoorden. Mensen die wel de intentie hebben, hebben hierdoor een kleinere kans om bij de ticketbox een kaartje te scoren.quote:Op dinsdag 6 november 2007 14:00 schreef Sethje het volgende:
Is toch duidelijk Heineken..... dit zijn gewoon mensen die een kaartje halen zonder de intentie om ook naar de match te gaan. en dat is fout
zoquote:Op dinsdag 6 november 2007 23:27 schreef toma het volgende:
http://www.d1g.com/video/show/1510367
dat doet ie anders best netjes
Er zijn er wel meer die vroeger bij Ajax zaten en nu gewoon met een andere club in Europa spelen. Zo gaat dat met Ajax.quote:Op dinsdag 6 november 2007 23:40 schreef Tvduijn het volgende:
Godver. Die Benayoun speelde gewoon bij ajax in de jeugd en was topscorer maar ging terug naar Israel vanwege heimwee. Speeltie nu alsnog in Europa....pfffff....hebben wij weer.
Ja maar hij is niet eens weggekocht, of weggestuurd wegens slecht gedrag.quote:Op dinsdag 6 november 2007 23:42 schreef Roeni3 het volgende:
[..]
Er zijn er wel meer die vroeger bij Ajax zaten en nu gewoon met een andere club in Europa spelen. Zo gaat dat met Ajax.
Maar hij maakt m wel geniaal.quote:Op dinsdag 6 november 2007 23:48 schreef Trancelocator het volgende:
Ryan werd wel op een CL-onwaardige manier vrijgelaten bij die hakbal. Maar Besiktas lag natuurlijk al lang KO.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |