mwa leyp is nooit de moeite waard..quote:Op vrijdag 16 november 2007 22:33 schreef TheSwooshdockSaints het volgende:
ow wat beter nieuws trouwens, leijp heeft een winkel geopend in samenwerking met lijfstijl. Ook de moeite om keer langs te gaan
Gewoon die groene eires van nike sb?quote:Op vrijdag 16 november 2007 23:02 schreef Noddie het volgende:
fok fok fok kwacht nog steeds op mn eires uit Canada, zulle wel bij de douane liggen ook![]()
deze komen dr ook aan:
[ afbeelding ]
quote:Op zaterdag 17 november 2007 00:19 schreef HenkBenzinetank het volgende:
[..]
mwa leyp is nooit de moeite waard..
quote:Op zondag 18 november 2007 15:49 schreef jovink het volgende:
ik vind die lage de la souls toch ook wel zooo lelijk de cheapheid straalt dr van af, alleen om dat ie "gehypt" is is he t een interessante schoen, schraap dan 10 eu meer bij elkaar en koop de hoge.
mijne zijn een jaartje oud en meuren als de nete. En ze zijn redelijk kapot door het voetballenquote:Op zaterdag 17 november 2007 10:16 schreef Noddie het volgende:
@ shoooto: jup zijn vintage adidasjes, adidas cross court
@ elwood: idd die nike SB eires
dat vroeg ie nietquote:Op zondag 18 november 2007 15:49 schreef jovink het volgende:
ik vind die lage de la souls toch ook wel zooo lelijk de cheapheid straalt dr van af, alleen om dat ie "gehypt" is is he t een interessante schoen, schraap dan 10 eu meer bij elkaar en koop de hoge.
voetballen met dunksquote:Op zondag 18 november 2007 18:08 schreef Elwood1802 het volgende:
[..]
mijne zijn een jaartje oud en meuren als de nete. En ze zijn redelijk kapot door het voetballen
Ik heb er oranje veters in![]()
Gast zei 7 tot 10 dagen shippingquote:Op maandag 19 november 2007 16:17 schreef SHOOOTO het volgende:
^^ja, op maandag wordt er ook bezorgd. Heb je die kutschoenen nou nog steeds niet?![]()
importkosten (DUH!)quote:Op maandag 19 november 2007 19:45 schreef Mextor het volgende:
Ik heb op ebay sneakers gevonden maar ze zijn in japan. Wat voor kosten krijg ik dan extra naast de verzendkosten?
Ik heb Vans Era Joel Tudor van Freshcotton.nl gehaald, waren best goedkoop eigenlijkquote:Op maandag 19 november 2007 18:24 schreef Fezie het volgende:
Iemand Vans authentics/era's in maatje 10 in de aanbieding?
Italianen doen alles rustig aan, dus reken maar 10 dagen. (hij is legit ja..je hebt toch wel met paypal betaald?quote:Op maandag 19 november 2007 17:05 schreef deadbeat het volgende:
[..]
Gast zei 7 tot 10 dagen shippinghij is toch wel legit
![]()
.
[/chrishop]
Niet mijn laptop sorry hé.
You gotta be kidding me.quote:Op dinsdag 20 november 2007 14:09 schreef KneusTeun het volgende:
[ afbeelding ]
Woei! ff achter laten leggen door ome tom!
Me dunkt. 10 dagen houd in morgen binnen.quote:Op dinsdag 20 november 2007 00:05 schreef SHOOOTO het volgende:
[..]
Italianen doen alles rustig aan, dus reken maar 10 dagen. (hij is legit ja..je hebt toch wel met paypal betaald?)
Vergis ik mij nou, of zijn dat gewoon ordinaire tennisschoenen...quote:Op dinsdag 20 november 2007 16:37 schreef Noddie het volgende:
adidas cross court binnen![]()
[ afbeelding ]
Props voor mij dusquote:Op dinsdag 20 november 2007 15:58 schreef KneusTeun het volgende:
idd zijn vette schoentjes! de bamboo van chrishop beviel mij ook beter toen ik ze aan een voet zag bevestigd.
Doe ik nooit. Mensen hoeven niet te weten wie ik in irl benquote:Op woensdag 21 november 2007 14:04 schreef thaWarhead het volgende:
Chrishop zit wel bij veel Fokkers op de computer...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |