Mee eens, dit klinkt gewoon goed. Voor de uitzending lijken ze het meest beroerde stukje te hebben uitgekozen.quote:Op woensdag 28 november 2007 16:23 schreef charmed_angel het volgende:
[..]
Dit stukje is veel mooier dan wat ze op tv hebben laten zien!
Weer een nieuwe! Welkomquote:Op zaterdag 1 december 2007 10:06 schreef Stefkeeh het volgende:
Ik denk dat ze de liveshows wel red;)
Ik ben ook niet zo zeker meer van Tiffany.quote:Op zaterdag 1 december 2007 21:15 schreef BVO het volgende:
Ga eens gauw exit.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Haha dankjeee:D:Dquote:
Ik zat eigk op idols forum maar deze is veel drukker:D![]()
Helemaal met je eens:)quote:Op zondag 2 december 2007 11:31 schreef LeBeau het volgende:
Ik vond haar tijdens het trio wel aardig. Ze liet zich niet van haar stuk brengen door Ivar die van het podium liep, en ook al heeft ze niet de sterkste stem zingt ze wel best goed.
quote:Op zondag 2 december 2007 10:50 schreef Stefkeeh het volgende:en leuker en overzichtelijkerSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.[..]
Haha dankjeee:D:D
Ik zat eigk op idols forum maar deze is veel drukker:D![]()
Mooi zo.quote:Op zaterdag 8 december 2007 12:14 schreef Stefkeeh het volgende:
Ik verwacht nu ik het voorproefje net keek tussen de reclame door op rtl en tiffany 2keer moest huilen dat ze het niet zal redden helaas
Ik denk het welquote:Op zaterdag 8 december 2007 21:42 schreef -Vaduz- het volgende:
Ja inderdaad, dan verleg ik de grens naar de laatste twaalf. Die haalt ze niet!
Zo kun je natuurlijk nog wel een poosje doorgaan. De voorspellende waarde van je uitspraken wordt er alleen niet groter op.quote:Op zaterdag 8 december 2007 21:42 schreef -Vaduz- het volgende:
Ja inderdaad, dan verleg ik de grens naar de laatste twaalf. Die haalt ze niet!
dan vraag ik me af wat bij jou wel rritatie opwektquote:Op zaterdag 8 december 2007 22:21 schreef Together het volgende:
Behalve haar gejank en haar gewoonte om rare bekken te trekken tijdens het zingen vind ik haar niet bloedirritant.
quote:Op zaterdag 8 december 2007 22:24 schreef BVO het volgende:
Die stomme koppen en dat gehuil de hele tijd... voor de radio misschien leuks (mits op mute), maar that's it.
Je wordt op je wenken bediend. RTL heeft deze aflevering online gezet zonder geluid (ja, echt!).quote:Op zaterdag 8 december 2007 22:24 schreef BVO het volgende:
Die stomme koppen en dat gehuil de hele tijd... voor de radio misschien leuks (mits op mute), maar that's it.
Heb je een filmpje van het trio ?quote:Op zondag 2 december 2007 11:31 schreef LeBeau het volgende:
Ik vond haar tijdens het trio wel aardig. Ze liet zich niet van haar stuk brengen door Ivar die van het podium liep, en ook al heeft ze niet de sterkste stem zingt ze wel best goed.
Ietsje meer zelfvertrouwen zou best goed zijn.quote:Op zondag 9 december 2007 02:02 schreef Together het volgende:
[ afbeelding ]
Eindigt volgens zichzelf op plaats:
12
Tiffany Maes klinkt toch (zuid) Nederlands dacht ik zo.quote:Op zondag 9 december 2007 02:13 schreef Deceit het volgende:
wat voor afkomst heeft ze nou?!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |