Ze gaan aankomend weekend migreren van MySQL4 naar MySQL5quote:Op vrijdag 2 november 2007 09:40 schreef mschol het volgende:
[..]
maar als ze weten waar het probleem ligt...
waarom fixen ze het dan niet? (en daarbij: ik wist niet wat de problemen waren, ik ben iig in het geval van fok gebruiker een domme, klagende gebruiker [afbeelding])
Welkom in 2006quote:Op vrijdag 2 november 2007 10:12 schreef JortK het volgende:
[..]
Ze gaan aankomend weekend migreren van MySQL4 naar MySQL5
Volgens mij is het uitgesteld, las ik vanochtend in één van de updates over de werkzaamheden van afgelopen nacht...quote:Op vrijdag 2 november 2007 10:12 schreef JortK het volgende:
[..]
Ze gaan aankomend weekend migreren van MySQL4 naar MySQL5
Link?quote:Op vrijdag 2 november 2007 10:20 schreef phluphy het volgende:
[..]
Volgens mij is het uitgesteld, las ik vanochtend in één van de updates over de werkzaamheden van afgelopen nacht...
Ik vind daar niet terug dat de migratie is uitgesteld hoorquote:Op vrijdag 2 november 2007 10:25 schreef Geqxon het volgende:
[..]
Iedereen tijdelijk op de text_only layout
Dat dus.quote:Op vrijdag 2 november 2007 10:36 schreef JortK het volgende:
FOK!forum is "door omstandigheden" traag deel 5
ik draai hier ook nog mysql 4...quote:
En draai je daar gigantische websites op?quote:Op vrijdag 2 november 2007 11:09 schreef mschol het volgende:
[..]
ik draai hier ook nog mysql 4...
bij de hosting van mijn broer idem.. (net als php4, om het simpele feit dat die stabiel draaien)
ik niet (en ik zie ook absoluut geen reden om te upgraden ofzo hoorquote:Op vrijdag 2 november 2007 11:12 schreef Geqxon het volgende:
[..]
En draai je daar gigantische websites op?
Goede voornemensquote:Op vrijdag 2 november 2007 11:21 schreef phluphy het volgende:
[..]
Ik vond 3, 5 en 10 wel erg herkenbaar. [afbeelding]
Maar eens wat aan gaan doen in 2008. [afbeelding]
Met VOIP bellen op je mobiel.quote:Op vrijdag 2 november 2007 11:21 schreef phluphy het volgende:
Ik vond 3, 5 en 10 wel erg herkenbaar.![]()
Maar eens wat aan gaan doen in 2008.![]()
Je gaat een keer een kantel punt bereiken he... dat is ook wat er met Fok! is gebeurdquote:Op vrijdag 2 november 2007 11:13 schreef mschol het volgende:
[..]
ik niet (en ik zie ook absoluut geen reden om te upgraden ofzo hoor [afbeelding]), m'n broer heeft een behoorlijk drukke site jah maar dat werkt tot nu toe prima...
Enkel als er goed gebruik gemaakt wordt van de database; voor kleine sites is 't volgens mij nog niet echt nodig. Behalve als je gebruik wilt gaan maken van de mogelijkheden van MySQL 5.quote:Op vrijdag 2 november 2007 11:24 schreef JortK het volgende:
[..]
Je gaat een keer een kantel punt bereiken he... dat is ook wat er met Fok! is gebeurd [afbeelding]
Dat denk je maar, totdat er straks iemand met urgentie blablabla opeens voor je staat.quote:Op vrijdag 2 november 2007 12:31 schreef JortK het volgende:
Ik heb trouwens op een huis gereageerd en we staan daarvoor op de eerste plaats
We merken het welquote:Op vrijdag 2 november 2007 12:36 schreef FredvZ het volgende:
[..]
Dat denk je maar, totdat er straks iemand met urgentie blablabla opeens voor je staat.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |