Amanda en Brian uitelkaar, dan pas kan het spel verder.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:09 schreef beequeen het volgende:
[..]
Nu nog D en N opzouten dan kunnen ze weer verder met het spel.
Die krijg je niet uit elkaar imo, hoe hard Amanda ook schreeuwt, Brian laat haar niet los.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:10 schreef petraa het volgende:
[..]
Amanda en Brian uitelkaar, dan pas kan het spel verder.
Het gaat ook om Huub nu!!!quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:11 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Huub zegt ongeveer 10 keer het woord "IK" in iedere zin......Altijd en overal plaatst hij zichzelf als middelpunt.
Beiden....hij wil ze voorlopig vast beiden houden. Maar als het er op aankomt zal hij denk ik kiezen voor Huub, omdat hij met hem lol heeft.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:11 schreef beequeen het volgende:
Ja Jaap, en nu.....voor wie ga je kiezen, Huub of Lieke?
Das ook weer waar, wat Brian durft niet zonder zijn ultime dekking.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:12 schreef beequeen het volgende:
[..]
Die krijg je niet uit elkaar imo, hoe hard Amanda ook schreeuwt, Brian laat haar niet los.
Dat zei ik ook al, het is alleen maar voer voor de anderen.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:11 schreef DGK_Tegengas het volgende:
Precies, goed punt van Japio, zeg het niet waar Brian bij zit.
Om de frustaties eruit te knallenquote:Op maandag 29 oktober 2007 13:05 schreef Ziet het volgende:
waar komt dit ineens vandaan? vannacht lagen ze nog vrij heftig te vrijen!
Waar Lieke dan weer alleen maar kan afschuiven op anderen.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:11 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
Huub zegt ongeveer 10 keer het woord "IK" in iedere zin......Altijd en overal plaatst hij zichzelf als middelpunt.
Denk dat ze niet veel gaat zakken daardoor hoor...vergis je daar maar niet in...velen zullen haar juist steunenquote:Op maandag 29 oktober 2007 13:14 schreef Dreamboy het volgende:
Dit is een mooie kans om Lieke te laten zakken in de POPO dat kan ze gelijk zien waarom ze op de 2de plek stond.
Wat het versterkt is dat beiden niet voor elkaar ten onder willen gaan voor het oog van de streamers, die ze volcontinu bespelen. Ik begrijp dat vooral van Lieke wel. Het wordt dan uitgelegd als gezeur, maar je kunt gewoon niet anders doen bij Huub. Hij wil altijd en overal als winnaar uitkomen.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:15 schreef avonne het volgende:
Ik zou het geen 10 minuten uithouden met Huub in een relatie. Altijd dat fileren van woorden. Fuck off. Gevoel en vertrouwen moet je hebben. Het is geen debating club.
Dat Lieke ook maar eeuwig discussieert snap ik niet. Oke, na drie uur zegt ze "ik praat niet verder". Dat is dan IETS waar ik me in kan vinden.
Je kunt ook elkaar gek praten, hoor.
Huub wil gewoon met haar het spel blijven spelen zoals hij dat tot nu toe deed...Jaap ookquote:Op maandag 29 oktober 2007 12:47 schreef Clank het volgende:
Lieke wilde het dus al eerder uitmaken.. maar ze heeft nu pas het gevoel dat het kan. (dat ze wel in het spel kan blijven??)
Hij neemt de credits voor iets dat hem absoluut niet toekomt. Lieke heeft die keus al zovaak willen maken en het is nooit door Huub toegelaten.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:18 schreef Dreamboy het volgende:
Huub. eigenlijk weten we allebij al een tijdje dat het beter is ok te stoppen maar ik durfde die keus niet te maken.
Lieke zal meschien wel niet meer veel in beeld komen ze gaat alleen maar plakken ben knippen in het kantor..daar hebben de kijkers niets aan.quote:Op maandag 29 oktober 2007 13:22 schreef Neemmijnietserieus het volgende:
De Febo is vast blij, kunnen ze eindelijk van Lieke af, dat wilden ze al maanden.....
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |