true!quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 14:06 schreef milagro het volgende:
[..]
\
je bent en blijft een xy tje , hoor, daar valt niet tegen op te opereren, en dus heb je ook grote voeten omdat je nu eenmaal niet als xx geboren bent, en dat ook nooit zal worden, al zegt je paspoort iets anders.
ms is het zaak om bepaalde dingen gewoon te accepteren? er zijn ook zat geboren vrouwen met grote voeten, je bent dus niet alleen.
en perfect zul je nooit worden, en als die imperfectie nu je voeten betreft enkel, nou niet iets wat meteen in het oog springt en waar mensen je dagelijks op afrekenen of zo en je er daardoor gebukt onder gaat, en het jou zelf ook enkel om die leuke schoentjes gaat, en het niet je dagelijkse doen en laten dusdanig belemmerd omdat je er dood en dood ongelukkig want onzeker van bent, zou ik niet zulke drastische stappen nemen, want dat is een operatie toch wel, vind je niet?
[offtopic hntm]Ik denk ze zegt kroket![/offtopic hntm]quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 14:39 schreef milagro het volgende:
dan nog is het vrij aan de TS om er wat aan te doen, indien mogelijk, natuurlijk, ik zou liever nog 2,3,4,5 keer nadenken of het nu echt zo'n ramp is om niet op leuke kokette hakjes te kunnen lopen...
Ja, maar dat maakt eigenlijk niet uit.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 14:54 schreef Isdatzo het volgende:
huh?
was de ts ooit een man dan of snap ik hier dingen niet?
zoja.. is best goed gelukt dan iig
quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 16:24 schreef NoktetMort het volgende:
@ ts; Gewoon nog een paar jaar wachten, een vijftal jaar geleden was het haast onmogelijk om als vrouw zijnde maat 42 te kopen (Nichtje van me was altijd kwaad), en nu zie je ze steeds vaker.
Gemiddelde voetlengtes gaan net zoals de lengtes van lichaam alleen maar omhoog. Dus, wat ik verwacht, nog even wachten en ze verkopen "gewoon" 43 in de schoenwinkel, correct me if i'm wrong.....
Enne, *me is "gezegend" met 42
quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 16:40 schreef milagro het volgende:
maat 33
heb jij wel middenvoetsbeentjes
ik denk dat ze die vergeten zijn
Ik wilde net zeggen... praat 5 minuten met mn moeder en je bent spontaan verlost...quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 16:24 schreef NoktetMort het volgende:
@ ts; Gewoon nog een paar jaar wachten, een vijftal jaar geleden was het haast onmogelijk om als vrouw zijnde maat 42 te kopen (Nichtje van me was altijd kwaad), en nu zie je ze steeds vaker.
Gemiddelde voetlengtes gaan net zoals de lengtes van lichaam alleen maar omhoog. Dus, wat ik verwacht, nog even wachten en ze verkopen "gewoon" 43 in de schoenwinkel, correct me if i'm wrong.....
Enne, *me is "gezegend" met 42
lijkt me lastig bij harde wind en zo dan val je natuurlijk zo omquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 16:44 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
![]()
Nee hoor, alles zit er verder op, aan en in. Ze zijn gewoon klein. Vroeger 'grapte' mijn moeder altijd dat ze mijn voeten had ingebonden, net zoals ze in China deden bij de geisha's. 't Is nu eenmaal een feit, mijn handjes ook trouwens, erg klein. Tja, ik kan het ook niet helpen
volgens mij wil ze gewoon aaaaaaaaaaaaandacht.... nou bij deze danquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 19:50 schreef koffiekoekje het volgende:
Zal ze trouwens nog reageren in dit topic, of stond haar besluit vooraf al vast?
ik heb maat 46 en schoenen met naaldhakken kan ik niet kopen.quote:Op donderdag 25 oktober 2007 22:41 schreef Doagere het volgende:
Hoi.![]()
Even een vraagje, ik heb zelf maat 43, en dit vind ik best irritant omdat alle leuke schoenen/laarzen maar tot maat 42 gaan. En daar pas ik net niet in..
Nu zit ik te denken aan een voetverkleining, ik heb er ooit wel is wat over gelezen maar ik weet niet waar ze deze operatie uitvoeren, wat de kosten zijn, hoe de revalidatie is ect.
Is er iemand die me op weg kan helpen?![]()
Rare opmerking, er is niemand die iets ziet/hoort/doorheeft.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 13:25 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Hard maar waar, maar ookal laat je je voeten verkleinen, het blijft toch wel zichtbaar dat je niet als meisje geboren bent.
Bovendien is maat 43 helemaal niet zo groot, als je nou eens maat 46 ofzo had....
Nee hoor, helemaal niet raar. Wat voor verwachtingen heb je dan van zo'n voetverkleining? Hoe denk je dan dat mensen je nu zien? Dat ze echt niks doorhebben tot ze je voeten zien ofzo? Nofi, maar aan b.v. je kaaklijn blijft t altijd nog wel iets zichtbaar, dus dįįrvoor hoef je je voeten niet te laten doen.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 22:08 schreef Doagere het volgende:
Rare opmerking, er is niemand die iets ziet/hoort/doorheeft.![]()
uhm nee, een voetverkleining is dus niet iets doodnormaals.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 22:08 schreef Doagere het volgende:
[..]
Rare opmerking, er is niemand die iets ziet/hoort/doorheeft.![]()
Enne, heb de hele dag geshopt, daarom niet meer gereageerd.. En ik wil niet gewoon aandacht, ik vroeg iets dood normaals.
Kzit nu 8 weken op me nieuwe school, en er is echt nog niemand naar me toegekomen met de vraag of ik een jongetje was.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 22:55 schreef sungaMsunitraM het volgende:
[..]
Nee hoor, helemaal niet raar. Wat voor verwachtingen heb je dan van zo'n voetverkleining? Hoe denk je dan dat mensen je nu zien? Dat ze echt niks doorhebben tot ze je voeten zien ofzo? Nofi, maar aan b.v. je kaaklijn blijft t altijd nog wel iets zichtbaar, dus dįįrvoor hoef je je voeten niet te laten doen.
En zoals al eerder opgemerkt: 43 is echt niet extréém groot voor een vrouw, er zijn best schoenen te krijgen in die maat (en dat zal in de toekomst alleen nog maar verbeteren), dus om nou alleen voor het 'shopgemak' je voeten te laten verminken....
Waarom zou je dit dan zo graag willen?quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 23:15 schreef Doagere het volgende:
[..]
Kzit nu 8 weken op me nieuwe school, en er is echt nog niemand naar me toegekomen met de vraag of ik een jongetje was.
Je ziet het niet dus, dat ik grote voeten hebt valt in mij klas gelukkig niet op, er is 1 meisje die maat 44 heeft..![]()
Jawel hoor ik heb gezegd dat het een risicovolle operatie is, waarbij botten gebroken worden en er dus een lange revalidatie is. Stel anders je vraag eens in het gender-topic?quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 12:46 schreef Doagere het volgende:
Nog steeds geen inhoudelijke andwoorden op de vraag.![]()
het is nu niet een vraag die je zomaar even aan iemand stelt, hč, zeker niet als je die persoon niet echt kent nog, close mee bent.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 23:15 schreef Doagere het volgende:
[..]
Kzit nu 8 weken op me nieuwe school, en er is echt nog niemand naar me toegekomen met de vraag of ik een jongetje was.
Je ziet het niet dus, dat ik grote voeten hebt valt in mij klas gelukkig niet op, er is 1 meisje die maat 44 heeft..![]()
Ik sta wel eens per ongeluk bij de kinderschoenen te kijken en vind ze eigenlijk erg leuk en niet specifiek voor kinderen. Ik heb maat 37, ook vrij klein en als we gaan bowlen moet ik soms maat 35 aan. Ik voel me dan wel een beetje een kleuter, maar vind het ook wel schattig.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 16:38 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
![]()
Ik heb maat 33, en ik moet al altijd te grote schoenen kopen, of peperdure op maat gemaakte, hetgeen ik verdom. Ik loop dus of op kinderschoenen, en dat zie je, maar ja boeien!
Daar zal ook wel weer een wrede operatie voor zijn, waarbij de kaken worden gebrokenquote:Op vrijdag 26 oktober 2007 22:55 schreef sungaMsunitraM het volgende:
Nofi, maar aan b.v. je kaaklijn blijft t altijd nog wel iets zichtbaar
Ik ben best wel close met een aantal.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 23:20 schreef milagro het volgende:
[..]
het is nu niet een vraag die je zomaar even aan iemand stelt, hč, zeker niet als je die persoon niet echt kent nog, close mee bent.
ja, en dan nog is het niet iets wat je tegen iemand die helemaal happy is met haar nieuwe uiterlijk en daar veel voor heeft moeten doen/lijden/opzij zetten zegt, je gaat iemand niet moedwillig ongelukkig of onzeker maken ... je ziet namelijk wat er van komt, voor je het weet gaan ze zich fixeren op onbenullige details en willen ze weeeeeeeer een operatie, aan de voeten of zo.quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 23:33 schreef Doagere het volgende:
[..]
Ik ben best wel close met een aantal.![]()
Wanneer heb je de hersenverkleining gehad?quote:Op donderdag 25 oktober 2007 22:41 schreef Doagere het volgende:
Hoi.![]()
Even een vraagje, ik heb zelf maat 43, en dit vind ik best irritant omdat alle leuke schoenen/laarzen maar tot maat 42 gaan. En daar pas ik net niet in..
Nu zit ik te denken aan een voetverkleining, ik heb er ooit wel is wat over gelezen maar ik weet niet waar ze deze operatie uitvoeren, wat de kosten zijn, hoe de revalidatie is ect.
Is er iemand die me op weg kan helpen?![]()
En je kutje?quote:Op vrijdag 26 oktober 2007 16:44 schreef ElizabethR het volgende:
[..]
![]()
Nee hoor, alles zit er verder op, aan en in. Ze zijn gewoon klein. Vroeger 'grapte' mijn moeder altijd dat ze mijn voeten had ingebonden, net zoals ze in China deden bij de geisha's. 't Is nu eenmaal een feit, mijn handjes ook trouwens, erg klein. Tja, ik kan het ook niet helpen
Jij hebt het tenminste doorquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 13:00 schreef milagro het volgende:
[..]
ja, en dan nog is het niet iets wat je tegen iemand die helemaal happy is met haar nieuwe uiterlijk en daar veel voor heeft moeten doen/lijden/opzij zetten zegt, je gaat iemand niet moedwillig ongelukkig of onzeker maken ... je ziet namelijk wat er van komt, voor je het weet gaan ze zich fixeren op onbenullige details en willen ze weeeeeeeer een operatie, aan de voeten of zo.
HIhi, ik zat al op een hilarisch andwoord van jou te wachten.quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 17:22 schreef patricia27 het volgende:
TS heeft trouwens op een ander forum voor transsexuelen wel eens verteld dat zolang ze d'r mond maar houdt het goed is. Want als ze d'r mond open trekt horen ze het aan d'r stem.
haha en dan zullen klasgenoten niets door hebben zeker. Wat een giller![]()
het is meestal de bouw die hen verraadt, grover of langer, daardoor valt die vrouw op, ga je dus iets nadrukkelijker kijken en dan vallen er meer dingen op..quote:Op zaterdag 27 oktober 2007 17:22 schreef patricia27 het volgende:
[..]
Jij hebt het tenminste door![]()
Ik weet wel dat er veel transen zijn die op dit punt een fikse realiteitsstoornis hebben. En die ronkende verhalen van "niemand ziet meer iets aan mij en niemand heeft het door" die neem ik met een kilo zout. Ik denk dat die transen een flinke realiteitsstoornis hebben. Tuurlijk zijn er wel transen waar echt niets meer aan te zien of merken is. Maar dat zijn vaak de transen die al voor of in het begin van hun puberteit met hormonen zijn begonnen.
En wat dacht je van de stem. Dat zijn vaak ook geen weggevertjes bij transen. Je kan met logopedie wel een aanvaardbare stem krijgen, maar je zal het altijd blijven horen. Alleen door de stem al val velen vrij vlot door de mand.
En als je dan de stem er nog bij hoort...dan is het vaak wel duidelijkquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 17:34 schreef milagro het volgende:
[..]
het is meestal de bouw die hen verraadt, grover of langer, daardoor valt die vrouw op, ga je dus iets nadrukkelijker kijken en dan vallen er meer dingen op..
ja, de stem.... zo liep ik ooit eens , lang geleden , ergens in de vorige eeuw, zonder bril, dus zo kippig als de pest, op de Ramblas in Barcelona, en verbaasde mij over de hoeveelheid tippelaarsters, zoveel te hooggehakte dames in te korte rokjes met teveel make up op hun smoeltjes, zegt zo'n dame in het voorbijgaan ineens iets tegen me "oye, rataplaneuropaconsuelacorazon" of iets van die strekkingquote:Op zaterdag 27 oktober 2007 17:38 schreef patricia27 het volgende:
[..]
En als je dan de stem er nog bij hoort...dan is het vaak wel duidelijk
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |