lol...je kan ook overdrijven....quote:Op maandag 29 oktober 2007 12:42 schreef Wopper1 het volgende:
Ted van der Meer @ Tursunov-Fish
Stand 2e set, 3-2* Fish aan service. 0-15, Fish slaat een ace (twijfelachtig) Tursunov vraagt een challenge in de wetenschap dat de eventuele 2e service weleens 0-30 kan betekenen. Ted: Zeer dubieus om hier op dit moment een challenge aan te vragen.
Voor je het weet loop je van 4-2 uit naar 5-2, dat zou beslissing 2e set betekenen, Ted.
* Je zag zojuist een shot vanuit de players lounge. Rafa ligt met zijn hoofd op de schouder van oom Toni. Het is eigenlijk nog maar een klein ventje.
Valt nog mee hoor qua punten, geen voorbereidingstoernooi op de AO dit jaar, kleine 1000 punten te winnen op Key Biscane en Indian Wells, geen Halle dit jaar, geen Tokyo tussen de DC en masters Madrid dit jaar. Dit jaar wel Hamburg (wellicht door vroege uitschakeling in Rome) en Parijs dan extra in vergelijking met vorig jaar.quote:Op zondag 28 oktober 2007 20:26 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Hij kan in Parijs extra punten pakken omdat hij daar vorig jaar niet speelde. En volgend jaar heeft hij natuurlijk veel te verdedigen, dus hij kan de voorsprong op zijn concurrenten vergroten.
Nope, die speelt dit seizoen niet meer. Na Moskou? is hij geloof ik al met het seizoen gestopt. Hij speelt ook de Davis Cup finale niet.quote:Op maandag 29 oktober 2007 16:53 schreef suus21 het volgende:
doet safin niet mee?
quote:
En hij verliest de 1e set van Santoro. 7-6quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 14:12 schreef TheArt het volgende:
Montanes is ook de wisselvalligheid zelve.
ik doe meequote:
Hoe kom je daarbij? Ballen die niet hoog stuiteren zijn juist vervelend voor zulke lange spelers.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 16:26 schreef Tim86 het volgende:
Karlovic verliest verrassend de eerste set van Verdasco..beide kregen 1 BP en de spanjaard maakte hem af. 4 aces ook pas voor karlovic..de ballen stuiteren te hoog op voor hem..
baan is traag, zijn service schiet veel minder door en is een stuk minder effectief..het aantal aces en zijn gescoorde punten bevestigen dat wel in mijn ogen..quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 16:30 schreef Ambrosius het volgende:
[..]
Hoe kom je daarbij? Ballen die niet hoog stuiteren zijn juist vervelend voor zulke lange spelers.
Dat geeft dan gelijk de zwakte in het spel van Karlo aan. Hij staat wel een break voor in de tweede set trouwens.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 16:42 schreef Tim86 het volgende:
[..]
baan is traag, zijn service schiet veel minder door en is een stuk minder effectief..het aantal aces en zijn gescoorde punten bevestigen dat wel in mijn ogen..
Nope darling.............. misschien morgen ??quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 19:15 schreef Nalbandian het volgende:
Geen Nalby vandaag ? Ben even niet aangesloten....
Cool! Hoe laat is die morgen?quote:
Simon heeft ook wel een flinke progressie geboekt het afgelopen seizoen. Mentaal vind ik hem erg sterk.quote:Op dinsdag 30 oktober 2007 20:52 schreef Ambrosius het volgende:
Wat een rally's bij Robredo-Simon af en toe zeg. Vooral erg lange slagenwisselingen, leuk om te zien.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |