quote:Op woensdag 14 november 2007 00:44 schreef popolon het volgende:
Regen, regen, regen.
Maar ik ben nu dan ook in Nederland.
quote:Op woensdag 14 november 2007 00:44 schreef popolon het volgende:
Regen, regen, regen.
Maar ik ben nu dan ook in Nederland.
In Michigan al wat sneeuw en vorst.
Ga weg op gek, een lekker frisse bui doet wonderen.quote:Op dinsdag 20 november 2007 23:48 schreef StefanP het volgende:
Vandaag nog lekker 26 graden... morgen nog maar 23, en donderdag nog maar maximaal 9
Verdomme, hou die kou bij je in het noorden! Die rommel willen we hier in TX niet.
In een overdekt bad ja.quote:Op woensdag 21 november 2007 20:23 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik heb vandaag gezwommen
quote:Op woensdag 21 november 2007 21:51 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Ik ben niet in Nederland als er schaatsen op TV is
Hier ook, maar er is in de loop van de nacht nog maar een cm of 5 gevallen. Hoeveel er intussen bij is gekomen weet ik niet, maar heb ik ieder geval maar weer een sneeuwschep in de auto neergelegd zodat ik wat makkelijker van de parkeerplek af kan komen indien het flink tekeer is gegaan. (het komt af en toe voor dat je met de handen de achterklep moet uitgraven om zo bij de schep te komen...)quote:
Gelukkig rij je een Zweedse Volvo toch?quote:Op donderdag 22 november 2007 16:04 schreef Fogel het volgende:
[..]
Hier ook, maar er is in de loop van de nacht nog maar een cm of 5 gevallen. Hoeveel er intussen bij is gekomen weet ik niet, maar heb ik ieder geval maar weer een sneeuwschep in de auto neergelegd zodat ik wat makkelijker van de parkeerplek af kan komen indien het flink tekeer is gegaan. (het komt af en toe voor dat je met de handen de achterklep moet uitgraven om zo bij de schep te komen...)
Streep hier alleen juni door, en zet er april voor in de plaats..... er zijn sinds april geloof ik twee dagen geweest toen er wat "vochtigheid" uit de lucht kwam van het type waar men in Nederland niet eens een paraplu voor pakt.quote:Op vrijdag 23 november 2007 09:34 schreef Chief het volgende:
Het regent eindelijk... sinds juni geen regen van betekenis gehad. Toch raar dat je als Nederlander ook het punt kan bereiken dat je denkt: "goh, ging het maar eens regenen."
Ik denk dat als je een minuutje buiten gaat staan dat de ijspegels aan je wenkbrauwen hangen.quote:Op zondag 2 december 2007 04:19 schreef Bolkesteijn het volgende:
Hagel? Wel ruig weer dan. Waait het ook hard? Morgen storm in NL.![]()
Ik ook, als het niet waait.quote:Op vrijdag 7 december 2007 04:03 schreef DiegoArmandoMaradona het volgende:
Scheelt maar een graad of 35 met mij en ik loop ook in een tshirtje
Ik zit momenteel ook in de airco, 28 graden buiten om 00:15. Kan me niet voorstellen dat ik over 3 dagen in Nederland rond de 0 zitquote:Op dinsdag 11 december 2007 22:59 schreef devzero het volgende:
IJs? En dan te bedenken dat je de studenten hier op de campus gewoon in pyama en korte broek ziet rondlopen
idemquote:Op maandag 31 december 2007 05:13 schreef anarchitect het volgende:
Hier is het zojuist 40 graden geworden, met een beetje gelukwordt het 42 graden en luiden we het nieuwe jaar in met een temperatuur van boven de 30 graden.
Oudjaarsnacht en nieuwjaarsdag veel gesneeuwd.quote:Op dinsdag 1 januari 2008 02:04 schreef popolon het volgende:
Sneeuw op oudjaarsnacht, en niet zo'n beetje ook.
En we moeten zo nog weg naar een feest, dat wordt weer spannend op de wegen.
Nog steeds in taiwan voor de t-hookers?quote:Op woensdag 2 januari 2008 07:25 schreef cheukert het volgende:
het is hier wel wat afgekoeld weernu een graadje of 25-30 schat ik zo
que?quote:Op vrijdag 4 januari 2008 09:39 schreef Liquidootje het volgende:
[..]
Nog steeds in taiwan voor de t-hookers?
Blijf het apart vinden dat je in de zomer met een zwembad aan huis zit, terwijl je in de winter een dikke laag sneeuw van de oprit mag vegen eer je weg kunt rijden.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 22:27 schreef popolon het volgende:
Na twee weken sneeuw en vorst een weekendje dooi.
En dan gaan we de winter weer in.
Tja het verschil in de seizoenen is wat extremer.quote:Op zaterdag 5 januari 2008 23:26 schreef Sandertje21 het volgende:
[..]
Blijf het apart vinden dat je in de zomer met een zwembad aan huis zit, terwijl je in de winter een dikke laag sneeuw van de oprit mag vegen eer je weg kunt rijden.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |