vamperotica, officieel... hoeven ze geen reden te geven, en je zwangerschap mógen ze niet als rede geven...
k zat hier met net zoiets, en ze hebben mij allemaal lulkoek (pardon) op de mouw gespeld. de ene leuge bij de ander, om t maar hard te kunnen maken voor zichzelf. mijn contract loopt eind deze maand af,, en dan begint ook mn verlof... Arbo is op de hoogte en wist het meteen heel makkelijk te stellen, na mn vakantie was ik meteen ziek wegens zwangerschap! hoppa... anderhalve maand extra verlof!
daarbij had k toen ze t me vertelden al gezegt, geef me dan maar meteen alle vakantie uren... 4 tot 5 weken bij elkaar... maar neee dat kon niet. max 3 weken. dus ik die netjes opgenomen. de rest mogen ze dus nu gaan uitbetalen. heel sneu voor ze.
naja.. het is gewoon laf, en totaal niet eerlijk om op die manier de deur uitgewerkt te worden. maar je kunt er echt totaal níks tegen doen!
hier gaat t nu verder prima, we sukkelen rustigaan verder. de kleine is al aan t indalen, en beweegt lekker! de kamer vordert, en de rest van t geklus komt ook wel goed.
en welkom bla