Didulica wou toen ook meteen een loonsverhoging hebbenquote:Op zondag 14 oktober 2007 12:07 schreef twi het volgende:
Didulica keepte toen goed. Of had eigenlijk samen met heel Ajax alle geluk van de wereld wat er op dat moment was.
Het zou me niet verbazen als je gedurende die 90 minuten kijkt naar wat er voor de rest op de aarde gebeurde, dat er meer mensen stierven, meer natuurrampen waren en alle mensen hun geld verloren bij het wedden op wedstrijden.
Ik hoop niet dat hij die overstap maakt.quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 22:20 schreef Aanvoerder het volgende:
San Marco zat met z'n gedachten al bij Ajax....
wat ernstig !quote:Op zondag 14 oktober 2007 02:15 schreef Cyberia18 het volgende:
http://www.youtube.com/watch?v=0B5zWe0qk6g
Kleine kans, er zijn nog steeds andere mensen die daarover de eindbeslissing nemen. Mensen die meer aan geld denken dan aan het voetbal.quote:Op zondag 14 oktober 2007 12:47 schreef Chadi het volgende:
Nu HTC weg is neem ik aan dat van Geel zelf bepaalt wie er gaat komen? En voor de winterstop zou het leuk zijn als er een voetballende middenvelder bij zou komen of iemand die vanauit d eachterste linie centraal in kan schuiven.
lol.. FUCK Bono.quote:Op zondag 14 oktober 2007 02:42 schreef patrickt37 het volgende:
[..]
Welke hufter heeft U2 als achtergrond muziek gekozen bij dit filmpje?
HtC mag nog niet eens de schoenen poetsen van Bono.
Ik heb alle hoop op dinsdag gevestigd.quote:Op zondag 14 oktober 2007 15:50 schreef Rumille het volgende:
Wanneer ging Jaakke ook alweer weg?
Vreemd dat mensen dat nog steeds denken....quote:Op zondag 14 oktober 2007 15:51 schreef Nashje het volgende:
[..]
Ik heb alle hoop op dinsdag gevestigd.
De stap naar nieuwe successen.
wil jij beweren dat door het beleid van Jaakke Ajax de afgelopen jaren beter is gaan voetballen?quote:Op zondag 14 oktober 2007 15:59 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Vreemd dat mensen dat nog steeds denken....
Vreemd dat mensen nog steeds geen sarcasme doorhebben.quote:Op zondag 14 oktober 2007 15:59 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Vreemd dat mensen dat nog steeds denken....
Nee hoor maar heb ook zeker niet de illusie dat we met zijn vervanging opeens kampioen gaan worden.quote:Op zondag 14 oktober 2007 16:02 schreef toma het volgende:
[..]
wil jij beweren dat door het beleid van Jaakke Ajax de afgelopen jaren beter is gaan voetballen?
Jaakke is er ook helemaal niet om Ajax beter te laten voetballen.quote:Op zondag 14 oktober 2007 16:02 schreef toma het volgende:
[..]
wil jij beweren dat door het beleid van Jaakke Ajax de afgelopen jaren beter is gaan voetballen?
Nee dat niet. Maar er wordt hier wel overdreven gedaan. Alsof we de CL wel hadden gehaald als Jaakke weg was geweest. En daarnaast gaat Jaakke natuurlijk helemaal niet over het voetballende aspect van de club.quote:Op zondag 14 oktober 2007 16:02 schreef toma het volgende:
[..]
wil jij beweren dat door het beleid van Jaakke Ajax de afgelopen jaren beter is gaan voetballen?
indirect misschien wel.quote:Op zondag 14 oktober 2007 16:03 schreef twi het volgende:
[..]
Jaakke is er ook helemaal niet om Ajax beter te laten voetballen.
Nee, maar Jaakke gaat wel over het gezicht naar buiten. En dan blijkt dat Ajax nog steeds een kille zakelijke club is. De beste man zorgt meer voor heisa dan vrede.quote:Op zondag 14 oktober 2007 16:04 schreef S-Two het volgende:
[..]
Nee dat niet. Maar er wordt hier wel overdreven gedaan. Alsof we de CL wel hadden gehaald als Jaakke weg was geweest. En daarnaast gaat Jaakke natuurlijk helemaal niet over het voetballende aspect van de club.
Daarmee geef je al genoeg aan dat het vertrek van Jaakke op de korte termijn nul komma nul zal betekenen voor Ajax.quote:
Daar heb jij wel helemaal gelijk in. Vind het ook best dat Jaakke vertrekt, maar het is niet zo dat ik uitkijk naar de dag dat hij vertrekt. Eerder naar de dag dat bekend wordt wie hem zal vervangen.quote:Op zondag 14 oktober 2007 16:06 schreef Nashje het volgende:
[..]
Nee, maar Jaakke gaat wel over het gezicht naar buiten. En dan blijkt dat Ajax nog steeds een kille zakelijke club is. De beste man zorgt meer voor heisa dan vrede.
joh...quote:Op zondag 14 oktober 2007 16:07 schreef twi het volgende:
[..]
Daarmee geef je al genoeg aan dat het vertrek van Jaakke op de korte termijn nul komma nul zal betekenen voor Ajax.
Oh Jaakke heeft op lange termijn ook nul komma nul betekent dus we gaan er sowieso op vooruit.quote:Op zondag 14 oktober 2007 16:07 schreef twi het volgende:
[..]
Daarmee geef je al genoeg aan dat het vertrek van Jaakke op de korte termijn nul komma nul zal betekenen voor Ajax.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |