Wat denk jij! Heb al een kaartje voor de finale waar ik hem zeer waarschijnlijk zie. En om me in te dekken wil ik naar z'n eerste rond wedstrijd gaan. Heb er zin in.quote:Op zondag 17 februari 2008 13:37 schreef jmac het volgende:
Je komt wel naar Nadal he jojo!
Je hebt ook te maken met de kwalificaties en spelers die ook nog in het dubbelspel zitten. Moet je allemaal rekening mee houden.quote:Op zondag 17 februari 2008 13:35 schreef jojomen4 het volgende:
[..]
Dat kan toch wel binnen een X aantal uur na de loting. Als je op voorhand alle wensen en dingen op papier heb waar je rekening mee moet houden kan dat volgens mij niet al te moeilijk zijn.
Als gister die loting heeft plaats gevonden had vanochtend het schema online mogen staan. De namen van de jongens die nu nog bezig zijn hadden gewoon genoteerd kunnen worden net als bij de voetbal wedstrijden:
jmac VS jojo/tim
Waar tim en jojo zich nog moeten kwalificeren.
Maargoed, dan maar last minute.
Heb je m'n stuk wel gelezen?quote:Op zondag 17 februari 2008 13:44 schreef TheArt het volgende:
[..]
Je hebt ook te maken met de kwalificaties en spelers die ook nog in het dubbelspel zitten. Moet je allemaal rekening mee houden.
EDIT: Was ik bijna de spelers vergeten die nog in een toernooi deze week zitten.
Volgens wordt er wel degelijk rekening mee gehouden of er spelers zijn die elders in een finale staan. Ik geloof er namelijk geen barst van dat bv. Murray morgen moet spelenquote:Op zondag 17 februari 2008 13:53 schreef jojomen4 het volgende:
Zelfde geld voor spelers die elders nog finales spelen. Of ze die winnen of verliezen zal niet veranderen of ze maandag of dinsdag de eerste ronde partij spelen.
Absoluut. Hier wordt 100% zeker rekening mee gehouden.quote:Op zondag 17 februari 2008 13:56 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Volgens wordt er wel degelijk rekening mee gehouden of er spelers zijn die elders in een finale staan. Ik geloof er namelijk geen barst van dat bv. Murray morgen moet spelen.
Hoe doe je dat dan als niemand weet wanneer ie speelt ? Zie boven ^quote:Op zondag 17 februari 2008 14:02 schreef BVO het volgende:
Net kaartje gehaald voor Rafa's 1e ronde![]()
.
Ik zeg niet dat er geen rekening mee gehouden wordt, ik zeg dat dat wel het geval is.quote:Op zondag 17 februari 2008 13:56 schreef Nalbandian het volgende:
[..]
Volgens wordt er wel degelijk rekening mee gehouden of er spelers zijn die elders in een finale staan. Ik geloof er namelijk geen barst van dat bv. Murray morgen moet spelen.
Rafael speelt woensdagavond. Heeft Krajicek hem beloofdquote:Op zondag 17 februari 2008 14:03 schreef jmac het volgende:
[..]
Hoe doe je dat dan als niemand weet wanneer ie speelt ? Zie boven ^
Maar dan is Gaba doorquote:Op zondag 17 februari 2008 14:48 schreef -Vaduz- het volgende:
Wessels is er na een 7-6 verlies in de eerste set wel kansloos afgemept zeg, met 6-0.
is dat ergens bevestigd terug te vindenquote:Op zondag 17 februari 2008 14:04 schreef BVO het volgende:
[..]
Rafael speelt woensdagavond. Heeft Krajicek hem beloofd.
Denk je dat 't uitverkocht zal raken dan.quote:Op zondag 17 februari 2008 16:25 schreef Sharapova het volgende:
[..]
is dat ergens bevestigd terug te vinden(in geval van ja, ga ik rennen naar de kaartjes telefoon)
quote:Op zondag 17 februari 2008 16:25 schreef Sharapova het volgende:
[..]
is dat ergens bevestigd terug te vinden(in geval van ja, ga ik rennen naar de kaartjes telefoon)
quote:Sluiter treft het met loting ABN AMRO
ROTTERDAM - Raemon Sluiter begint zijn afscheidstoernooi tijdens het ABN AMRO World Tennis Tournament in de eerste ronde tegen de Fransman Michael Llodra. Geen ongunstige loting, zo vond ook de Rotterdammer. "Hij staat niet op mijn lijstje van vijf spelers waar ik liever niet tegen tennis in de eerste ronde", reageerde Sluiter.
Raemon Sluiter verricht de loting voor het ABN AMRO tennistoernooi samen met burgemeester van Rotterdam Ivo Opstelten.
Robin Haase, de andere Nederlander in het hoofdtoernooi, treft het minder goed. Hij speelt zijn openingspartij in Ahoy tegen de als zesde geplaatste Murray. "Die stond wél op mijn lijstje", antwoordde Sluiter gevat op de loting van zijn landgenoot.
Toernooidirecteur Richard Krajicek was ook tevreden met het speelschema. "Het is wel oké, vooral Raemon heeft een gunstige loting. Haase krijgt het moeilijk, Murray staat bij mij op mijn lijstje van spelers die ik de halve finale zie halen, misschien wel de finale."
Krajicek had maar één grote wens voor de loting. "Ik wilde per sé niet dat Nadal tegen Sluiter lootte. Ik had Sluiter namelijk al beloofd dat hij dinsdagavond zou spelen, terwijl ik Nadal had beloofd dat hij op woensdagavond mocht starten. Dinsdag speelt namelijk zijn favoriete voetbalclub Real Madrid in de Champions League tegen AS Roma, en dat wil hij graag zien. Als ze tegen elkaar hadden geloot, had ik éen van de twee teleur moeten stellen. Die keuze hoef ik nu gelukkig niet te maken."
Toen ik er daarstraks was, bleek het al aardig hard te gaanquote:Op zondag 17 februari 2008 16:29 schreef jmac het volgende:
[..]
Denk je dat 't uitverkocht zal raken dan.
Ik hoorde dat hij, aangezien het waarschijnlijk zijn laatste partij ooit zal zijn, veel familie en vrienden e.d. op de tribune zou hebben, en dat hij het daarom graag op die avond wilde. Zal hem het beste uitkomen wat dat aangaat.quote:Op zondag 17 februari 2008 16:32 schreef Ambrosius het volgende:
Waarom wil Sluiter in hemelsnaam per se dinsdagavond spelenIk mag toch hopen dat Kraai bij Sluiter-Nadal gewoon voor de voorkeur van Nadal was gegaan.
Misschien speelt z'n afscheid een rol ???quote:Op zondag 17 februari 2008 16:32 schreef Ambrosius het volgende:
Waarom wil Sluiter in hemelsnaam per se dinsdagavond spelenIk mag toch hopen dat Kraai bij Sluiter-Nadal gewoon voor de voorkeur van Nadal was gegaan.
Of Fatima moet naar de Boeren leenbankquote:Op zondag 17 februari 2008 16:33 schreef BVO het volgende:
[..]
Ik hoorde dat hij, aangezien het waarschijnlijk zijn laatste partij ooit zal zijn, veel familie en vrienden e.d. op de tribune zou hebben, en dat hij het daarom graag op die avond wilde. Zal hem het beste uitkomen wat dat aangaat.
Was nu nog wel genoeg hoor, ik denk zo'n 50% van de 2e ring.quote:Op zondag 17 februari 2008 16:34 schreef jmac het volgende:
Oh online kan je niets meer kopen. En kan niet naar Rotterdam dus maar hopen dat er woensdag nog kaarten te halen zijn
Ah ik ga morgen wel ff naar postkantoor dan. Daar zullen ze ze nog wel verkopen hoop ik.quote:Op zondag 17 februari 2008 16:35 schreef BVO het volgende:
[..]
Was nu nog wel genoeg hoor, ik denk zo'n 50% van de 2e ring.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |