O bij ons gaan er wel geruchten rond hoor (cccn). Zal het hier maar niet gaan verspreiden beetje zonde als het echt zo blijkt te zijn. Als het waar is dan is het wel weer een duur kado en vergelijkbaar met vorig jaar.quote:Op woensdag 21 november 2007 21:29 schreef WebForce het volgende:
[..]
Krijg je er meerdere. Wel leuk dat er dit jaar nog helemaal niets bekend is
. Zelfs geen geruchten
. Maargoed we hebben nog tot 18 december
.
Wat leuk, nog een collega! CCCN is IPS toch? Zit je er voor klantentelefoons of andere dingen?quote:Op donderdag 22 november 2007 10:57 schreef user_friendly het volgende:
[..]
O bij ons gaan er wel geruchten rond hoor (cccn). Zal het hier maar niet gaan verspreiden beetje zonde als het echt zo blijkt te zijn. Als het waar is dan is het wel weer een duur kado en vergelijkbaar met vorig jaar.
Cccn is backline nederland, KDNL, IPS , IZA en MST. Ik zit nu nog bij IPS, binnenkort iets anders binnen het cccn waarschijnlijk. Maar IPS is erg leuk hoor veel verschillende vragen/klachten/opmerkingen, leuke baan voor naast mn studie.quote:Op donderdag 22 november 2007 14:23 schreef WebForce het volgende:
[..]
Wat leuk, nog een collega! CCCN is IPS toch? Zit je er voor klantentelefoons of andere dingen?
quote:
bij ons ookquote:Op donderdag 22 november 2007 22:10 schreef Allan24 het volgende:
[..]Da's bij ons altijd zo als de R in de maand zit!
das gewoon een wiskundig feitquote:Op donderdag 22 november 2007 20:40 schreef Memento-Mori het volgende:
Ohja het enige wat ik al een tijdje terug heb gehoord over het kerstcadeau was dat het niets elektronisch is. mja dat zijn ook maar geruchten
Lijkt me niet. Het is gewoon een Ikea Family aanbieding.quote:Op vrijdag 23 november 2007 09:57 schreef lady-wrb het volgende:
gaat de hopen-serie eruit ?(vanwege dat afprijzen) of is het gewoon een aanbieding?
ja echt welquote:Op vrijdag 23 november 2007 11:10 schreef Esraa het volgende:
[..]
Lijkt me niet. Het is gewoon een Ikea Family aanbieding.
En dankzij die aanbieding hebben wij aardig wat korting gekregen op onze Hopen hoekkast (en de twee delen ernaast natuurlijk)![]()
Hij is zo mooi en ruim.
![]()
Wij hebben een hoekkast en een kast van 80cm links ernaast en een kast van 60cm rechts ernaast.quote:Op vrijdag 23 november 2007 11:42 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
ja echt wel
wij kunnen die hoekkast niet kwijt, vandaar 3 rechte naast elkaar.
welke deuren heb jij? wij de creme met die latjes erop.
Ik kan nergens PUNKT wielen vinden op Ikea.nlquote:De wielen zijn bestemd voor harde vloeren. De wielen PUNKT voor zachte vloeren worden apart verkocht.
Dat kan...quote:Op zondag 25 november 2007 19:14 schreef Cahir het volgende:
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/70076831
Mijn hele vloer is kapot gegaan door deze wielen, nou lees ik daar;
[..]
Ik kan nergens PUNKT wielen vinden op Ikea.nl
Uhm... van die losse vierkantjes die je naast elkaar neerlegt. Tis uhm gewoon zacht. Maar bij de gedeelte van mijn stoel is het helemaal weggesleten, grijs verkleurd en je ziet ze zwartere rubberen onderlaag. Geen gezicht dusquote:Op zondag 25 november 2007 19:17 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Dat kan...
Ze zijn in de winkel gewoon te vinden hoor... 6.- voor 5 wielen...
wat heb je voor vloer?
Haha ok tapijt dusquote:Op zondag 25 november 2007 20:29 schreef Cahir het volgende:
[..]
Uhm... van die losse vierkantjes die je naast elkaar neerlegt. Tis uhm gewoon zacht. Maar bij de gedeelte van mijn stoel is het helemaal weggesleten, grijs verkleurd en je ziet ze zwartere rubberen onderlaag. Geen gezicht dusIk krijg een nieuwe vloer, en dan neem ik zulke dingen denk ik. Ik vind z'n plastic geval op de vloer bagger
Ja, maar dat ding blijft nooit stil zitten, ook niet onder een bureaupoot. En dat ding zal dalijk alleen maar in de weg zitten als ik mijn kamer heb "verbouwd".quote:Op zondag 25 november 2007 20:40 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Haha ok tapijt dus
Een kunststoffen plaat is inderdaad niet super, maar t werkt wel onwijs handig!
smakeloos en niet erg voedzame maaltijd, maar dat vind ik ook van die Iglo zakkenquote:Op zondag 25 november 2007 20:39 schreef Aventura het volgende:
Van de week een bakje 'Pasta med Lax' meegenomen, een diepvriesmaaltijd dus. Ik was wel benieuwd. Iemand al meer ervaring hiermee?
Geen idee hoe hoog die klepjes voor je zijn... dat wordt meten...quote:Op maandag 26 november 2007 20:27 schreef ook_gek het volgende:
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/30116080
Heeft iemand een idee hoe hoog die tussen liggende klepjes zijn. Ik wil daar een PS3 in kwijt. Die is 10CM hoog.
Maar gaat dat ook passen.
Het meubel zelf is 49CM maar is dat met of zonder poten![]()
Want als het zonder poten is kom je uit op 16.6CM per klep in het midden zeg maar.
Een ikea medenwerker die dit weet?
al vast bedankt
dat is balenquote:Op maandag 26 november 2007 22:48 schreef Bartjebart het volgende:
[..]
Geen idee hoe hoog die klepjes voor je zijn... dat wordt meten...
Ik weet wel dat de hoogte, 49cm, inclusief poten is
oke dan! dat is goed nieuws.quote:Op dinsdag 27 november 2007 10:10 schreef QuiX het volgende:
PS3 past er gewoon tussen hoor, heb zelf ook dat meubel staan met een ps3 erin.
Dat ding is bijna even duur als een PS3quote:Op maandag 26 november 2007 20:27 schreef ook_gek het volgende:
http://www.ikea.com/nl/nl/catalog/products/30116080
Heeft iemand een idee hoe hoog die tussen liggende klepjes zijn. Ik wil daar een PS3 in kwijt. Die is 10CM hoog.
Maar gaat dat ook passen.
Het meubel zelf is 49CM maar is dat met of zonder poten![]()
Want als het zonder poten is kom je uit op 16.6CM per klep in het midden zeg maar.
Een ikea medenwerker die dit weet?
al vast bedankt
nee hoor van de prijs dat ik betaald heb voor de ps3 haal ik 2 van die kasten.quote:Op dinsdag 27 november 2007 19:35 schreef Cahir het volgende:
[..]
Dat ding is bijna even duur als een PS3
Die kast = 300, een PS3 = 400. Die kast = duurquote:Op dinsdag 27 november 2007 20:40 schreef ook_gek het volgende:
[..]
nee hoor van de prijs dat ik betaald heb voor de ps3 haal ik 2 van die kasten.
maar goed,
wat is je punt nou precies
En als ik geen PS3 zou hebben was hij niet duur geweest.quote:Op dinsdag 27 november 2007 20:49 schreef Cahir het volgende:
[..]
Die kast = 300, een PS3 = 400. Die kast = duur
je krijgt dan nieuws over de vestiging, dus welke workshops daar zijn, welke specifieke aanbiedingen voor die vestiging etcquote:Op donderdag 29 november 2007 10:00 schreef BaggerUser het volgende:
maakt het nog iets uit wat je invult bij Jouw IKEA
"Selecteer hier de IKEA vestiging waar je meestal winkelt." bij het aanmelden voor ikea family? ik wissel namelijk vaak tussen amersfoort en groningen.
Da gaat niequote:Op donderdag 29 november 2007 10:54 schreef BaggerUser het volgende:
en als je van beide wilt ?
foto's ?quote:Op woensdag 28 november 2007 01:08 schreef zwahiel het volgende:
gisteren handgrepen gekocht en een tafellaken. Ben alleen het tafellaken bij de kassa vergetenGebeld, was natuurlijk weg. Jammer van mijn 5 euro toch. Maar ja stom.
Grepen voor de keuken maken de keuken wel ineens een stuk aantrekkelijker moet ik bekennen! Nu nog dat houten Ikea blad erop en mijn standaard witte Bruynzeel 2000 keukenblokje heeft ineens een facelift gehad. Daarna nog nieuwe scharnieren en 't geheel ziet er ineens super uit! Toch even onder de 100 euro voor een keukenlift
vaak is dat een distributieorder die je aanbetaald op de dag dat je m besteld (minimaal 110euro) en de rest betaal je bij de levering)quote:Op vrijdag 30 november 2007 21:08 schreef alors het volgende:
Het gaat dus over een bed dat je per se moet bestellen, die hebben ze nergens op voorraad, nooit.
Oke, bedanktquote:Op vrijdag 30 november 2007 21:32 schreef Memento-Mori het volgende:
[..]
vaak is dat een distributieorder die je aanbetaald op de dag dat je m besteld (minimaal 110euro) en de rest betaal je bij de levering)
Dat ligt eraan wat je besteld...quote:Op vrijdag 30 november 2007 22:02 schreef Cahir het volgende:
Hoelang duurt het voordat een bestelling binnen is? Ik heb IKEA al een mail gestuurd maar heb nog steeds geen antwoord.
dat fjelldal bed heeft een levertijd van 9 werkdagenquote:Op vrijdag 30 november 2007 22:02 schreef Cahir het volgende:
Hoelang duurt het voordat een bestelling binnen is? Ik heb IKEA al een mail gestuurd maar heb nog steeds geen antwoord.
wat heeft er zo'n lange levertijd dan? een bank op bestelling misschien?quote:Op vrijdag 30 november 2007 22:12 schreef DaMook het volgende:
Vandaag wat keukenspullen gekocht, bestek, borden, pannen enzo.
En meubels uitgezocht. De levertijd valt me alleen tegen, 6 tot 8 weken, ik had toch sneller verwacht. Ach ja, die overleven we nog wel
, heb ik weer iets meer tijd om te schilderen enzo
(heb ze trouwens nog niet besteld, ga ik denk ik komende week doen).
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |