enquote:Op woensdag 10 oktober 2007 21:34 schreef Ticootje het volgende:
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Om 19.23 is Nijna bevallen van een dochter!!
Ze moet nog een nachtje in het ziekenhuis blijven en ze komt ze snel mogelijk alles zeld vertellen!!
Aan iedereen de groeten!
En Nijna, Gefeliciteerd met jullie dochter!!
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
quote:Op woensdag 10 oktober 2007 23:05 schreef Chanell het volgende:
Ik heb al de hele dag last van die vreselijke menstruatiekrampen, en diarree (sorry voor de details),
en ben net een hoop slijm verloren, jakkie.
En wat een hoop frummelkindjes die nog moeten komen deze laatste 2,5 maand van 2007!!!quote:Op donderdag 11 oktober 2007 08:59 schreef renzell het volgende:
En wat veel nieuwe zwangeren in eens!Gefeliciteerd allemaal!
![]()
En hebben ze kunnen zien wat er in je buik zit??quote:Op donderdag 11 oktober 2007 09:07 schreef Webkim het volgende:
Inderdaad, wat een boel nieuwe zwangeren!![]()
Net terug van de 20 weken echo (kon pas nu, met 21w5d) en alles was goed. Mooi zeg, hoe verschrikkelijk gedetailleerd we alles konden bekijken!![]()
![]()
![]()
Ik ben fliefd...
Ze mogen toch tot 36 weken liggen hoe ze willen??quote:Op donderdag 11 oktober 2007 09:11 schreef Brighteyes het volgende:
Nijna gefeliciteerd! Een dochter!
Ben heel benieuwd naar de naam en uiteraard een foto'tje...
Ik ben vanmorgen weer op controle geweest, alles was in principe goed, bloeddruk prima, deze keer weer wat aangekomen (vorige keer niets).
Alleen ligt ons eigenwijsje nog steeds dwars, net als de vorige keer, en daardoor kon ze niet veel zeggen over de groei. Ik krijg nu volgende week een echo om even te kijken hoe hij het doet.
Op zich is er geen reden om te denken dat hij niet goed zou groeien ofzo, maar voor de zekerheid is het beter om toch even te gaan kijken.
Vind het stiekem toch wel leuk om nog even te mogen spieken.
Volgens mij blijft dat leuk; spieken naar je baby! Ik ga zo even een afspraak mkn met het echo-bureau voor de 20 wkn echo. Ik heb er nu al zin in.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 09:11 schreef Brighteyes het volgende:
Nijna gefeliciteerd! Een dochter!
Ben heel benieuwd naar de naam en uiteraard een foto'tje...
Ik ben vanmorgen weer op controle geweest, alles was in principe goed, bloeddruk prima, deze keer weer wat aangekomen (vorige keer niets).
Alleen ligt ons eigenwijsje nog steeds dwars, net als de vorige keer, en daardoor kon ze niet veel zeggen over de groei. Ik krijg nu volgende week een echo om even te kijken hoe hij het doet.
Op zich is er geen reden om te denken dat hij niet goed zou groeien ofzo, maar voor de zekerheid is het beter om toch even te gaan kijken.
Vind het stiekem toch wel leuk om nog even te mogen spieken.
Ja, het liggen is ook geen probleem, maar het gaat erom dat ze natuurlijk wel met het voelen in de gaten houden of je kindje goed groeit. Maar doordat hij dus in de breedte wat opgefrommeld ligt is dat niet goed te voelen. En dat was de vorige keer ook zo dus nu wilde ze het gewoon even laten nakijken.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 09:13 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Ze mogen toch tot 36 weken liggen hoe ze willen??
Wel leuk dat je even mag spieken! Spieken is altijd weer leuk!
Ik zat eens naar je datum te kijken, maar jij hebt wel een grote kans op een kerstkindje![]()
whaha van zijn vader denk ikquote:Op donderdag 11 oktober 2007 09:19 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ja, het liggen is ook geen probleem, maar het gaat erom dat ze natuurlijk wel met het voelen in de gaten houden of je kindje goed groeit. Maar doordat hij dus in de breedte wat opgefrommeld ligt is dat niet goed te voelen. En dat was de vorige keer ook zo dus nu wilde ze het gewoon even laten nakijken.
En ja... dat kerstkindje idd. Dat wordt nog wel even spannend!
VIcky, van wie zou hij dat hebben?
Gefeliciteerd met de goede uitslag!!quote:Op donderdag 11 oktober 2007 09:07 schreef Webkim het volgende:
Inderdaad, wat een boel nieuwe zwangeren!![]()
Net terug van de 20 weken echo (kon pas nu, met 21w5d) en alles was goed. Mooi zeg, hoe verschrikkelijk gedetailleerd we alles konden bekijken!![]()
![]()
![]()
Ik ben fliefd...
Zenuwachtig probeer ik niet te zijn, want ik wil niet bedenken dat het misschien wel eens niet goed zou kunnen zijnquote:Op donderdag 11 oktober 2007 09:41 schreef flowerbox het volgende:
Mis-sly spannend he? Zo'n eerste echo.
Ik was er best wel zenuwachtig voor, maar het viel allemaal reuze mee.
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 09:25 schreef lcicle het volgende:
[..]
Gefeliciteerd met de goede uitslag!!
Ik verbaasde me er de eerste keer ook over hoe goed alles in beeld was.. Dat ruggetje.. Prachtig! Maandag mag ik ook voor de 20 weken echo, ben dan 20wk 4dg. (En dat betekent dat ik vandaag op de helft ben!)
Heb je mijn PM nog ontvangen Webkim?
Was dat niet maneki??quote:Op donderdag 11 oktober 2007 09:45 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Zenuwachtig probeer ik niet te zijn, want ik wil niet bedenken dat het misschien wel eens niet goed zou kunnen zijn
Maar spannend, echt wel
Was het er nou maar 1 bij jou? Had ik net eens ergens gelezen dat je buik al zo gegroeid was dat je dacht dat het misschien een tweeling was?
Ze heeft hier anders lang genoeg gezetenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 09:56 schreef DeLiedje het volgende:
Nijna gefeliciteerd!!!een meisje, ik had t goed gegokt toen
!
Ben ook heel benieuwd naar de naam!
Ik zal je missen in dit topic hier... je bent zo gezellig!
11 weken, dan ben je maar 3 weken verder dan ik! Gaan we hier nog heeeeeel lang zitten samenquote:Op donderdag 11 oktober 2007 10:04 schreef flowerbox het volgende:
Ticootje, echobureau heeft het zo druk dat ze mij straks terugbellen. Ben benieuwd of er nog een gaatje in hun agenda is.
Mis-sly, nee bij mij zit er echt maar 1 in. Maar ik heb wel een aardige buik voor iemand die nog maar 11 wkn is. Ik denk inderdaad dat je Maneki bedoelt want haar laatste foto in het buiken-topic was aardig groot. Oh ja, een kleine tip: drink niet teveel. Ik wst het niet maar dat kan ook en voelt niet echt fijn....
Webkim, fijn dat de echo zo goed was!
Ik kan het me nog niet voorstellen, inderdaad. Dat is nog te ver weg en te onwerkelijk.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 10:13 schreef flowerbox het volgende:
11 weken en 4 dgn om precies te zijn.![]()
Maar ja, als alles goed gaat gaan we hier nog heel lang samen zitten. Op een gegeven moment staan wij gewoon ergens bovenaan in het lijstje. Kun je het je voorstellen? Ikke nog niet. Maar ja misschien moeten we in die rol groeien![]()
Verschilt dat niet per ziekenhuis?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 10:31 schreef Mibos het volgende:
Meestal mag je als alles goed gaat tussen negen en tien uur naar huis...
Bij reinier de graaf heb ik begrepen dat je gaat of om 10 uur, of om 15 uur. Maar het fijne weet ik er nog niet van, ik ga over 2 weken een kijkje nemen.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 10:53 schreef Mibos het volgende:
Bar dat zou ook nog kunnen hoor!!! Sorry voor mijn post dan hier is het standaard mits alles goed gaat en is met mams en beeb dat ze je tussen 9 en 10 ontslaan maar dan moet je wel eerst naar het toilet geweest zijn en gedoucht hebben.
Leuk! Ik heb ook een rondleiding door het Reinier gedaanquote:Op donderdag 11 oktober 2007 10:57 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Bij reinier de graaf heb ik begrepen dat je gaat of om 10 uur, of om 15 uur. Maar het fijne weet ik er nog niet van, ik ga over 2 weken een kijkje nemen.
Daar heb ik trouwens van gedroomd vannacht. Dat we gingen kijken en ik moest opeens bevallen. Mijn man had al een kluisje(?), want dat deed hij elke zaterdag (?? We gaan op vrijdag kijken). Maar ik ben nu dus 23 weken, maar het was ook gewoon een volgroeide baby, en Nijna was er ook...
ik ook!!quote:Op donderdag 11 oktober 2007 11:18 schreef marit1978 het volgende:
ik zit hier ook in spanning te wachten op de naam !
15 maart?? Jeetje, en je bent nu al zo ver met de kinderkamer!!!quote:Op donderdag 11 oktober 2007 11:57 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
Een meisje, gefeliciteerd Nijna en man!
(zou ik ook in de op mogen, 15 Maart)
Ik ben ook benieuwd naar de naam...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 11:18 schreef marit1978 het volgende:
ik zit hier ook in spanning te wachten op de naam !
quote:Op donderdag 11 oktober 2007 12:55 schreef Ticootje het volgende:
De Liedje, ik heb gewone kruiken... Die kersepitdingen lijken me niets.
Vamp, zijn het niet je banden??
Oh, da's balen dan...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 12:53 schreef DeLiedje het volgende:
He verdorie... Ik breng die kersepit kruiken maar terug naar de prenatal... Lees enge verhalen op internet (kunnen in brand vliegen)... "gebruik bij baby's wordt afgeraden.."
![]()
Oefenweeen??quote:Op donderdag 11 oktober 2007 12:57 schreef vamperotica het volgende:
[..]
Volgens mij niet... t is echt een "drukkend" gevoel... T voelt er ook wat "gevulder" zeg maar....
ik herken het iig niet van vorige zwangerschappen.... Zit sowieso niet super in mn vel vandaag... snotterig enzo... We kijken het maar weer eens even aan!quote:Op donderdag 11 oktober 2007 13:13 schreef Ticootje het volgende:
[..]
Oefenweeen??
Daar heb ik iets over gelezen dat dat al best vroeg kan voorkomen, maar niet gevaarlijk is.
Gewone kruiken kunnen ook gevaarlijk zijn. Je hoort nog steeds dat kruiken niet goed dicht zitten en dat het kindje onder brandwonden komt, ook al lag er geen zeiltje onder het lakentje.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 13:03 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Oh, da's balen dan...
Heel eerlijk gezegd zou ik ook eerder voor normale gaan (ik heb er 2 staan) omdat ik het idee heb dat die kersepit dingen sneller koud worden.
Maar goed, als ze gevaarlijk zijn, dan is het natuurlijk sowieso geen optie.
Klopt, alles kan, maar je moet je kindje toch warm zien te houden.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 13:49 schreef Pruk het volgende:
Allereerst: Nijna, gefeliciteerd!
[..]
Gewone kruiken kunnen ook gevaarlijk zijn. Je hoort nog steeds dat kruiken niet goed dicht zitten en dat het kindje onder brandwonden komt, ook al lag er geen zeiltje onder het lakentje.
Dat doe ik ook altijd met mijn andere kruik, maar toch vind ik het maar engquote:Op donderdag 11 oktober 2007 13:58 schreef Popples het volgende:
pruk hier werden de kruiken altijd even gerold om te kijken of hij niet lekte.
dat is denk ik ook iets wat bijna nooit gedaan word.
ook werden ze hier ingepakt in een hydrofiele luier om geen direct contact te hebben.
waar de hydrofiele luier werd vastgeknoopt ontstond iets diks wat naar het kindje toe werd geleg dzodat het niet direct contact had met de kruik.
nog duidelijk?
het blijft altijd eng maar beter een gewone kruik dan een kersepit kruik zoals be al zei.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 14:04 schreef Pruk het volgende:
[..]
Dat doe ik ook altijd met mijn andere kruik, maar toch vind ik het maar eng
ticootje toch zal het wel moeten denk ik. de kleine komt uit jou buik in een koud bedje telkens en kan zichzelf nog niet op temperatuur houden. daar voor zijn de kruiken bestemd.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 14:23 schreef Ticootje het volgende:
Ik denk niet dat ik een kruik in het wiegje leg als mijn kindje erin ligt.
De kruik gaat erin om het bedje te warmen, en eruit als het kindje erin ligt. Verder kamertje wel op minimaal 18 graden houden...
Mijn tante heeft nog steeds een lelijk litteken van een kruik, opgelopen als baby zijnde..
Whihiquote:Op donderdag 11 oktober 2007 09:46 schreef Vicky het volgende:
[..]
![]()
![]()
Nou al weer op de helft!! Jeetje wat gaat dat snel!! Weet nog dat je het me vertelde een aantal weken geleden...
Daar had ik nog nooit van gehoord, maar klinkt op zich ook wel als een goeie optie.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 14:46 schreef vrouwtje-theelepel het volgende:
ik heb al gevonden wat ik bedoelde, de Belly Babywarmer. Die laad je op in het stopcontact en blijft 4 uur warm, en er zit geen vloeistof in. IK ben hier eigenlijk alweer een tijdje, vind het alleen moeilijk om mee te posten.
Heb je misschien toch een buikgriepje??quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:00 schreef Chanell het volgende:
Grijs! gefeliciteerd![]()
Aargh waarom zet het hier nou niet door, vervelende krampen, en die arme wcpot heeft het ook maar moeilijk met mij.
Mn voeten lijken net 2 klompjes van de vocht, en jeuken dat ze doen.
In dat geval : Pannenkoeken!quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:10 schreef Chanell het volgende:
Ik hou inderdaad veel vocht vast, dus ik slaap ook met een kussen onder mijn voeten.
Buikgriepje? ik hoop et niet, maandag weer VK dus toch ff vragen, het zijn gewoon echte menstruatiekrampjes,
Slijm is overigens wel gestopt, ik dacht eerst; Hey! mn slijmprop, maar daarvoor was het té weinig,
wat ik hoor over de prop moeten het lange slierten zijn, en dat was het niet.
GRRR! afwachten is níet leuk!
Ben sowieso al zo ongeduldig..
Bij Nijna werkte het ook.quote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:21 schreef Chanell het volgende:
Pannenkoeken? Oke, dat is nieuw voor me haha!
Ik zal dalijk ook eens proberen een ticker te plaatsen hier, zodat het een beetje bij te houden is hoe ver ik ben.
En toch.. toch nog op het laatste momentje 2 striemetjes erbij gekregen, en die jeuken zó verschrikkelijk erg..
Lijkt wel of een fam. muggen zich hebben uitgeleefd daar![]()
Juistquote:Op donderdag 11 oktober 2007 16:36 schreef lcicle het volgende:
Ja, babytjes komen toch uit een bloemkool!
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |