Nee, maar je kan toch wel met meer mensen komen dan dat. Met die mensen heb je denk ik het halve uitvak vol.quote:
Fruitschalen worden volgens mij altijd geboycot door bezoekende clubs?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 22:03 schreef Erasmusch het volgende:
Werd die niet geboycot ofzo
Geen idee, het is alweer een poosje geleden he...quote:Op donderdag 11 oktober 2007 22:14 schreef DutchGooner het volgende:
[..]
Fruitschalen worden volgens mij altijd geboycot door bezoekende clubs?
Volgens mij wel, Twente moet met de aanstaande uitbreiding het uitvak ook uitbreiden.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 19:25 schreef rubbereend het volgende:
volgens mij moet dat toch standaard 5% of 10% van de totale capaciteit zijn?
Vraag me af of daar nou echt streng gedefinieerde regels voor zijn. 10% is volgens mij alleen voor Europese wedstrijden.quote:Op dinsdag 9 oktober 2007 19:25 schreef rubbereend het volgende:
volgens mij moet dat toch standaard 5% of 10% van de totale capaciteit zijn?
Een uitvak van 2500 man, heeft toch bijna geen nut ? Behalve de grote clubs zijn er toch geen clubs die zoveel supporters meenemen ?quote:Op donderdag 11 oktober 2007 22:30 schreef zjroentje het volgende:
[..]
Vraag me af of daar nou echt streng gedefinieerde regels voor zijn. 10% is volgens mij alleen voor Europese wedstrijden.
Als 5% verplicht is, zouden Ajax en Feyenoord een uitvak van 2500 moeten hebben. Andere clubs gaan dan volgens mij weer ruim over die 5% heen.
2500 man is meer dan er bij Excelsior in het hele stadion zittenquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 10:46 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Een uitvak van 2500 man, heeft toch bijna geen nut ? Behalve de grote clubs zijn er toch geen clubs die zoveel supporters meenemen ?
dus zijn de uitvakken bij Feyenoord en Ajax ook op te delen. Maar voor Europa is dat dus wel nodig. Bij PSV gaan ze nu ook kijken hoe ze het uitvak in 2en kunnen delenquote:Op vrijdag 12 oktober 2007 10:46 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Een uitvak van 2500 man, heeft toch bijna geen nut ? Behalve de grote clubs zijn er toch geen clubs die zoveel supporters meenemen ?
Ben toch benieuwd welke psv-supporter in dat opgedeelde stuk wil gaan zitten, wat een hopeloos geval is dat zeg..quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 11:50 schreef rubbereend het volgende:
[..]
dus zijn de uitvakken bij Feyenoord en Ajax ook op te delen. Maar voor Europa is dat dus wel nodig. Bij PSV gaan ze nu ook kijken hoe ze het uitvak in 2en kunnen delen
Clubs moet gewoon zorgen voor flexibele uitvakken. Het is toch aan de andere kant belachelijk dat uitsupporters over elkaar heen vallen om een kaartje te kunnen kopen terwijl de thuis tribunes leeg zitten (vitesse, roda..)quote:Op vrijdag 12 oktober 2007 10:46 schreef LangeTabbetje het volgende:
[..]
Een uitvak van 2500 man, heeft toch bijna geen nut ? Behalve de grote clubs zijn er toch geen clubs die zoveel supporters meenemen ?
PSV krijgt ook niet snel een vakkie vol. Tenminste niet in Kerkrade (een 3 kwartier rijden). Met als triest dieptepunt een schamele 200 man 3 jaar geleden.quote:Op zaterdag 13 oktober 2007 08:54 schreef Staanplaats het volgende:
[..]
Clubs moet gewoon zorgen voor flexibele uitvakken. Het is toch aan de andere kant belachelijk dat uitsupporters over elkaar heen vallen om een kaartje te kunnen kopen terwijl de thuis tribunes leeg zitten (vitesse, roda..)
Ja dat vind ik zon bullshit van die boertjes, dan hebben ze een zogenaamde boycot..ja kom dan ook allemaal niet, nu komt er gewoon de 400 man ofzo die altijd wel gaan en als excuus roepen ze dan : "jaaa eeeuuuh boycot".quote:Op donderdag 11 oktober 2007 22:03 schreef Erasmusch het volgende:
Werd die niet geboycot ofzo
Zo'n boycot werkt niet of nauwelijks in NL, zie Vitesse-Feyenoord...quote:Op woensdag 17 oktober 2007 10:44 schreef Sethje het volgende:
[..]
Ja dat vind ik zon bullshit van die boertjes, dan hebben ze een zogenaamde boycot..ja kom dan ook allemaal niet, nu komt er gewoon de 400 man ofzo die altijd wel gaan en als excuus roepen ze dan : "jaaa eeeuuuh boycot".
Paar jaar terug, CL-uit naar bordeaux, goed te doen met de auto..er was nog een 200 man meen ik, was dat dan ook een boycot vanwege de opzet van de CL ofzo...
famous for not travelling!
Nee, feit is dat ze haast nooit uitverkopen ( behalve vorig jaar een paar wedstrijden als de reis ineens gratis is? ). En zo'n boycot werkt nooit dat weet ik ook wel. Alleen dat word dan als argument gegeven dat ze altijd met weinig man zijn bij de JCS,terwijl ze in de competitie vaak maar 1 trein vol krijgen richting amsterdam terwijl ze recht hebben op 2 treinen.quote:Op woensdag 17 oktober 2007 11:52 schreef Erasmusch het volgende:
[..]
Zo'n boycot werkt niet of nauwelijks in NL, zie Vitesse-Feyenoord...
Maar ja, hadden ze er anders meer mee gehad?
Preciesquote:Op woensdag 17 oktober 2007 13:23 schreef DarkShine het volgende:
Met die schamele 200 man riepen ze achteraf pas dat het een boycot was...
Autocomib's zijn natuurlijk ook suf. Bij sommige clubs moet je wel met minimaal 4 in een auto zitten etc..quote:Op woensdag 17 oktober 2007 13:41 schreef Damzkieee het volgende:
AZ stuurt al 2 jaar nog geen 50 man mee naar Almelo
Valt ook niet veel te halen, maar toch.
Ajax en Feyenoord hebben er toch altijd 600 mee, combi of niet.
PSV boycotte de autocombi het eerste seizoen, terwijl ze de auto op nog geen 500 meter van het stadion mochten neerzetten
volgens mij was er toen wel iets meer aan de hand, iets met afspraken met de gemeente die niet nagekomen werdenquote:Op woensdag 17 oktober 2007 13:41 schreef Damzkieee het volgende:
AZ stuurt al 2 jaar nog geen 50 man mee naar Almelo
Valt ook niet veel te halen, maar toch.
Ajax en Feyenoord hebben er toch altijd 600 mee, combi of niet.
PSV boycotte de autocombi het eerste seizoen, terwijl ze de auto op nog geen 500 meter van het stadion mochten neerzetten
Steeds minder?quote:Op woensdag 24 oktober 2007 06:08 schreef reem het volgende:
Ik vind het wel jammer dat er steeds minder supporters meegaan naar uitwedstijden, tenminste, dat idee heb ik. Het levert toch echt wel een betere sfeer op als er op z/n minst een groep van 500-1000 man meegaat naar een uitwedstrijd, dan valt er nog een beetje tegen elkaar op te zingen.
Dat was play-offs, worden door groot gedeelte geboycot.quote:Op woensdag 24 oktober 2007 10:04 schreef MaxPower het volgende:
Volgens mij had Ajax de laatste keer overigens geen vol uitvak bij ons... (kan ook beker geweest zijn trouwens)
Is ook zo. En terecht, al was ik wel in de Arena (met nog ongeveer 100 anderenquote:Op woensdag 24 oktober 2007 10:06 schreef M0NTANA het volgende:
[..]
Dat was play-offs, worden door groot gedeelte geboycot.
Eerder al FC Groningenquote:PSV heeft plannen voor gesplitst uitvak
PSV heeft serieuze plannen om het uitvak van het Philips Stadion te splitsen. Dit melden de Eindhovenaren bij monde van directeur Jan Reker tijdens de nieuwjaarsreceptie.
Het splitsen van het uitvak wordt, als de plannen doorgang vinden, toegepast als de uitspelende club weinig supporters meeneemt. Hierdoor kan PSV meer kaarten slijten aan de eigen aanhang.
Verwijder de wand dan even als er een topclub bij komt, dat zit er ook niet in.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 19:36 schreef Hephaistos. het volgende:
Niet zo gek om het te splitsen hoor. Onzin om zo'n volledig vak open te houden als er maar een paar honderd man van de tegenpartij komen.
Een beetje Feyenoorder doet dat gewoon zelf.quote:Op dinsdag 8 januari 2008 19:37 schreef jorienvdherik het volgende:
Verwijder de wand dan even
Een makkelijk verwijderbaar wand tussen het uitvak en het 'soms'-uitvak lijkt mij vrij tot zeer bevorderlijk voor rellenquote:Op dinsdag 8 januari 2008 19:37 schreef jorienvdherik het volgende:
[..]
Verwijder de wand dan even als er een topclub bij komt, dat zit er ook niet in.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |